Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kafeteria ..zdjecia wyslalam i napisalam pare slow ..:)🖐️ ..lepiej przeczytaj co sie dzialo ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeah... ale sniegu,,, i ciagle sypie... ja chce juz wiosny!! ciepla!! zieleni!! mam dosyc zimy!! D O S Y C !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyszedl ode mnie moj Aniol i mam nastroj refleksyjny... moj Aniol nie jest przystojny, piekny, mlody itp ale kocham Go ponad wszystko i mimo wad a zalet ma bez liku - jest inteligentny, madry, czuly, wrazliwy, z poczuciem humoru, nie poddaje sie przeciwnosciom, przy Nim rozkwitam i moge realizowac siebie, swietnie gotuje, potrafi sluchac i moze rozmawiac do woli i na kazdy temat, wozi mnie tam, gdzie jechac :P, kocha czytac i chodzic do kina lub teatru to dopiero Aniol :) jestem szczesciara :) i tesknie za Nim juz teraz chyba ma sie na wiosne ;) dobranoc P.S. sorki za taki osobisty wyskok, ale gdzies musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się już w Gdyni..cholera..jak nigdy 8h jazdy ..ale snieg sypał makabrycznie mocno,ale jakie widoki !!! momentami były takie odcinki ze droga była zasypana i nic nie było widać, ale ja uwielbiam taką pogode do jazdy :) im gorsze warunki tym mi się bardziej micha uśmiecha :) Nina..no ta \"optymistyczna pigoda\" była właśnie z mazur ..gdzieś w okolicy Ełk-Mikołajki . Ja też tak mam że nie lubie jak ktoś za mni sam. prowadzi....no chyba że mój brat, albo jestem w stanie ..ten tego no! :D w roli pazażera nie spełniam sie, od razu zasypiam w fotelu po 10km jeśli kierowcy można zaufać :) Gio ..jechałem bezpiecznie ..noga na gazie była kontrolnie ustawiona;)..ale jakie zaspyyy były..wow!! Tygrys ..nie pitol ..jeszcze śniegu !!!!! więcej i więcej!!! :D:D:D:D Mała..no ale tu ? ;):) ..chcieliśmy się dziś jeszcze po drodze spotkać z...Airką ale nakryliśmy ją w kościelee!! była na spowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ elles jesli ty zaczniesz kopac swoja piwnice to spotkamy sie w polowie drogi, tak na moje oko na wysokosci Piekla :D Tygrysek pozdrowienia dla brata i zyczenia urodzinowe 🌼 Gio jeszcze ze dwa tygodnie i glowne pomieszczenie bedzie skonczone, zostana jeszcze dekoracje i szczegoly :D, tak wiec do wiosny jeszcze w podziemiach :) Serdeczne dzieki za superowe sprawozdanie z diabelskiego zlotu :D Czekam jeszcze na zdjecia. Wracaj szybko do zdrowia, moim zdaniem to od zimnych zakasek :) Air gratulacje za swietne zaliczenia, i usciskaj kotka, 👄 Saszka hahaha, co za recenzja :D Borewicz pozdrowienia, 🖐️ i jeszcze raz dzieki za zdjecia. Nina 28 🖐️ Kafeteria 🖐️ mala 🖐️ Anielica jedzie do Polski. Wlasnie dzisiaj dostala wiadomosc ze jej ojciec zmarl i bilet juz kupiony. Bedzie we Wtorek rano w Warszawie, skad odbierze ja Linking. Jest nam bardzo smutno, bylismy przywiazani do tego \"starszego pana\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNUDZONY -> ja jestem z Wawy!! Ja!! i bym bardzo chciala choc na chwilke usciskac Twoja Anielice no i Linkinga... Mam szanse?? Borek -> nieeee, starczy sniegu!!! Fotki robiles?? :) Gio -> do lozka marsz a nie pod lozko, pod sa przeciagi ;) Mala -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe ---> Borewicz :D na spowiedź dla mnie za wcześnie, ja muszę iść przed samymi świętami, żebym nie zdążyła nabroić :P Ale jak wróciłam do domu i zobaczyłam, że dzwoniliście, a potem odsłuchałam wiadomości to mi było smutno. Wiecie co? Oglądałam prognozę pogody i powiedzieli, że prawdopodobnie na Wielkanoc będzie jeszcze śnieg :o jak