Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
No wróciłam. Borewicz -> dzięki, imieniny się udały. Pogoda była super, nawet trochę za ciepło, ale na świeżym powietrzu to nie stanowi problemu, jeziorko bliziutko, można spacerować po polach, było gut :) Ale ja wam zaaaaaaaaaaaaazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy mi się też kiedyś w końcu uda spotkać z wami całą gromadą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Margotka -> dla ciebie specjalne pozdrowienia, moc życzeń wszystkiego słodkiego, puszystego, miłego, ciepłego i kochanego :) Więc żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy, niech życie ci da to wszystko o czym marzysz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spedzilam caaaaaaaaaaaaaly dzien z dzieciakami brata, wiec jestem wybrykana i wymeczona na calego :D Mała -> nie mow, ze nigdy, usilnie pracuje nad Margotka, zeby przyjechala jeszcze z Aniolem Stolice zwiedzac :D Wiec,,,, nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja mam dziś nerw...grrr zaplanowałem sobie jedyny qwa wolny dzień nad wodą, i dupa nie wyszło i wogle ..to jakos mam chyba ..ochotę normalnie najnormalniej ..przypierdzielić komuś...grrrr... wrrr... ide spać ...bo mnie cos roznosi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dzięki Tygrys:)... ..ja nie wiem ..ale poczytałem sobie dzis troche to forum ..i chyba tez zadziałało to na zasadzie katalizatora, no bo qrde..tematy są naprawde relaksujące... \"Poczta polska- banda złodzieji\", \"MOJA TEŚCIOWA TO SZMATA\",\"Martna Wojciechowska - anty fan club\",\" moj facet zaproponował mi swojego kolege\",\"JAKI ROZMIAR CZLONKA MA TWOJ FACET?\",\" Brytney...\",\"Zjadłam właśnie kilo frytek z keczapem... Kto mnie pobije ?\",\" Widzieliście tego świra? Dj Rotterdama ? ale szajbus jestem w szoku\",\" Kompleksy dziewczyny na punkcie piersi...\",\" ile ma kalori kawa zbozowa anatol??\",\" UWAGA na KOSZALINKE!!!!! SERio mówie\",\" do Mesjasza Leniwych\",\" Czy mam prawo żądać od chłopaka szacunku dla siebie?\",\" Moje syfy.Prosze o pomoc\",\"Wchodzę do łazienki, a moja siostra depilatorem\",\" Wredna brzydka małolata .. !!!\",\"Czy lubicie się onanizować?\",\" Ginekolog w KATOWICACH!!!!!!!!\",\" mam owłosione pośladki...czym to jest spowodowane?\" ....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Margot 100 lat, sto lat (tralallaala) w szczęściu zdrowiu i miłości :P 🌼 👄 Bore.. no co Ty u mnie tylko do południa było pochmurno, a potem słonko nieśmiało wyszło, a potem.. to już normalnie ostro grzało ;) buahahahahahahahahahhaahahahah co topiki :D:D:D:D:D::D brawo, że Ci się chciało wypisać ;) ja znam \"z widzenia\" tylko kilka pierwszych :) Tigre hehe to dobrze, żeś dotarła z tej łazienki :) Tych wizji to mam różniście i jak się z nich chichram to mało :D:D:D:D:D:D O mnie też :D:D jak miło.. jestem sławna ;) ;) A jak była mowa o strojach, to ja dziś na balkonie swym \"paradowałam\" w kostiumie ;) przy okazji obierania jabłek korzystałam z gorącego słonka :) Dla reszty 👄 i nie smutajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, dopiero teraz mogę coś skrobnąć, bo w weekend mój biedny laptop oblęzony jest potwornie i sobie moi milisińscy wyrywają go z łapek. totez ja grzecznie starałam sie byc rozjemcą i nie dotykałam sie w ogóle. Spotkanie było baaaardzo fajne. Mówię Wam, dzieki Wam dziewczyny wraca mi wiara w kobiety:-p nic na to nie poradze, że nie przepadam za rasą do której i ja przynależę. Na szczescie poznałam Was i jest lepiej! Dziewczyny super: Akra niezwykle subtelna, sympatyczna i fajna dziewczyna - to była prawdziwa przyjemność móc Ciebie poznać i dołaczam sie do gadania Borewicza!! Kachni - faktycznie - niezwykle piekna! Kasiek - milczaca i obserwująca, ale jak się uśmiechnie :-D Tigerek - to juz którys raz gdy sie spotkałysmy, wiec nie musze pisac o moim afekcie ku niej ;-) Gio, kochana, starała sie nadązyc za naszym nieskrępowanym gadaniem:-) Bardzom Ci wdzięczna, ze postanowiłas wpasc do nas, choc za mało było