Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

...no i znowu sie spoznilam :( Kluska, wszystkiego najlepciejszego!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a strony z urodzinami nie moge otworzyc, bo net tak wolno \"chodzi\", wrrr 😡😠😡😠 ...to juz zolwie szybciej sie poruszaja!!!!!!😡 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡😡😡😡😡 nie moge wyslac zdjemc 😡 ech, wk**** mnie ta siec...prawie caly listopad nie bylo a teraz niby jest ale do d*** !!!!!!!!!!! 😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buongiorno,come state? :) (przerobiłam jedną lekcje wiec wiecej nie umiem ;) ) Gio...który twoj mail jest aktualny? mialas ich troche to sie pogubilam :) Daimon...no u mnie tez stronka z urodzinami Kluski nie wchodzi wiec moze to nie wina netu. Majorek...ja tez skróciłam moje długasne( ;) ) włosy...nikt prawie nie zauwazyl ze cokolwiek zrobilam ale to szczegół :D buonanotte (znaczy sie dobrej nocki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kasiek .amore..more ..ore ..re...bellissima mia .. moze tak osobno to buona notte :D ja tez sie ucze ale z netu ! moje konta wszystkie 30 aktualne :D..ale jakby co to wal na sarne3 masz adresik pod nikiem Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo jeszcze nie ma?? niemozliwe no to zabieram moje biale zloto i pedze do pracy czas ma dzisiaj plynac szybko do 17.00 a potem moze toczyc sie w zolwim tempie ;) pozdrowka Kara - masz maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kasiek, to niestety jest wina netu, bo nawet maili nie chce wysylac o pojemnosci kilkudziesieciu kilobajtow... po prostu chodzi jak zolw, zrywa polaczenia ze stronami...ech szkoda gadac... Mala- no to przyjemnego łikendu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> pewnie masz rację :) ja nawet nie wiedziałam, że się nie odmienia :P hehe jak widać muszę czasami po hiszpańsku coś napisać, żeby się czegoś nauczyć :D Idę na zajęcia, a potem idziemy całą grupą na \"wigilię\" przy piwie :P Brzmi dziwnie i trochę heretycko ale będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...osobno mówisz?! to moja książka kłamie jak z nut ;) mam kolekcje twoich maili,jest w czym wybierac :) Daimon...no zaletą awarii netu jest to ze mozesz ten czas spedzic np. na spacerku ;) ja dla odmiany ide sie pouczyć angielskiego ;) zycze milego dzionka Diabołom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Daimon :) e tam spóźnione....ja nic nie wiem na ten temat :P i wszytskim raz jeszcze dziękuję ❤️ i i i OGŁASZAM WEEKEND :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drodze z Warszawy do Lodzi jak zwykle korek, wiec wizyta Aniola troszke sie skroci :( ale dobrze, ze bedzie :) znikam, Diabelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ..u mnie normalnie takie nudy ze szkoda gadac ..! kasiek >>..a co ty masz za ksiazke jesli mozna wiedziec ? zwroty ..buon giorno , buona notte , buon apetito itp .pisze sie osobno ! W niektorych ksiazkach podaja dane zwroty razem zeby bylo wiadomo jak sie wymawia np: buongiorno (błongiorno) Identycznie jest w hiszpanskim : Buenos dias , buenas noches , bueno apetito ! ..a jakie ty masz moje maile (kolekcje ?) ..zadziwiasz mnie dzisiaj !:D ..tajemnicza kobieto !!! Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uuuuuuuuuu...... uuuuuuuuuuuuu......... :D hehehehe wróciłam z \"wigilii\" :P hihihihi była udana. Czuję się i wyglądam tak jak piszę :) Idę spać papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...jak widze olimpiada medalowa nadal trwa;):Pniebawem ..to juz będziemy..tak jak w pajactkowie ..klepac sie po plecach:) i wybijać nr klepnięcia:P Kluska..Wszystkego Najlepszego :) Tygrys...opis filmu mi sie podoba ..musze go upolować :) dla reszty ..pozdrowionka,:) Niestety ..dzis nie jest .to dobry dzień,bo musiałem serdecznego przyjaciela ..odprowadzić w jego ostatniej drodze,dowiedziałem sie o jego śmierci wczoraj, zginoł w wypadku samochodowym...a mieliśmy sie jutro spotkać ..i iść na piwo..na pogrzebie..dalej nie