to? A świeża trawka? a zajączki i kurczaczki? toż im dupki odmarzną :P Idę się robić na bóstwo do zdjęcia, ale śnieg pada to mi na pewno makijaż zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle, czy raczej jak za dawnych czasow natrzepaliscie tych postow, ze hoho! spotkanie bylo bardzo udane, ale wszyscy juz o tym pisali, wiec... dziekuje za zdjecia Bore, jak mowilam, lepiej by wyszly gdyby mnie nie bylo na nich. Chociaz, jak zauwazylam, moj czerwony sweterek podkreslał kolor moich oczu - czerwony :-p moze wlasnie dobre jest to, ze po takich spotkaniach pozostaje niedosyt? Znudzony, wiem ze chcialbys zdjecia, ale nie bardzo wiem jakie? te z wystawy? pozdrowka dla wsiech! cholera zima bardziej niz regularna, sypie wciaz i wciaz, a na ziemi zaspy po kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj zaspałam, muszę do pracy, a mam tyyyyle do napisania i pooglądania i co? Qna - uzależnilam się chyba od Was, nawet nie zauważyłam kiedy DUUUUUUUUŻA buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..dzis sprawozdanie ..bez glosu ...wcielo , nie ma ..cisza ..! Nawet do moich dziewczynek mowie ..na migi !!!! Znudzony >>.. Spotkanie bylo rzeczywiscie swietne . .Na Najwyzszym Szczycie ..I takie mi po nim zostalo odczucie ze ..przez 4 godziny omowilismy tylko ..0.001 % spraw ... ..Ktos spojrzal na zegarek ..i ..trzeba bylo konczyc .. Znudzony ..powiem ci po cichu ze ...trzeba naprawde duzej sily przebicia zeby moc cos powiedziec .. ..wiec czesto wygladalo to tak ze wszyscy mowili jednoczesnie . kazdy to co chcial ..Jeden mowil powazne rzeczy ..w tym samym czasie ktos sie smial ..Bylo morowo i zajawkowo ..!!!:D ..i to wszystko ..na trzezwo... !!! ..a co by bylo po procentach ..jakby Elles wlaczyla \'dopalacz\".. to juz by zagadala wszystkich ..:) Dzieki za zyczenia ..zdrowia .. Widzisz jak mnie dorobili ..:D Przekaz Basi ..wyrazy wspolczucia .. ale PECH ...wiem co to jest ..za 4 dni mam Rocznice smierci mojego Ojca ..nie wiem czy pamietasz ..zmarl na zawal ..! Airek >>.. no ladnie ..komorka jest po to zeby ja nosic przy sobie ..i to naladowana ..a nie zostawiac .. Nie wiesz co stracilas ..:D A Ja ...melduje oficjalnie ...Jestem bardzo wierzaca ..i ostatnio nawet ..wiecej praktykujaca .. ale ..Spowiedzi Sw. w konfesjonale .. ..nie uznaje .. NIE i Koniec ..! Spowiadam sie przed Bogiem ..kiedy sie modle ..w domu ..na Mszy ..!!!! Czasy sie zmienily ...i moje spojrzenie na Osoby Duchowne ..tez ..! Sami sobie zapracowali na moja opinie ..!!! Szamanka ..cos ci tam skrobnelam na maila ..ale ..nie przejmuj sie ..Poradze sobie sama ..i chyba nie warto juz klepac na ten nudny temat .. Mozna sie spotykac i rozmawiac o bardziej przyjemnych sprawach .. :) Szamanka ..to bylo rewelacyjne ..te Twoje Diabelskie oczy ..!!!! Ciekawe dlaczego tylko Ty takie mialas ..:D:D:D Borewicz ... przeciez ja wiem jak bylo ..super .. Jak sie przelaczam na telepatie i ..wizje specjalne ..to wszystko widze .. Przeciez siedzialam razem z Wami ..w szoferce ...wszystko slyszalam i widzialam .. cala trase ...!:D A Ty lepiej nie swiruj ..bo na to nie ma madrych .. spiesz sie powoli i bezpiecznie ..!:) Elles ..musisz mi podac swoje dane na maila ..inaczej nie rusze .. ..nie moge dopasowac twojego dnia do piatki ..zapomnialam ..a jesli chcesz wiecej to musi byc tez drugie imie i nazwisko .. Tygrysek ..to samo do ciebie .. I dajcie mi tydzien ..zreszta nic nie planuje ..Nachodzi mnie juz ..te wspomnienia ..!! W sobote mam Msze Sw. za Ojca ..potem cmentarz ..