Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Obejrzalam \"K-pax\", po raz drugi :) Bardzo lubie teb film. Czytalam tez ksiazke, ale w tym przypadku bardziej film mnie urzekl... :) Gio -> ano zawialo, ze heeej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"K-pax\", po raz drugi :) Bardzo lubie teb film. Czytalam tez ksiazke, ale w tym przypadku bardziej film mnie urzekl... :) sciagam wlasnie muzyke z filmu - jest cudowna :) Gio -> ano zawialo, ze heeej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio miła... Tym razem nie trafilaś. To nie ja. Daje slowo. Jeśli pisze coś to się podpisuje. Wstydzić się nie mam czego. Chyba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok >>..???..niech ci bedzie ..ale to kto w takim razie tytaj ..zakropkowany z nami pisze ??..bo przeciez jak mam mu ..teczke zalozyc ..nie moze byc \"..teczki w ..kropeczki..\"..!!!:D Tygrysek >... ty mnie informuj co do spotkania ..zebym sie z.. .. \"reką w nocniku \"..nie obudzila ..!:D Jaki jest tytul piosenki Beaty Kozidrak ..w refrenie jest ..Kocham Cie.. chcialam sciagnac na komorke ale chyba nigdzie tego nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> ja nie zamierzam pozostawić twego pytania bez odpowiedzi :P Ja tęsknię za Borewiczowym najseksowniejszym elementem :) którym jest..... mózg :D Jak wiesz męski mózg różni się od kobiecego, podobnie jak sposób postrzegania świata (patrz pytanie o podpaski :D) co bardzo mi odpowiada :) Dlatego jak męskiego, TEGO, elementu brakuje to czuję że coś nie tak :) A oni właśnie się ostatnio rzadko pokazują. Ja przegapiłam wojaże Naczelnego, dlatego się nerwowo dopytuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no...:):) Gio-Airka nie przeszkadzajcie sobie,znaczy mi :):):) komplementować ;) Airka..mam nadzieje ..że innych elementów Ci nie brak ;):D:D ..a dzis młody Borek ..dał wycisk..Ellesce :P:D e...a gdzie wcieło Majorkową ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...taaak Borewicz ..TY to teraz stań se z boku i ..poczekaj bo ..sie zrobila baardzo powazna sprawa .. ..ja to ....kurdelebele ..musze wyjasnic ..z Airkiem ..bo nie usne ..:D Air >...to moze jeszcze raz ..od poczatku ..:D ..ze niby ..Borek ma ten najseksowniejszy element w mozgu ??.. .. na mozgu ..? hahaha ..:D ..nie moge .. To Ty ..kobieto ..facetowi ..wzgledem ..seksownosci ..na mózg ..patrzysz ..??? ..no chyba musisz mi to bardziej precyzyjnie wyjsnic ..bo jak nie to ja Tobie ..objasnie ..obrazowo ..!:D ..mam calkiem ..zdanie ukierunkowane w innym kierunku ..to znaczy ..w tej kwestii ..nigdy ..\"..nie patrze tak wysoko \"..żeby az glowe zadzierac ..szczegolnie jak facet ma ..cus kolo ..190 cm..:D ..to czekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wlasnie, ze spaceru z psem - alez pieknie i bialo jest Srednio sniegu do kostki ale w niektorych miejsach Dzeki zapadal sie az po brzuch. Piekny jest ten snieg, taki czysty i jeszcze nie zadeptany Dlatego tez troche dlugi byl spacer - bawilam sie z nim sniezkami a potem on szalal z innym psem a ja gawedzilam z wlascicielem hihihi och Borek - Potworek... ja tam najbardziej w nim lubie... i za najsexowniejsze uwazam..... Ele u boku ;) No wlasnie Elles, co nic nie piszesz?? Borek -> 👄 ale zes lasy na komplemety sie zrobil ;) Co zrobil Mlody?? Gio -> sie wie!! tylko ja sama jeszcze nic wiem.... napisze jutro chyba smska do Szamcia, czy bedzie miala czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :classic_cool: Piknie! Szamanka sie nas wybiera, Borek sie w podpaski ubiera, mniut! :D Tak Was czytam i sie zastanawiam czy to ze