Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Mam kłopoty z aktywnoącią. Od 8.12 obudziłam się dopiero teraz. A i to boję się, że nie na długo..... CZY MOGŁABYM PROSIĆ O ZDJĘCIA ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i weekend z Aniolem minal :( dobrze, ze do Swiat pozostaly tylko 2 tygodnie ;) i potem caly tydzien razem :D a do Swiat pracuje codziennie, wiec nie bede sprzatac w domu :D w tym roku zeruje na rodzicach :D mialam dzisiaj zdecydowanie seksulany ;) stosunek do pracy nic mi sie nie chce :0 ciekawe, czy mi przejdzie do jutra... a dzien mam ciezki :0 no dobra - koniec narzekania :P dobrego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem przyjemnie leniwy mialam dzien :) ale zaraz koniec lenistwa, bo przyjezdza brat z dzieciakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez pustki byly wczoraj... a dzisiaj mowie Wam dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszko, dziękuję bardzo :) Bardzo bardzo:) Jak ja lubię strzelców i strzelczynie :) Co do Kasi i Tomka...to wspaniali ludzie:) Poznani tu, na forum, bardzo ciepli, sympatyczni, zwyczajni, mimo że .... zresztą , zapraszam, Chyba mnie Kasia nie nakrzyczy... www.glejak.prv.pl Życzę Wam udanego, słonecznego tygodnia przepełnionego zapachem świąt...za 2 tygodnie będzie już po wszytskim, więc trzeba się tym nacieszyć :):):) Wasz makaron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saszka- stronka z historyjkami biblijnymi- www.thebricktestament.com zdjec Wam nie moge nadal wyslac...:( juz probowalam zalaczac po trzy zdjecia- kilkadziesiat kb kazde- i tez \"nie idzie\"- za wolno dziala ta \"siec\" od siedmiu bolesci...cholera, trza sie z akademika wyprowadzac, nawet netu porzadnego nie ma...:( pozdrowienia dla wszystkich, a szczegolnie dla tych, co maja duzo na glowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ..🖐️:) Boze ..poniedzialek i do tego 13-nasty ..co za swietne zestawienie ..!:D Sluchajcie ..poradzcie mi cos ..! Chce sobie kupic aparat foto .. ..najlepiej cyfrowka ale ..zeby byla dobra i z najnizszej polki ..! To znaczy ..powiem krotko ..kasy nie mam a chce robic fotki ..:D I zeby byl prosty w obsludze jak ..konstrukcja cepa ..bo jak za duzo techniki to ..sie gubie ..!:D Odkrylam w reklamie Media Markt aparat kodaka za ok..400 zl ..Czy to cos .w ogole.robi dobre zdjecia ? ( 10 rat po 40 zeta ) Na co trzeba zwrocic uwage zeby fotki byly do przyjecia ? Pozdrawiam wszystkich .. Co sie dzieje z Margot ..Odzywa sie do kogos ? Acha ...dziekuje wszystkim ..za dziesiatki przesylek ! Dzieki wam moge sie niezle rozerwac ..:D Dobrze ze konta zwiekszyli .. moja sarna jest juz na 6 stronie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki... druga strona - wstyd :P Tygrysek jak tam rozmowa? czekam na maila z wiadomosciami ;) ide do papierkow, a potem ksiazka - dostalam dzisiaj do poczytania inna powiesc Dana Browna (to ten od \'Kodu Leonarda da Vinci\') pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto wszędzie, głucho wszędzie.........co to będzie - cotobędzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra!!! naprawili!!! siec juz dziala normalnie :):):) Mala, ponoc te inne ksiazki juz nie sa takie fajne jak \"kod\" Saszka- bedzie co ma byc :) (ale ze mnie filozof ;) :)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Wszystkich, buziaki 👄 ogromne ode mnie :D U mnie już praktycznie koniec z porządkami, coś tam tylko jeszcze niedużego :) uff.. ale mama mnie pogoniła.. :0 Zrobiłam sobie zdjęcia do dyplomu :D nieźle wyszły, bo robione cyfrówką i retuszowane :D jak zeskanuje, to dostaniecie moje cudne oblicze ;) :P Jutro wybieram się do Łodzi je zawieźć i do Anioła na tydzień, ale... on się nie odzywa i nie wiem czy faktycznie jutro pojadę.. a jak nie to pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ Major - jak bedziesz w Lodzi, to daj znac, moze w koncu opijemy ten dyplom ;) ide do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_biedrnka