😭 Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> no ja noszę komórke naładowaną, ale w kościele ją wyłączam, bo by był kwas jakby telefon zaczął dzwonić w kościele a ja bym odebrała i \"O cześć Borewicz!!!\" :D haha to by dopiero było. I wiesz co? Ja z tą spowiedzią mam podobnie. Wolałabym spowiedź powszechną, między mną i Bogiem, bez pośrednictwa księdza i jego \"złotych myśli\", tym bardziej, że jeszcze nie spotkałam księdza, który by był dla mnie autorytetem. Byłam zrobić zdjęcia do dyplomu :) Na pewno wiecie jak to jest u fotografa: plecy prosto, głowa do przodu, głowa w lewo, podbródek niżej :P hihi uwielbiam to :) A na koniec jeszcze proszę się uśmiechnąć. Przedtem gościu wziął taki duży pędzel i mnie popudrował, łacznie z grzywką :) A w bramie jak wychodziłam, stało trzech kominiarzy :) Spytałam czy przynoszą szczęście, a oni, że samo szczęście, więc teraz nic już nie może pójść źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na migi dzisiaj...:( i syrop z cebuli i herbatka z malinami (tą herbatke akurat lubie)... Borewicz...strach sie bać jak ty pędzisz...a samochodzik to ten tego...niezbyt czysty...Tomek stwierdził że chyba specjalnie żeby reklamy sklepu nie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, mam nadzieje, ze dokladnie czytalas co Ci tam naskrobalam, wiec zakonczenie sobie raz jeszcze odczytaj i nie zalewaj!! PS. sluchajcie, dotarly do Was foty Zuzine i taki plik pt. Wspanialy kraj? nie jestem w stanie ustalic czy wyslalo czy nie :-( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka >>.. piszac post wyzej jeszcze nie czytalam twojego ..dopiero przed chwila ..:) Dziekuje ..👄..to byla najlepsza robota jaka \"ktos\'..wykonal dla mnie ..Dalas mi kopa na maxa ..:D Ja szybko rozumiem co sie do mnie mowi .. ..Juz jest O.k ... wyleczylas mnie ..!:):classic_cool: Plik dostalam , dzieki ..ale obejrze pozniej ..]czesc] Airek ..kasiek ..przesylam buziaki i lece na miasto ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnieta.... ale bylo calkiem fajnie :D Qrcze prawie caly dzien sypalo... teraz drogi sa ok ale rano... tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzindybry :D Bardzo ladnie i grzecznie proszem o fotki ze zlota i z wystawy oczywiscie :D :classic_cool: :D Proszem proszem proszem! [stoi na dwoch lapkach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ,,chcialam ci wyslac ale dzis moj serwer tlenu nie dziala .. A o jakich fotkach z wystawy mowisz ..ja nic nie wiem ..? Noo i w ogole to gdzie lazisz ..zamiast opisac co u ciebie .. Zarejestrowalam cie wczoraj jak ..:miesem rzucalas po forum ..\"..:D Tygrysek ..nic mi nie mow o pogodzie ..Bylam dzis na Twoim Rondzie .,wiesz gdzie .. tragedia ...szkoda ze gumolakow nie zalozylam ..spodnie mialam mokre az do kolan ..jak ostatnia fleja ..wygladalam ..ale na pocieszenie zobaczylam w autobusie ze .. ..lepsze laski odemnie ..tez tak wygladaly ..:D ..wszyscy rowno ..uj ...ani ..na maxa ..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Borewiczowi za zdjęcia !!!! Powiem wam, że wszystko mi w nich pasuje oprócz pazurków Gio (tylko nie pytajcie mnie dlaczego, często tak mam że najpierw coś powiem alo zrobię, a potem aalizuję i prubuję znaleźć powód ***dygresja o powodach będzie na końcu, jak zdążę) Gio, ja Cię rozumiem, bo mam to samo, jak tylko wiem, że obiektyw w moją stronę to... zesztywnienie, dziwne grymasy i panika - szczególnie śmieszniena video się to prezentuje... Kasiek - takiej ilości śmiesznych scenek dawno nie widzialam :D , tylko że mnie to strasznie irytuje. Na tej wysokości nikt malowniczo nie przechodzi z turni na turnię na