mna cos nie halo, jak mawia Gio :classic_cool: :D :classic_cool: Pozdrowionka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>:D ..skoro tak mowisz .. ..ze mna bynajmniej ..wszystko w najlepszym wporząsiu ..:D ..Airek ..cooo..nabralas wody w usta ..wzgledem ..tego seksualnego mózgu ..Yogurta Borewicza ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe no wiedziałam, wiedziałam, że tak będzie :D Gio ja o 1 w nocy to dawno już zwinięta w kłębek śpię pod kaloryferem :P A co do najseksowniejszej części Borka i innych samczyków :) to powiem tak: różne różniste rzeczy mi się u nich podobają, to i owo, wyżej i niżej :D tego mi tłumaczyć obrazowo nie trzeba, ale mogłoby być ciekawie :) Ale facet nie może być tylko atrakcyjny fizycznie. Jak dla mnie to po pierwszej fascynacji wzrokowej, lubię jak mnie zaskoczy poczuciem humoru, inteligencją, wiedzą i tak dalej :) Więc jak Borek, albo inny mężczyzna się pojawia w naszym Diabełkowie, to najważniejsze jest co ma w głowie, bo przecież my to tu czytamy, a nie oglądamy, prawda? A jeżeli chodzi o wzrost np, Borowiczka :) to ja nie miałam problemu, żeby jego głowę zobaczyć :)D hehe to ja już lepiej skończę :D Gdzie jest Elles?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie. Pewnie, że tylko czytamy, bo ze zdjęciami echooooooo!!!!! No, nie tak całkiem, Borewicz, dzięki, tylko wstyd mi bo się nie umiem do nich dobrać. Nie było mnie wczoraj bo najpierw leciało Deja Vu (dawno siętak szczerze nie uśmiałam) a potem Mistrz i Małgorzata (zasnęłam jak Bezdomnego zamykali w szpitalu) Gio, jak boli to jest, znaczy masz kręgosłup.... W Warszawie nowy śnieg? Na południe też dojdzie? Bo ten szary przydałoby się odświeżyć :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki snieg?? Ze slicznego bialego puchu zrobila sie obrzydliwa, szara, breja tudziez wielkie kaluze.... do tego wieje bleeeeeee Air -> alez sie nie krepuj, opisuj nam obrazowo, opisuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jestem :P;) Działam z ukrycia ;) Wsiąkłam, wiem. Z dwóch powodów, mało czasu i brak weny... Tygrysek haha najseksowniejszy element :D Też oglądałam K-pax :) I jeszcze Spiderman 2 (nudne) i Ja,robot :) Gio :D Airka dokładnie, nie tylko fascynacja wzrokowa :) Tak poza tym to odpoczywam ;) W sumie to jeszcze nie, bo mnie młody zamęcza, ale mam zamiar sie przez najbliższy tydzień wybyczyć i porobić jakieś pierdułki...takie dla siebie.. chociaż opiłować sobie paznokcie ... :P bo kurde na nic czasu.. Ale za to sesja zaliczona i tylko jedna trója :D Duzo by pisać o tym wszystkim... o konfliktach (nie tylko ze studentami) i o poczuciu niesprawiedliwości.. takie tam moje filozoficzne przemyślenia.. Ale ogólnie.. to odżyłam i jestem znów ambitnym uczniem ;) Kachni a Ty już masz wolne prawda? A jak Margotka? Pamiętam o Was, czytam... tylko mi coś z pisaniem... nie teges... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria - u nas taki stan nazywa się raizefiber i jest notowany u 95% pakującej się populacji (jeżeli na spakowanie jest więcej niż 3 godziny). :)) Ciekawe co Szamcia na to powie :)) Ciekawego wyjazdu!! Gio, nawet w radiu mówili, że nie będzie łatwo. Zaopatrzyłam się nawet na tę okoliczność w nowy koniaczek, ale nie trzeba było. TPSA i BłękitnaLinia zaaplikowały mi taką porcję bodźców, że jak mi w piątek podnieśli ciśnienie, że do dzisiaj trzma... Moja mała dziewczynka chyba się zakochała, chodzi smutna po domu i nuci (Osiecka sprzed 100lat). A ty śpij, a ty śpij, zanurz się w noc ciemną, a ty śnij, a ty śnij, śnij, że jesteś ze mną. Problem w tym, że On jest 4lata