chyba tego przytulania, co?? Kai, kochani, to dopiero jest Kobieta!!! nic dodać nic ująć:-D Margotka, to niezwykle ciepły człowiek, uśmiechnieta, miła i dla każdego dobre słowo mająca. A jaka wyedukowana:-D a co do rodzynka, czyli Tentagi - to nawet traby jerychonskie moga sie schowac, bo jak objawił sie nam nagle w knajpce oblezonej przez nas, to słyszało go pewnie z pół osiedla:-D To dopiero mezczyzna - pełna gębą:-) Co do państwa Kulturalnych, niestety nie znam, więc poza tym, że Pani K. ma piękne włosy i uroczy usmiech, niewiele więcej jestem w stanie powiedzieć. Za chwile odpale zdjecia i porozsyłam do zainteresowanych :-D mała, ja sama sie w ostatniej chwili dowiedziawszy, a ze wiem iz spotkamy sie 11 badz 12, to sie nie smuce:-) nie smuc sie i Ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Szam... Jakby co to ja tez jestem zainteresowany tymi zdjęciami... :) A wiec gdybyś mogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, zobowiązałam się dziewczynom, że wyslę tylko zainteresowanym:-) więc pozostałych Diablic sie o zgode pytac musisz. Bo inaczej mnie zlinczuja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> jak tylko zreceznuje zdjecia to posle dalej moja zgode ;) Borewicz -> i dlatego ja na kafe wchodze tylko na Diably i Pajaca na dodatek przez pasek adresu, wiec nie mam pojecia o innych topikach :) Majorek -> :D Mala -> ❤️ 🌻 ❤️ Szam -> :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakuje sie jutro z rana wyjezdzam i nie bedzie mnie 2 tygodnie jakby ktos byl w Krakowie jutro, to o 10:45 spotykamy sie przy globusie na dworcu glownym potem idziemy na Stare Miasto kontakt z Amokiem lub ze mna mam nadzieje, ze te 2 tygodnie sprawia, ze nabiore znow zaufania... jakos mi troche go ubylo ale zdjec wyjatkowo nie chce chyba by mnie szlag trafil :( papa - pamietajcie o mnie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie, ja od soboty jestem pod wrazeniem Szamanki... Madra, sliczna, szczera, serdeczna dziewczyna. Niezwykle urocza 🌻 Brak slow, po prostu :) Naleza Jej sie kwiatuszki 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Krakowa... Jestem umowiona z Akara, ale jak dokladnie to jeszcze nie wiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni Droga, z trudem trafiam w klawisze (bez podtekstów), bo sie lekko rozpłynąwszy po poście Twoim:-) 👄 Ale z dumą oświadczam, że dzieki pomocy nieocenioneo Tygrunia i równie nieocenionego Wodza, udało mi sie wklepac ze 3 posty na wiadomym forum! Możecie być ze mnie dumni jako i ja jestem:-) mała, nie obrażaj sie, no co Ty!!!!!!! Czekamy na Ciebie w Wawie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kachni -> oj niech to wyznanie przeczyta Kai ;) Szamcia -> a cio, dobrze pisze Kachni :D Ja juz od dawna wiedzialam, ze taka wspaniala jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy ..poniedzialek .. Szamanka ..wielkie dzieki za fotki ..Jestescie wszystkie dziewczyny takie ladne ..ze az mi slow brak ..Troche mam dola z tego powodu .[ tzn. zazdrosc mnie zżera..] :D:D:D...ale na swoje usprawiedliwienie mam to ze jednak ..żaloba ..klopoty i problemy od 5 miesiecy non-stop.. robia swoje zeby nie wiem jak sie czlowiek staral no a pozatym ..wiadomo ..co mlodosc to mlodosc ..!!!!!:D Operacji plastycznym robic jednak nie mam zamiaru a na spotkania i tak bede przychodzic ...:D..moze sie w koncu naucze pic ..jakies trunki rozsmieszajace ..bo te lody cos na mnie dzialaja depresyjnie ..co widac , slychac i ..czuc..!!!😭 ..Szamanka jak to sie stalo ze Ciebie nie ma na zadnym zdjeciu ..cooo???? Dziekuje za e-mail z piatku przed spotkaniem .Dopiero teraz odczytalam ..