Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Elles :P a jakim sobie chcesz.. i tym, o których parę osób pomyslało też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, z Okazji tych Swiat wszystkiego wszystkiego naj! Spelnienia marzen, tych duzych i tych malenkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... :D..noo ....predzej bym sie Diabla spodziewala jak tego ze .. ..bedziecie chociaz raz w roku ..w te wielkie Swieta ...gadac normalnie .. ..ale nieee...WY jak zwykle ..niby miedzy wierszami ale ..wciaz o ..seksie ..!!:D ...czorty nie ..Diably ..!!! To i ja Wam Zycze ..w Swieta i po Swietach ..w Starym i w Nowym Roku ..najwyzszego , odlotowego ...s z c z y t o w a n i a ...!!!:D Bozee..z kim ja ..pracuje ..??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zboczeńcy, tak tak :D Ja też byłam dzisiaj niedobrą dziewczynką :P Dobrze, że Gwiazdor był wczoraj bo bym może prezentów nie dostała :) hihihihi Cały dzień w domku byliśmy, przed chwilką wróciłam ze spaceru wokół bloku, żeby się świąteczne przysmaki wchłonęły :P A jutro wycieczka do babci, więc kolejne wielkie żarcie, I realy love this sport :D Świąteczne całuski dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala noc nikogo nie bylo??????????????????????????????????????? Co tez swieta robia z Diablow...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, Tygrysku, po prostu myslalam o Gio, a jakos Ty mi się napisałas :P Hehhe, za duzo mysle na raz. No nic. Miłego dnia. Zagarnęłam moje sreberko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zboczeńcy :P;):D...no tak ...Święta wielkie żarcie,szczytowanie,dochodzenie..a może kawe i kawałek ciasta ktoś chce ?.pogoda iście barowa..bleee...widzę po opisie że Akara ..padła ofiarą żołądkowej grypy:( no to święta ma pozamiatane. Tygrys....no sie spało ;)smacznie:) Gio ..jak to nie wiesz z kim pracujesz?:D a ja sobie własnie zapodam kawke z ciastem ..bo za inne jedzenie ..dziękuje :) jestem tak napchany ..że czenstotliwośc pierdzenia = oddychaniu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoz moje oczeta widza??? I G O !!! :D:D:D Witaj chlopie, kope lat :) Wszystkiego Naj z Okazji Swiat! Z n u d z o n y => :) G i o => snilas mi sie dzis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i wzrok mam nie najlepszy, jestem tem ciutke zmeczona (dzieciaki - dzien 3 :P) ale gdzie Wy widzicie IGO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo..dobra ..melduje ze ..swietowanie ..zakonczylam ..!! Czuje sie jak .. ..Wielki - Napompowany - Ponton .!!!..jak..Wańka - Wstańka !!!! :D i łatwiej mnie teraz ..przeskoczyc jak ..obejść !!:D Od jutra tylko ..LODY ! Kachni >>..Oooo..Diós Mios..śniłam Ci sie..? .. a chociaz było ..cus ..:D Tigre >>..u mnie zrobili nad kanałkiem super ściezke rowerowa ..wiec moze ..małe pedałkowanie odwalimy ..???:D Borewicz >>..por favor muchacho ..nie mow NIC o jedzeniu , bo mi w koncu ..powietrze zejdzie z pontona ..!:D Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz.... ale mam w domu śmierdziocha :D:D Chyba trzeba bedzie zająć osobne pokoje bo oddychać sie już nie da... :P:D A przyszłam do Was z nauką :P ze wariowanie nie popłaca.. ;) Niecałuśne czasy mnie teraz dopadną.. cholerka... :P;) Gio no własnie, lody... od paru dni tylko o nich myśle :D Trzeba bedzie jutro polecieć po jakieś bakaliowe :) Tygrysek 🌻 ja też widze IGO :D (czesc Igo, znów jesteś, napisałbyś więcej :D) Znudzony 🌻 Airek ja bym nie wierzyła we właściwości spaceru wokół bloku :P:D❤️ U mnie w lodówie jeszcze kupa żarcia... :D a jutro kolejny dzień lenistwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za przesłane życzenia... niechcemisię :) Cały tydzień sama w pracy...jak ja sobie dam radę ? chlipu chlapu.... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Elles -> gdzie Ty go widzisz?????? o co zrobil smierdzioszek zeby zasluzyc na to miano?? Kluska -> nie martw sie, bedzie mogla sama sobie szefowac chociaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeeeeeść :) 💤 Elles ---> wierz mi, że spacer wokół bloku lepszy niż spacer żaden :P No i teraz chodze już tylko po schodach, wyrzekam się windy raz na zawsze :) Tygrysek ---> hahahaha przecież Śmierdzioch napisał sam co robi :P hehehe Elles czeka wietrzenie :) A ja zaniosłam kurtkę do czyszczenia, bo 15 stycznia jadę do Zakopanego na nartki i muszę mieć czyste ubranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el_matador
