Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

💤 ..no ..ładny poranek :):D..i słońce wylazło ..i juz mama dzwoniła ..z pytaniem ..co robie ..:P:D..oczywiście śniadanie :D wczoraj ..ułatwialiśmy zadanie Mikołajowi/Gwiazdorowi..jak zwał tak zwal ..ale prezenty dał :D..no ..i juz mam aparat cyfrowy,2 Danonek ma ładne spodnie..i zaraz zrobimy pierwszą ..nie, trzecią sesje foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko, nie smuc sie slonko przyjdzie i do Ciebie :D Bore -> poprosze o przeslanie mi wynikow sesji na maila :D z gory dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Dziś u mnie też ładnie słonko świeciło :D Akara ja tak czasem przy kompie na Kafeterii polewam.. i tak ten bolący brzuch.. zwłaszcza jak trzeba wstrzymywać wszelkie odgłosy, bo rodzinka śpi :D:D Bore .. hmm.. no tak.. na Diabłach też wypadałoby postawić :D:D Co pijemy? Oo to widze, że szalejesz :D ja tez tak czasem jem śniadanie ;) Temida 🖐️ Asia caps :D:D hmm mam nadzieję, że to jednak nic poważnego 🌼 W końcu udało się Polce dobre miejsce ;) Kluska hehe znam to kombinowanie :D Air no tak.. ;) kotki potrafią wejść w dziwne miejsca :D Tyger a co importujesz, może ja też skorzystam ? ;) :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam przetarg nieograniczony na ściągnięcie mnie jutro o 7.20 :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo sola..mente na uno momento ..wrocilam ..czyli jestem ..!!! Teraz ide spac .. Czytac bede jutro...Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek coś dla mojego Anioła na prezent ;) ;) ;) Kluska hehe to nie do mnie :D Gio ola mammita i wracaj szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Gio ---> witaj i nie znikaj znowu na tak długo :) Tygrysek ---> to jak będziesz importować dla mnie to dla Majorka też zimportuj, może dostaniesz na stadionie zniżkę :P za zakup hurtowy :) Borewicz ---> dzięki za zdjęcia :) czarny pudel, nie wiem czy wiesz to symbol diabła :D hehe No i dzięki również za przesyłki, szczególnie pieśni śpiewane w samochodzie przy różnych prędkościach :D i za zdjęcia z czasów PRL-u, niektóre produkty pamiętam, np. gumę arabską i poczytaj mi mamo - czasy mojego wczesnego dzieciństwa, mama mi czytała, a gumą sobie kleiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorkowa..nie ma co ukrywać ..takie jedzenie śniadania dobrze wpływa na trawienie :D;):D Tygrys...a może ten stadion ..to u ciebie pod blokiem ;):P:D Airka..a prosze:)...co prawda ..pies moich rodziców ..ale oni etap ..diabelski chyba maja juz za sobą :D:D..z foty z czasów PRL-U no ..aż łza sie kręci na takie wspominki:) a ja nadal przerabiam instrukcje obsługi aparatu,normalnie masakra..kto to zapamięta :D;)..no i ..możecie sie nastawic ..na troszke fot czasem;)..z życia wziętych :D Gio..jakie uno ?? kupiłaś sam.???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowy nalog.... \"setters od Catan\" w sieci :D alez to wciaga :D szczegolnie, ze mam juz 2 zwycieztwa na koncie :D Air -> a zebys wiedziala, ze sa szanse na znizke wtedy ;) Borewicz -> powinnienes pamietac, ze to jest calkiem blisko ;) Major -> to jakie boxerki zamawiasz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ;) I już mam rybki w pokoju.... kurka.. ciekawe kto je bedzie karmił i wode w akwarium zmieniał :P 🌻 Kto jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air :) Bore no pewnie, że wpływa :D mój Anioł też szalał z nowym aparatem :D Daimon bo on taki roztrzepany.. ;) ;) :P Tygrysek a grałaś w Cywilizację albo Dune ?:D:D one mnie wciągają :D Niee bokserki juz były ;) Elles Ty je będziesz hiehei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba starczy grania na dzis?? ;) nawet jedna rundke gralysmy z Akara razem, tzn na tej samej planszy :) Elles -> jakto kto?? TY :P Majorek -> to sa gry komputerowe?? nie gralam, tzn chyba kiedys w cywilizacje... tu mnie wciaga to, zeby wygrac, odegrac sie :D No ale teraz dobranoc grzecznie mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie czytalam, nic nie wiem koniec weeekendu z Aniolem nastapil wczoraj o 14.00 to teraz chce jak najszybciej piatek, bo znowu przyjedzie ;) to byly piekne dni, po prostu piekne dni ... zycze Wam szczodrego Mikolaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebro :) Boję się wyjrzeć przez okno, bo chyba pada :( A buuuu niech mnie ktos przytuuuuli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brąz - STOP - olimpiada historyczna - STOP - trzymać kciuki - STOP - brak nadzieji na dalszy etap - STOP - do zobaczenia - STOP- 😘 Zaraz zawiesi mi się komp. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam wlasnie calego balwana z czekolady i ...obiecuje sobie, że żadnych słodyczy do świąt...Łakomczuch jestem, a brzuszków ostatnio nie robię :( Muszę się zmobilizować, bo jednak lepiej się czuję, kiedy ćwiczę...jednak jak wracam z pracy o 17, to już jestem klapnięta i potem mi sie po prostu nie chce....ech. Postaram się dziś powalczyć....ze sobą ;) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - jestem na chwilke, bo zaraz spadam pograc troszke :D Biedronka - ja zdjecia kcem bardzo :D Asia - jak tam olimpiada?? A ja sie odchudzam :D trzymcie za mnie kciuki, bo Aniol mowi do mnie ... \'Klunia\' :D no to trzymcie sie cieplutko caluski dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesełego Mikołaja wszystkim :D Kluska ---> haha siostro znam ten ból :) Ja też dzisiaj wysoką dawkę czekolady przyjęłam i z ćwiczeniami też nietenteges. A jak wracam z pracy o 17 to też wcale o ćwiczeniach nie myślę, tylko kąpiel, szlafrok i relaks :D A teraz idę czytać, bo super książkę wynalazłam w bibliotece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka niebieska - dzieki za fotki, bardzo ladne dobranocki dla tych co zamierzaja sie polozyc spac cmoker i przytulam he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- 🖐️eee tam odchudzanie...:) nie nalezy odmawiac sobie przyjemnosci- w mysl zasady- lepiej grzeszyc i zalowac, niz...:):):) ja stosuje te zasade od lat :)...ale chyba nie powinnam sie tym publicznie chwalic ;) :) Mag_a 🖐️ Tygrysek 🖐️ Kluska🖐️ AIR🖐️, czekolada jest BARDZO potrzebna w organizmie :), ja tez dzis uzupelnialam zapasy-zezarlam Mikolaja :) Asia🖐️ i dla wszystkich innych...🖐️ a ja jeszcze spac nie ide...:( tak to jest jak sie nie chce w dzien pracowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po zakupach drastycznie zachciało mi się parówek....i mój romeo wytrzasnął je skąś o 20.00...jednakże trzy godziny później mój żołądek zbuntował się ...nie wiem czy to same parówki, czy w połączeniu z bałwanem z koczeladki, ale na jedno i drugie nie spojrzę jeszcze dłuuuuugo..... słońca życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×