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(... przynajmniej braz na pcieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia=
Ja chcę powiedzieć tu tylko tyle jestem zakochana na maxa ale chodze i wmawiam sobie, że ..... tak wcale nie jest .... i co ja mam zrobić...hehe A ja wogóle jestem taka wstydliwa na żywo że hoho, ale przez neta spoko... Należę raczej do atrakcyjnych dziewczyn jestem pewna że gdybym jakoś sie przemusiła to bym z nim była ale jak to zrobić....:[ Pozdrawiam wszytskich 3majcie sie papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś był w pracy dzień nerwa, i obawiam się że potrwa to do świąt...coraz gęściej z imprezami, ciągle ktos czegoś chce, a rzucili mi na głowę wysłanie kartek do zaprzyjaźnionych firm i to najlepiej na wczoraj :| Nie mam jeszcze prezentu dla brata, kwestia zlecenia (zamawiam smycz z napisem, nie wiem na telefon, na klucze, na cokolwiek...dla taty też nie mam jeszcze, bo nie mogę dorwać panelu do nokii z tweetym...dodatkowo tacie pomagam kupić prezent dla mamy, mamie dla taty...oszaleję chyba :| ponieważ zrobienie sobie wspólnego nastrojowego zdjęcia samowyzwalaczem nie nalezy do łatwych rzeczy, mam pomysł na inne zdjęcia, tylko muszę znaleźc czas żeby go zrealizować :) ściskam Wam w grudniu po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z topiku o samobujstwie: Divi-ne do autora proponuje ci samounicestwienie poprzez miarowe uderzanie się w głowę słownikiem ortograficznym ciężki musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi. Siedze sobie w Polsce i nie spie... A powinnam, wiec zaraz udam sie na spoczynek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - pomacham Wam na dobry dzien :P spalam tylko 4 godziny, bo czytalam - ksiazka jest dobra :) powodzenia w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu sie laduje kafe! :) Dzis caly dzien poza domem - znow bede robic za publike ;) :D Akara -> genialne!! :D (a grasz?? :>) Kluska -> 👄 znajdziesz wszystkie potrzeben prezenty!! :) Mala -> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, ja do szkoły.. ja :P:) Spałam dziś 3h bo miałam rano kolokwium z rynków, sny też miałam ciekawe, rynki połączone z planowaniem i organizowaniem :O Budziłam sie z jakieś 6 razy i jestem normalnie zjechana, od niedzieli harówka.. ale napisałam nawet dobrze bo mysle ze dostane 4 :) Teraz wyskocze z piesem, bo piękna pogoda, posprzątam troche bo bede mieć gościa wieczorem :D i zdrzemne sie 2h ;) Tyle co u mnie, nie czytałam ale wszystkich pozdrawiam 🌻 Akara --> a Ty w Polsce? :)❤️ baw sie dobrze! :) Tygrysek, Majorek, Airka, Gio, Szam, Kluska, Znudzony, Biedronka (dzięki za zdjęcia!!!! :D🌻 śliczne!), Kasiek 👄🌻 Tobie tez dzięki za maile, zobaczymy sie pewnie niedługo ale po sylwestrze :) Margotka ❤️ trzymaj sie, też jesteś zapracowana :), Mała -------->>> ❤️❤️🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga wszyscu Stoliczanie :D czy ktos wie, jak dojechac na ulice Kalatowki? podobno tam jezdzi jakis tramwaj, ale nie moge sie polapac :( nie pospalam za duzo i jestem wykonczona ale nie moge sie przespac, bo jeszcze czekaja mnie ... korki ;) teraz zajadam sie krokiecikami z kapustka i grzybkami (kupione :P) no to do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×