Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc ..z rana .. wczoraj padlam po stresach rodzinnych .. Saszka ..juzmi humor poprawilas o d samego rana :D Ja na Twoja Mame wybieram ta od \"kosmosu\" :) A propos tej \"energii \" .Ja od zawsze ... co miesiac , czyli co 4 fazy ksiezyca , kiedy jest pelnia ..jak najbardziej wykorzystuje to na .\"doladowanie swoich akumulatorow \" Polega to na wpatrywaniu sie w swiatlo ksiezyca prosto w jego oczy .. Kiedy sa warunki do tego ..np ..na spacerze lub gdzies w plenerze ..powinno sie nawet godzine i dluzej pobyc pod wplywem tej energii .To naprawde dziala ..Organizm dostaje porzadnego kopa na caly nastepnym miesiac .. Juz to sprawdzilam ..W czasie wpatrywania sie w swiatlo ksiezyca ..czlowiek tak sie wycisza ..Wszystkie jakies nieuporzadkowane sprawy i problemy znajduja nagle rozwiazanie .. Przychodza do glowy same ...mocne postanowienia zeby cos zmienic ...Ja wiem ze to \"magiczna sprawa\"..do konca tego nie zrozumiem ..ale napewno cos w tym jest .. To najlepsza terapia ..wiec polecam .. sprobujcie .. Znam takich , ktorzy sie bardzo boja , kiedy jest pelnia i odwracaja wrecz wzrok . zeby tylko nie patrzec wtedy na ksiezyc .. Tacy ludzie ..czesciej maja depresje , choruja psychicznie ..maja problemy ktorych nie potrafia rozwiazac ..a to dlatego ze ..maja w sobie blokady ktore nie pozwalaja na wyrownanie \"energii\" . a w przyrodzie i w kosmosie ..musi byc rownowaga zeby wszystko mialo ..prawidlowy przebieg . Wszystkie choroby tkwia w ..\'glowie\".. Negatywne myslenie z gory skazuje problem na brak rozwiazania . Blokuje mozg to prawidlowego myslenia . Sami zobaczcie jak dziala na NAS ..SLONCE .. calkowicie pozytywnie ..a co to jest ..cieplo i swiatlo...! Swiatlo ksiezyca podczas pelni ..ma taka sama MOC ... ..doladowuje akumulatory czlowieka ..od strony \"duchowej\".. No dobra ..ale wykladzik strzelilam z samego rana ...:D Kasiek >>.. juz cie wzielam po cichu na tapete .. :) Mnie tam sie wszystko zgadza ..jaka jestes .. Nie wiem gdzie sie naczytalas o sobie ..ale ..moze ja mam inna numerologie ..ta bardziej prawdziwa ..?:) Borewicz ..tez jest osemka ..tylko RAK ..a Ty ..Blizniak ! Ja jestem ..siodemka ..\" magiczna siodemka : :D To wlasnie ci od ..zdolnosci wizjonerskich , wrozbici , radiesteci..i inne takie .. Najbardziej rozwiniety \"szosty zmysl \"..intuicja ..zdolnosci telepatyczne ... hahahaha ...:D.. chyba sie siebie ..boje... ..wszystko o was wiem .. to znaczy wiem to czego nawet w ksiazkach nie opisali .. widze "swoimi oczami"..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie przebijesz :P Bo ja jestem 11, czyli liczba mistrzowska :D i tez mam takie \"talenta\" ponoc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No no.. Saszka :D Niezłe..!! Twoja mama to chyba od kosmosu jest :) Tygrysek 11 :D Gio, spróbuje.. i znikam.. mam informatyke!! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmmm a ja jestem 6. To co znaczy, że jestem bestia 666 ? :P Gio ---> super z tym księżycem, będę musiała spróbować. W plenerze mówisz jest najlepiej. To ja poczekam do lata, jak będę nocować na działce. Kiedyś to tam było super, same pola, zero latarni, niebo było widać w całej okazałości, ja nie wiedziałam, że tyle gwiazd jest na niebie. Ale niestety drogę nam przy działce zbudowali, reflektory walą całą noc i znowu nieba nie widać. Ale można zawsze iść gdzieś dalej w stronę lasu i do księżyca powyć :D A słońce mnie rozkojarza dzisiaj. Nie mogę usiedzieć przy komputerze. Napisałam już 16 stron trzeciego rozdziału i nie mogę się na więcej skupić. Chyba połażę chwilkę na stepperze, żęby się energii pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany a ja jestem 33! Zaraz poczytam o co chodzi i zmykam sprzątać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! ciekawe to jest! Wyczytałam na tej stronie co ją Tygrysek podała coś z czym się zgadzam, coś co jest cholernie prawdziwe chociaż niekoniecznie miłe, ale sa też rozbiezności . zgadzam się z : \" (...)na ogół nie lubią się przemęczać, ceniąc sobie nade wszystko wygodne życie, komfort materialny i psychiczny. Tak bardzo potrafią się koncentrować na partnerze czy dziecku, tak bardzo pragną jego dobra, że często \"wiedzą najlepiej\", na czym ono powinno polegać. Wymaga od siebie oraz od innych prawości i sprawiedliwości Swoim zachowaniem i wrodzoną niepowtarzalną dystynkcją narzuca dystans, choć w środku jest wrażliwcem. Osoba nadzwyczaj powściągliwa, zwłaszcza werbalnie, w okazywaniu uczuć, które przeżywa intensywnie. (...) \" A ostatnio szczególnie to : \"Chowanie głowy w piasek przed jakimkolwiek ryzykiem, niechęć do zmian, apatia. Rezygnacja z wysiłku, zamykanie się w sobie, coraz większe poczucie wyobcowania. Drażliwość, konfliktowość\" Normalnie jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po.. dobry humor mnie nie opuszcza, wiec nie wiem jak mi poszlo :P bo oczywicie subiektywnie to dobrze :) Tym razem mnie ostro z ang. przetestowali, list po ang. pisalam, czytalam na glos po ang i tlumaczylam :) fajni ludzie tam pracuja i starsznie zgrani, qrcze po Swietach jada wszyscy razem na narty - extra :) Nina -> no przeciez Gio mowila, ze to prawda,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po.. dobry humor mnie nie opuszcza, wiec nie wiem jak mi poszlo :P bo oczywicie subiektywnie to dobrze :) Tym razem mnie ostro z ang. przetestowali, list po ang. pisalam, czytalam na glos po ang i tlumaczylam :) fajni ludzie tam pracuja i starsznie zgrani, qrcze po Swietach jada wszyscy razem na narty - extra :) Nina -> no przeciez Gio mowila, ze to prawda,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - weszlam na te stronke i ... nic nie rozumiem :( to znaczy wiem, ze jestem Dziewiatka, ale co dalej? Kto mi to wytlumaczy??? Gio - zaraz do Ciebie pisze ;) :D masz sporo czasu, bo usiade do kompa dopiero we wtorek :P Kochani moi, poniewaz za godzine wychodze z domku i jade w sina dal, to zycze Wam kolorowych Swiat :) niech beda przede wszystkim pelne sloneczka i spokoju buziaki dla Was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, jak wpiszesz tam swoja date urodzin, to Ci wszystko pieknie wyliczy i opis poda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..specjalnie dla ciebie ..ale rowniez wszystkich podaje specjalna stronke ..moja ulubiona ..odnosnie numerologii .. Tam masz odpowiedz co to sa liczby karmiczne .. Ja moge chetnie dalej wytlumaczyc o co chodzi .. To sa tzw..\" grzechy z przeszlosci \".. Lekcje karmiczne czyli cos czego sie nie nauczylas w poprzednim wcieleniu .Jesli swiadoma tego jaka jest twoja liczba karmiczna i co powinnas zmienic w swoim charakterze ..nauczysz sie tego ..zrozumiesz i nie popelnisz wiecej tego bledu ..wtedy ..ta liczba ..zmienia twoje zycie na pozytywne w tej dziedzinie .. Tigre >>czekam na dobra wiadomosc ze tym razem dostalas angaz pracy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D..chyba jestem pogieta jak ..trzepniety paragraf..!!! ..to podaje ta stronke ..zeby wam bylo latwiej cos przeczytac ..:D http:gw.7d.pl/?id=580 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam głupie pytanie
