Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Halo :) Ja tylko na kilka słów i idę spać. Znowu przez pracę nie mam na nic czasu, wszystko w biegu. W domu tylko śpię, bo po pracy wracam, kąpię się, zjadam obiad i gdzieś lecę, na zajęcia, na hiszpański, do Micha i nie mam nic czasu dla siebie. Jeszcze jest mi smutno bo się z mamą posprzeczałyśmy i czuję się samotna :o hehe Moją radością jest Fredzik, któremu kupiliśmy smycz i teraz może sobie bezpiecznie siedzieć na balkonie, tylko że pada śnieg, deszcz, Bóg wie jeszcze co, no i wiatr go może zwiać :) No nic to by było na tyle o moim ciężkim życiu zimowym i chyba już bym chciała lato :D Tygrysek ---> a ty znowu leciałaś? Ty szczęściaro ty. Pomyśl o mnie jak będziesz w Amsterdamie balować, a ja tu marznąć w pracy przy inwenturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles dzieki za zdjecia, doszly, myslalem ze ci odpisalem, ale widac z tego wszystkiego zapomnialem. :) Ja jeszcze w tym sezonie sniegu nie widzialem, no i ciagle w dzien okolo 10stC. Podobno pod koniec tygodnia ma byc pierwszy snieg, zobaczymy. W niedziele bylismy w kawiarni bylo cieplo i slonecznie. Ta jesien jest wyjatkowo ciepla. Kofeina no i co, nie dalas znac ze jestes w Toronto. Jak wrocisz do Toronto to daj znac a ja ci podam nr. telefonu i sie spotkamy. Tygrysek i akara ha ha ha, trawki wam sie zachcialo, a ja tez bym sprubowal :D, no to fajnej zabawy i piszcie co u was. Pozdrowienia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego, co przezylam w nocy, nie da sie opisac :0 Kluska - ja tez mam takie okna 😭 spalam tylko 4 godziny - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 dzień dobry...niech ktoś włączy słońce i ogrzewanie, a wyłączy nawiew.... ;) Majooooooorek, ja Cię błagam, nie przesyłaj mi tych mailiiiii !!! 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam grzanie z nawiewem.... latem chłodziło, teraz grzeje. Miłe urządzenie, tyle że latem śniło mi się, że mnie wciąga - a raczej wyciąga mnie ze mnie... No widzicie sami, że nie mogę pisać, bo zero komunikatywności, czytanie już mi tylko zostało.... A fajkowe ziele to nie ja, to Tyygrysek Kompa w domu od dawna nie mam, rozsypał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie okie to mam jedno przedwojenne, jest najszczelniejsze. Drzwi balkonowe na zimę trzeba zaśrubować i ogacić. A jedno pojedyncze okienko czeka od pół roku na wymianę - plastikowe stoi w komórce, tylko nie mam siły na demolkę. Rozumiem was w pełni. Były zimy, że po wejściu rano do kuchni wkładałam masło do lodówki, żeby zmiękło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylysmy wczoraj na koncercie Nick\'a Cave\'a :D Extra bylo!!!!! :) Nie wiadomo jak nam szalenstwa wyjda, bo Akara sie chora. Jak sie bedzie czula lepiej, to poszalejemy na miescie, a jak nie to tez sie nudzic nie bedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci Tygru zazdroszczę...! Mimo tego że tam chyba mokro, zimno i wietrznie... Gadatliwa dzisiaj jestem, bo muszę dplomatycznie odpowiedzieć na reklamację klienta - sprawa którą osobiście niezręcznie zawaliłam i muszę naprawić. W związku z tym od rana:wypiłam cztery kawy, opieprzyłam pająka pod sufitem, umyłam klawiaturę i zrobiłam kilka równie niezbędnych