Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gdzie życie jest podłe i trosk Ci przybywa, Weź kufel w swe ręce i napij się piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz polepszyć duszy swej, Piwo w gardło sobie wlej. Klarowane piwo i kolor słomkowy, To raj w ustach i humor dla głowy. Gdy obniża Ci się krzywa, Napij się dobrego piwa. Niech się leje piwo z nieba, Bo humoru nam potrzeba. Piwo to jest życia blues, Daje miłość, humor i luz. Gdy gorąco, łeb się kiwa, Napij się zimnego piwa. Kto piwo pije, ten zdrowo żyje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam was wszystkich bardzo uśmiechnięta :D Tygrys ---> ja wiem o co chodzi, z tym drukowaniem. To znaczy znam ten ból. Mój Michał w zeszłym roku też drukował swoją pracę mgr i miał dużo wykresów i tabelek i po wydrukowaniu nie można było dojść do ładu z tymi wszystkimi liniami, koszmar po prostu. Dodatkowy stres do tego całego cyrku. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku z pracką :) Tentaga ---> czy ty dla browaru jakiegoś pracujesz? :P hihi Widać napewno, że jesteś fanem piwka :) Twoje hasła przypomniały mi podobne, które czytałam w \"Postrzyżynach\" Hrabala - znasz może? JEŚLI ZDROWIE MASZ NIETĘGIE, PIJŻE PIWO NA POTĘGĘ! KTO CHCE WESÓŁ BYĆ MUSI BIWO PIĆ! LEPIEJ NAM SIĘ BĘDZIE ŻYĆ, JEŚLI WIĘCEJ PIWA PIĆ! :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - jako wódz szczepu pędzącego bimberka uprzejmnie informujem, że gustujem raczej wew mocniejszych trunkach tudzież wodzie ognistej. Oświadczam, że insynuacje jakoby Tentaga był pracofnikiem browara tudzież piffffkolubcą, są bezpodstawne i wyssane z palca. Dbając o własnom reputacjem powyższe wygłosić musiał ja HOWGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> zobaczymy, mam nadzieje, ze tym razem dobrze sie wydrukuje, najwyzej bede dodrukowywac pojedyncze stronki... Tentaga --> ciekawe, w ktorej czesci Wawy... :P Przybadz zatem o wodzu do rozbrykanej wojowczki, bo na sqow (jak to sie pisze??) to ja sie nie nadaje i cos do picia przywiesc :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :D :D Tentaga ---> ja protestuję przeciwko temu iż moje podejrzenia są bezpodstawne. Są jak najbardziej uzasadnione, biorąc pod uwagę, przytoczone przez ciebie hasła proklamujące picie piwa i zachwalające jego odżywczo - zdrowotno - rozweselające właściwości :D Oczywiście, nie koliduje to z tym, że możesz preferować trunki bardziej wyskokowe, natomiast obala tezę, że mouje podejrzenia są wyssane z palca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kumple uparli sie dziś na testowanie jakiś serbskiej knajpy, a to może oznaczać, że wrócę do domu trzeźwa jak świnia (co mi zresztą nie zaszkodzi:-p) bo tam jest mnóstwo wysokoprocentowych alkoholi...ponoć rakiję pije sie na czysto - a ja tak nie umiem....nie myślcie że się zbytnio tym martwie;-) ale znowu oblewamy....Mój Ideał stwierdził, że się już do tych imprez przyzwyczaił:-) Impreza u Zuzia przeszła, może nie zawsze gładko, ale już po....;-) moja córeczka namalowała dla mnie obrazek na szkle i hm, wazonik malowany zrobiony z dość dużej i długiej menzurki...mój I. rozbawiła jakąś mamę mówiac Zuzi: no wreszcie będę miał cos do picia piwa i jeszcze w kwiatki...;-) Zuzia na szczęście oswoiła się ze specyficznym poczuciem humoru mojego I. No, zresztą robiliśmy sobie takie jaja w trakcie trwania imprezy, że się na nas ze zgorszeniem patrzyli...ale było tak śmiesznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś - Tylko ka przybyc bo muszem powiedziec jednej Pani ka zmierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ 🌼 dla wszystkich mamuń diabłowych :D Dopiero kompa odpaliłam :) jem śniadanko.. i zaraz zabiorę się do czytania tego co mnie ominęło (i dzisiejszych postów też :) ) Wiecie, miałam wczoraj poważną i ciężką rozmowę z moim Aniołem - hmm to określenie już mało tu pasuje (teraz to on tylko czasem zdaje się być anielski :( ). Z rozmowy nie wyszło raczej nic konstruktywnego.. chyba się do domu wybiorę, żeby od niego odpocząć ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> profilaktycznie Cie przytulam, dobrze wszystko bedzie!! :) Szamcia --> hihihi wesoly mialas poranek :D a do wzbudzania sensacji wsrod ludzi powinnas sie przyzwyczaic :) Tentaga --> jakto gdzie?? tam gdzie samoloty ladujace i startujace podziwac mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Diabłowo :-D A ja tam zażyczyłam sobie na Dzień Mamy generalne sprzątanie pokoju moich córek !! Hehe, ale perfidna jestem :classic_cool: Byłam wczoraj ze swoimi kociakami małoletnimi u weterynarza na szczepieniu i takich tam innych zabiegach, ależ był ubaw nieprzeciętny, cztery sztuki czarnej rozpaczy i strachu. Zdeterminowane w swoim nieszczęściu tak bardzo, że jeden z nich był w połowie drogi do domu, jeden wspinał się po nogach jakiejś pani, inny u mnie na głowie i ostatni - luzak spokojnie spał w koszyku. Wszystko przy akompaniamencie rozpaczliwego miauczenia .... ech ..... ciężka próba cierpliwości była :-) Nie wiem jak u Was Obywatele Świata, ale u mnie już trudno wytrzymać ten ziąb, i jakąś taką szarość wszechogarniającą - pomaga tylko lenistwo i wanna z pianą ;-) jeśli jednak oddać się temu całkowicie - to ze zdumieniem konstatuję, że jakoś tak dom zarasta brudem, pranie się samo nie pierze, ani obiad się nie gotuje .... muszę popracować nad ulepszeniem tego patentu :-D Zaglądnę jeszcze później, teraz zamierzam udać się na górę do gabinetu szefa i krzykiem może uda mi się wymusić zaległe pobory za marzec i może chcociaż część kwietnia. papapa buziaki 102 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga.. zlituj sie, co tak rano wrzeszczysz? :P;) Niektórzy wstają później niż o 6 :P:D Majorek --> ❤️ 🌻 A jak sie chłopisko nie poprawi do smoły z nim :P:D hihi... buzka i nie martw sie bardzo... :) Tygrysek --> :) 🌻 I zeby Ci ładnie wydrukowało.. Kofi --> a ja chyba nadal tamtego maila nie przeczytałam.. :D gdzieś sie zawieruszył... kiedy ja zrobie generalne porządki w outlooku - nie wiem.. Szam --> :D:D:D... 🌻 Udanej imprezy :) Vacik :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo feee Winko czerwone polewam. Życze Wszystkiego Najlepszego Wszystkim MAMUSIOM!!!! :-) 🌼 ❤️ 🌼 elles na co do którego teatru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofee, czekam zatem....swoja drogą ciekawe tematy znalazłyśmy;-) majorek, jakby co - licz na mnie - komunikator i te sprawy, 3maj się❤️ Tygrysek, pewnie, morze - mocna rzecz, ja tam zląduję w 3 tygodniu sierpnia - prawdopodobnie;-) KOfana, a dlaczego mam sie przyzwyczić do wzbudzania sensacji, he???:-p majorek - właśnie, miałam na wstępie napisać, że sa tu wszak Diablice dzieciate:-D Szafirku, ja juz wolę o pogodzie nie myśleć, bo znowu zdołuję sie gdzieś...i tak mam problem co wieczór przy wyborze ubrań, bo jestem straszliwy zmarzlak i musze tyle na siebie włożyć żeby mi ciepło było, ehhh..no i po czystce wiosennej w szafie, tak jakos niewiele mi zostało i codzienne kombinowanie żeby sie inaczej ubrać, wykańcza mnie psychicznie...tylko czekam do wypłaty i jak wyrusze z bloku startowego, to hohoho!!! 