I to tak glupie, ze az pisze jako pomaranczowa.... Gio- czy od tego wpatrywania sie w ksiezyc to nic zlego sie z oczami nie porobi? Napewno nic nie uszkodzi? dzis jest pelnia i to taka piekna... Odpisz prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Gio :) Opowidałam mojej mamie o tym księżycu i o jego zbawiennym wpływie na energię życiową. No i mama mówi, że ona się bardzo źle czuje w czasie pełni, nie może spać, głowa ją boli. Prosiła żebym ciebie spytała dlaczego jej się tak dzieje, bo by chciała czerpać energię a tymczasem ją traci przez księżyc. Może jest wampirem :P (to już moja prywatna uwaga) :D ciiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie ksiezyca .. Wszystkim jest wiadomo ze w czasie pelni ..jest ..: ..najwiecej samobojstw ..wypadkow ..wzmozone bole glowy i inne depresje ..Ogolne zaburzenia neurologiczne ..zmiana cisnienia ..zawsze na podwyzszone .. A to wszystko dlatego ze ..Ksiezyc w pelni ..to potezna energia z kosmosu ..ktora dziala tak wlasnie na ludzi ..najbardziej na tych ..ktorzy maja w sobie \"blokady energetyczne \"..i w zwiazku z tym ..nie mozliwy jest doplyw tej energi do ciala .Nie ma rownowagi ..Na przyklad bol glowy i w zwiazku z tym ..zaburzenia snu ..! W glowie na skutek blokad powstaje duze cisnienie . do ..pomaranczowego Diabla ..:D..nie ..patrzenie na ksiezyc w pelni ..nie dziala szkodliwie na oczy .. Na przyklad ..problem typu LUNATYKOWANIE ..to nie jest choroba .. ..tylko wlasnie w czasie pelni ksiezyca ..u danej osoby ktora jest w silnej depresji ..(a depresja to nic innego jak ..psychiczne zalamanie ..czyli blokada neurologiczna na rownowage w przeplywie energi w organizmie ..) ..nastepuje przesilenie w zaburzeniach snu .. Czlowiek zasypia na jawie ..i swiadomie ..wykonuje pewne czynnosci ..ktore widzi i slyszy w otoczeniu ..Niby spi ale kiedy chce mu sie pic ..idzie ..we snie jawie do kuchni i robi sobie herbate .. Wchodzi na schody lub schodzi ..i wiele innych czynnosci .. ..ale sie rozpisalam ... macie jeszcze jakies problemy ..???:D:D:D Sorki ze tak dlugo nie odpisywalam ale jestem na goracej linii z Tygrysem i sie nie wyrabiam .. Jej cos tez tlumacze w miedzyczasie ..:D Nie wiem co napisalam nie mam czasu sprawdzic ..ale chyba klarownie ..w miare .. Gdyby ktos mial jeszcze jakies Nwesy o ksiezycu to chetnie poslucham .. Dlaczego ten link nie dziala ..to swietna strona ..sprobujcie wpisac recznie ..albo ja jeszcze raz sprobuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie ksiezyca .. Wszystkim jest wiadomo ze w czasie pelni ..jest ..: ..najwiecej samobojstw ..wypadkow ..wzmozone bole glowy i inne depresje ..Ogolne zaburzenia neurologiczne ..zmiana cisnienia ..zawsze na podwyzszone .. A to wszystko dlatego ze ..Ksiezyc w pelni ..to potezna energia z kosmosu ..ktora dziala tak wlasnie na ludzi ..najbardziej na tych ..ktorzy maja w sobie \"blokady energetyczne \"..i w zwiazku z tym ..nie mozliwy jest doplyw tej energi do ciala .Nie ma rownowagi ..Na przyklad bol glowy i w zwiazku z tym ..zaburzenia snu ..! W glowie na skutek blokad powstaje duze cisnienie . do ..pomaranczowego Diabla ..:D..nie ..patrzenie na ksiezyc w pelni ..nie dziala szkodliwie na oczy .. Na przyklad ..problem typu LUNATYKOWANIE ..to nie jest choroba .. ..tylko wlasnie w czasie pelni ksiezyca ..u danej osoby ktora jest w silnej depresji ..(a depresja to nic innego jak ..psychiczne zalamanie ..czyli blokada neurologiczna na rownowage w przeplywie energi w organizmie ..) ..nastepuje przesilenie w zaburzeniach snu .. Czlowiek zasypia na jawie ..i swiadomie ..wykonuje pewne czynnosci ..ktore widzi i slyszy w otoczeniu ..Niby spi ale kiedy chce mu sie pic ..idzie ..we snie jawie do kuchni i robi sobie herbate .. Wchodzi na schody lub schodzi ..i wiele innych czynnosci .. ..ale sie rozpisalam ... macie jeszcze jakies problemy ..???:D:D:D Sorki ze tak dlugo nie odpisywalam ale jestem na goracej linii