Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Znow mi sie cos z klawa stalo.. Saszka :D:D:D:D to masz ciekawie i wesolo :) Borewicz Ty sadysto :P Gio :) Jutro juz koniec wolnego... a buu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właściwie to nie wiem po kim dzieci mają zapędy hodowlane. Ja byłam zbyt poważna w młodym wieku, żeby łapać jakieśtam żyjątka (na szczęście z wiekiem powaga mi przeszła). A ze strony męża wspomnenia - to bardziej jak Borewiczowe - wyścigi żab rakietowych o napędzie odrzutowym na stawie - brali żaby, doodbytniczo aplikowali gaz do doładowania zapalniczek i podpalali - wygrywała, która najdalej zajechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ile tam jeszcze do końca II części, bo od tego zjeżdżania myszką w dół stony to mam mętne myśli... normalnie tak mi sie palec wyrobił od głaskania palcem po myszce, a to pokrętełko od myszki coraz bardziej mi się z łechtaczką kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis drogie Diabloki kciuki trzymacie o 11: 00 :D Saszka -> buhahahahahaaa :D :D :D :D Borewicz -> a ja kiedys zrobilam sekcje zaby.... z 5 lat wtedy mialam.. Gio -> .... ... ... ... :D Mala -> super sposob na swieta bym powiedziala.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mnie wkur... bo Kafe nie działała a ja chciałam tyyyyle poopowiadać :( Wrrrrrr! No trudno...teraz to już zapomniałam.....co to ja chciałam.... Borewicz- melduje, że trasa do Wałbrzycha i od Wałbrzycha już jest częściowo połatana- wczoraj jechałam i byłam w szoku, bo ostatnio to miejscami wolnego od dziur miejsca nie było! Mimo slalomu udało mi sie \"wychaczyć\" kilka dziur i aż mnie zęby rozbolały jak sobie wyobraziłam, że mi właśnie koło odpada, albo łapię mega gumę a moim aucie ktoś baaardzo inteligentny zaprojektował zapasowe koło pod podwoziem w ...metalowym, utytłanym każdym możliwym brudem koszu!!!! Mam patent by się nie babrać: przebijam drugie koło i wzywam Asistans\'a :) Che, che Dziś u mnie jest pięęęknie, pięęękniście.... aż mnie leń dopadł i do pracy idę popołudniu ;) Tak wogóle to po przestawieniu tego czasu to ja nie mogę \"dojść ...do siebie\" ;) ciągle jestem niewyspana....rano wstaję półprzytomna... Wczoraj dzwoni budzik o 6.30 a ja przerażonym teatralnym szeptem mówię do mojego równie zaspanego D. : przecież ja chyba nie mam dziś nic ważnego? nie musze jeszcze wstawać, prawda? Przewidujący D. nic się nie odezwał tylko obrócił się na drugi bok, a ja po wnikliwym uruchomieniu moich zwoi mózgowych odkryłam z niechęcią, że jednak to jest dzień pracy i trza wstać! A jutro sobie jadę do Wrocławia i połączę przyjemność z obowiązkiem, bo planuję się przelecieć truchtem po sklepach i może wypatrzę jakieś cudo pt: \"fajny płaszcz\", albo \"odlotowe buty\"? Pozdrawiam słonecznie! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ja też wczoraj się prawie w tyłek ugryzłam, bo nie mogłam wejść na forum, grrrr. Ja nie cierpi jak chcę coś zrobić i z powodów ode mnie niezależnych nie mogę. Ja jestemn PRZERAŻONA wypowiedzią kolegi Borewicza!!! My tu gadu gadu o miłości do zwierząt, żyjątka hodowane w domku, miłość i budowanie wrażliwości, a tu wejdzie taki Borewicz i zburzy cały tak misternie stworzony świat wszelkich wartości. Wstydź się wstydź ty brutalu :P Tygrys ---> Wielki Brat czuwa i kciuki trzyma, on w zasadzie wcale ich nie puszcza :) A ja się wczoraj dowiedziałam, że zajęcia mam dopiero za tydzień, a cały czas myślałam, że już jutro i wpadłam w panikę że się nie wyrobię z tym pisaniem rozdziału, uczeniem do testu i jeszcze z czytaniem lektury. A tak, to można przystopować i wpaść w panikę dopiero od poniedziałku :D Pozdrawiam wiosennie, u mnie też hiper pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta pogoda ta hiper to