rzeczy. Błee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Pogoda dzisiaj nieciekawa. Jest pare stopni ciepla i pada deszcz. Ciagle remont \"piwnicy\", sutereny, nie wiem jak to jest po polsku. Jest to jakby dodatkowe mieszkanie tyle ze w piwnicy i sa male okienka. Przeznaczenie dla mojego bedzie miejsce na rozrywke. akara i tygrysek nabuzowane wreszcie :D Kofeina jeszcze sie nie odezwala. Spadam do piwnicy i wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - a jakiego typu rozrywki będziesz uprawiał w rzeconej suterenie? Indywidualnie czy zbiorowo? Myślę, że wszyscy będą ciekawi, nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy chyba maksymalnie zajęci ostatnio... :) Nic mi sie dziś nie chce... i nie mam nic ciekawego do napisania.. ;) Akara Ty chora? Przynajmniej masz dwóch ludków co o Ciebie bedą dbać a Tygrysek dba jak nikt :) ❤️ Znudzony jesli uda Ci się spotkac z Kofi koniecznie zróbcie jakieś zdjęcia :) 🖐️ Jeszcze.. powtórka materiału na jutro i ide spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, a czemu niby to ja mialabym Tygrysa demoralizowac, a nie np. odwrotnie? Od kiedy takie niewinne dziewcze jak ja uchodzi za demoralizatorke? ;) No nie moge narzekac na opieke, sniadanka czekajace na stole, pomoc przy obiedzie itd. Musze zapytac Ronalda czy nie chce Tygrysa adoptowac ;) :D :D :D :D A tak w ogole to sie rozchorowalam jak wiecie i plany mi to pokrzyzowalo 😭. Pol dnia dzis przespalam, a biedny Tygrys sama musiala sie soba zajmowac. Zaraz znikam z powrotem do lozka, jeszcze tylko relacja z wczoraj: Przed wyjsciem na koncert zostawilismy klucz w zamku po wewnetrznej stronie i nieopatrzenie zamknelismy drzwi, a zamek mamy zatrzaskowy, wiec kicha na maksa. Pojechalismy jednak na ten koncert, bo co by nam dalo sterczenie pod zamknietymi drzwiami. Byl cien szansy, ze te cholerne drzwi otworzy jeden z kotow, dla niego to pestka, jeden skok i drzwi otwarte. Niestety po przyjezdzie z koncertu drzwi nadal byly zamkniete... Pelni rezygnacji udalismy sie na gore, do naszego dodatkowego pokoju, w ktorym rezyduje Tygrys (taki bezsensowny uklad mieszkan: nasze mieszkanie, nad nami sasiadka, a nad nia nasz dodatkowy pokoj). Na szczescie kot, uslyszawszy kroki na schodach, postanowil do nas dolaczyc i skoczyl na klamke :D :D :D :D. Juz dawno nie bylow domu tyle radosci z powodu posiadania zwierzakow ;). Obiecalam mu kawalek miesa, ale cholera rozlozylo mnie chorobsko, wiec troche sobie na to obiecane miesko poczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara ha ha ha ale masz sprytne koty, uratowaly wam zycie. :D To tygrysek spi osobno, a ja myslalem ze wy w jednym pokoju :) nie denerwoj sie, ja tylko zartowalem :D saszka :D oczywiscie ze zbiorowe :D jak nas odwiedzisz(cie) to sie przekonasz(cie) :D :) elles oczywiscie ze zrobimy zdjecie z Kofi, tyle ze ona do mnie jeszcze sie nie odezwala, wyslalem jej nr Tel emalia, ale ona milczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam i nawet jestem wyspana dzis najbardziej cieszy mnie to, ze za tydzien znowu znajde sie w ramionach Aniola :) Akarka - zdrowiej szybko Tigre - a co Ty robisz, jak Akarka lezy? :) Znudzony - pozdrawiam serdecznie 🖐️ no dobra, pedze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się budzić? A