Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

daimon... Ty czarownico... :-D el, jak linking... Trafiony, zatopiony... :-D 🌼 dla zwyciężczyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo w morde...:D... jak el ..to linking ..to ja jestem ... ..Napoleon Bonaparte ..od Giovinetta oczywiscie ..skrót..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..och dziekuje ...zawsze milo dostac kfjatka, nawet wirtualnego :) ...ale to nie bylo trudne, byla przeciez podpowiedz... od dzisiaj powinnam sie chyba podpisywac De albo eNBe...(nie mylic z Napoleonem) a na czarownice nie nadaje sie...kedys to co innego...mialam czarne wlosy...teraz sa w kolorze...sliwkowo-oberzynowo-mahoniowo-wisniowym:)...kto wie jaki to kolor? :) to wlasciwie juz nie jest kolor tylko kilka odcieni...ech trza by wreszcie o siebie zadbac...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El od Gio???????? Gio -> a coz stoi na przeszkodzie abym Cie kiedys na basen porwala :D Eska -> ja wiedzialam!! Ale po tresci Twojej wypowiedzi i po stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty możesz być Dżio - Giovanetta el -> dobre dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >>... 👄..nooo i wszystko ci sie pop.......ło..!!!:D ....jakie ..el od Gio...:D:D:D ..el od linking ..od Gio..Napoeleon B...:D ...:D:D:D....jak Ja Was Kocham ..czubki...!:D cos wam opowiem ...a ` propos S.K. czyli eski .. .Ona jest niesamowita aparatka ..kiedy odbiera telefon ..mowi ... ..słucham ..tu Sprytna Kotka ..! :D:D:D Kocia >>>..widzialas moje psychologiczne uzasadnienie w temacie ..Bylam ..jego Sloncem .. Ciekawa jestem czy ci sie podoba ..bo to Ty zadalas to pytanie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Gio (tzn Napoleonie) pamietam ta sytuacje :D Powiedz mi kochana, jakie blondynka :classic_cool: ma szanse na szybkie opanowanie j.hiszpanskiego? Bo wlasnie postanowilam sie go pouczyc :D Ale jesli ma to byc porazka, to wole wiedziec juz teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..czy blondynka czy ..brunetka ..najszybciej nauczy sie . ...idioma espańol ..kiedy ..bedzie ..enamorada ..en espańol...!!!:D ..czyli krotko mowiac ..musisz poznac jakiegos hiszpana ..! Hiszpanski ..jest bardzo łatwy a zaczyna sie zawsze od .. ..Amore mió ❤️..mi corazon .!:D..potem juz leci jak z płatka.. ..jakby co ,to u mnie i u AIRka ..lekcje masz za darmo..czyli za frico..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :D ja juz jestem enamorada en ... polaco :D wiec muchas gracias, ale raczej sie az tak nie poswiece :D Choc Tigre mi proponowal jakis maly handelek zywym espaniolskim towarem, hyhy :classic_cool: No nic, bede probowac na inne sposoby :D Hasta la vista 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto sie pode mnie podszywał? :P;):D Od wczoraj mam nową Winde, musiałam formatować bo pare dni temu zachciało mi sie eksperymentów i kompa zepsułam do reszty :P:D Ale już ok.. tylko mam chyba dużo zaległości, musze poczytac, a teraz znikam na trawe przed domem, pogoda jest CUDNA!! :D Mam nadzieje ze taka tez bedzie jak Szam zawita nad morze :) Pozdrowienia dla wszystkich, wpisze sie jak doczytam wszystkie posty 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hallo :D eSKa ---> hahahahaha ale mnie zrobiłaś w kunia :D hehehe nie wpadłam niestety :) To jak sobie wszyscy skróty robią to co ja mam począć, jak ja już jestem skrócona? Proszę wrócić do starych nicków bo jak widać się nie łapię. Ale gorąco, jechałam tramwajem i jak w puszce, gorąc, brak tlenu, skandal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Zasolilam sie dzis w Wieliczce :D. Troche Was poczytalam, ale gadac nie mam czasu. Ide do kina chyba, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..esta bien..muy bien ..enamorada en polaco..ya se ..!:D... ...pues..espańol puede ser solamente como amigo ..e ayuda te en idioma! ..salud 👄 ..dobra ..mysle ze skoro taki pomysl wpadl ci do glowy to powinnas sprobowac ..napewno nie bedziesz zalowala ..! Elles ..fajna stopka ..ja tak wlasnie robie ..wciaz rycze ..i juz sie nie zastanawiam czy z optymizmu cz z pesymizmu ..Czasem tak mam ze zaczynam bo mi smutno..a koncze ..placzem ze smiechu ..bo w miedzyczasie cos mnie rozsmieszy ...Wyglada to dla osob trzecich conajmniej dziwnie ...bo tak przewaznie maja czuby ...