ja, Air, nie wiem... slonecznie, pieknie niebieskie niebo, ale qrcze brrr zimno :) juz po rozmowie... poniewaz moj optymistyczny nastroj nadal trwa, takze i tym razem poszlo swietnie :) Serio!! Rozmowa byla cala po ang. bo z Afganczykiem (tak sie ich odmienia??) (aa bo ja bylam w ambasadzie dzis ;) ) Na szczescie nie mam problemow z tym jezykiem, wiec calkiem swobodnie sobie rozmawialismy... Panu sie podobalo, bo ang, swobodny, doswiadczenia mam, ale jak zwykle musi sie skonsultowac z szefem i bede dzwonic,,, Nina -> lubie \"Cie czytac\" :) hihihi ale rano jest juz slonca, a to znacznie ulatwia wstawanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka prawda?? prawda?? :D Brutal jeden... A moj pies go jeszcze lubi... :O:P:D:D:D Tygrysek hahaa... to teraz bedziemy z Gio na kropki gadać..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej >>.. 🖐️ Tygrysie>>.. smska dostalam i zaraz oddzwonilam ale nie odbieralas ..wlaczyla sie poczta glosowa ..A ja nie moglam wyjsc bo mialam goscia .:) Elles>>.. twoj podhalan lubi Borka tylko i wylacznie dlatego ze ..ma oczy szeroko otwarte i ..robi to dla ciebie .:D Wczoraj gadalam z Borewiczem na GG....i zrobil taki numer ze ..pol nocy plakalam ze smiechu ...nawet nie wiem jak to opowiedziec bo i tak nie zrozumiecie ..To byla rozmowa na emotikonki ...ale w ktoryms momencie zabraklo mu ..jednego i .:D:D:D...chcial GO..odwrocic ..ale sie nie dalo ..i ... :D:D:D...nie moge ..nic juz nie powiem ..!!!!:D normalnie jaja jak berety .. Splakalam sie jak norka ...:D To jest model nie ..Diabel ..! W kazdym badz razie ..Borek ma pisac list do Redakcji tlenu ..o koniecznosc wprowadzenia \"nowego emotikona \"\'...i juz wie nawet jak ma wygladac .. \" uklon do przodu ..bez zdejmowania ..GACI..!:D hahahaha...nie moge ..do tej pory jak sobie przypomne to ..lzy mi same leca ..!!!:D mala ..Air ..Saszka ..Kafeteria ..tylko pozdrawiam ..bo nie moge dalej pisac ..:D To bedzie HIT sezonu ..Borewicz dostanie patent od Redakcji TLenu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> hiper jest uwierz mi :) Hmmm w ambasadzie! To jest dopiero hiper :D wow, to nadal trzymam kciuki Gio ---> oooo to jest mój ulubiony emotikon :D Rozumiem, że Borewicz chciał ci się ukłonic i jedyne co znalazł to właśnie ten \"ukłon\" :P hehe ale numer :) Mam dziś babski wieczór z kumpelami z liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide zaraz na rower :) Musze Wam przyznac, ze sie troszke boje... tzn to bedzie TEN rower i jazda po Wawie... po Amsterdamie sie nie balam... qrcze w nocy mi sie przypominala scene mego lotu na chodnik... brrr nic przyjemnego... wiem, wiem moze dramatyzuje, ale lekkiego stracha mam, nie pozwole sobie jednakze odebraz przyjemnosci wycieczek rowerowych!! Gio -> qrcze moj telefon dzis swiruje.... nie slyszalam, ani nie czulam, ze dzwonisz.... zobaczylam potem nie odebrane polaczenie i pomyslalam, ze dalas sygnall :) ale ja nie chcialam sie do Ciebie wpraszac... jedynie pomachac :D a za chwilke rowerkowac bede znow pod Twoim nosem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na głupi pomysł...oczyszczania organizmu...tylko woda mineralna cały dzień...i już nigdy na taki głupi pomysł nie wpadne! :( pozdrawiam diabołki Tigre...czymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;) kasiek- ja tez tak kiedys madrze wymyslilam... Efekt byl super podczas pierwszego dnia...bo nastepnego to myslalam ze zaraz zejde! Nie nadaje sie do glodowek.... Tygrysku :) Z rozmowy na rozmowe to ty coraz bardziej profesjonalna jestes! daje glowe ze tuz za rogiem czeka super-hiper praca! Juz za momencik.... Co do rowerka to rozumiem cie w 100%, nawet niedawno o tym pisalam... ja mialam mega wypadek, przekoziolkowalam przez auto itp. itd. brrr! Ale ja odstawilam rower