starszy. Fajnie mam. Objaśnijcie proszę co to \"K-pax\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tigr ---> to Gio miała opisywać obrazowo :D Elles ---> no witam i cieszę się, że masz podobne spostrzeżenia :) Saszka ---> \"K -pax\" to film, z Kevinem Spacy w roli głównej. Jak będziesz miała kiedyś okazję obejrzeć to polecam :) W tym tygodniu było w tv dlatego wszyscy teraz o tym mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwarno aż miło :D zajrze jak bede miała wolnego kompa...hmm...czyli nie wiem kiedy... pozdrawiam diabołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ..melduje ze dzis prosze mi nie zadawac trudnych pytan , bo...łeb mam \"na resorach \"... ..aaaaaaaaaaa..i prosze cichooo..do mnie mowic ..!!!! Airek ..>..jesli myslisz ze swoja odpowiedzia wybrnelas z sytuacji ..to jestes w wielkim bledzie .. ..mowilas \"nie na temat\"...:D ..poczucie humoru , inteligencja , wiedza ..maja sie do seksualnosci jak ..pięść do oka ..! ..seksualnosc jest zarezerwowana tylko i wylacznie do ..atrakcyjnosci fizycznej ..czyli jak napisalas ..fascynacji wzrokowej ..! A to ..co dalej ..to juz ..watek dodatkowy ..!:D ..dobrze jak idzie w parze ..ale niekoniecznie zawsze .. Ja mysle ze ..Borewicz ..\"mozg \"..ma w porzadku ..a co do ..najseksowniejszych jego elementow .??? .hmmmmm ...noo , no, no.. ..nie powiem ...:D..chce jeszcze troche pożyc ..!:D Airek ..to ty w nocy spisz zwinieta pod tym kaloryferem czy ..owinieta wokol zeberek ..??..bo przy twoim wzroscie to gdybys spala rozciagnieta to chyba kilka kaloryferow by ci bylo potrzebne ? Elles >>..Ty to masz \"farta\"..:D I po co ja goopia ci kazalam do tego Wrocka jechac..??? :D Szaszka >>..tobie juz odpisalam ..:) Kasiek >>..🖐️👄 Juz wiem jaka to piosenka ..Mysli i slowa ..Bajm ! I wiecie co ..sciagnelam to wczoraj ..ale normalna kicha ..a tak ladnie gralo w kompie ..oszukancy ..!Dobrze ze tylko 6 zeta ..ale pewnie jeszcze mi w sieci dolicza za polaczenie z GPRS -em ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku .zapomnialam o Tobie ..buziaki z samego ..popoludnia .. ..fajnie co ..trawniki w wodzie plywaja ..:) Hej ..ktora Kaśka ma dzis imieninki ..przyznac sie ..bo moja ma ..dzisiaj ..! Kaya >>..jak to przeczytasz ...Nie mam gg ..nie wiem jak dzis ale bede probowala ..🖐️Jakby sie nie udalo to ..zostanie pisanie na e-mailach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellesku -> wolne to ja MIALAM, jutro ide juz :( Z jednej strony mi sie chce, z drugiej nie... :D Wszyscy mowia o tym filmie a ja go nie widzialam :( Gio -> nie mam dzis imienin, juz mialam, a wlasciwie dopiero bede miec :D Wszystkiego naj dla Twojej Kachny! :D 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wam chciałam powysyłać, ale są 1.3Mega sztuka, więc na razie nic z tego. Cholera, coś się przypala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> 👄 :) Saszka, co przypalilas?? ;) Przepraszam, ze nie bede wszystkim odpisywac ale troche problemow zwalilo mi sie na glowe i nie bardzo mam wene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiegłam wzrokiem po postach, gdyż nie chce mi się czytać .......w związku z pogodą nie chce mi się nic, mamy deszcz ze śniegiem i wichurę, więc ...kubek kawy, dobra muzyka, świece ... Ale widziałam że ktoś pisał coś o błękitnej linii...Czy mówiłam już Wam, że rok temu pracowałam tam ? :) Byłam konsultantką przez 1.5 mca :) Całusy dla szacownego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, przeżyłaś??? Bo jestem pod ogromnym wrażeniem tego tworu... jakiś gigant to wymyślił.... Przechodziłaś jakieś