Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Air ---> ciesze sie, z poprawy samopoczucia :D Slonce wyzwala dobra energie :D Majorek ---> a nie mowilam, ze jak tylko bedziesz z Aniolem to od razu zaczniesz wczesniej wstawac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger :) no.. ale wczoraj nie chciało mi się, ale i tak wstałąm wcześniej niż zwykle :) bo obudziłam się koło 9.22 :) i normalnie w domu to pewnie odwróciłabym się na drugi bok i zapadła w sen.. ale .. jak już włączyłam tv *bo tam zegarek ;) no i taki luksus, ze tv tam gdzie wyrko :D) to już tak oglądałam.. a wyruszyłm z łóżka po godzinei dopiero :D Fakt faktem, że poszłam spać \"normalnie\" czyli przed 23 hihi Gio ❤️ trzymaj się kochana nasza 👄 Dziękuję Wam za fajniusie emalie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> hehehe za to ja dzis wstalam troche pozniej, bo o... 6:45 :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabliczki:D Tygrysku...a mowilam ze nie tak latwo mnie z wyrka wykopac:P :D Majorku :O no wiesz tak wczesnie wstawac?;) :D kwiatuszki w sloneczku dla wszystkich...jeszcze nie widze kto jest...bo musze poranna kafffe wyzlopac:D Gio i Zosia 👄 to motto nie moje...to z \"Popiolu i diamentu\" ale ilez w nim madrosci i ciepla :) tule was mooooooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona .. no wiesz.. to kwestia motywacji.. ;) ;) ;) Na kompy i jak Ci jeszcze ktoś tam tyłeczek zawiezie, to tak można.. ale też od czasu do czasu, niekoniecznie codziennie jednak :P Acha, u mnie też cudnie słoneczko świeci :D i niebo błękitne - dziś akurat siedzę pod oknem to mam lepsze "patrzenie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> hehehe, nio troche, jutro np musze wstac kolo 6:20, wiec te 20 minutek dluzej wiele dla mnie znaczy :D Zdiablona ----> dzis nie ja robilam pobudke, zreszta takie sloneczko sliczne swieci, ze postanowilam zrobic dzien dobroci dla zwierzatek i pozwolic Ci dzis dluzej pospac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger... to było raczej na godzinę,.. a nie na te 20 minut... brr 6 rano.... Tiger - czemu tak musisz wstawać? na zajęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz uciekam, do zobaczenia jakoś po weekendzie ;) Duużo słonka i radości, a także nadziei! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> yep na zajecia :D I nie 6 a 6:25, bo jezdze z kolezanka samochodem :) wygralam u mojego dj zaproszenie na Moto Bike Show!!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek ----> nie mogę wysłać do ciebie zdjęć. Odsyła mi plik z serwera. Masz może jakiś inny adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...wysłałam ci emila z moim kontem, ktore jeszcze dziala podobno nieżle.... Tigre, jesli chodzi o przesadzanie to nigdy sie tym nie zajmowałam ... mówisz ze dobrze przesadzam? ;) :P ty mi lepiej powiedz co to za impra to Moto Bike Show... Majorek, no mi sie micha cieszy ze nie tylko ja to śpioch potworny :D a u mnie słońce świeci...to za oknem...niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio co za nieszczescie, tak mi ciebie zal, brak mi slow, mysle o tobie i o tym co ciebie spotakalo. Zagladaj tu do nas jak tylko bedziesz miala chwile czasu, bo bardzo nam ciebie brakuje 🌼 ghana no nie bac taka sknera i daj troche slonca. Przeciez ci go nie zjem :) Tygrysek ty sie tak na glos nie ciesz z tego sloneczka bo ghana uslyszy i ci go zabierze :) AIR hau mial, hau mial, na psy i koty airku :) a co nam, my lubimy i jedne i drugie :) Zdiablona :) to z pod lozka jest miedzy nami i sie ma dobrze :) mala masz racje,walcz i my ci w tym pomozemy kasiek hej :) a co slychac w Polkowicach? Zosia jaka szkoda, wszystko ma swoj poczatek i koniec. Nawet gwiazdy umieraja. 