Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Hejo :) Jutro Wigilia :D Jak się cieszę, nie potrafię opisać :) Wczoraj byliśmy z rodzicami na zakupach o 22 :P bo market otwarty przed świętami przez 24 h i było pełno ludzi. Choinkę już ubraliśmy, mamy w tym roku niebieskie lampki i złote bombki - śliczne :) Dzisiaj myłam drzwi, szafki, wszystkie płyty przetarłam i poukładałam, jutro tylko przelecę mieszkanie odkurzaczem i mogę czekać na Gwiazdora :P A babcia z tatą będą smażyć rybki. Mama idzie do pracy :o A wieczerzę robimy o 17, będzie 10 oób i napewno będzie super :) Mam nadzieję, że wszyscy macie taki nastruj jak ja, a jeżeli nie to tego wam życzę :D Serdecznie dziękuję za wszystkie mailowe życzenia. Dziękuję, dziękuję, dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zonk - nastrÓj - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zonk - nastrÓj - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilę, by złozyc zyczenia tym, do których nie mam adresu. Życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Byście spędzili je z ludzmi, których kochacie i na których wam zalezy. Życzę Wam usmiechu na twarzy, spełnionych marzen (nawet tych, wydawałoby się, nierealnych) poznania wspaniałych ludzi. No i oczywiscie życzę Wam pełnych brzuszków w swięta. Niech nadchodzący Nowy Rok 2005 będzie dla Was szczęsliwy, a kazdy jego dzień, niech będzie pasmem sukcesów. Zyczę Wam, byscie nie zyli z troską o to, co stanie sie następnego dnia, byscie mieli siłę wierzyć, ze będzie lepiej nawet jesli dzien dzisiejszy będzie trudny. Oczywiscie życzę Wam takze udanego Sylwestra, którego będziecie wspominac przez całe zycie. Lece dalej czynic przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym roku Wigilie spedzam u rodzicow, wiec nie napracowalam sie za duzo ;) wszystko w zasadzie przygotowuja moja Mama, Siostra i Szwagier :) ja mialam sie zajac owocami i slodkosciami - juz leza i czekaja na transport ;) wszyscy zabiegani, zalatani a ja ... sie nudze z tego wszystkiego zajelam sie poprawkami materialow do ksiazki, chociaz nie chce mi sie diabelnie :D ale cos robic trzeba - Aniol przyjezdza dopiero jutro - powiedzial, ze jak tylko wstanie, to wsiada w samochod - ciekawe tylko, o ktorej wstanie ;) w dodatku zaczyna mnie bolez glowa - chyba za dlugo siedze przed kompem :0 chyba zabiore sie za pranie :( trzymcie sie cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) ❤️ Airek ja też mam niebieskie lampki w tym roku :D Taaa... :D wigilia już jutro :):) Nie wiem o której godzinie ją zrobie, ale bedą dwie osoby i pewnie też bedzie super :D:classic_cool: :D:D:D:D:D:D:D:D Aaaa... i ja też ślicznie dziekuję za mailowe życzenia.. :) 🌻 Lece z psem... Już wszystko zrobione.. jeszcze sałatka.. a jutro ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochni !!! Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Odpoczywajcie ( tylko nie za długo ), bawcie się na maxa ( jak zawsze zresztą ), uważajcie na ciasteczka ( zwłaszcza te z procentami ) , kochajcie się długo ( bez przesady ) i pamiętajcie o tych którzy o Was pamiętają. IGO & Mefisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dostalam role pakowacza prezentow, wiec przez ostatnia godzine (a moze i dluzej) zawijalam, zaklejalam, \"torebkowalam\", wiazalam i podpisywalam. Lubie to jednak musze przyznac :) Wszystkim baaaardzo goraco dziekuje za zyczenia. Nie mam glowy do wymyslania czegos orginalnego, wiec zycze Wam poprostu udanych, radosnych i pogodnych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Dawno mnie nie było...chociaż czytałam was cały czas :) dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne i piękne maile.... A teraz ja : ...nadziei, ...własnego skrawka nieba, ...zadumy nad płomieniem świecy, ...filiżanki dobrej, pachnącej kawy, ...piękna, poezji, muzyki, ...odpoczynku, nabrania dystansu do tego, co wokół, ...chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ..otworzylam dzisiaj konto i ...wymieklam ..tyle zyczen ze godzine czytalam ..!!!:D Bardzo , bardzo , bardzo wszystkim dziekuje ..