Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Coż wodzowie mają diabelski wstręt do pisania ponieważ przy klawie spyndzajom średnio 16 godz dziennie. A poza tym co to za wódz, który dwa razy poftarza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo woody upłynęło, a jeszcze więcej słów padło, dlatego narazie no-coments na wcześniej... :-) W biurze permanentna inwigilacja (nie mylić z permanentną rewolucją, bo trockizmem trąci...). Nagle okazało się, że mój monitor, to najciekawszy mebel i się gapią w niego, a jeszcze paluchami obliczenia i tabele tykają... Chyba powłokę antyrefleksyjną już zdarli... Kofi... :-) Dzieki za zdjęcia i czekam na więcej... :-) o ilość chodzi, o ilość zbereźniki... ;-) A Twojej ostatniej wiadomości, podobnie jak Wódz, jakoś nie łapię... :-) Dzisiaj coś takiego wisi w powietrzu, że tylko iść się upić jak biedronki... Niebieska nie bierz do siebie... :-) 😘 Mam nadzieję, że egzamin, to historia zamknięta... I tak masz szczęście, że nie miałaś rozwinąć \"Znaczenia stratygraficznej zmienności stabilnych izotopów tlenu dla rekonstrukcji aszgilskiego i wczesnosylurskich zlodowaceń\"... :-D Wodzu... , to misiaczka i piwo na zapitkę...? Tylko tak żebym w biurze był o 7-ej,... tzn. 7 PM... Akara... Jeżeli mogłoby pomóc, to masz ode mnie BIG 😘... :-) Dzisiaj jestem pod pecetem do ... 21-ej... A raczej dłużej... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronek - masz cuś na krzynce, liczem na rewanż Linking - wyrazy fspółczucia na okoliczność ciężkiej pracy, więc misia za Tfoje zdrófko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>linking---no ja tez mam taka nadzieje;-):D i tez sie ciesze ze nie trzeba bylo pisac referatu na temat \"Znaczenia stratygraficznej zmienności stabilnych izotopów tlenu dla rekonstrukcji aszgilskiego i wczesnosylurskich zlodowaceń\"...a ty masz cos wspolnego/miales z geologia czy geografia czy czyms pokrewnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały miś, biały miś dla dziewczyny--- uuuułaaaa! Ja wprawdzie pisałam kilka godzin temu, żem siem upijem dziś....ale wódeczka to nie..... ja po wódeczce baldzo choluje.... Ja już whisky wypiła, humor sie poprawił :) Biały miś, biały miś....lalalala :) Tita ta ta titi tata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninaaaa - Czyżbyś siem z wodzem johnem walkerem zaprzyjaźniła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga- tak! Ja blada twarz spotkała na swej drodze czerwonego walkera. jego silne ramie otoczyło mą słabę dusze... Walker przyjacielem mym, dziiiiiśśśś. lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za caluska, dobrze, ze tylko wirtualny, bo jeszcze by na Ciebie cholerstwo przeszlo, linking ;). niebieska, lubie aktimel, wiec sobie popije, chociaz w sumie chorowita nie jestem, bylam bardziej kiedy jadlam miesto. Teraz mnie wzielo przez ta pieprzona pogode, grrrrr, kto to widzial zeby w maju byly takie zimne noce??? (a i dnie nie naleza do najcieplejszych). Chcesz kotka??? Mi moje kocury czasem za skore zachodza, moge Ci oddac jednego ;). Nieeeee, zartuje, kocham te wredne futrzaki, nie oddalabym ich za skarby swiata. Tentaga, miales mnie oskalpowac,a tymczasem wlosy na glowie sa, tylko glosu mi ubylo, co jest grane??? ;) Ja tam dziekuje za takie misie, pozniej musialabym czule przemawiac do Pana Klozeta, jakos mnie to nie neci ;). Blondi, jaki burdel??? Ja tu dziwek nie widze :D. Nina ledwo uslyszala o bialym misiu, a juz spiewa - ladne rzeczy ;) Kofi no fakt, trzeba sie skupic, ja te ksiazke dostalam od siostry (kochana sis, zawsze mozna na nia liczyc), ale jeszcze nie przeczytalam od deski do deski, poki co wybiorczo i powiem Ci, ze pierwsze wrazenie jest srednie - niby przydatne porady sa, ale primo, duzo juz wiedzialam, secundo, dosyc sztywne te reguly (jak na przyklad makijaz opadajacej powieki), ja tam lubie z makijazem oczu poszalec czasem ;). Pospalam troche i zaraz znowu pod koldre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - proszem uprzejmiem do zezłóżka wracać natentychmniast bo napradm na skalpa zapoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Tentaga, napic sie wstalam i zaraz obiad mam, o laske prosze :D. Moge zjesc przy stole? Moge, moge, moge? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś rozgrzeszona Akarko, zalecam rosołek (po konsultancji zez szamanem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga, ale ja padlinki nie jadam, a bulionik warzywny chyba nie skutkuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast rosolku szparagi z jajkiem, ziemniaczkami i salatka - moze byc? ;) uuuuuuu, obiad sie robi i ja tez sie robie... glodna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorową porą... Ukłony dla pięknych pań... Uściski łapy dla panów... Szczególne ukłony dla wszystkich MAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie - jak nie skopiowalam napisanego posta, to mi go wcielo :( to w skrocie Major - jestem z Toba :) Zosia, Ninka, Tentaga i inni - dla Was przytulansko wielkie ja dzis bylam u Mamy, mam to szczescie, ze jeszcze moge sie do Niej przytulic dostala od mojej siostry i ode mnie jakiegos slicznego kwiatka ... do ogrodu ;) jest mi cholernie zimno znowu mam problemy z gardlem za szybko chyab wrocilam do pracy - niektorzy moi uczniowie tez tak twierdza ;) :D chyba sie poloze do wyrka moze tam bedzie cieplej? (choc bez Aniola:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Mała.. Ja śpie ze swoją diablicą i tak jest zimno że \"koniec świata\"... Jak mówił pan Popiołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka...ja tez wiskaczka strzeliłam...no to chodz! Robimy fele? Biały mis...la,la,la,la..nie przy misiu smętnie fala wychodzi...To moze coś latwego,skocznego i przyjemnego? Pod nóżkę czyli... Akara ;) - Ty wiesz co....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu Diabelska społeczności Co wy tu wodzowi za ściemem piszeta. Jak może być zimno pod diabelskim wyrkiem Toż to nie do pomyślenia Zamiast ogieńki i żar (nie tylko piekielny) podsycać Wy mnie tu utyskujeta że zimno Do roboty żaru pilnować to i cieplusieńko pode wyrkiem bydzie. A jak nie to bimberek HOWGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyy Zosia, nie wiem? kurna, mala, Ty tez chora? Jeszcze troche i szpital sie tu zrobi ;). Widzial ktos lekarza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIABŁYYYYYYYY I DIABLICEEEEEE CO JEST ME SPAĆ POD WYRKAMI Może i tam ciepło ale może by siem tak kto ozwałłłłłłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou :) Tentega, a kto tu mowi o spaniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy pod niemi chlejecie i to byz wodza. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie pije, tylko sie obzeram czekolada Carte d\'Or :D. No i chora ciagle jestem , juz mam dosyc, grrrrrrr. Hektolitry herbaty z miodem wypilam (malin w sklepie niet, jak mi zakomunikowal moj luby; swoja droga jakbym sama byla to tylko glowa o sciane walic, a tak jedzonko przygotowane, zakupy zrobione :D), chyba sobie rurke z kilkulitrowa butla podlacze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na troche tylko... Jutro moze będzie sprawozdanie z mego pobytu w Wawie ;) Chciałem przy okazji oznajmić, że maile ode mnie do niczego nie brną i niczego od nikogo nie oczekuję. 😠 Pozdrawiam Zdiabloną, księżną która przyjęła i dzielnie znosiła żebraka w swych pałacowych progach 🖐️ ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKONCZYLAM!!!!!!!!!!!!!!!! SLICZNE ZAKONCZENIE MAM :D Korekta calosci zrobiona, trzeba bedzie kilka stron raz jeszcze druknac ale ogolnie jest ok :D 114 stronek wyszlo :D Zobaczymy co jutro promotor na to powie :D I nie mam sily nic wiecej pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×