Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona - uchowaj Lucyferze jakbym śmiał jako wódz indian szczepu bimberek aluzje jakoweś czynić :):):) Nina - czyżbyś była następna w kolejce do skalpowania ? :D:D:D Tygrysek - zmieniasz nick na Pepino?? :):D i inne diablaki muszom nas o tem informować, nieładnie Akara - ładnie to tak wyciągać Pepino z pod polskiego wyrka ?? :):):) Amok - wielkie trzymanko od wodza za bohaterstwo u zębodłuba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto niby przy dzieciach siedzi i czyich? :D Bo ja swoich jeszcze nie mam. Tentaga, to nie ja, to Tygrys! [oskarzycielsko skierowany palec] ;). Ja tylko wpadlam na pomysl zeby je szamponikien napelnic :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Wszystkich diabłów.......Dzień Dobry wpadnij do nas,przecież już Cię wypusciłam z niewoli:D zdiablona....czy on oby dojechał do domu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac jest mi zimno :( boli mnie gardlo :( mam kaszelek :( boli mnie serduszko :( upije sie chyba ... na smutno 😭 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :D Wpadlam na male \"kuku\" :D Mam juz dosyc siedzenia z nosem w ksiazkach... Jeszcze 4 dni mi zostaly ostrego dziobania a potem czterodniowy maraton... kilka dni przerwy... wyniki... a potem (jesli zdalam) kolejny maraton... ech... :o Poza tym denerwuje sie bardzo... moj brat jutro odbiera wyniki histopatologii... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mala, dzis Ciebie wzielo, ja juz ciut lepiej. Chcesz herbaty z miodem i cytryna? Wygrzej sie dobrze pod koldra i nos do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, duuuuuuzo zdrowka Ci zycze! Akara ma racje, zrob sobie herbatke z cytryna i miodem (i moze jeszcze z odrobina cynamonu) albo z sokiem malinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - jeszcze trochę tych maratonów i do polski dobiegniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentega, wlasnie :D Musze brac tylko kierunek polnocno-wschodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Danonki :D:D:D:D Airka...dzieki za spotkanie:)..było uroczo ..i ten budynek..WoW..qrde odjazd..w glanach :D..a Airka...babka z klasą ..oprowadziła..mnie...\" na lewo...tralalala....na prawo ..tralalala..a tu ..mamy..tralalala...qrde..juz zapomniałem..co widziałem :D..no i poznała mnie ;):D to tyle w telegraficznym.....myśle nad lodówka ...myć ..czy nie:P..a może nad morze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans - widzę, że jesteś wdzięcznym słuchaczem :D a co do lodufki poczekaj może siem sama umyhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hans, taaaa... skleroza nie boli, ale podobno trzeba sie nachodzic... :P Moze AIR bedzie taka mila, ze znowu Cie oprowadzi :D A jesli chodzi od lodowke... proponuje morze... w koncu jest glebokie i szerokie (lodowka sie zmiesci ;) ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wróciłam z testu, było fajnie. Chciałabym żeby wszystkie egzaminy tak wyglądały :P Pewnie to przez wasze kciuki, przyznać się kto nie trzymał :D Akara ---> bardzo lubię hiszpański to jest piękny język. Nawet nie jest trudny, łatwo się zapamiętuje słówka, a gramatykę też można opanować. Jak masz chęci to polecam :) Hans Kloss ---> mi też było bardzo miło cię poznać :) Dziękuję za miłe słowa :) A lodówkę olej i jedź nad morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, ja takze bardzo lubie hiszpanski... Zaluje bardzo, ze przestalam sie uczyc (niestety tak jakos wyszlo :o ), ale kiedys na pewno wroce do jego nauki... napierw