Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dzień Dobry waszym ciałom, gembom, łapom, i du... duracel ;):P:D:D 🖐️ Nie bede owijał w wełne i przywale w plecy 😠 ..Ustalcie w końcu dzień, bo im dłużej zwlekacie tym mniejsze mam szane na dostarczenie swego zatłuszczonego cielska na \"I zjadz PZPD\" !! To było oficjalne obwieszczenie... Mayka 🖐️ :D Cześc Tobie... piesek sika ?! :O ... A w instrukcji obsługi piszą że leje :D:D .. Podwiąż mu kudełki na plecy to nie będzie siusiał sobie po ubranku :):D Borrewicz- Jot Dwa Czy 🖐️ :D ..Obleć u siebie u zachach u mnie... niech sie przyjaźń na coś przyda ;):D:D Ktosik 🖐️ :D ..Powiedziałaś coś do Haneczki .. oooo :) Jak miło ;):D i jesszcze tak religijnie, z krzyzem, cacy ;0:D Buxka dla ciebie czyli ciebie :D:D I jeszcze Borewicza haczysz ;)..fajnie dokop mu :P:D:D Air 🖐️ :D .. Zdrowie jest... tylko przeszło na brata :D:D ... No, zobacz jak paczka wciąga... poraz pierwszy do pierwszej i jeszcze było super ;):D .. tak trzymaj.. i powiedz gdzie cie znaleźli i kto do domu przytargał ;):D:D Haneczka 🖐️ :D:D .Ustalone jest że jest, tylko nikt nie wie kiedy i czy w ogóle :D:D Mała 🖐️ :D ..Ciebie nie musze komentować..Ty jesteś zawsze najlepsza.. do szybkiego czmychania ;):D:D .. Niech się uczniowie ciebie boja :D Gdzie jest Wieczór pytam ?!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ladnie zostalam wczoraj podpalona, oblana alkoholem i wyprzytulana :D Faaaaaaajnie :) Ale imperzka mimo wszystko spokojna byla :( Why???? Nie uwierze, ze diably wygrzecznialy, to jest calkiem niemozliwa rzecz :P wszyskim macham lapka na dzien dobry 👄 i sie psychicznie szykuje na bycie ciocia :P Dzieciarnia dzis przyjezdza do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D no i gdziescie sa? ja wlasnie wrocilam z pracy i ogarnelam nieco domek ;) a teraz do papierkow marsz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do wanny i poczytac ;) jutro moj Aniol Niepokorny wyjezdza z Polski na kilka dni i nie bede miala z Nim zadnego kontaktu :( jakos to przezyje ... do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie bedzie pozniej dzisiaj wieczorkiem odprezam sie czytajac :D dobranoc dobrej niedzieli zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Tym co są..a się nie piszą....Tym..co ich nie ma ...i gdzieś indziej się piszą. ..Tym co są ..a jeszcze nie śpią ...:) ..wczoraj odpadlem w przedbiegach..ale może dziś ..troszke ..wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem czemu tak rzadko dostaje dzieci pod opieke :P Za bardzo z nimi szaleje :P Rozbrykalysmy sie na maxa :D Byly loty pod sufit, skoki tygrysie, brykanie, tance, tory przeszkod oraz grozmy (z mojej strony) zapakowanie ich do lodowki lub mikrofalowki :P Nie bylo sie tez bez wiszenie glowa w dol i karuzeli :) Sa nawet ranni (ja :D) :D Ale humorki wysmienite :D Hans ---> co dzis polewasz?? :) Kasiek --> hmm a o ktorej sie polozylas???? :) Mala ---> przytulic?? podobniez jestem w tym dobra :) zobaczysz szybko Ci dni bez Niepokornego mina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Jestem zmęczona - miałam dziś sporo roboty... nic nie czytałam, komputer się niedawno zwolnił, właśnie zjadłam (dopiero) kolację, no i przecież muszę się jeszcze wykąpać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś czyli jak
Tygrysek >> jak rany takie wieszanie dzieci głową w dół to niedozwolone jest :P Nie widziałaś programu o nianiach?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...qrtka na wacie:D:D..została mi jeszcze ..wiśniowa wiśniówka..z wczoraj ...więc ..dawać szkło ....będe lać:) Majorek.. ..Baczność! odmaszerować ..do wanny!! i ponownie się zameldować..po kompieli !!;) Ktośśśśś...się zaczerwienił :D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek ---> programu o nani nie widzialam, bo ja TV nie ogladam :P ale zapewnim Cie, ze to nic przy moich wyczynach :D wpakowalam dzis pol dziecka do lozdowki :P cale sie nie miescilo :P :P :P :D Borewicz ----> czymaj szkalne i leeeej :D Majorek ---> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, juz nie dalo rady zmęczenie zwyciężyło wczoraj