Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ło matko, przesłuchanie??? Tylko prosze nie po oczach:) A nad dardanele sama się zastanawiam, skąd się wzięło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz mamy jedna wskazowke, czyzby kolezanka (wnioskuje, ze plec zenska?) tez za granica bytowala? A moze tylko w Polsce ten dystans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dobrze strzelilam co do plci :D. Nie ma jak potega internetu :D: Dardanele, Çanakkale Bogazi, starożytny Hellespont, wąska cieśnina między Półwyspem Bałkańskim i półwyspem Azji Mniejszej. Stanowi naturalne połączenie Morza Egejskiego z Morzem Marmara. Jest to dawna dolina rzeczna zatopiona przez morze wskutek obniżających się ruchów skorupy ziemskiej. Długość 120,5 km, szerokość do 1,3-18,5 km, głębokość 106 m, brzegi jednostajne i płaskie. Ma wielkie znaczenie komunikacyjne jako fragment drogi wodnej łączącej Morze Śródziemne z Morzem Czarnym. Przez Dardanele przebiega granica kontynentów Europy i Azji. Porty: Gelibolu, Çanakkale. Podczas I wojny światowej flota brytyjsko-francuska usiłowała bezskutecznie sforsować Dardanelę, ponosząc dotkliwe straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo w Polce, w Warszawce na zapiecku:) Aczkolwiek marzą mi się w tej chwili bardziej upalne okolice... Wiosna koszmarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dard
więc chiba potfierdziszsłowa wodza, że dobra ksionżka akara - Tygryś skalp uchował, ale Ty jak nie śmigniesz pod wyrko to oskalpujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam brzegów jednostajnych i płaskich!!! Przynajmniej mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih, a na co Ci moj marniutki skalp? Nawet pochwalic by sie nie mozna :D. No ide, zaraz ide, wymyslilam sobie, ze sie na kanapie w koc zabunkruje z pilotem od tv i ksiazka pod pacha :D. dardanele, w Amsterdamie tez paskudnie, gdzie sie ta wiosna schowala??? Moze na Dardanele uciekla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co czytasz? Ależ Ci dobrze... Ja siedzę w pracy i kombinuję, jak tu się oddalić. A od jutra ma być cieplej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - jezdem w głebokim szoku na okoliczność historycznego wywodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer18
Przeczytalam gdzies tu na forum, ze ktoras z was dziewczyny wie jak malowac opadajce powieki. Mozecie mi powiedziec jak to sie robi? Pomagam dobrac makijaz i fryzury kobitkom na wizazu i zazwyczaj mi sie to udaje, ale teraz jestem w kropce, bo nie wiem jak mozna umalowac takie powieki. jezeli ktos z was wie, to prosze niech sie do mnie odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga, Ty sie nie szokuj, co to za problem w google haselko wrzucic i sprawdzic? ;) Inaczej nie dawaloby mi to spokoju. dardanele, zabieram sie za The Ten Thousand Things, Marii Dermout. Przyjaciel specjalnie dla mnie (na urodziny konkretniej) sprowadzil te ksiazke zza granicy, bo to holenderska autorka, wiec tutaj ang. tlumaczenie ciezko znalezc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przy okazji wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzin. Ja ostatnio czytałam \"Jak ona to robi\" A.Pearsons - lekka, łatwa i można się uchachać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer, widze, ze moja slawa rosnie :D. a co mi tam, jeszcze Ci przytocze fragment z ksiazki o makijazu, zanim znikne: \"Na opadajacy fragment (powieki, przyp.akary) naloz cien, starajac sie precyzyjnie odtworzyc wyglad dobrego oka (ciemniejszy cien (...) nanosimy pedzelkiem od zewnetrznego kacika oka do polowy powieki. Jego gorna granica jest linia zalamania powieki i troche wyzej). Tuz pod brwiami nakladamy jasny cien np. bezowy, tym sposobem powiekszamy odleglosc miedzy lukiem brwiowym a okiem. Wewnetrzny kacik oka malujemy jasniejszym cieniem. II sposb: Uzywamy (podobnie jak w 1szyjm sposobie) matowych cieni w jasnym, delikatnym np. bezowym odcieniu (o ton ciemniejszych od podkladu). Cieniem pokrywamy gorna i dolna powieke. Przy zewnetrznym kaciku oka malujemy kreske i dokladnie rozcieramy. Unikamy mocnego rysunku oka. Rzesy malujemy wydluzajacym tuszem.\" Z ksiazk iA. Borowskej-Zieby, \"Sztuka makijazu\". Od siebie powiem Ci, ze najlepiej jest zaakceptowac opadajaca powieke i wyczarowywac na niej wszystko, no chyba, ze koniecznie chce sie zatuszowac ten szczegol, ale wtedy wybor makijazu jest ciut ograniczony. Dobrym wyjsciem sa tzw. kocie oczy (moja terminologia), czyli wyciagniecie ciemniejszego cienia w zewnetrznym kaciku oka pod brwi i zamazanie granic. Wysle Ci zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, dziekuje, co prawda urodziny mialam w lutym, ale i tak mi milo :D (nie moglam sie wczesniej zabrac za te ksiazke, bo to ksiazka na ktorej trzeba sie skupic - tak mi przynajmniej powiedziano - i przeczytac bez rozpraszania sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skalp będzie mój :D Będę