3mam kciuki za misje u szefa;-) elles, dzięki❤️ one zawsze są udane, bo fajnych kumpli mam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles --> merci :) Kofi --> doobre :D zamiast przerwy na kawe, przerwa na winko z Kawa?? ;)) Szafirowa --> hihi alez mialas ubaw z kociaczkami :) U mnie robilo sie ladniej i sloneczniej, a teraz znow szare niebo grrr Szamcia --> bo jestes Diablica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szafirowe Oczy ---> ale fajnie z takimi kociakami. Ja miałam małego koteczka, ale niestety już nie mam. Teraz się przymierzam do następnego, może będzie miał więcej szczęścia :) Ale kocham takie maleństwa, a o wizytach u weta z takimi to też coś wiem. Ja też mam już dosyć tego zimna. W końcu już maj sie kończy a tutaj jest 10 stopni, grad jakiś, w ogóle feeeee :o Teraz idę po kwiatki dla mojej mamy :) Wczoraj kupiłam jej dzwonek taki metalowy z rureczek i ślicznie dzwoni jak wieje wiatr :) I chciałam życzyć wszystkim Mamom dużo zadowolenia z dzieciątek swoich i samych dobrych chwil 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie ...szkoda ze nie w wannie :D:D:D Tentaga hahaha o ta pora budzic diably lomatko:D tylko znudzony i mala maja szanse cie slyszec :D a swoja droga to ja wiem co ty robisz tak rano...robisz TAMTENTEGO;):D:D:D ja kcem to pifko na cudny warszawski dzien...bo cuuudo za oknem ze hoho:D no i cuuudne piesni tu nam spiewasz i jakie krzepiace;) i oznajmiam wszystkim ze wcale nie mialam na mysli tego co wszystkim diablom od razu przyszlo do lebkow;) hihihi Mala...czesc :) poranny diable...ales sie dala wyprzedzic dzis:D Szam hejka:) Tygrysku nie martw siem...kompy to podle bydlaki...ale zobaczysz on siem namysli i zrobi w koncu jak cza:) Air witaj...dobrze ze w koncu moglas z borewiczem ;)hihihi Majorek...bo kazdy z nich to raczej niepokorny niz anielski...dziabne go widelcem za ciebie:) Kofi:) ja wlasnie cie spozywam;)i pozdrawiam Elles:D Szafirowa...fajny prezent..popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mam takie pytanie: mam Windows 2000 i właśnie tworzę w Windows Media swoją listę odtwarzania, wszystko po to, by później ktos mi ją zrzucił na płytkę. I mam pytanie: gdzie komp to zapisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a ja jestem taki zmarźlak, ze na wiosnę i lato zostawiam sobie swetry w szafie i ogólnie nie ma u mnie czegoś takiego jak wymiana szafy na wioseną :-) Wieczorem mam stopy i dłonie jak lód i wtedy to mogę spokojnie szukac rękawiczek :-) Szam - nagadałam się - mam nadzieję, że nie padniesz przy monitorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, jeszcze nie wiem na co ale do Muzycznego :) Musze wyniuchać co dają.. ;) W sumie to żal mi kasy.. bo planowałam jeszcze coś.. ale za jakiś czas na pewno.. :) Ziablonaaaa... :) Późno wstajesz,co Ty po nocach kobito robisz.. :P:D heh Morti jest jeszcze w Wawce... cos sie nie pojawia, gdzie go schowałaś? :P:) Szam --> eeee... nie wiem :)🌻 Znudzony :) Co do ciepłych ubrań.. i takich tam.. zauważyłam ze mam taka dziwną własciwość ze jak jest 30 stopni to ubieram sie cieplej niż jak jest np. 25 :P Nie wiem o co chodzi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ;) no jak się zna, u mnie ang. w miarę, ale francuskiego nie znam ;) :) Chociaż w sumie jak się całe życie tak filmy ogląda, to można się przyzwiczaić :) Tygrysku dla tego (o cym pisałaś na temat filmu z napisami) lubię chodzić do kina, bo jeszcze do tego wszystkiego mam duży ekran i super dźwięk :D Tiger a moze spróbuj jeszcze raz zapisać na tej dyskietce pracę... ta z tymi kompami to można zwariować :) Hmm a może jak dajesz komuś do drukowania, to on to otwiera nie w wordzie albo w jakiejś innej jego wersji? Dzięki 👄 za przytulaka, przyda się :D Air to miałaś fajne spotkanie z J-23 :D Ja widziałam