piekne dziendobry dla wszystkich obecnych cialem i duchem. YYY.... yyy... yyy... no tak jestem tu pierwszy raz i nie wiem bardzo o co chodzi z tym diablem co mieszka pod lozkiem. please explain it to me. thank you in advance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holaaa..el_matador !! Nic sie nie przejmuj ..Nawet MY Diably nie wiemy o co tutaj chodzi ..po prostu wchodz i dolacz do NAS .. ..ja jestem Diabelska raporterka wiec bedziesz musial cos o sobie powiedziec ..wszelkie wymiary i numery dotyczace twojej osoby :D Wiecie co ..zmieniam temat ., Ja chyba jestem jakas ..dziwna .. Tak sie przejelam ta tragedia w Azji ze caly czas o tym mysle .. Przewiduja ze liczba ofiar moze dojsc do 40.000 ... Widze oczami wyobrazni tych wszystkich ktorzy spokojnie sobie siedzieli na plazach i w ciagu 5 minut ..stracili zycie ..Tysiace turystow z calego swiata ..cale rodziny .. Przeciez to jedne z najpiekniejszych wysp..plaz ..kurortow na swiecie .. Nie moge ...potworne ..normalna apokalipsa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka :D ..chciałem sprostować ..że nie jestem ..jedynym śmierdziochem:P..a nawet powiem więcej ..znam większego :D:D o...Airka ..też ide kurtkę zanieść do czyszczenia:) a Elles ..to wietrzy ale po sobie :P:D el_matador.....no i weź powiedz coś o sobie Pani Redaktor:D Gio...no makabryczne są wieści:(:( a tu pada i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powinny byc 2 smierdziochy zamiast danonkow?? ;) El matador -> tak, tak podaj np numer konta i PIN ;) Gio -> chyba nic sensownego nie da sie o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - kurtka narciarska do czyszczenia? Oglądałaś metki? Większości kurtek z membranami/innymi wariacjami/puchami się nie czyści, tylko pierze w delikatnych środkach (albo specjalnych kupowanych w sklepach z taką odzieżą, ale to już uważam przesada). Czyszczenie chemiczne może rozpuścią membranę - impregnację - czy co tam ta tkanina ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - kurtka narciarska do czyszczenia? Oglądałaś metki? Większości kurtek z membranami/innymi wariacjami/puchami się nie czyści, tylko pierze w delikatnych środkach (albo specjalnych kupowanych w sklepach z taką odzieżą, ale to już uważam przesada). Czyszczenie chemiczne może rozpuścią membranę - impregnację - czy co tam ta tkanina ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsz znudzony, dzięki , wsz.naj w new 2k5 Kachni :) tobie również Tigier > jestem, jak tam futerko na zimę, puszek, czy top fashion modelle elles > ach te lody, też sobie dziś zafunduję jakieś małe lizanie :) ( to takie fajne :) ) AIR > tylko aby ci łapki nie odmarzły, bo klikać nie będziesz mogła U mnie jak zawsze - piekło, jazda na maxa itp. Ledwie w tym roku wyrwałem się na wakacje. Ale się udało, co prwada krótko i blisko, ale gorąco, namiętnie, upalnie, słonecznie, pifkowo, luzacko itd. A teraz praca, i dieta !!!, bo przybrałem przez te dni jak diabli. Jedwo się mieszczę w swoje diabelskie szaty. Było wielkie żarcie, i lenistwo. Efekty są wprost proporcjonalne do ilości cistaczek :) . Po prostu wstyd. Kurcze , że też tak nie jest, żeby wszystko pęczniało proporcjonalnie :) , 5 cm na brzuszku i powiedzmy 1 cm na ogonie :). Przynajmiej byłby jakichś plus tego. Ale od stycznia biorę się za siebie. pozdrowionka dla reszty załogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - ja też im bardziej patrzę, tym bardziej IGO nie widzę, podejrzewam, że: jest to jakas odmiana GIO, albo osobnik wysyępujący w kuluarach niedostępnych szerokij rzeszy, albo -co najbardziej prawdopodobne- coś nie tak z moją percepcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - ja też im bardziej patrzę, tym bardziej IGO nie widzę, podejrzewam, że: jest to jakas odmiana GIO, albo osobnik wysyępujący w kuluarach niedostępnych szerokij rzeszy, albo -co najbardziej prawdopodobne- coś nie tak z moją percepcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×