rozwieszonych w poprzek linach, nikt nie rzuca się z dwoma czekanami jak Banderas z dachu na dach, do wyciągania ludzi ze szczeliny -robi się porządne stanowisko (którego częścią mogą być 2 wbite czekany, ale musi być to solidnie zrobione - natomiast czekany rzeczywiście tak się wbija i jakby wyskakiwały to się na nich staje), nie wyciąga się ludzi \"z ręki\" tylko tworzy coś w rodzaju bloczka- tego uczą na podstawowych kursach. Ten teren dla filmów akcji jest hmm nieciekawy. Od 6 000 m wszystko robi się wolniej, jakby w zwolnionym tempie, trudno się oddycha, o bieganiu wcale nie ma mowy - o skakaniu tym bardziej. Jako dziecko na filmach wyprawowych (relacjach) smacznie zasypialam takie były nudne :D I jeszcze odnoszę wrażenie, że ten co to wmyślił miał czkawkę, każdy wątek pojawia się dwa razy (przecięta lina, zamarznięci w szczelinie itp.) Nina - z samochodem u mnie tak samo. Staram się siadać za kierowcą, żeby drogi nie widzieć i nie podskakiwać z byle powodu. A jak mam jechać z kimś dalej to biorę znieczulacz - jakieś piwko, albo co i wtedy się wyluzowuję. Inna sprawa, że moi panwie - ojciec, brat i mąż - bardzo kiepsko prowadzą... Cała nadzieja w tym, że syn zapowada się lepiej... A ja kocham jeździć... chociaż był taki rok, że miałam dość. Co dwa tygodnie mikrobusem tam i spowrotem ze Śląska na Litwę, wtedy stwierdziłam że to ciężka robota dla facetów. Bolały mnie plecy, głowa, wszystkie kości. I do tego, ja tam feministką nie jestem, ale dlaczego przy drogach stoją same dziewczyny, żadnego chłopa???? to jest dyskryminacja!!! Nie żebym koniecznie potrzebowała, ale same powiedzcie, to niesprawiedliwe :) Na Dziennikach Motocyklowych jak płynęli tratwą po Amazonce to mi się wyrwało że mają prawie tak ślicznie jak na Mazurkach..... Gio - a co z wężem, wędruje z synem czy zostal Ci w spadku... Ten wąż bardzo mnie intryguje... Mała - czy t nas przypadkiemm nie obrażasz- co to jest ewaluzacja? Widzę, że na spotkaniach tak jak w necie - chcesz to mówisz, a czy ktoś to czyta nie wiadomo... to chyba pzyzwyczajenie, żeby nadawać w eter bez sprawdzania, czy to do kogoś trafia :) :) :) Szamciu, nie dotarły do mnie foty, dopisz mnie proszę do rozsyłki...:) No, to napisałam jakąś ćwiartkę tego co chciałam i muszę oddać komputer w lepsze ręce, bo cośtam do szkoly jeszcze trzeba.... pa, pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..:D ..no niech cie ..jak zaczynasz to mow do konca ..! Patrzta ..ludzieee..moje pazurki jej sie nie spodobaly ..a co w nich nie ..teges ..? Prawa reka chyba wporzo ..w lewej dwa zlamane i krotko przyciete bo w drzwi wsadzilam ..:D..a co sie bolu najadlam .. I tera ..przez ciebie wszyscy beda mnie brac pod lupe ..zeby sie czegos zlego doszukac ..😭 ..a bajka o wezu jest taka ze ma ..1.50 ..i ogon od samej glowy ..jest przepiekny w kolorach i zjada raz na miesiac ..dwie ..dorodne myszeee...bleeee (puscilam pawia ..):D Nigdy jeszcze nie bylam na karmieniu ..Jedyne na co sie patrze to jak sciaga ..bielinke .. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam od razu lupę... kolr jakiś taki ...za czerwony?? Ale Ci mówię , że ja jestem z tych, coto myślą póżniej (albo wcale) Tzn, węża dalej masz w domu? A jak często linieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🖐️ Tygrysek, hahaha, nie sadze aby w taka pogode byl sens jechac na lotnisko, ale podam ci ze ona przylatuje z Frankfurtu o godz 11 rano 8 Marca, w swieto kobiet. :) szam te z wystawy bo ich jeszcze nie widzialem, te ze spotkania bo tez nie widzialem i inne tez. Moja skrzynka jest pojemna. 