musze opanowac do perfekcji rechotanie niczym rasowa zaba :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tenega...no ..qrde...bom bylłw tzw...szoku termicznym :D:D..znaczy sie jeszcze potem ..spędzilem cały dzień w Poznaniu,i sie zamotałem jak kołowrotek ..dodam..jeszcze że spotkania ..nie szly po mojej myśli ... Airka ..;)..ba ..pewnie że lodowe ..olewam ..:D..znaczy sie nie dosłownie :D Margotka ...siemanka z ranka :D:D a.....info Techniczne ..!!! Mam proźbe ..o nie wysyłanie ..mi maili na poczte w ..dniach .. od pn.- do czw. ..z przyczyn technicznych :)..znaczy sie poprostu mnie nie ma :P ee...a..teraz..to juz nie wiem kiedu wroce :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich i witam! Nie mogę być gorsza od Akary i musze o tym napisac..bo chyba nigdy nie pisalam....Ja chyba nie jestem warta swojego męza, ktory jest Polakiem z krwi i kosci - nie Holendrem. 1.jestesmy 16 lat po slubie. 2.mamy troje dzieci 3.rozpieszcza mnie 4.nigdy niczego nie odmowil 5.dzwoni do mnie po kilka razy dziennie(jesli nie ma go w domu)albo mnie }Akara swiadkiem 6.Jestem straszna..ale ja wlasciwie nie robie ani sniadan ani obiadow ani kolacji..ani deserow. Chyba ze nie ma męza w domu. 7.zabiera gdzie tylko chce albo nie chce. Ciagle wymysla atrakcje. 8.Opiekowal sie wspaniale moimi rodzicami podczas ich choroby. Kiedy tato byl w szpitalu (jeszcze w naszym miescie)a on nosil mu sniadanka obiadki, kolacyjki - panowie ktorzy z nim lezeli byli doslownie w szoku Stwierdzili, ze nawet synow takich nie znaja a co dopiero zieciow. 9.Kupowal moim rodzicom co najlepsze i robil co bylo w jego mocy 10.dzieki niemu jakos sie trzymam w calej tej sytuacji. 11. Jest wspanialym tata. 12.sasiedzi za nim przepadaja. 13.Potrafi bardzo wiele. 14.bardzo inteligentny. 15.Kocha literature, teatr , kino, baaardzo dobry film i jeszcze lepsza muzyke. 16.kocha szybkie samochody i motory 17.No niestety snob jakich malo..ale mnie to akurat wychodzi na zdrowie (hehehe ;)) 18. Nie wiem skad go wytrzansęlam i moze sie wydawac ze sciemniem ale tak jest. 19.Najgorsze w tym wszystkim jest to ze czuje ze nie zasluguje na niego ani troche! 20. To najprawdziwszy Aniol! Pozdrawiam i przepraszam za przydlugi post na temat mojej polowki...ale..w obliczu tego co tutaj przeczytalam poczulam sie w obowiazku bronic mężow - Polakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hejka J-23...kiedy bedziesz w moim miescie? Mam biznesik do Ciebie maleńki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ZOSIA muszem poznać Twojego męża może przy bimberku uda mi siem go zdiablić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s
s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Mialam isc do ogrodu a siedze tutaj juz 2 godziny nie ma jak uzaleznienie od internetu hihihihi skonczylam dzisiaj wiosenny semestr w szkole tydzien przerwy i zaczynam letni i ciesze sie bardzo bo moj ulubiony nauczyciel bedzie prowadzil:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, ale litanie walnelas ;). No, udali nam sie mezowie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Wróciłam z biało-zielonym psem... po naszych harcach na trawie... ale co tam było wesoło... :P:D Akara :) To prawda, polski to trudny język hihi.. Bardzo lubie jak cudzoziemiec mówi polskim językiem, fajnie i miło to brzmi... :) A pigwówki nie znam... ;) Super ankieta.... :D:D Ja już ozdrowiałam... :) Ale jestem śpiąca.. chociaż dzisiaj troche przesadziłam z wylegiwaniem sie, dałam psu za późno śniadanie.. a on jak czuje ze to za późno.. to strzela focha i nie je! Kurde, taki jest.... Dobry wieczór :) Nina. Amok ... bojaki dwa hehe... a ja swojego dentyste baaardzo lubie ;) Zawsze mi daje nagrode za dzielność i odwage :P:D Mała --> Ty cholera ciągle jesteś chora, wykuruj sie wreszcie porządnie bo nam marniejesz, i jeszcze jakieś złe humory Cie dopadaja... 