Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

powtarzacie się niby-diabły :P Czy będą jakieś inne prawdziwe diabły 8 we Wrocku prócz mnie?? :0 Kto zgłasza obecność?? hę?? mięczaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz no to ja tez pifko :) Dark ja dzisiaj kilka godzin spedzilem grabiac zeszloroczne liscie, szyszki, drobne galazki i tym podobne. Pogoda fajna to sie i przyjemnie robi wokol domu. Wlasnie skonczyli inastalowac nowe latarnie na naszej ulicy, ale jeszcze nie sa podlaczone i ciagle swieca stare. Po basenie plywa parka kaczek i wcale im nie przeszkadza ze ja sie krece kolo nich. Jak zwykle jest troche szkod zrobionych przez wiewiorki. Czesc kwiatow zjedzona, no i czesc paczkow rododendronow. Anielica sie zlosci, no ale tak jest co roku, pomimo ze je karmimy to one i tak szkodza. Np. pelno galazek pociely na sosnach. akara prawdopodobnie jest w Polsce. A jesli nie to moze cos sie jej stalo? tez o nia sie martwie. Tygrysek ty tak fajnie pocieszasz, masz fajnie usposobienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony - no tak przypomniales mi o zeszlorocznych lisciach tez sie musze za nie wziasc:) Tygrysek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niby też, .. ale Zdiablona ma doła okropniackiego :(:(:(.. i pewnie zrezygnuje. Dark 🖐️ :D Dawno nie było o tobie słuchać :):D Ktosik 😠 .. wymiekam jedynie przy tobie ;):D ..dlatego mam w planach cie poznać ozybiście :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, masz flaszke na stole a lod w zamrazlniku, nastepnego robisz sobie sam :D Znudzony --> mam nadzieje, ze bede :) na 80% tak!! :D Dobry ---> Zdiablona tez bedzie, nie ma bata!! :D I Ty tez masz byc!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór 🖐️ :D:D:D Ależ mi niespodziankę uczyniłaś :)😘 Dziekuję za tę chwilkę rozkoszna uwodzicielko łaknachych Ciebie dusz :) Śnij o czułych dotykach i nieśmiałych szeptach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony ----> i ja też bardzo bym chciała być we Wrocku, mam nadz\\ieję, że uda mi się zjawić :) Gio ----> big 👄 for you Zosia ----> to takie skryte te twoje syny? :P niech dadzą poczytać, tutaj są sami swoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja widze posty wybiorczo?? Idem z psem spacer, komus cos ze sklepu przyniesc?? :D Gio --> pifko, bailyles\'a czy jakies zamowienie specjalne?? :) Ktosiek ---> mow tak sobie czesto, w moze uwierzysz :P Bo ja Ci nie wierze :P Duzo gadasz ale cos kiepsko cala reszte widze ;) I nie bluznij nam pod lozkiem nazywaj sie prawdziwym Diablem :P :P :P Bo tys jest namiastka diablunia jedynie :P Wieczorek ---> :D :D :D :D w koncu jestes!! :D :D :D :D Znudzony --> dziekuje, ale przeciez Ty tez jestes \"rowny gosc\" :D Duzo pracy miasles, ale to chyba milo tak wokol wlasnego domu cos robic :) szczegolnie w otoczeniu takiego zwierzynca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie ma smutkowania tylko przytulanie :D ❤️ Dzisiaj przynioslam moj pierwszy kubek jaki sama ulepilam na kursie gancarstwa :) Jest troche kanciaty, ale Sylvain sie podoba :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air to swietnie, ciesze sie bardzo :D Borewicz widzisz jak mi sie mordka cieszy :D ja juz po jednym piwie mam szmery, a wtedy wystarczy mi pokazac paluszek i nie moge sie pochamowac ze smiechu. Na usprawiedliwienie moge dodac ze mam slaba glowe :D Gio pijemy ja stawiam wszystkim po pifku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja mam tę przewagę, że wiem kto wy (no nie wszyscy dokładnie ale większość znam z Kafeterii) i niektórych na fotkach nawet Ktoś obaczył :P a Wy nie wiecie o mnie nic i fajnie tak się z wami droczyć inaczej śmierć z nudów. Ktoś zajęty nie ma kogo kusić jabłkiem :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..:D .Dobry Wiczorku... ja tak Ciebie dla siebie tylko chciałem ;):D:D .. ale już więzić nie bede... niech diabły też Ciebie mają :D .. fajnie ze jesteś.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Dzien Dobry :D AIR, jak sie miewa Twoj hobbit? :D Znudzony, i co juz spakowany przed wylotem do Polski? ;) :D Gio, wlasnie slucham tej skesiarskiej piosenki, ktora tak lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczorku >> ktoś ty jest?? Cię tu nie widuję a widzę, że Dzieńdoberaskowi aż portki spadły z radości :D Dzieńdoberas >> nakładaj gacie do jasnej... 😠 ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzont..trenuj ..trenuj:D:D ...bo we Wrocku..na jednym sie nie skończy:D:D:D:D...a gupawka..będzie gwarantowana ...bo wszyscy zostawiaja problemy i smutki ...gdzieś daleko...:) Gio..6eść:),Margot..:) i ..o Dobry Wieczór....a gdzie on Cie trzymał ..mów...to osobiście ..mu rogi..w lewo skręce :D;) Tygrys....WEŹ!!! ..CHIPSYYYY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek, nie wazne ktos Ty, wazne ze falsyfikat i bez szans z nami, prawdziwymi Diablami :P :D Margotka, to teraz ucz sie jeszcze pieknisiejsze kubeczki robic, zeby ten dla mnie byl jedyny w swoim rodzaju :D Dobry, pifko masz, prosze Cie bardzo :) psa przyprowadzilam ze soba :D Pifka ogolnie rzecz biorac dokupilam dla wszystkich, bierzcie i pijcie je wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×