Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tigerku, 3 z rana, mam wrazenie ze sie w ogole spac nie kladlam. wczoraj z kumplami zrobilismy sobie spotkanko konczace nasza nauke, hihi i teraz mam takiego kaca i inne dolegliwosci, ze wow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia ---> :D ;) kefirek wypilas?? Mocna kawe masz?? Ponoc fanta lemon tez jest niezla :) Jeszcze tylko kilka godzin i juz, bedziesz miala weekend :D Mieliscie przecez co oblewac, wiec chyba warto bylo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto było, pewnie...a teraz narzekam sobie na piśmie;-) kefiru nie lubię, kawa ostatnio mi nie smakuje...wiesz, jeszcze musze isc dziś z Zuzią na roki:-( jak ja siły na to znajdę, buuu....o kurcze, ale sie nad sobą użalam:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto było, pewnie...a teraz narzekam sobie na piśmie;-) kefiru nie lubię, kawa ostatnio mi nie smakuje...wiesz, jeszcze musze isc dziś z Zuzią na roki:-( jak ja siły na to znajdę, buuu....o kurcze, ale sie nad sobą użalam:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabelkowo :) troche mnie nie bylo :( ale nikt nie tesknil ;):D mialam cos do zalatwienia i sily nie mialam na nic:O ale juz sie poprawie:D Mala czesc:D Szamka na kaca jest najlepsza praca;) rolki tez sa niezle...hihi...ja ostatniego kaca musialam leczyc łużwami:D:D lod byl baaardzo sliski:) Tygrysku cze:D to ja sie tez pouzalam ;) ty tak cudnie pocieszasz:) aa...na koniec wczorajszego dnia udalo mi sie zrobic Borewiczowi dowcip :D:D ale niech on sam napisze jak wdzecznym typem jest do robienia dowcipow:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> biedna, biedna dziewczynka [glaszcze_po_lbie_i_tule_do tygryskowego_serducha] :) Ty nam lepiej opowiedz co zrobilas Borewiczowi, bo on jeszcze gotow sie nie przyznac :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzis kupilam sobie malego pieska (suczke) :) nie wiem jak jej dac na imie :( jestem taka zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku...tulisz najlepiej na swiecie:D Borewiczowi daje mozliwosc samodzielnego opisu...poczekamy do wieczorka:) ale dzieki niemu mialam lepszy humor:) Mayka jak piesek to diabelek...jak suczka to diabliczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MAYKA ---> opowidaj zaraz o piesku :) jaki to piesek i w ogóle.A jak na imię? jak ją opiszesz to może będzie łatwiej. Ja zaraz idę na spotkanie ze znajomymi, 100 lat razem nigdzie nie byliśmy, więc może jutro kefirek będzie potrzebny :P Zdiablona ----> gadaj szybko co wywinęłaś Borewiczowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki :) Bardzo lubie wasze diabelskie budzenie spiewem :) Borewicz ty kawalazu :D mam nadzieje ze cie dopadli i nakopali twoi wspolpracownicy :D ha ha. Tygrysek wyszedl jeden caly album. A co w tramwajach slychac :) majorek wreszcie sie pojawilas, cos/ktos cie mocno trzyma :) mala jeszcze spalem ale mnie obudzilas, no i dobrze bo jedna godzina snu powinna wystarczyc :) szam to sie nazywa dobrze sie zabawic :) tylko te skutki uboczne zupelnie niepotrzebne :) Zdiablona :) Mayka milej zabawy z pieskiem. Air alez ty ciekawa, ale ja tez :) Wracajac do spokania we Wroclawiu, to ostatni termin stanal na 10 maja o godzinie 17:00 na Placu Solnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mała - jaka ładna obudzanka.. ale ja tylko przewróciłam się na drugi bok ;) :P Tygrysek - jak to 3 z rana? hmm napisałaś po 8.. hmm... ;) No tak, ona jest w ogóle sprytną dziewczynką.. a że ogląda wszystkie seriale tv polskiej i jakieś brazyliany chyba tez zahacza... i do tego lubi zadawać różne pytania.. - i jak połączyć te dwie rzeczy razem.. to.. ;) Szam :) no