🌻❤️ Duuuużo zdrówka... i patrz na stopke Air :) A jak nie pomaga.. to jeszcze patrz na moją ;):D Hans --> MYĆ, MYĆ KONIECZNIE !!! :P Bo Cie więcej nie odwiedzimy :P:D Ten zapach.. zapamietam do końca życia... :P:D:D:D Ale najpierw nad morze, moge Cie oprowadzić po moim pięknym mieście :P:D Margot ---> trzymaj sie dzielnie, zrób sobie plan, ze odtąd dotąd siedze i czytam a w tych godzinach.. np. jem.. w tych łobuzuję... ;) haha.. nie no, tego to już sie nie da przewidziec.. :P;) Pozdrawiam ciepło :) Też sie naucze kiedyś hiszpańskiego :D:classic_cool: No.. to ja wziuuuuummm... do spania.. W sobote szykuje sie zlot w Bytowie miłośników dwóch kółek.. ale udziału w wyścigu nie wezme, nikogo podrywać nie bede ;) ... więc sobie moze odpuszczę... :P:) To dobranoc :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich 🖐️ Jestescie niesamowici, ja za wami nie nadazam, musze kupic rower z biegami, Kofeina, Tentaga, dardanele 🖐️ :) mala, dobra uznaje ci pierwszenstwo, Tentaga podstepnie wstal przed toba i przy wyciemnionym monitorze wyslal pospieszny post, a przeciez maja byc tylko osobowe :) Nina pozdrowienia dla pieska :) Tygrysek totalna olewka, jak ty nie zaspiewasz z rana, to nie ma piosenki. :) Szafirowe Oczy przypominasz mi czasy w Grecji, praca byla, ale o pieniadze trzeba bylo sie prosic. Teraz juz wiem na pewno, ze w Polsce jest kapitalizm :) Amok wspolczuje ci, dentysta :O szamik z checia bym sie do tej knajpki wybral, ale kurcze, musze isc jutro do pracy :) dardanele :D :D :D Air wyszlas z siebie ha ha ha :) czyli bylyscie dwie, a to juz trojkacik :) ghana trzymam za ciebi kciuki, ale wedlug czasu Kanadyjskiego wschodniego :) Giovinetta a co to, Tygrysek mial sie polozyc do twojego lozeczka i mruczec i sie lasic :D biedactwo niedoczekala sie :) Ty to jestes szczesciara 8000 mi sprzatnelas sprzed nosa, :) Zdiablona jak bede w poblizu, to wale z toba na to piwko :) elles fajna stopka :) Blondi tylko nie odchodz na dlugo, opisz nowe mieszkanie. :) majorek wstalas po 12 :O, tak pozno nie uchodzi :) akarka to ty tez chora :O co sie dzieje, jakas zaraza ? Roksi :) Dobry Wieczor :) Margot trzymam za ciebie kciuki :) Borewicz uwazaj, bo ktos sie na ciebie zasadza z malym biznesikiem :) Zosia ty szczesciaro, :) Anielica nie ma takiego szczescia :) DaRk Elf moj ogrod prawie, prawie gotowy :) Pozdrowienia dla pominietych, ale ja po prostu nie nadazam :D Linking nie przepracowuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta....qrde...sen ..dziwna sprawa...odszedl ..precz...no to skoro już wstałem ..co pranie zrobie :)..a co ?! dziwne ??:D:D..ciekawe co na to sąsiedzi..hihihihihihi Znudzony :)..jak znam Gio ..to sie pewnie czaiła na tego wpisa..juz ze 3strony :D:D..ale fakt...ma oko :) Zosia ..no ja byłem ..w Twoim mieście ..we środe...ale ..tylko ...expresem ..i nie miałem czasu ..wolnego ...ale możliwe..że będe też w ten czwartek przejazdem ..w razie www..dam znaki dymne ;)...a tak nawiasem to tego posta ..o Twoim mężu ...hm.....to nie wiem ..ale ...kwiaty mu kupujesz co ?;)..bo wypadało by ;):) Elles ...mówisz ..żeby myć lodówe,no widzisz ..a ona gwarantuje ..wspomnienia do końcażycia :D:D...a ...przekonaj mnie do tego :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×