z Tygrysem i sie nie wyrabiam .. Jej cos tez tlumacze w miedzyczasie ..:D Nie wiem co napisalam nie mam czasu sprawdzic ..ale chyba klarownie ..w miare .. Gdyby ktos mial jeszcze jakies Newsy o ksiezycu to chetnie poslucham .. Dlaczego ten link nie dziala ..to swietna strona ..sprobujcie wpisac recznie ..albo ja jeszcze raz sprobuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam ksiezyc... i gwiazdy..... moglabym sie patrzyc godzinami... szkoda, ze w miescie tak malo gwiazd widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dobra Gio, dzięki. Tak przypuszczałam, że mama ma blokady energetyczne. By się musiała na tai-chi zapisać. Też bym chętnie poszła na takie coś. Posiedziałam chwilę na balkonie, księżyc bardzo mocno świeci, a jak się tak wpatrywałam to jakby bardziej rozbłyskał :P Mgła taka się snuje lekko upirna i klimat na dworze jest super, jak z powieści gotyckiej :) Z tą optymistyczną wizją udaję się na spoczynek :) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgla, mgla, mgla..... nie widac nieba, gwiazd ani ksiezyca... ale jak cudnie jest na dworzu... a jak pachnie ladnie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pojde sprawdzic, jak pachnie, bo ide z moim swiniakiem na spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Kachni?? atmosferka jest rzeczywiscie niesamowita,,,, z ta mgielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mgielka faktycznie niesamowita :D I nawet cieplo jest 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...wczoraj miała być ciężka praca w pracy, ale kolezanka sie nie wyrobila i w efekcie poszlam do domu dosc wczesnie....oczywiscie - do pracy sie zaraz zabralam. nie starczylo mi umycie okien, wiec jeszcze jedno z nich pomalowałam i dwa parapety też - od razu ładniej! mojego I. poslalam na swiateczne zakupu, wiec jak wroce dzis z pracy - zabiore sie do roboty! a jutro na 20 ide do Dominikanów na Wigilię Paschalną - to zupełnie niesamowite przeżycie...wyjde godzine wczesniej, bo musze sobie miejsce na poczatku zaklepac inaczej moja agorafobia da znak o sobie:-D Co do Zuzi, to Kochane jesteście, że znosicie to moje ploteczki o niej. taa, jestem dumna mamusią tego niezwykłego Człowieka;-) i ona pewnie jeszcz mi pokaże. A jest nie tylko Lwem, to jescze na dodatek 7.... pozdrawiam i życzę świąt udanych, gdybym się miała juz nie pojawić, bo jak wiecie z domu nie stukam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim Diableta :D Szamciu 👄, no tak... powinnam sie domyslec, ze Ty jestes 7 :) Pozdrow ode mnie swiatecznie Zuzie i Ideala, dobrze?? :) jestes niesamowita.... pomalowalas okna i parapet.. wow :) Ja w koncu dzis posprzatam i bede zaraz piec drozdzowe ciacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruniu, 7 to Zuzia, ja jestem 4, co mam nadzieję nie zaważy na Twojej o mnie opinii ;-) a malować to ja bardzo lubię! ostatnio wymalowałam kuchnie, przedpokój, framugi i drzwi w przedpokoju! ale jaka satysfakcja!! a ciach drożdżowych jak żyję nie piekłam, i pewnie piec nie będę. zamierzam zrobić tzw. ciasto w 5\', tylko nie podam teraz przepisu bo mam go w domu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nad morzem iście diabelska mgła................ Gio -> coś mi się ten link nie chce otworzyć, niestety. A chętnie bym poczytała. Moze uda mi się w nocy na innym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacha juz sa.... teraz gorzej - sprzatanie... ech.. ale zeby sobie zycie uprzyjemnisc wstapilam do sklepu z ciuchami i nabylam fajna kamizelke wiosenna :) za 2 zl :D Szamciu -> pewnie, ze nie zmieni ;) Ja Cie lubie chocbyc byla nie wiem jaka liczba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×