👄 Czekam na zdjecia od Akary ... Pozdrowienia dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cimcirimci :D Jak mija dzień? Chciałam iść na rower, ale się okazało, że moje klucze są w torebce mamy a torebka z mamą w pracy, więc jestemn uziemiona aż do 17 :o nie lubię nie mieć wyboru. A ja ciągle zazdroszczę :P Szam -> proszę zdjęcia mi wysłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie obejrzałam zdjęcia z waszego warszawskiego spotkania. Super :) No i nadal zazdroszczę i chyba nawet bardziej niż przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Oo jakie wychwalania :D:D Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, że i ja będę mogła tak popisać o Was ;) ;) ;) :D:D Ja też poprosze chociaż o kilka zdjęć, żebym się Wam mogła przyjrzeć skoro jesteście taaakie cudne ;) :P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wakacjujecie ;) U mnie dziś zimniej, nawet bardziej niż to pokazuje termometr, bo musiałam dres założyć na spacer z psem, a jeszcze niedawno padało, więc.. bez wyrzutów ;) zasiadłam do kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowalam sie posprzatalam mieszkanko ide spac dobranoc dobrych nastepnych dwoch tygodni papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Widze, ze nasze fotki poszly w swiat :D A dobrze, niech diabelska moc promieniuje na wsie strony :D AIR -> moj przyjazd na spotkanie byl totalnie \"spontaniczny\" - jak to Gio powiedziala :D Wsiadlam w pajezd, 2 godziny 40 minut i spotkalam Diabelki :D Polecam te metode, jest niezawodna :D:D:D Nie macie tam w tym Posen siakis exspresow? Mala - milych wakacji... w Krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Widze, ze nasze fotki poszly w swiat :D A dobrze, niech diabelska moc promieniuje na wsie strony :D AIR -> moj przyjazd na spotkanie byl totalnie \"spontaniczny\" - jak to Gio powiedziala :D Wsiadlam w pajezd, 2 godziny 40 minut i spotkalam Diabelki :D Polecam te metode, jest niezawodna :D:D:D Nie macie tam w tym Posen siakis exspresow? Mala - milych wakacji... w Krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć .:) Wam Danonki :D wczoraj miałem podły humor..ale to było wczoraj ..dziś już jest poniedziałek,więc ..też jest nie lepiej :D;)..nie no przesadzam:D:D fotosów jeszcze nie widziałem ..ale coś się ciągnie ..na krzynke ..więc mam nadieje że to one :) Tygrys ..nie no ! ja to jeszcze sobie czaseami lubie pobiegać po topikach i cos tam skrobnąć głupiego :D:D Airka nie zazdrość ..możemy sobie w tygodniu też spotkanko strzelić ..bo własnie sie wybieram w Twe okolice :) więc w razie www..to dam znaki dymne z kom.:D;) Gio..właśnie jak Cie czytałem ..to sobie przypomniałem ..jaka bylaś oporowa..przed spotkaniami ..hihihih..no prosze i co ja czytam ..:D:D;) tak trzymać !! Majorek..no własnie ....kiedy sie można ciebie gdzieś spodziewać ?:) Szamka ..a może cos skręcimy na Sopot ?..bo z tego xco pamiętam to będziesz tam w okolica15 czy od 15? bo ja właśnie planuje ..też tam zabawic na weekend :);)..no ale to potem ..dobra ..mykam spac ..bo jutro w droge. no to paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D ja też tam byłam i też piwo piłam...w tej Warszawce :D to nieprawda zem milcząca była...czasem sie udało mi przebić głosem przez gadanie tych Diablic jedna przez druga :P i ciesze sie że Je poznałam :) no i oczywiscie Wódz Tentaga tysz był... Szam, dzieki za zdjecia...świetne...ino ciebie cos nie ma na nich.... Mała...jak we Wrocławiu bedziesz daj znać. Gio...no własnie...nie lody a piffko trza było :D nastepnym razem jakby co...już trenuj ;) pozdrawiam Wszystkich Diabołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie bede przejazdem jakies 3-4 godzinki potem jade w Pieniny tylko pogoda jakas taka nie bardzo sie szykuje... we Wrocku bede przejazdem 9 sierpnia i 11 sierpnia potem W-wa a potem weekend z moim ukochanym i wytesknionym Aniolem mial to byc nasz ostatni wspolny czas w wakacje, ale moze da sie cos wykroic jeszcze :P no to jade na spotkanko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu drogi, jestem w Sopot najprawdopodobniej od 13 wieczór, ale dam znac i potwierdzę. Polecam od razu knajpe bluesową mojego kumpla: http://www.dailyblues.com.pl/daily_blues.htm - Marka!!! super nastrój czy raczej klimat. Kasiek, wiesz jak jest, wolę stac po drugiej stronie aparatu:-) Pozdrówka dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×