chyba na dobre...Uraz mam i to cholerny, boje sie predkosci... Narobilam w BIG woku chinskiego makaronu zasmazanego z warzywami i sosem sojowym- reflektuje ktos? Czestuje baaardzo chetnie, bo moj mezulo od razu po pracy na \"meski wieczor\" wybyl, wiec sama tego nie oporzadze ;) Zapraszam! W zwiazku z wolnym wieczorkiem planuje sobie seans filmowy ze znanymi polskimi komediami. Mam do wyboru: Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz, Mis, Brunet wieczorowa pora, Kingsajz itd. Ktos sie przylaczy? Czestuje piwem z soczkiem lub bez i masa paluszkow slonych. Ale mam dzis super nastroj! Ulala! Juz za chwileczke, juz za momencik, piatek z Pankracym zacznie sie krecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- zapomniałam dodać, że wlałam sobie do kominka zapachowego olejek Ylang Ylang i juz w całym domu pachnie CUDNIE! Wprawdzie napisali w ulotce, ze on jest...ten tego....POBUDZAJĄCY EROTYCZNIE...ekchem...ale to chyba nie dlatego mnie tak energia rozpiera? No ladnie, mojego D. niet a ja tu takie olejki zapodaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam!!!! juz po prysznicu z super apetrycznym, ups aromatycznym zelem gruszkowym :) czuje sie jak mloda bogini :D Bylo extra!! i juz nic a nic sie nie boje :D Kasiek -> e tam 1 dzien to nic strasznego :) Nina -> ja!! ja!! ja!! ja reflektuje na jedzonko i piwko, ale bez soczku dla mnie :D Gio -> znow smigalam pod Twoim blokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyszlam z domu ..i poszlam w cug..to dopiero wrocilam ..i nozki mnie bola ..ale jestem verryhappy , bo sobie cos kupilam ..!:) Powiedzcie jak to jest ..ze jak sie czlowiek jednemu klania ..to drugiemu ..dupe wypina ..! To autentyczny fakt z przyjecia dyplomatycznego ..Pani Ambasadorowa jednego kraju ..obrazila sie na Pana Ambasadora japonii ze klaniajac sie innemu dyplomacie ..wypial sie na nia tylkiem ..:D Airek ..dokladnie tak bylo .Borewicz napisal ..uklon w twoja strone ..( za cos tam )..a pokazal mi d.... i jeszcze gacie sciagnal .. ..za chcwilke poszly emotikony ze niby sie czerwony zrobil ze zlosci albo wstydu ..i uuuppsssss .sorki ...mialo byc \"przodem\"..:D ja juz plakalam ze smiechu ...a On dalej sie tlumaczy ..wiec zdziwiona sie pytam czy to mial byc emotikon ..zdejmowanie gaci od frontu ..?... ..no i ..zaczely sie jaja ... :D ,,na koniec uzgodnilismy ze mialo byc ..uklon do przodu bez zdejmowania gaci ..!!!:D Tygrysek ...a mnie sie poczta wlaczyla bo dlugo czekalam ..ale poniewaz ..jak za duzo techniki to sie gubie wiec sie wystraszylam ..i wylaczylam ..!:D Dla reszty dziewczynek ..buziaki ..na kuchi chinskiej sie nie znam ..nie lubie ..wiec nie kontynuuje tematu ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - jak doszlam do zaby pekajacej na twarzy kolegi to mnie letko zmulilo :classic_cool: Nie wierze ze byles taki niegrzeczny i niehumanitarny :classic_cool: Nie wierze :classic_cool: Powiedz, ze to nieprawda :D Gio - co sobie kupilas, pochwal sie? :classic_cool: Saszka - mnie sie tez z tym myszka kojarzy, zwlaszcza ze widzialam kiedys bardzo realistyczny fotomontaz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... głodówka, to musi boleć :P;) Ciekawe czy ja bym wytrzymała do wieczora :) Gio, no własnie, pochwal się co kupiłas? :classic_cool::) Dziś mieliśmy kolejne ciekawe doświadczenie na psychologii.. :) Temat: Jak powstaje plotka. Wyprosiliśmy 6 osób za drzwi i ułożyliśmy pewną historie... :D Historia taka: Facet miał bardzo rajcujący sen, obudził się w nocy zlany potem. Śniło mu się, że był na dyskotece w Galaxy i były tam zakonnice. Chciały go poderwać. Miały bawełniane kalesony w żółte paski, na lewym kolanie była naszywka 5x7 cm. z napisem \"weź mnie w całości\". Po trzech tequilach oczytana zakonnica była jego. O 