miał nowy skalp :D HURRRRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigam, mam nadzieję, że jutro tu będziecie. Miłego czytania, skalpowania i co tam Wam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigam mam nadzieję, że jutro tu będziecie. Fajnie się Was czyta:) Miłego czytania, skalpowania i co tam Wam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigam, mam nadzieję, że jutro tu bedziecie. Fajnie się Was czyta:) Miłego czytania, skalpowania i co tam Wam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga kochanie żeglarstwo i tematyka marynistyczna - to do Szafirka. Ja z morskich przygód to mam tylko Londona zaliczonego i no i Lorda J. Ja nawet pływac nie umiem taki ze mnie szczur lądowy. Ale jak mówisz, że warto no i handel międzynarodowy...anie jacyś piraci - to poszukam tej książki i postawie na mojej półce \"do czytania\". Bo ja mam taką specjlana na regale gdzie ustawiam to co mam nowe i w zależności od humoru siegam po to co pasuje. Najczęściej jest tak, ze czytam 4-5 książek w jednym czasie. Jakiś taki system, moja mama zastanawiała się jak byłam mała jak ja siew tym moge połapac, a teraz sama tak czyta hehe :-) Akara no niestety wegetariańskiej nigdy nie robiłam. Zresztą chyba jednak lubie mięso, zwłaszcza gotowane piersi kurczaka i nie umiałabym się pozbawić tego składnika w życiu. He he ja ostanio poluję na Sztukę makijażu i tak jak z podręcznikami - skupić sie trzeba nad nimi inaczej nici z tego czytania. Właśnie jak opinia o \"Jak ona to robi\" - zastanawiałam sie ostanio czy kupić. Też lekka łatwa i ponoć zabawna. Warto kupić na poprawę humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi - znaczy kapitan to lektura łatwa miła i przyjemna, taka dla odprężenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODZUUU!!! LITOŚCI. Blade twarze będą grzeczne! Poza tym może wybaczych ludobójstwo...tyle lat minęło... Poza tym nie jesteśmy Amerykanami ani Hiszpanami..my wszysyc Polacy... a Polak to przyjaciel, czasem kradnie, czasem pije..ale dobry człowiek. I patriota! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwonoskóra twarz wodza nie rozumieć co Kofi mówić do niego :D:D Jak litość ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko a szczegolnie Wodza :D >.>>>Tentaga, a ten szaman wioskowy to pewny??zdam wszystkie egzaminy???bo ja dzisiaj mialam i moje odczucia sa co najmniej mieszane :(:/ pomylily mi sie facje epikontynentalne z geosynklinalnymi, nie pamietalam czy zlodowacenia gondwany byly w dewonie, karbonie czy kiedy tam jeszcze...co bylo skamienialoscia przewodnia w kambrze, ordowiku, triasie itd (trylobity???graptolity???amonity???) a wiecie ze Sudety maja charakter zrebu tektonicznego???(cokolwiek by to mialo znaczyc...:P)ale juz nie zanudzam... >>>>Majorku, to fajnie byc z ksiezyca, tylko czasem trzeba na ziemie schodzic;-)... >>>>Elles, z tymi zdjatkami problem moze byc...jeszcze sie nie dorobilam cyfrowego aparatu :(. za to jestem przywiazana do mojego samsunga ktorego mam od 7. klasy podstawowki a ktory ma o dziwo bardzo dobra lampe blyskowa...i takie zdjecia na pewno beda chyba ze sie zle moce sprzysiegna przeciwko mnie(ale czemu mialyby???;-)) a praktyki geologiczno-ekologiczne beda, hehe :D pewnie bedziemy w ziemi grzebac po prostu...;-):) dziekuje tym, co cos o sobie powiedzieli (Majorek, Elles, Akara,Amok😘chyba nikogo nie pominelam, jesli tak to sorki) a co z reszta???czekam na kilka slow na swoj temat od reszty stalych bywalcow (i od tych mniej stalych tez :);-)) >>>Akara kuruj sie!!!szybko do zdrowia wracaj!!!a na przyszlosc pij Actimel (serio!!!!na mnie to dziala a zawsze taki byl ze mnie zdechlak, co rusz chorowalam) >>>>Szafirowe ja tez chce kotka!!!!:( >>>>Kofi i truskawki tez chce!!!!!!:(:( na razie tyle ode mnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódz poleca na wieczorek: Zabawa w białego misia: wlewa się do szklanki połowę wódki i połowe pepsi/coca-coli (coś brunatnego bezalkoholowego) wypija się połowę szklanki dolewa się wódki do pełna wypija się połowę szklanki dolewa się wódki do pełna wypija się połowę szklanki dolewa się wódki do pełna i tak aż zawartość szklanki będzie przezroczysta - to sie nazywa dojście do białego misia jak ktoś dojdzie to mozna iść w odwrotnym kierunku - do brązowego misia ale podobno nikt jeszcze nie doszedł .......... życzę dużo fajnej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - szaman pewny, a poz tem ja niewiedzieć czy Tfoj mnie nie ubliżać jkieiś wyrazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moisa - nie rozumieć na ten przykład \" facje epikontynentalne z geosynklinalnymi\" brzmi jak obelga :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam ze o ublizaniu nie ma mowy!!!! no brzmi to troche dziwnie...ale to nie to co myslisz, wszystkie posadzenia sa calkowicie bezpodstawne... moze cos napiszesz o sobie, poza tym ze jestes wodzem i pedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×