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara 🖐️ Na co idziecie do kina? :D Pozdrow Agnieszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) No wiesz, mow do mnie po hiszpansku, mow, ale kurna tlumacz!:D Bo ja od wczoraj dopiero sie ucze i az takich zdan to nie kumkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..tlumacze .dobrze ..bardzo dobrze ..wiem ze jestes zakochana w polaku ale ..hiszpan moze byc tylko przyjacielem ,ktory ci pomoze w nauce jezyka ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis za to bylam na \"50 pierwszych randek\" - bardzo fajny lekki film, okrutnie smieszny, plakalam ze smeichu kilka razy. Polecam w celu odprezenia, regeneracji sil i poprawy humoru :D Air -> jak jezdzie w upalu komunikacja miejska, to sie bardzo ciesze, ze jestem taka wysoka nos mam powyzej pach.... bleeee ;) Akara -> a na czym bylas w kinie?? :d Gio -> znaczy sie, ze: - jestem czubem (jestem!!!), bo ja tez tak mam jak Ty z placzem i smiechem :D - naucze sie Hiszpanskiego w tydzien?? Elles -> doczytalas?? pisz co u Ciebie!!! :D Kachni -> alez prosze bardzo, moeg Ci pozyczyc Katalonczyka (on mnie utlucze, jak sie dowie, iz zwe go Hiszpanem, ciagle podkresla, ze jest z Katalonii). To Kiedy chcesz go po Krakowie oprowadzac?? :D Linki -> to Ty tak krecisz?? a nie mogles sie skrocic do Link i juz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :D Ja na chwilke tylko z pozdrowieniami :D Nadal bawie sie z moim Prezentem :D W Polsce zostaniemy jeszcze jakies czas, chociaz musielismy zmienic dosyc mocno nasze wakacyjne plany... Powod - na poczatku wrzesnia czeka nas przeprowadzka - mniemam, ze na dluzszy czas ostatnia :D Trzymajcie sie wszyscy! Usciski 👄 i kwiatki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, moge nawet jutro :classic_cool: Moj \"polaco\" poszedl do pracy, wiec calymi dniami siedze sama :classic_cool: Moge sie zajac jakims Hiszpanem :D ewentualnie :D Tylko musi to byc dzien powszedni lub sobota, zeby sie nie wydalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Dobry wieczór :) Jestem z czytaniem diwe strony wcześniej, ale się przywitam, bo mi pouciekacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> dobranoc :) Kachni -> w sobote to on na wesele idzie, zatem coz sciagnij go z Poznania do Krakowa i sie baw :D Majorek -> czesc 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... wyszlam na chwilke z psem i spotkalam tego qmpla co sobie motor kupil... pogadalismy.... Pytal sie mnie, czy mozna dziewczyne poderwac na motor :P JA CHCE MOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek:) JA TEZ CHCE MOTOR:) Kasiek - dzieki kochana za ta porade jeszce raz:)w japonkach chodze teraz codziennie nawet na dlugie spacery \"po sklepach\",nie obcieraja n ic a nic:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger ;) mnie też moja wyciągnęła na dwór :) Buhaha Ciebie można poderwać na motor :D:D ;) ;) Dark a do tego są takie jakby ich prawie nie było ;) Kasiek - dzięki za ten krem (to może być zwykły zwyczajny krem, do rąk.. twarzy..?).. przyda mi się, jak któreś paskowe butki mnie zaczną obcierać (do tej pory tak miałam, że co sezon nózki musiały się jakby na nowo przyzwyczajać do tych samych sandałków i innych paskowatych ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać 🖐️ 🖐️ Jutro i pojutrze i może w niedzielę mnie nie będzie ;) bo kochana sąsiadka zabiera mnie na weekend do \"leśnej \'dzielnicy\' Łasku\" ;) ;) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momecik, jestem teraz zajety z wielu powodow. Miedzyinnymi mamy dziewczyne z Niemiec, ktora jest na wizycie u nas, calkiem przez przypadek :) Sprytna Kotka to juz chyba rok ciebie tutaj nie bylo albo i wiecej :) ale z ciebie numerant, w biurze odbierac telefony i sie przedstawiac Sprytna Kotka ha ha ha. Fajnie ze sie pojawilas :) 🌼 Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc, znudzony:P Witajcie wszyscy , śpiochy, studenci i nieroby, leniuchy, obijacze, i całe towarzystwo: WSTAAAAAAWAAAĆ!!!! Znudzony: bo ja działałam pod nickiem eSKa - i nikt się nie kapnał. Poza tym spalił się mi komp (zanczy: coś w środku) i teraz działam tylko z pracy. A w pracy - to jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć z rana :) Majorek ---> ja mam to samo z sandałkami, co roku ta sama polka z obcieraniem. Ale też spróbuję tego sposobu z kremem, może się uda. Tygrysek ---> ty to masz zadane z tymi motorami. Wyjście jest takie, musisz dać się poderwać jakiemuś motocykliście a potem go ładnie wygryźć :) Albo wyjść za mąż za jakiegoś bogatego faceta, kupicie motor i jak się rozwiedziecie to połowa będzie twoja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×