wieczorkiem :P Haneczka hej :) właśnie, gdzie byłaś? :P Mała - musiałaś rano mieć kaca (ta głowa..) bo nawet śpiewanki nie było ;) Mayka.. ale Cię wymęczyło psiątko.. Dzień ..rozbawiło mnie to zatłuszczone cielsko .. jak Ty miło o sobie mówisz ;) Tygrysek.. no tak \"zostalam wczoraj podpalona, oblana alkoholem \".. ale ważne, że żyjesz ;) Chociaż te szaleństwa z dziatwą.. Kasiek - 18.26.. niedawno .. ? ;) :) Hans - no jednak nie mogę, pierwszeństwo ma brat, który bardzo rano :) jedzie na uczelnię, ale on na szczęście tylko prysznic, i w sumie potem mamie \"oddałam\" miejsce w kolejce.. ale jak na razie jeszcze się męczy nad sprawdzaniem pracy brata.. no i... A hmm.. kto się zaczerwienił.. ? :P Ktoś czyli ja 🌼 Air 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys:D:D:D..qrde..sorrki..sie zagapiłem ..na jakąś ..dzierlatke:D..juz polewam ..... Majorek..no to skoro czekasz w kolejce...to masz tu szybciochem ..szklaneczke ..wytrawnego trunku :) Ktośś..się dołancza ..czy stoi z boku :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> na kogo sie zes zagabil?? dwie super diablice masz pod lozkiem a sie jeszcze gdzies zagabiasz?? :P nonono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladałam rozmowy w toku o nianiach, ale.. w innym programie o tym też widziałam nagraną, ukrytą przez rodziców kamerą, opiekunkę i co wyczynia z chyba półrocznym maleństwem... brrr... Tiger -Twoi siostrzeńce/bratanki mają z Tobą dobrze, taka fajna ciocia chce z nimi szaleć wymyśla niesamowite rzeczy i zabawy :D O tak Hans... daj wiśnióweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratanice - sztuk 2, bratenek jeden ale niespelna roczny, wiec caly prawie czas przesiadzial w wozku, smiejac sie z nas i do nas :D Oj mam ja pomysly szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...sie zagapiłem...no bo ....ten...tego,no! jednej pani..ręcznik sie osunoł:D Majorkowa..to trzym szkłaneczke...wybornejwiśniówkiwiśniowejzwisienkamiwsrodku:D malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans ---> sie doczekam az mi szklane napelnisz?? na coz znow sie zgapiles?? cio??!!?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko, Borewicz, Ty brutalu, o 13 to ja jeszcze spałam a Ty w wyro kopiesz 😡 Co jest dobre na kaca? dzisiaj też piłam - spotkanko z babeczkami z liceum :D Było super... :classic_cool: Ale dajcie mi jeszcze tej wiśnióweczki :) Haneczka-> czesc 🖐️🌻 Ktoś -> hehehe... :D:D:D Niezle.. Kasiek -> snu nigdy za mało co? :P Tygrysek -> jak Ty tak dobrze radzisz sobie z szarańcza to proponuje przyjechac do mnie na weekend :) BŁAGAM!!!!! :D:P Czesc reszta wysłannikow piekła.. :P 🖐️🌻❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ---> o nieeeeee, ja sobie dobrze radze, bo rzadko mam z nimi doczynienia :P najlepiej wymeczyc towarzystwo a potem puscic bajeczke, zasypiaja az milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ..czekaj !!..siem odgryze:P:D Tygrys nie oszukuj:P...juz polałem ....i ponownie rozleje..bo jeszcze sporo jest :) Eles..na kaca..to oczywiście ..wiśniówka :D....i latarka czołowa..do czytania :D:D malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans, gdzie polales?? ja nic nie mam :P ciemno bylo, wiec pewnie do czyjejs innej szlanki trafiles :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No że tak powiem..Dobry Wieczór wam 🖐️ :D:D:D Tygrysek 🖐️ :D:D .... Dzieci cie nie wykończyły...to już nic cie nie zniszczy ;):D:D Kloss 🖐️ :D:D Polewaj..tylko ostrożniacko...bo mi łapa lata, a rozlać taki trunek to gszech ;):D:D Majorek 🖐️ :D kolejki sa strzszne :O... do toalety też trzeba czekać, do kuchni, nawet wyjść nie mozna bez numerku :O:P:D:D:D ... Kalejka do zycie ;):D Ktoś 🖐️ :D .. jak ty to jak to kim jest jak kiedy jak to jak ? :O:P:D:D Mała 🖐️ :D:D ..Powroty twoje diabelsko ciesza :):D.. Kasiek 🖐️ :D:D No, wreszcie sie obudziłaś... teraz łeb pod zimną wode i winsko na kaca prosze ;):D:D:D No to swoje zem odwalił...teraz moge sie po bebechu podrapac ;):P:D:D:D ..Wina dajcie !! A chyżo..bo czasu mi mało :D:D ..Nietrzeźwość mija ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×