może nie warto? Nie wiem. Jeszcze sobie troszkę podrzemię, może nikt nic ode mnie nie będzie dzisiaj chciał... Telefon dzwoni... niech dzwoni... albo odbiorę... a jak ten co dzwoni pozna, że ozmawia z nieobudzonym? Może też śpi, to nie pozna... Następny dzwoni, jeszcze kogoś obudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!! Zgadzam sie na adopcje :D Moge robic sniadania a nawet po nich zmywac ;) Mala, jakto co robie?? Jezdzie na jej rowerze po miescie i szukam pracy :D Znudzony, wysciskaj Kofi, gdy sie z nia spotkasz :) Ano osobno, w jednym pokoju to my TV za to ogladamy do pozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Choroba nadal mnie trzyma, ale juz troche lepiej sie czuje, wiec mam nadzieje, ze to ostatni dzien aresztu domowego. Tygrys w tym czasie korzysta sobie z mojego roweru, bo rower Ronalda to dla niej na styk, czubkami palcow ziemi dotyka, wiec jazda na nim to lekki stres ;). Zmykam zaraz do lozka, poczytam sobie \'Milosc w czasach zarazy\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lalala kotki dwa :) Akara ---> muszę Fredasa tak wyszkolić. Dzisiaj otworzyłam drzwi od mieszkania a on uciekł na klatkę schodową, a ja go goniłam po schodach na czworaka :) i złapałam :D za ogon. W pracy sajgon, inwentura, dzisiaj była kontrola, ale mi to lotto :P o 16 zamykam drzwi z drugiej strony i idę do domu :) W sobotę się szykują fajne andrzejki, z których wrócę w niedzielę i już się cieszę. Znudzony ---> ja liczę, że jakiś alkohol nam postawisz na andrzejki hę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLLINA
WITAM WSZYSTKICH. WLASNIE ZNALAZLAM WASZE FORUM I MUSZE PRZYZNAC,ZE BARDZO MI SIE PODOBA. I MIMO,ZE NIE MIALAM OKAZJI POZNAC CZESCI PIERWSZEJ,TO MAM NADZIEJE DOLACZYC NA STALE W DRUGIEJ.3M-CE TEMU WYJECHALAM DO ANGLII,PRZYJACIOL TO RACZEJ TU NIE ZNAJDE(JAK DO TERAZ WIEKSZOSC LUDZI,KTORYCH POZNALAM,OKAZUJE SIE BARDZIEJ FALSZYWA NIZ PRZYJAZNA) MAM WIEC NADZIEJE,ZE BEDE MOGLA POGADAC SOBIE Z WAMI OD CZASU DO CZASU.:)) POZDRAWIAM ,3-MAJCIE SIE CIEPLUTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Karollina ---> :D hejka :) Pewnie, że wpdaj do nas kiedy mawsz czas i ochotę :) A mogę cię jeszcze prosić żebyś pisała normalnymi literkami a nie Caps Lockiem bo mam wrażenie, że na nas krzyczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..na sama noc wpadlam ..zeby sie rozgrzac przed wskoczeniem do ..\"zimnego łóżka \":D Polejcie cos ..kto na posterunku! Czy wy wiecie ..ze Ja ..Diabel z piekla rodem ..mam tylko w chalupie 17 stopni ..!!!...To sie normalnie w moim diabelskim łbie nie miesci !:D Ja...przyzwyczajona do ..żaru piekielnego ..w rekawicach i cieplych skarpetach ..w szaliku na szyji ..w klawe wale ..!dla rozgrzewki.!:D Karolina ...Witaj ..i sie nie przejmuj bo to tylko dzis tak wyjatkowo ..malo NAS ..zobaczysz w weeekend !:D Wlaz smialo ..u NAS same ..tylko i wylacznie ..