🌼 Gio przekaze Basi jak tylko sie do niej dodzwonie, a tobie dziekuje w jej imieniu. Tak pamietam, jak ten czas leci, wydawalo sie ze to tak niedawno. 🌼 Nie wiem jak jutro bede z czasem wiec dzisiaj dla wszystkich Kobiet i Dziewczyn samej pomyslnosci i radosci wam zycze. No i pare pieknych kwiatow i ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, pozdrawiam od Linkiego, kogo uwazam za stosowne ;) Jest juz na lotnisku i do zadzownil.... nie spotkamy sie jednak, bo pokim bym dojechala, to oni juz by pojechali... wczoraj na ostatnim spacerze z psem poszalelismy w sniegu... tylko go bylo, ze Dzekiemu tylko glowa sterczala nad biala pokrywa i prawie, ze w nim \"plywal\" a jak zaczal kopac w dol to tylko ogon widzialam ;) mnie za kolana siegalo.. Extra bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Znudzony za życzenia. Ja też składam życzenia jak najserdeczniejsze dla wszystkich Diablic od Diablicy 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mój tata wczoraj do Warszawy z Poznania jechał 10 godzin :o takie były korki spowodowane śnieżycą. Za to u nas jest ładnie, śnig leży stary, nic nie dopadało i świeci słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Tygrysek wlasnie w tej chwili skonczylem rozmawiac z Linkim, Basia i moja siostra ktorzy wlasnie sa w tej chwili na lotnisku. Macie wszyscy pozdrowienia. Koncze bo zbieram sie do pracy. Kobietki a to dla was, zeby wam bylo troche weselej 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mam nadzieje ze wystarczy dla wszystkich :D Dzisiaj jest wasz dzien Kobiety i dziewczyny. Chcialbym abyscie wszystkie byly szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto wszedzie, glucho wszedzie... gdzie sa Diably?? Co to bedzie???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..nareszcie w domu ..ale pogoda ..niech to.. Znudzony >...dziekuje bardzo za zyczenia i w ogole za wszystko ..:) Airek ..>>..gracias chiquita..yo tambien felicita para tu..solamente mejores Dias de Mujer ..🌻 Saszka >>..eee tam ..to o kolor ci chodzilo ..? Mnie sie ten lakier bardzo podoba ..To nie jest czerwony tylko ..cegielka ..:) A waz nie linieje tylko ..zrzuca skore ..raz w miesiacu po kazdym karmieniu ..! To niesamowity widok ..Najpierw od glowy zaczyna sie ..Metnieja mu oczy ..potem skora peka i on sie wysuwa z niej ocierajac sie o kamienie w terrarium .. fajnie .. Tygrysek ..Jak nikogo nie ma jak ja jestem ..? :) Kasiek >>.. super zyczenia ..Yeeessss ..Baby gora ..!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Diablice świętują swój dzień i noc :D Ja miałam udany Dzień Kobiet. Kupiliśmy sobie vermut, piliśmy drinki, zjedliśmy obiad i oglądaliśmy film :) Faaaajnie było :) Mam nadzieję, że wszystkie będą zadowolone ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam udany dzień, dostałam kwiata,serniczka...włączyliśmy sobie \"Nowe szaty króla\"...no i oglądałam je sama bo Brzydal se zasnął :D Gio...no świetne były te życzenia :) no słyszałam że masakrycznie zasypało...ale ta zima to wariatka...teraz deszczem nas częstuje... Znudzony...dzieki :) pomysłowości i radości napewno nam nie zabraknie... Saszka...wspinaczke to ja znam jedynie z opowieści znajomych co sie chyba na Mont Blanc pakowali kiedyś i z biografii Wandy Rutkiewicz...tak mi sie wydaje że to dla świrów (pozytywnie) zajecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzis kolega zaprosil na grzane winko :) Fajnie bylo, pogawedzilismy sobie, posmialismy sie... i dostalam od niego 3 sliczne tulipany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×