docieralo do mnie,po co ja tam jestem ..i kogo chowają, tak naprawde .. jeszcze to do mnie chyba nie dotarło ..patrzyłem ..na jego żone,syna ...rodziców..wszystko ..wyglądało ..tak jak w koszmarnym śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybciutko, bo mi wino szumi w glowie ;) Wrocilam do domu i.... w koncu jest Net!! wiec juz gram :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Pączusia z herbatką właśnie spożywam :D 🌼 Giovi 🌼 Daimon 🌼 Kasiek 🌼 Kachni 🌼 Mała 🌼 Air 🌼 Kluska 🌼 Tygrysek 🌼 Bore trzym się.. ❤️ do mnie też ostatnio takie rzeczy nie docierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz- trzym sie jakos...wiem, wiem, latwo sie mowi...:( niedawno byla rocznica (pierwsza) smierci mamy mojej psiapsiolki...:( Kasiek- no racja :), chociaz ja i tak malo czasu spedzam przy kompie...kurcze siec raz jest raz nie ma, kiedy wreszcie bedzie normalnie ?😭 wiecie co, dopiero teraz obejrzalam \"traffic\"- calkiem dobry film, nie wiem, jakim cudem mi \"umknal\" trzymcie sie wszyscy 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...dzięki.... świat jest niesprawiedliwy...:( Dzieją się takie straszne rzeczy... Nie daj się zwariować...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Ktoś tu kiedyś dał stronkę z dogą krzyżową z klocków lego (chyba), nie umiem jej teraz znależć - wiecie gdzie jesst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mam dosc mocno towarzyski weekend i datego nie udzialam się ze bardzo...dziś przychodzi przyjaciółka na naleśnik party, a potem umówiłam się na spacer... ale jak myślę że jutro poniedziałek , to....wolę nie myśleć :] Zaraz ubieram się grubo i przystępuję do akcji \"mycie okien\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diably diabelskie! Wieki mnie tutaj nie bylo! Od czasu do czasu staram sie poczytac co u Was slychac, ale na pisanie niestety nie starcza mi czasu! Moja studia pochlaniaja caly moj wolny czas - jezykowo jest ciezko... to tak jakbym uczyla sie nowego francuskiego... Ale w niedziele, rowno za tydzien, o tej porze, bede juz w Polsce, co sprawia, ze dostaje wypiekow na twarzy! :D pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i sciskam mocno kazdego z osobna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniales niedzieli dla wszytkich Diablow :) Kluska -> nalesnik party?? hihihi a jakie nalesniki beda i ile osob?? :) (kto to wszystko wysmazy??) :D Margotko -> ja w Ciebie wierze i wiem, ze sobie poradzisz ze studiami znakomicie 👄 A w Polsce czeka na Ciebie rodzina (w ktora psiaka zaliczam) i .... ser bialy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie ukrywam.. w ksiązkach... :P grrrr.... Zobaczymy jak mi pójdzie.. Dzis jak co tydzień wizyta rodzinki :P Majorek pożycz bazooke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys - dobrze, ze ty chociaz wierzysz, bo ja czasami przestaje :o A jesli chodzi o rodzinke, psa i bialy ser to - tak i jeszcze raz tak :D Elles - witaj w klubie, ja tez jestem zakopana po pachy :o Musze zrobic mnostwo rzeczy, zeby choc troche w swieta miec spokoj... wishful thinking??? :o Mam nadzieje, ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spooookojnie, naleśnik party czyli przychodiz przyjaciółka i się obżeramy we dwie, smażyłam sama wczoraj wieczorem, są z serkiem i dżemem jabłkowym :) To taka nasza tradycja, nie ma więcej osób (na szczęście :p) i nie jest to takie prawdziwe \"paty\" :) nie starczyło mi sił i czasu na jedno okno i... jedno jest brudne :) się umyje za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodziłam sobie tu troszkę, poczytałam. Wydawało mi się, że jestem z Wami, a tu mnie wcale nie widać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się kartka urodzinowa Kluski otworzyła i bardzo mi się spodobała. KLUSECZKO -spóźnione życzonka, wszystkiego dobrego, ciociu imienniczko. A do tego też jestem strzelec. I też lubię Kasię i Tomka. Tylko, że lat mam tyle, co moje dzieci razem ( - qrna, ale śmieszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×