\"przyjazne\" i \"przyjazni \" !! Falszywych na wstepie wyczuwamy ..i sami odchodza ! ( Karolina ..czy to TY..?) :D ..zrob sobie czarny nick ..bo ostatnio podróby sie trafiaja .. Pozdrowka dla wszystkich ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air bardzo chetnie i to nawet teraz stawiam na stol szampana wino czerwone i biale, piwo i drinki na rumie, na bialej wodce i Scotch Whisky, likierki kilka rodzajow, sliwowica i wisniowka. Ja zaczynam od Whisky, a moj barman Niuniek, obsluzy wszystkich wedlug zyczen. Dla ciebie Air sam obsluze. Nie znam twojego \"smaku\" ale dla ciebie na poczatek czerwone wino. Wlasnie zapalilem swiece zeby byla kameralna atmosfera. Oczywiscie nie moze sie obejsc bez nastrojowej muzyki, wiec puszczam cos spokojnego i nie zaglosno. :) Niuniek juz sie kreci i nie zaniedbuje nikogo, on sie na tym zna, nie moze byc zadnych reklamacji, no wiec maly toascik za milych gosci. :) Karolina pomaranczowa jest tez z nami a dla niej proponuje Gin and Tonik, dla rozladowania stresu i poprawy humorku. Karolina cierpliwosci, jeszcze sie z tego bedziesz kiedys smiala. Poczatki sa trudne i musimy sobie jakos radzic :D A teraz wejscie smoka, wchodza akara i Tygrysek, czestuja nas skretami prosto z Amsterdamu, a przygotowal je dla nas (skrecil) sam Ronald. Ja w takich sytuacjach nie odmowiam, tym bardziej ze tekich nie mialem :D To za wasze zdrowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, znudzony, dla mnie likier kawowy....mogę mogę mogę ? :) ale to po pracy, na razie lecę, i pamiętaj, że ja ciągle trzymam kciuki za Ciebie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzisiaj pracuje do 19.30 i juz mam z tego powodu stresa w szkole bedzie obled 1. Podsumowanie Festiwalu Ekologicznego 2. Hospitacja 3. Dyskoteka andrzejkowa trzymcie za mnie kciuki, co bym nie padla ;) Karollina - witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam z rana :) Znudzony, bardzo dziękuję :) Trafiłeś w dziesiątkę z tym czerwonym winkiem, bo ja wolę wino od drinków :D Mój tata też jest Andrzej więc mnie jeszcze czekają imieniny w domu. Mała ---> trzymam kciuki. Wszystko ci się uda tylko zmęczona będziesz, ale przecież weekend się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Łoł.. czwarta jestem ;) ;) o mały włos.. a byłby medal.. haha ;) Znów mam sporo zaległości ;) wczoraj przeczytałam ledwie kilka postów od mojej ostatniej wizyty ;) a i nie miałam czasu na Kafe, a zdarzają się dni bez kompa ;) ;) :P Kluska - sooorka wielkie :) ale wiesz, tak to jest jak jestem u Anioła i coś zmieniałam w domu z Kontaktami, a potem tutaj muszę na nowo dodawać członków do grup ;) ;) a zapomniałam, że Ciebie tam ma nie być ;) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Łoł.. czwarta jestem ;) ;) o mały włos.. a byłby medal.. haha ;) Znów mam sporo zaległości ;) wczoraj przeczytałam ledwie kilka postów od mojej ostatniej wizyty ;) a i nie miałam czasu na Kafe, a zdarzają się dni bez kompa ;) ;) :P Kluska - sooorka wielkie :) ale wiesz, tak to jest jak jestem u Anioła i coś zmieniałam w domu z Kontaktami, a potem tutaj muszę na nowo dodawać członków do grup ;) ;) a zapomniałam, że Ciebie tam ma nie być ;) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina
hej wszystkim!!! dzieki za cieple przyjecie. literki juz zmienilam,ale jak zmienic kolor to nie wiem.poczekam,moze sam sie zmieni:) Giovinetta-to ja,ale chyba jednak nie ta ''ja'':)) Znudzony-dzieki serdeczne,mam nadzieje,ze bede i mam nadzieje,ze wy bedziecie ze mna! dzieki za drinka,ale czy moge go zamienic na czerwone wino-proszee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×