🌼 Margot czy masz czas aby zwiedzic okolice w ktorej dopiero co zaczelas mieszkac, czy ciagle sie rozpakowywujesz ?:) Kaya 🖐️ widzisz jak ci macham z drugiej strony jeziora :) Dark 🖐️ :) jak tam piesek, co ostatnio narozrabial :) Dobry Wieczor 🖐️ macham do ciebie, z pod lozka, widzisz mnie :) majorek podziwiam ciebie, poszlas spac z kurami ha ha :D karaani :) Ja popijam kawke, wszystkie ptaki nakarmione, a jest ich teraz ogromne ilosci bo przylecialy tydzien temu z cieplych krajow, a codziennie nowe dolatuja. U mnie maja drzewa aby sie schronic,gniazda zalozyc i jedzenie. Jak w darmowym hotelu:) Pozdrowienia dla wszystkich. A co sie dzieje z Borewiczem, czyzby byl na wygnaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to Tigre umisz mi zrobic gule:( tez kcem na ten show😭 tam beda takie brum brum ze glowa mala :D Kasiek🖐️ Kaarani 🖐️ Air🖐️ Kasiek🖐️ melduje ze na aslepia widze i nawet spacerek zaliczylam :) pieknie pachnie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorki szefie nie zauwazylam cie:( dlatego teraz powitam cie fanfarami:D taaa ptaszki mila rzezc:) wczesnie z ranku budza:D Borewicz mysle ze go cosik albo ktosik usidlil;) :D a oficjalnie tlumaczy sie brakiem druta...kabla...cy cos...jakies lacza wspominal :D ale ja tam nie wierze w takie metne tlumaczenia;) :D slonko ode mnie chyba gdzies w woja strone poszlo sobie...bo jakies nedzne resztki sa :) tak jakby mknelo na zachod...jak ci osadnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony...w polkowicach to słychać jak sie ludzie w basenie pluskają chyba....natomiast w moim ukochanym Wrocławiu to jest piknie, oj piiiiknie :D :P Zdiablona...ale fajnie, mi to nawet dwa razy łapką machnęłaś...znaczy, ze niby jakieś wzgledy mam czy jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony....tak wypatruje ,ale coś słabo widze Cię:D Najlepiej to widzę AIR,bo mi zaufała i wyslala zdjęcie:) AIR>>>jeszcze raz dziękuję za zdjatka.Bardzo fajne...no to choć juz coś wiem więcej o jednej osobie:)wiem jak wygląda. Ja obiecuję,że jak tylko bedę miała swoje ,to przyśle. A tak przy okazji ,to pozdrawiam wszystkich na tym topiku,tych co siedza pod łózkiem i na łóżku:D Dzień Dobry>>>>hej..hej..co tam u Ciebie???Żyjesz jeszcze,czy śnieg Cię przesypał,a może jakiś bałwan dorwał:):)hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No pewnie, że się nie poddam :D Gio - ❤️ Zosia - ❤️ Znudzony - dziękuję za kwiatka :) Zdiablona - dzięki bardzo za wiadomość - będę w W-wie 20 i 21 marca, ale chyba zbyt krótko, byśmy mogły się spotkać - pomyślę wtedy ciepło o Tobie Tigre - o Tobie też ;) Dobry Wieczór - sprawdź skrzynkę :P narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Dobry Wieczór 🖐️ :D:D:D I wam wszystkim. nie czytałem nie wiem o co chodzi. Ale ja też chce zdjęcie :( Ale jak niewypada to przepraszam ;):) Trzymam żałobę Gio :(:(:( Niech łzy płyna po Twej twarzy czyniąc odetchnienie :):(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór :D Dzień Dobry mała>>>>dziękuję...naprawdę nie spodziewałam się,ze ktoś jeszcze wysle mi swoje zdjęcie.A tutaj taka miła niespodzianka.Jeszcze raz b.dzięki. No to juz wiem,jak wyglądają dwa diabełki:).Ciekawe kto nastepny bedzie tak odwazny i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor wyslalam do Ciebie moje zdjecie:) Air -zdjecia doszly,fajne:)Dzieki:) Gio❤️ Akara - gdzie jestes?wyglada na to ze bardzo zajeta na tym kursie jestes.:) Tygrysek:) Znudzony -ostatnio nic nowego moje psy nie zmajstrowaly,gryza kosci i sa spokojne,nie gryza juz mebli na szczescie:) I dla wszystkich caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...dzis caly dzien ..zalatwialam wszystkie sprawy ...Polozylam sie i znowu wstalam ..Nie moge spac ..ani jesc ...Zajrzalam do was bo nie wiem co mam ze soba zrobic ...! ..dziekuje wszystkim ...👄 Sluchajcie ...mam wazna sprawe ..Z grubsza wiem jak to zrobie ...ale ..mam do Was prosbe ..bo co \"dwie glowy \"..to nie jedna .. Pomozcie mi ...moze ktos dowie sie czegos konkretnego....i mi podpowie ... Moj Ojciec w poniedzialek byl w przychodni rejonowej ...bo bardzo zle sie czul...Zrobili mu ..EKG serca ..ktore w zapisie wykazalo zawal ściany przedniej .serca..potwierdzil to lekarz z pogotowia ..We wtorek mial kolejny skurcz po ktorym praktycznie nastapila w domu smierc kliniczna ..bo juz zmiany w mozgu byly takie duze ..ze nie mial szans ..odzyskac swiadomosci.... W czwartek zmarl.. ..chodzi mi o to ze w przychodni nie mieli prawa wypuscic pacjenta ze stwierdzonym zawalem do domu... Chce zalozyc sprawe sadowa ...Zapis EKG ,..mam juz w domu bo odebralam ze szpitala ..Mam tam tez pieczatke ..Pani technik ktora robila badanie ... ...Chce zglosic cala sprawe do jakiejs gazety ..ale zastanawiam sie do ktorej najlepiej ... Zrobie to wszystko ..jak ochlone po pogrzebie ...ale juz wiem napewno ..ze nie daruje ...to jest poprostu ......brak mi slow ... ..ktos za to \"umoczy dupe\"..albo ..ja nie bede soba ..zeby to tak zostawic ...! ..Pomozcie mi rozsadnie to jakos zalatwic ... Pozdrawiam wszystkich ....i dziekuje ..❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wieczorowa pora :) Wieczorku...wysle ci ale po polnocy...a w najgorszym wypadku jutro :D milo cie widziec:D Dzien witaj...no i jakbym kogs nie zauwazyla...to tez witam cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba mam dziś dobry dzień do zdjęć:D,a może dostałam oczopląsu. Dark Elf>>>dziękuje slicznie:)👄. Żebym się tylko nie pomyliła w tym liczeniu osób. 1.AIR 2.mała 3.Dark Elf ..........? Dzień Dobry....Ty to raczej nie wyslesz mi swojej twarzyczki:(....coś tak czuje w kosciach.Pewnie napiszesz,że nie masz zdjęcia,albo skanera,albo głowy:)Może byc nawet zdjęcie samych nóg.Moja poczta takie tez przyjmuje:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Giovinetta ----> to rzeczywiście się w głowie nie mieści. Niedopuszczane powinny być takie sytuacje. A o jaką gazetę ci chodzi? O jakąś lokalną czy ogólnopolską? Mój tata kupuje Wyborczą. Ma zasięg ogólnopolski a do tego lokalne dodatki. To mi tylko przychodzi do głowy. Ale masz rację, tego nie można puścić płazem. Trzymaj się kochana. Dobry Wieczór ----> no zaufałam ci. Masz moje zdjęcie, to tak jakbyś posiadła duszę :P Darkuś ----> fajnie, że doszły :) Kasiek ----> próbuję teraz na oba konta, gdzieś musi dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio wszystko co moglabym napisac byloby niecenzuralne to sie po prostu W PALE NIE MIESCI!!!! ja nie umiem nic napisac ponad to ze takich rzeczy nie wolno nam zostawic mialam kiedys motto waligorskiego nadawaloby sie na ta sytuacje...ale nie pamietam w calosci wiec daruje sobie Gio wszystkie calusy z mojego kompa poszly do Ciebie i Zosi i sa u was...trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×