👄 Niestety czas mnie goni i nie mam w tym roku czasu na wyslanie kartek wiec naprawde bardzo goraco wszystkim zycze ..Wszystkiego co najlepsze , Zdrowych i Wesolych Swiat ..a w Nowym Roku ..spelnienia marzen ..!!!! ..dziele sie z wami ..symbolicznym oplatkiem ..w Dniu Wigilii... Nie zapomnijcie powiesic pod sufitem Jemioly ,bo .. ..kto nie ma Jemioly caly rok chodzi ..goły..!!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Powoli zbliżamy się do końca przygotowań. Wszystko już ugotowane, upieczone, jutro od rana smażymy rybki. Sprzątanie też jutro dokończę. Kot dostał zieloną kjokardke i się do niej przyzwyczaja przed jutrem :) Gio ---> my mamy jemiołę przez cały rok, wisi sobie w korytarzu. A przed świętami ją wymieniamy na nową :D Jutro już chyba nie będę miała czasu na net więc całuję was wszystkich i życzę cudnej Wigilii i pięknie spędzonego świątecznego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można zacnemu towarzystwu złożyć Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, chociażem marny ze mnie pomiot szatański, a i do anioła w niebiosech mi daleko, to i tak rad będę,zważywszy, że fanem Waszeci i Waszetek jestem:), a pomysł topiku i jego żywot godny inszejszym pomiotom ludzkim polecenia jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabołom ktorym zyczeń nie skladałam: WESOŁYCH, LENIWYCH I SMACZNYCH...ŚWIĄT ;) czy ktoś wie jak pozbyc sie msblasta i jakiegos dialera który chce mi wykonywac połacznenia Bóg wie gdzie (ale całe szczescie nie mam modemu) ??? bo avast nie daje rady... ps. szukanie e-kartek skonczylo sie u mnie takim dziadostwem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam i uważam to za sukces :D Kochani: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Albański - Gézuar Krishlindjet Vitin e Ri! Angielski - Merry Christmas & Happy New Year Arabski - I\'D Miilad Said ous Sana Saida Azerbejdżan - Tezze Iliniz Yahsi Olsun Baskijski - Zorionak eta Urte Berri On! Bengalski - Shuvo Baro Din, Shuvo Nabo Barsho Białoruski - Winshuyu sa Svyatami i z Novym Godam! Brazylia - Boas Festas e Feliz Ano Novo Bretoński - Nedeleg laouen na bloav ezh mat Bułgarski - Vasel Koleda; Tchestita nova godina! Chiński - Seng Dan Fai Lok, Sang Nian Fai Lok Chiński (kantoński) - Gun Tso Sun Tan\'Gung Haw Sun Chiński (mandaryński) - Kung His Hsin Nien bing Chu Shen Tan Chorwacki - Sretan Bozic Cygański - Vesele Vanoce Cygański (Czechy) - Prejeme Vam Vesele Vanoce a Stastny novy rok Cygański (Rumunia) - Bachtalo krecunu Thaj Bachtalo Nevo Bers Czeski - Prejeme Vam Vesele Vanoce a stastny Novy Rok Duński - Gladelig Jul og godt nytar Egipski - Colo sana wintom tiebeen Eskimoski - Jutdlime pivdluarit ukiortame pivdluaritlo! Esperanto - Gajan Kristnaskon Estoński - Roomsaid Joulupühi Head uut aastat Fiński - Hyvää Joulua or Hauskaa Joulua Francuski - Joyeux Noël et Bonne Année! Grecki - Kala Christougenna Kieftihismenos O Kenourios Chronos Grenlandia - Juullimi Ukiortaassamilu Pilluarit Hawajski - Mele Kalikimaka & Hauoli Makahiki Hou Hinduski - Shub Naya Baras Hiszpański - Feliz Navidad y Próspero Ano Nuevo Holenderski - Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar! Indianie (Apache) - Gozhqq Keshmish Indianie (Cheyenne) - Hoesenestotse & Aa\'e Emona\'e Indianie (Cherokee) - Danistayohihv & Aliheli\'sdi Itse Udetiyvsadisv Indianie (Iroquois) - Ojenyunyat Sungwiyadeson honungradon nagwutut. Ojenyunyat osrasay Indianie (Navajo) - Merry Keshmish Indonezyjski - Selamat Hari Natal Iracki - Idah Saidan Wa Sanah Jadidah Irlandzki - Nollaig Shona Dhuit Islandzki - Gle?ileg Jól og Farsaelt Komandi ár! Japoński - Shinnen omedeto. Kurisumasu Omedeto Jidysz - Gute Vaynakhtn un a Gut Nay Yor Kataloński - Bon nadal i feliç any nou! Kaszmir - Christmas Id Mubarak Kolumbijski - Feliz Navidad y Próspero Ańo Nuevo Koreański - Sung Tan Chuk Ha Kornwalijski - Nadelik looan na looan blethen noweth Korsykański - Bon Natale e Bon capu