Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

witam Wszystkich prawie rok mnie tu nie bylo ale widze ze nie wiele sie zmienilo sa prawie wszyscy co byc powinni a nawet nowi Wszyscy sledza los Papieża oby bylo dobrze nie wiem co pisac na ten temat bo wszystko est juz napisane pozostaje nam sie tylko modlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadki wzięły wczoraj dzieci na Chór Aleksandrowa. Kolo 10 już zła byłam, myślę sobie - tu wszystko w zadumie, świat się modli, a oni tam na koncercie... lepirj by się wybrali do krypty katedralnej, tam na pewno DA czuwa... dziecko wróciło mocno poruszone... chór stwierdził, że w związku z zaistniałą sytuacją czują się niezręcznie, że koncert dla Papieża był dla nich NAJWAŻNIEJSZYM z koncertów, wielkim przeżyciem, i dlatego nie dadzą tego co mieli na dzisiaj w programie, ale ten program, który mieli dla Niego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Poznaniu wczoraj odwołano występy kabaretów, a teatry były gotowe do odwołania przedstawień. Wczoraj był też mecz Lecha z Pogonią Szczecin, pokazywali dzisiaj w telewizji, że w 38 minucie meczu doszły na stadion plotki, jakoby Papież już umarł. Przerwano mecz, wszyscy zamilkli. A potem pokazywali, że pod poznańską katedrą, gdzie znajduje się pomnik Jana Pawła II ludzie składają znicze, a klub Lecha położył tam klubową flagę. I sama nie wiem dlaczego dopiero ten obraz wywołał we mnie taką falę żalu i wzruszenia. Mama ma cały czas włączony telewizor, a ja już nie chcę tego oglądać, ani o niczym słyszeć. Ja mam taka trochę tendencję do uciekania przed trudnymi sytuacjami. Dlatego jadę na działkę, połażę sobie po polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była niesamowita noc.......Najdziwniejsza w moim życiu....Byłam na Półwyspie, pomiedzy Zatoką a otwartym morzem.....Taki spokój...Ta ciemność i ta gra świateł....I to włączone radio, w nieustannym oczekiwaniu na kolejny komunikat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie telewizora nie włączam bo tam już gadają o następcy i puszczają wspominkowe filmy...jak jakiś show :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też .... Telewizor wyłączony, radio też... Od rana byłam na zakupach, weszłam z tobołami cichutko do kościoła i modliłam się z innymi... A teraz zabieram mojego D. i psa i idziemy na mega wycieczkę... Nie chcę oglądać tego spektaklu w TV... Pozdrawiam was kochani :) P.S Od poniedziałku jestem dwa dni pod Warszawą w Piasecznie. Tak sobie pomyślałam, że może kiedyś uda nam się spotkać? Jestem prawie co miesiąc w okolicach Warszawy... Strasznie chciałabym was poznać \"na żywo\" :) Gio, kasiek, Tygrys, mała, Borewicz, Kafeteria, AIR , .............., saszka, asia, elles, szam i całej reszty 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, co napisac... moze pomilcze........................................ pozdrawiam Was, kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wspaniała była dziś pogoda. Aż trudno uwierzyć, że słońce nie zaszło ani raz za chmury, bo chmur wcale nie było. Cudowny spacer sobie urządziłam. Leżałam na pomoście, patrzyłam na jezioro, cisza, spokój, przyroda. Przemyślałam różne sprawy, wydaje mi się, że znalazłam spokój i równowagę uczuć. A poza tym uciekam w fantazję, czytam \"Czarnoksiężnika z Archipelagu\" Ursuli le Guin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papiez Jan Pawel II Zyje i zawsze bedzie ZYL w ..Naszych Sercach .. ..tylko cialo Ojca Swietego ..juz nie funcjonuje ..wiec .. ..Wieczny odpoczynek racz MU dac Panie ..a Swiatlosc wiekuista niechaj MU swieci .Niech odpoczywa w spokoju wiecznym ..Amen! ..SLONCE Naszgo Papieza ..zaszlo ..ale to byl .. NAJPIEKNIEJSZY ZACHOD SLONCA ..na swiecie .. JEGO Swiatlo ..chowalo sie w morzu lez ..ludzi ktorzy GO kochali i bedza Kochac ..na wieki ..wiekow ! I mam chec teraz krzyknac z calych sil . .NIECH ZYJE PAPIEZ ....NIECH ZYJE PAPIEZ .. ..w Naszych Sercach ..! ..napisalam to co czuje w tym momencie ..musialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila włączyłam TV...bałam się tej informacji, ale wiedziałam, że nadejdzie.... Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DZIEŃ W KTÓRYM PĘKA NIEBO... ZAPAL ISKIERKE W SWOIM OKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DZIEŃ W KTÓRYM PĘKA NIEBO... ZAPAL ISKIERKE W SWOIM OKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Gio masz rację Nich żyje Papież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie... a Ty, Swiety Ojcze, wstawiaj sie za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy czujemy to samo .. W tej chwili mysle tylko o jednym ..Mam dziwne przeczucie i nadzieje ze Nasz Papiez w swoim Testamencie wyrazil \"swoja wole \"..zeby jego cialo spoczelo na Naszej Polskiej Ziemi.. To by bylo cos niesamowitego .. modle sie zeby tak sie stalo .. Papiez - Polak powinien wrocic do Polski ..do Krakowa . Na pewno bylo to jego marzeniem .. Sa jednak wiadomosci na ten temat ze moze byc taka wola Papieza . Wtedy specjalny pociag z cialem Papieza przejechalby przez Stolice Europy w drodze do Krakowa na Wawel .. Jesli Papiez zostalby Beatifikowany ..mielibysmy Naszego Swietego Papieza w Polsce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja uważam, że Papież powinien spocząć w Watykanie, obok św. Piotra i innych papieży. Słyszałam natomiast, że możliwe, iż Jego serce spocznie na Wawelu. I takie rozwiązanie wydaje mi się dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jest silny zimny wiatr i pada snieg z deszczem. Kiedy wreszcie bedzie ciepla wiosna? Tak mi sie nie chce, ale powinienem isc dzisiaj na zebranie zwiazkow zawodowych, bo nadchodzi nowy kontrakt i bedziemy probowac wywalczyc wiecej pieniedzy. Szara rzeczywistosc O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Air ma racje... ja tez slyszalam, ze serca Papieza mialoby spoczac na Wawelu.... i tak sie pewnie stanie... ale On powinnien lezec w Watykienie... Znudzony -> a u nas jest juz wiosna... dzis na rowerze jezdzilam w krotkim rekawku i spodniach 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, u mnie też cudna pogoda. Wręcz można powiedzieć, że bardzo jest ciepło. Ja na razie roweru nie wyciągam, żeby mnie nie kusił, bo muszę szybko skończyć kolejny rozdział. Znudzony ---> a to wy w Kanadzie w niedziele organizujecie związki zawodowe? Ty jako Polak, czyli z kraju związków zawodowych powinieneś być ich przywódcą. Bo my bunt mamy we krwi :P Szkoda tylko, że jednoczymy się jedynie w skrajnych sytuacjach, tak jak na przykład dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Chcialabym cos napisac, ale wlasciwie chyba nie ma sensu. Nie zgadzam sie z jednym zdaniem napisanym wczesniej, ale nie ma sensu polemizowac w takiej chwili... Trzymajcie sie mocno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko i mi się myśli, ciężko pisze... bardzo jestem skołowana... ostatnie trzy dni spędziłam w pracy... nie chcę tak... trzeba podjąć kilka strategicznych decyzji... do tego zaczynają się dzisiaj nas zajęcia neokatechumenalne (przyjechał do nas grzmiący ksiądz z Białorusi i jakiś gość z Gdańska)... ech, stare a głupie... jak się dotąd nie nauczyłam, to się pewnie już nie nauczę... mam pustkę w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie sie czuje, nawet nie potrafie tego okresli jak czuje zal, strach i pustke....chce mi sie plakac...juz nie moge nic ogladac w tv, bo caly czas lzy naplywaja mi do oczu po prostu boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kafeteria kochanie, nie bój się. Jan Paweł II powiedział \"Nie lękajcie się\". Ja żałuję tylko tego, że serce Papieża nie trafi jednak na Wawel. A już uwierzyłam, że tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×