takie mikro filiżanki, co łyżeczka nawet się ledwo mieściła, zamieszać nie można było ;) Mała.. ale jaja :) Elles a co to miało być to coś poważnego według Ciebie? :) Dzięki za pocieszanko 👄 hmm.. o smole nie pomyślałam ;) może go postraszę... :D:D 33+Vacik 🖐️ Dzięki za emalie ;) Tentaga jeju.. tak wcześnie rano Ty już na nogach ;) Te piwne sentencje są dobre :D:D Szam łoł serbska knajpka.. no no.. ale się rozbijasz ;) Haha to Twój Luby niezły agent :D:D no.. i przynajmniej nie było Ci nudno, a jak ten szkolny zespół? :) ;) Dzięki 👄 za pomocy chęć, jak mnie przypili to skorzystam z komunikatora Twego (tylko.. czy ja go mam?) na razie innych męczyłam :) ale ogólnie mam już dosyć tematu ;) Szafirowe hehe perfidna :D:D No no... ale masz przeżycia z kociakami.. albo raczej one z Tobą :D a ta pani, to jak zareagowała na kota na swych nogach :) :) Mi jest zimno ... a za oknem tez zimno.. miało być 15, a jest 10 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi --> ale jakies rozgrzewacza masz?? ;) Szamcia --> a nie mozesz stworzyc specjalnego folderu i tam swoja muzyczke pozrzucac, latwiej bedzie pozniej z tego plytke wypalic :) Zdiablona --> :D :D witaaaaj spiochu :D Znudzony --> milego dzionka w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna.. nowa stronka już i tyle wpisów.. ;) Zdiablona 🖐️ hihi widelcem :D dzięki :D 👄 Szam ja sięakurat na windows media nie znam, ale jak robisz listę odtwarzania to z tego co masz na dysku w różnych miejscach, to pliki są tam gdzie są, chyba, że pytasz o samą listę czyli ten spis.. to pewnie gdzies w plikach tego programu. Znudzony miło, że chociaż na chwilę zaglądasz :) Kofe ja tez zmarzlaczek, ale chyba nie aż tak ;) ale tak jak Ty opisałaś, to jest zimą u mego Niepokornego w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle chora jestem, bu, bu, bu :(, zaraz wracam do lozka. Kurna, zaraz mozg 'wykicham'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bog nie moze być w wielu miejscach na raz...dlatego wymyślił MATKĘ.... Mamuś gdzie Ty jesteś???? Mamo....... 🌻 Nina..jak sobie dzis radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka --> pod kocyk prosze mi zaraz zmykac!!! I goracej herbatki z cytryna i malinami sie napic!! :D Majorek --> zapisalam raz jeszcze na dyskietce. Drukowane jest tez z worda ale na innym systemie, ale to przeciez nie powinna nic zmnieniac!! :P ech.. zobaczymy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia :D Tiger - jak na innym systemie ?? Jeśli to nie jest ten sam word offica.. to mogą być problemy własnie takie typu akapit nie taki, coś tam jeszcze inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia Mama jest tam gdzie ktoś jej potrzebuje. a odnośnie bycia zmarzlakiem - mój luby mówi, ze jakby wiedział, ze się z Królową Śniegu związkuje...to by się jeszcze ze 3 razy zastanowił hehehe :-) On mówi, że jest gorący bo się ciepło ubiera, ale jak zobaczył, ze mam na sobie 2 swetry i grube skarpety...to argumentów mu zabrakło i kazał mi poskakać po mieszkaniu hehehe akara - prosze ładnie leżeć i się wygrzewać, nie ma rady - choróbsko trzeba wygonić ciepełkiem. Tygrysku też tak myślę, że ktoś otwierając mial ustawione jakies inne ustawienia w kompie i wszystko się rozjechalo. . Ja tak miałam jak przesyłałam na kompa do brata, i jak w linuxie otwirał to się mi sypała numeracja i akapity...dlatego będe drugkowac ze swojego, bo to bezpieczniej. Koty koty cztery koty i na nogach kot kudłaty? Kto dogoni go kto dogoni go? Zarzucam gorąca miętę, bo znów mi zimno jak cholera. Pójdę z Mama na zakupy to kupię jej coś ładnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×