3:45 wyszli z imprezy bo dziewczynkom się zachciało telepizzy, zamówili wegetariane, po której zrobiło się im niedobrze i popłynęli promem do Rygi. Chciał z nimi tez popłynąc ale nie mógł zostawić swoich parafian ;) Całą historyjkę spisaliśmy, zaprosiliśmy 1 osobe zza drzwi i przeczytano jej to raz i poproszono o powtórzenie następnej osobie, która po chwili weszła. A potem ta druga opowiadała tej trzeciej... :) Bardzo fajne rzeczy wychodziły, dziewczyny zwracały uwagę na inne szczegóły niż chłopacy.. No i pięknie zmianiali historyjkę :P Ze koszmar, ze razem z nimi popłynął, naszywka zmieniała rozmiar, miejsce i napis, o kalesonach prawie wszyscy zapomnieli, doszło do tego ze facet spędził z zakonnicami upojną noc.. :D Czemu tak jest ze najzimniej jest o 7 rano...?? Brrr.. wychodze i pełno szronu.. a jak wróciłam to zasnęłam w kurtce i butach na łóżku.. ciągle się nie wysypiam a budze się też dziwnie, przed budzikiem.. Dwóch przyjaciół się kłóci,chcą sobie dopiec.. : - A twoja żona cuchnie potem!! - A twoja potem.... i przed tez..!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - fajna historia z ta plotka :) I bardzo prawdziwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA...!!!! Mam wiadomosc dla wszystkich ..bo musimy podjac wazna decyzje ( na cito..!) Pomailowalam sobie z Redakcja Kafeterii i dowiedzialam sie ze niestety musimy ..zbierac manatki spod tego wyrka .. Ilosc stron na naszym temacie przerosla wszelkie oczekiwania i z powodow technicznych ( problemy z serwerem )..oni doszli do wniosku ze NASZ temat ..blokuje kafeterie . Mamy czas do namyslu pare dni ..inaczej sami beda zmuszeni zablokowac wpisywanie postow w temacie ..lub kasacja ..! Ciagneli to tak dlugo bo widza ze u nas jest \"rodzinnie\"..ale bez przesady ..ile stron mozna wpisywac !! Wiec lapcie kontakt ze Znudzonym ..niech zaklada trzecia III ..czesc ..bo sie obudzimy z reka w nocniku jak ktoregos dnia nie bedzie na forum tematu ..Diabel pod moim lozkiem mieszka ..!:) ..wasza raporterka Gio...❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..bo mnie to zostalo jeszcze z czasow komuny ..te \"czyny spoleczne ..\" .\".pomozecie ..pomozemy \" i inne pierdoly ..:D ..a kupilam sobie sliczny zakiecik ..blezerek ..marynarke ..nie wiem cos takiego ..na wiosne ..i jeszcze dwie bluzki .Jedna traperska a druga bardziej elegancja-francja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..kropeczki ..przedstaw sie jakos bo sie czuje jakbym z duchem jakims gadala .. ..milo ze jestes ..ale ..kim jestes???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, 17kropek nie przepytana, opieprzasz się. Nie wiemy ile chipsów się zmieści :D Wróciłam właśnie do domu po długiej dniówce, jutro zaczynam o 7. Przede mną 3 \"upojne\" dni na targach, nie lubię tego... Traszki są super, a chomik szczęślliwy bo dostał nową klatkę i większe kółko do biegania (w starym sobie otarł dupę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaję rano...za oknem piękne słońce...pogoda jak marzenie...włączam radio i ...BUM....!!! obuchem w łeb! Wiem, że może kogoś tym zniesmaczę, urażę lub cokolwiek bądź...ale .....napiszę to : przygnębiła mnie informacja o Papieżu. .................................................................................... Nie jestem szczególnie religijna, ale ten człowiek...to dla mnie ogromny autorytet.... Smutno mi i jestem jednocześnie wściekła na ten chory świat, chore media, ktore wyczyniaja reality show z wszystkiego- nawet ze śmierci! To co się działo z tą Amerykanką to jakiś koszmar był! Teraz kolejny \"temacik\" - Papież! jestem zniesmaczona.... proszę o przeniesienie mnie do innej epoki.... ja nie umiem tu żyć.... Wszystko to jakieś chore, sztuczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×