to dobra bibka była :D Ochh.. rolki :) dawno nie jeździłam.. hmm.. ostatnio chyba w wakacje ostatnie.. w Ustce... z moim Aniołem.. ledwo udało mi się go namówić :) :) ;) ;) Zdiablona - jak to nie... my pamiętamy o wszystkich :) ooo Borewiczowi.. hehe.. to czekam teraz na relację :D Mayka - suńcie masz małą słodką .. :) hmm.. jak diabełkowa to może.. Psotka? o napisałam zamiast Psotka Pstka i mi Pestka się skojarzyło ... chociaż Psotka to chyba takie.. \"oblatane\" .. :) Air baw się dobrze :) a jak Ci będzie mało, to u nas możesz skończyć :P Znudzonycenzurą - oj, trzyma, trzyma.. :D i plany snuje.. i w ogóle.. i pewnie zaraz szybciutko po świętach będzie chciał mnie zabrać z powrotem do siebie.. hihi ❤️ dla wszystkich niewymienionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> baw sie wspaniale i zapasy kefiru na rano zrob :D Majorek ---> cio o 3 z rana?? ja nic nie wiem :P moze sie cyferki poplataly ;) Niezly czort z tej dziewuczki jest :) Moglaby byc diablatkiem :D Mayka ----> naprawde??? Opowiadaj o nim wszystko!!!!! Na imie mozesz mu dac: Cody, Matt, Fart, Kumpel, Fuks :D Zdiablona ----> dziekuje :D jeszcze troszke chcesz :) Znudzony ---> w tramwajach dziwny spokoj panuje ale mam sie na bacznosci!!! oczywiscie, poniewaz na dworzu jest cieplo to ogrzewanie dziala pelna para!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak.... Dzień Dobry w ten pikny Wieczór !!! 🖐️ :D:D:D Tygrysek 🖐️ :D Ty tu widze tulianka jezdeś ;):D.. Chćże dawaj ciała.. wtulmy sie bom wesołek ;):P:D:D:D Majoreka. 🖐️ :D ..Ty lepiej pasy zapnij, bo widze szybkość zawrotną ;):D:D:D Znudzony. 🖐️ :D ... album odpowiada...czemu go jescze nie mam :O:D .. a co do daty, powiedz że to prawda, bo mnie ciagnie tylko nie wiem kiedy ;) Air 🖐️ :D Ze znajomymi to ja na kibelek chodze :P:D:D ... za barem po piwie. .. Wiem, wiem, tobie nie wypada..Ty kucac musisz :P:D:D Zdiablona. 🖐️ :D:D Borewicz mi sie nie chwalił, czy kawał twój pochwalił ? :O:P:D:D Mayka 🖐️ :D Tez mam pieska i też z niego suka ;):P:D:D:D Szam 🖐️ :D Niech zyje kefir i jego obrzydliwy smak :P:D:D Mała 🖐️ :D Widziałem Dzień Dobry ;):D:D I tobie też dzien dobry :D No to tyle dzisiaj z dzisiaj :D Moze wpadne ze złym smakiem ;):P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ona jest wspaniala ma 1, 5 miesiaca niestety bez rasy a to nic i to jest fajna jest mala czarna z bialymi lapkami nie chce chodzic na smuczy a wogole nie slucha i caly czas ucieka wiec musze juz nauczyc acha jeszcze jedno na dworze sie nie zalatki u mnie w domu sie zesikala a jak poszlam do kolegi do sasiada to zrobila kupe :P spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - no tak napisałaś.. ;) Oj tak, a najbardziej lubi pytać o relacje między mną a moim Aniołem (jej ukochany wujek i chrzestny ;) ) Dzień Dobry - cóż za wejście, czuję pokłady energii ;) (podoba mi się ta moja odmiana) Ktoś czyli ja - znamy się taak... hmm .. ;) I nie nerwuj się.. bo tu sie jeszcze smoła zapali :D Mayka hihi ze szczeniaczkami to sa przeboje :) Ja też mam psa czyli suczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś czyli ja To ty nie wiesz ze myslmy i piatek, sobote i niedziele przerabiali i stanelo na poniedzialku ? Jest to misja niemozliwa aby wszystkim termin dopisal. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no Ktos... sie machnoł na dwa zdania....to chyba była nadgorliwość :P:D;) jaki kawał ...co wy mnie pytacie ...:P..ja nic nie pamiętam co mi wczoraj za psikusa Zdiablona zrobiła :P;):D:D sie dałem nabrać i tyle ...nic nie powiem :P Znudzony ...co do terminu spotkania ...to wiesz ..gupia sprawa..ale 10 czyli poniedziałe lub jakiś inny dzień tygodnia ..to raczej odpada ! nie chce się wcinac ..ale moim zdaniem ..najlepiej to sobota albo niedziela 15-16maj a wogle ..to kto się zjawi ..jakaś lista obecności jest już? Bo na...pewno ..będe ja i Ktoś...,Kasiek chyba tyż..bo my to miejscowe ...:D;):) kto jeszcze ?? Halo ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ----> ja jestem od przytulanie pocieszajacego :P Ale Ciebie tez moge :D Ktosiek ---> zlosc pieknosci szkodzi, wiec uwazaj :P ;) Majorek ---> hahahaha :D I co jej odpowiadasz??? :) Mayka ----> jakto bez rasy??!! Na pewno jakas rasa to jest, moj to np spanielo-jamnik :) tez czarny z bialymi koncowkami lap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde....co to taka cisza ostatmnimi czasy pod wyrkiem ?? żadnej balangi !!krzesła całe,stoły czyste..nic się nie lepi...e......co to ..schodzimy na ..te no....psy :Pczy na Chińska kuchnie :P ....ide ..do barku ...zobaczyć czy coś się tam schowało...... \"zaraz wracam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.. Posterunkowy Tygrys ..jest..ino sie czai :D o ....właśnie ..znalazłem w barku wiśniówke..wiśniowego koloru..z wisienkami..w środku i wiśniami na etykiecie:D:D ktoś ma ochote...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans witaj - o świeży powiew.. i już balangi mu brak :D Hmm taka wiśniowa wiśniówka.. to akurat dla mnie :D Tiger - najczęściej prawdę, ale krótko i zwięzłowato hihi.. albo ogólnie.. to zależy o co pyta :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans --> ja chce!! ja chce!! tzn poprosze :D Znudzony ---> jakby cio to 16 maja moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...co Ty nie poznajesz ..to ja Borewicz..tylko sie przebrałem :D:D qrde..wyszedłem ..na chwile po szklanki ..a tu światło zgasło no to wracam..poświeczki :)..bo nie widze gdzie mam lać...winkowiśniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze wisniowke se sama poleje....no chyba ze Kloss sie ulitje i mi co poleje...bo samej tak glupio :O Dobry...witaj :D co z tymi swiecami??? lubie ...reszta tez wiec zrob nam tu ladny nastroj:) 👄 Znudzony witaj :D👄 Mala 👄 Majorek👄 Air 👄 Ktos👄 Szam👄 na rolki mnie nie musisz namawiac:) kiedy rolkujemy???:D kogo nie widzialam to ma tuzin👄 bo dzis jestem całuśna:D:D:D co do kawalu jaki wykrecilam Borewiczowi to skoro on taki nieuzyty:P:D nie chce sie podzielic to ja to zrobie:D poznym wieczorkiem wlazlam na gadaczki i cos tam grzecznosciowo zagadalismy...pod koniec gadek...powiedzialam ze zapominam od dluzszego czasu mu powiedziec ze bede w oklolicy...w szklarskiej mam kumpla ktory jest lesnym i planuje wycieczke...nastepny tydzien...wiec chetnie poleze z nim na pifko i co on na to:D no to nasz kochany kolega...jasne...byle nie piatek...no i zaczal troche wybrzydzac z terminem:( ale ja ugodowa bylam ,wiec ogolnie sie umowilsmy :D:D:D na koniec zapytalam czy mi zaliczy primaaprilisowy dowcip :D:D nie powtorze co mi napisal...bo topik by wycieli;):D poza tym nic nikomu nie wymalowalam wiec calusy wielkie temu co mi pozwolil sie cieszyc...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hansik, no ja wiem, że to Ty :) no i właśnie ten świeży powiew to Twoje spostrzeżenia i po barku myszkowanie :P :) hmm co z tym wiśniowym trunkiem? do pełna szklanicę poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ....dawaj szkło..i nie biegaj kolo świeczek ..bo się jeszcze ogniem zajmiesz..a nie winkiem :D:)..a co do nr..jaki mi wywinełaś to wcale nie wybrzydzałem terminem :P tylko w czasie pracy nie pije :D:D:D majorek ..wiśniową wiśniówke ..już stawiam..tylko ..nie było światła i nie wiedziałem gdzie postawić ;):D:D Tygrys..już sie pali ..swiece...dawaj szkło ..to poleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×