d\' annu Kurdyjski - Seva piroz sahibe u sersala te piroz be Litewski - Linksmu Kaledu ir laimingu Nauju metu Księstwo Luxemburg - Schéi Krëschtdeeg an e Schéint Néi Joer Łaciński - Natale hilare et Annum Nuovo! Łotewski - Prieci\'gus Ziemsve\'tkus un Laimi\'gu Jauno Gadu! Macedoński - Streken Bozhik Malajski - Selamat Hari Natal dan Tahun Baru Maltański - Nixtieklek Milied tajjeb u is-sena t-tabja! Mongolski - Zul saryn bolon shine ony mend devshuulye Niemiecki - Froehliche Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr! Niemiecki (Alzacki) - E gueti Wďnâchte & E glecklichs Nej Johr! Niemiecki (Dolna Saksonia) - Heughliche Winachten un \'n moi Nijaar Norweski - God Jul og Godt Nyttar Norweski (Nynorsk) - Eg ynskjer hermed Dykk alle ein God Jul og Godt Nyttår Ormiański - Urach Toner yev Sznorhavor Nor Tari Papua Nowa Gwinea - Bikpela hamamas blong dispela Krismas na Nupela yia i go long yu Pasztuński - Christmas Aao Ne-way Kaal Mo Mobarak Sha Południowa Afryka (afrikaans) - Geseende Kerfees en \'n gelukkige nuwe jaar Portugalski - Feliz Natal e um Prospero Ano Novo Rapa-Nui: Mata-Ki-Te-Rangi. Te-Pito-O-Te-Henua Rosyjski - Pozdrevlyayu s prazdnikom Rozhdestva i s Novim Godom Rumuński - Craciun fericit si un An Nou fericit! Samoa - La Maunia Le Kilisimasi Ma Le Tausaga Fou Sardynia - Bonu nadale e prosperu annu nou Serbski - Hristos se rodi Serbsko-Chorwacki - Sretam Bozic. Vesela Nova Godina Słowacki - Vesele Vianoce a stastny novy rok Słoweński - Vesele bozicne praznike in srecno novo leto Somalijski - ciid wanaagsan iyo sanad cusub oo fiican. Sudański - Wilujeng Natal Sareng Warsa Enggal Sycylia - Bon Natali e Prosperu Annu Novu ! Szwedzki - God Jul och Gott Nytt Ar Tongo - Kilisimasi Fiefia & Ta\'u fo\'ou monu ia Turecki - Noeliniz Ve Yeni Yiliniz Kutlu Olsun Ukraiński - Veseloho Vam Rizdva i Shchastlyvoho Novoho Roku! Walijski - Nadolig Llawen Węgierski - Kellemes Karacsonyi Unnepeket es Boldog Új Évet Wietnamski - Chuc Mung Giang Sinh - Chuc Mung Tan Nien Włoski - Buon Natale e Felice Anno Nuovo Zuluski - Sinifesela Ukhisimusi Omuhle Nonyaka Omusha Onempumelelo Mam nadzieję, ze to wszystko jest poprawnie napisane ;) takie zyczenia dostalam od kumpla i Wam je przesylam - wszak jestemy Diablami miedzynarodowymi :) teraz lece ubierac choinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala WOW :) Od rana mam dzieciaki pod opieka, wiec malo czasu na Net... tzn wcale, teraz chwilke wyrwala, bo male dorwaly sie do szminki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, zyczymy wam wszystkim Wesolych Swiat Bozego Narodzenia. Mamy nadzieje ze wszyscy spedzicie te swieta w milej i wesolej atmosferze, ze zapomniecie o wszystkich troskach i problemach. Dziekuje za te wszystkie emalie z zyczeniami ktore dostalismy od was, jestsmy teraz myslami z wami i gdy bedzie wieczor wigilijny i gdy bedziemy sie dzielic oplatkiem, pomyslimy wtedy tez o Was ❤️ Alan_Pol dziekuje tobie za niezwykle sympatyczne zyczenia. My rowniez pragniemy abys mial cudowne Swieta pelne radosci i usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z uwagi na to, iż swięta juz nadeszły ( i nadjechały ;) ) organizujemy sobie własnie pierwszą wigilijną kolacje :) Z tej okazji chcielibyśmy podzielić się z Wami opłatkiem :) i złożyć Wam wspólnie zyczenia wspaniałych świat, ciepłych, mniej zachlapanych, radosnych i obżartych, aby każdy z Was miło je wspominał w nadchodzącym roku :) Albert i Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze dziekuje za WSZYSTKIE zyczenia, mailowe, smsowe i te napisane na forum, przepraszam, ze nie wszystkiem osobiscie dziekuje i odpisuje 👄 Krotka przerwa od dzieci, a potem pewnie beda znow komputer oblegac, bo dostaly gry, wiec trzeba bedzie je wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można przybrać na wadze 3kg w ciągu 2 godzin? Można... :-D W te najpiękniejsze Święta, Życzę Wam, żebyście pozostali tacy, jakim Was poznałem na forum... :-) I poproszę o dietę cud... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, malućki, malućki, malućki...... wszystkiego Wam Wszystkim Dobrego żeby Dobrego starczyło na długo..... Pogodnych, pogodnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..:D...Robaczki Swietojanskie ..full wypasik byl ...ledwom zywa ! Pojadlo sie , popilo , ...teraz czas na \"byczysko\" :classic_cool: Komunikat specjalny do wszystkich ktorzy mi zyczenia słali .. jestescie ..debesciaki ..!! Ja bardzo was wszystkich przepraszam .Nie wyslalam w tym roku zadnej kartki ..z braku czasu .Byla zarobiona na maxa . Sama robilam Wigilie na sporo osob ..Skladalam tylko ogolne zyczenia dla wszystkich ..wczoraj ! Powiem szczerze ..mialam w tym roku mieszane uczucia ..odbierajac zyczenia ..niestety pomimo zyczen Swieta nie beda dla mnie szczesliwe ..Wigilia byla raczej smutna .. ( po raz pierwszy bez mojego Ojca ..jego tradycyjne miejsce przy stole bylo ..puste ) Margot ..👄.. odebralam twoje zyczenia na koncie i na komorke .. Odrazu odpisalam ale ..niestety nie moglam wyslac ..pojecia nie mam dlaczego byl komunikat ..\"wyslanie nieudane\" Dlatego tutaj chce ci bardzo podziekowac i oczywiscie zyczyc Zdrowych i Wesolych Swiat ! Jeszcze raz bardzo , bardzo dziekuje ..mysle ze wybaczycie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna noc u mnie.. tajemnicza Może to przez ten księżyc za oknem.... Dziwne chmury.... wieje..... i ciepło zamiast śniegu.... Amok - w Krakowie pewnie halny? Trzymaj się (ciepło), specjalne życzenia dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh..... ja tez po Wigilii juz i po pasterce. Najadłam się, choć nie mogę powiedziec, ze sie zapchałam :P hehe jadłam z umiarem, ale do syta ;-) Prezenty dostałam bardzo fajne i jestem zadowolona, zobaczyłam się z rodzinką, która mieszka dosc daleko ode mnie. Jutro, a własciwie dzis przyjedzie kolejna grupka :) Tygrysku, bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty....rozumiem Cię... eh.... u mnie tez pozostawilismy miejsce, które powinien zająć mój młodszy brat... niestety... On teraaz swiętuje Wigilie być moze razem z Twoim Tatą i moją Babcią.... Jeszcze raz dzięki za zyczenia, buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,kILKA SLOW MKNIE PRZEZ SWIAT .......Wesolych Swiat .......z pocztowych.(e-mail) kart....kilka slow i kilka lez ..WESOLYCH SWIAT ...daleko gdzies... Slowami z kolendy Krawczyka ,chce podziekowac wszystkim od ktorych otrzymalam Swiateczne zyczenia , takze od tych co o mnie mysla ..😍KAYA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich świątecznie :) U mnie Wigilia wspaniała, wesoła, słodka, pyszna, rozśpiewana. A Pasterka po prostu wspaniała, się wruszyłam i ochrypłam od kolędowania. A teraz czekam na mojego Michała. Pogoda się nawet poprawiła, chociaż bardziej przypomina Wielkanoc z tymi 11 stopniami ciepła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm....ale wypas ..w te święta :)..qrde jeszcze takich nie miałem..psychicznie radosnych..o 13 śniadanie ..spanie do 12ej..teraz...palenie w kominku,jakieś ciasto:)(ponoć sie zwie keks :P) ..dobra ide do kominka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wstałam właśnie po krótkiej drzemce po śniadaniu.... Air, ale ci zazdroszczę, dawniej u nas też tak było.... I z pasterki też nici, bo jak sobie pomyślałam o naszej organiścinie, do kótej grania nijak nie da się śpiewać kolęd to mi się odechcialo. Zresztą dzieci nie wytrzymały i prosiły, żeby ktoś z nimi został. U Was też tak leniwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeja :) ale się wkurzyłam, wysłałam Wam i nie tylko życzenia ze stronki... i podostawałam zwroty, a reszta chyba nie doszła.. więc niektórzy dostali mailem.. a inni nie wiem czy w ogóle dostali :) Więc w razie czego życzę Wam wszystkim ❤️ Aby wszystkie dni w roku były tak piękne szczęśliwe jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych bliskich zawsze rozpromieniał uśmiech, a Gwiazda Betlejemska prowadziła was ku szczytom. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×