szkolenie, czy tak od razu myk - słuchawki i mikrofonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.... Nic mi się nie chceeeee..... Lenia mam okrutnego, to chyba po tej leniwej niedzieli... Objadłam się chińskiego żarełka, zagryzłam pierniczkami z Amaretto i .... jestem ociężała ;) Jutro poniedziałek....brrrrr!! Coś jest w tym stwierdzeniu: Nie lubię poniedziałku! Skończyłam \"Kod Leonarda\" i ... koniec mnie rozczarował....liczyłam, że koniec będzie co najmniej tak dobry jak reszta książki: zagadka na każdej stronie, tajemnica.... Najbardziej mnie rozbawiła notka od polskiego wydawcy ksiązki umieszczona na końcu- widać, że bali sie wielkiego halooo od \"moherowych beretów\" (kto widział zdjęcia w necie ten wie o co chodzi) bo ogólnie jest kilka kontrowersyjnych tematów i spojrzeń na nasza tradycyjną wiarę chrześcijańską.... Idę sobie chyba zaraz do wanny, wypiję sobie zieloną herbatkę na rozruch mózgu i może coś jeszcze poczytam? wczoraj zaczęłam oglądać \"Apartament\" ale urwałam po 30 min. .... jakiś dziwny jest....nie miałam weny chyba.... Ale polecam \"Złego Mikołaja\" - ubawił mnie i .... rozczulił....mimo wszystko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke :) Gio - gadalam z Tygrysem - umowilysmy sie na wtorek o 19.00 - miejsce macie wybrac :) - ja mam czas na pewno do 22.00 :) namowcie Szamke :) od dwoch dni delektuje sie obecnoscia Aniola - a jutro na szczescie On nie pracuje :D - sie bedzie dzialo ;) spadam, bo na Chuckusia musze zdazyc :D ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani raporterko czy przewidziane jest jakieś świętowanie z okazjii -------------5 0 0 S T R O N Y -------------------------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> będę się spierać :) Tu już nawet nie chodzi o Borewicza :D hehe. Ale na serio, dla mnie mądry facet, bystry i inteligentny jest pociągający i wcale nie musi był Bradem Pittem. A skoro mnie pociąga i jest dla mnie w ten sposób atrakcyjny to według mnie jest seksowny :P Ja tak to widzę. Ja tu oczywiście nie będę udawać, żę nie liczy się dla mnie wygląd :) Pewnie, że się liczy, ale cały czas próbuję obronić moje stanowisko względem seksowności męskiego mózgu, powinnam może napisać \"mózgu\" bo nie o organ tu chodzi, tylko o to co tworzy :) Myślę, że teraz dasz mi odetchnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ..Kluska 🖐️ mala ..umawiam sie wlasnie z Tygrysem ..:) Szaszka ..ja to przewiduje tak , ze ..kto zacznie strone 500..ten stawia browar ..cala skrzynke ..!:D ..moja Kachna ..dziekuje za zyczenia ..!!:) Kiedys ją przyprowadze na spotkanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek >>.. :D..moj punkt widzenia zalezy od \"ineligentnego stojenia \" ...\"seksownego mózgu \"..na moj widok ..!:D..dopiero wtedy sie ustosunkowuje czy facet jest seksowny czy nie ..:D:D:D ..a sam fakt ..ze mądrze gada i ma wiedze ..jakos nie dziala na moje zmysly ..to znaczy ...tak .. ..kiedy ma wysokie IQ...i nic wiecej ..fajnie jest pogadac ..bo wiadomo ..jest o czym ..ale jesli przy tym jest seksowny to .....raczej najpierw trace orientacje w terenie i nie za bardzo moge sie skupic na tym co mowi .....:D ..wiec ..kiedy facet ma \" to cos \"..od pierwszego wejrzenia .. ..moje IQ ..spada automatycznie ponizej zera ..trace grunt pod nogami ..w glowie siano ..jak po praniu z odwirowaniem i cala moja inteligencja skupia sie tylko na jednym ..czesto nawet nie wiem ..jak sie nazywam ..a co dopiero ..czy Kopernik byl facetem czy kobietą ..:D Nooo..teraz mozesz odetchnać ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×