Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Minutek kilka przerwy, teroretycznie w celu zrobienia kawy ale... poprosze, ktoregos faceta zeby ja zrobil a sama klikne :D Elles --> , [ kwiaciarnia] 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 , , , :D duuuzo milosci ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Usmiechu :D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D sloneczka i wszystkiego co sobie wymarzysz 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ja ostatnio slucham Limp Bizkitz najnowszej plytki :P ale te dobre lody to raz w tygodniu tylko zjesc moge :( u mnie jeszcze ich nie ma :P Borewicz --> jakto \"nawet\"?? tzn b. milo to zabrzmialo :D o polnocy Tygryski leza juz w lozeczku :D Margotka --> jakie plany na ferie?? :D Szamcia --> 🌻 :D przejdzie, przejdzie :) moze tY poprostu walczyc lubisz, a teraz nie masz o co :P Aniola masz, stala prace miec bedziesz... za spokojnie jak dla Ciebie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :D Rozciągneło nam stronke - wszystko przeze mnie :P;) Tygryniu ---> ❤️ moje ty kochane stworzenie, Ty to wiesz najlepiej czego mi potrzeba - dzieki za tak wspaniałe życzenia co mi przesłałaś :) I Oby sie spełniło... :D Ooo.. jeszcze mi tu kartka doszła... :D Hehe.. Lubisz ludzi rozpieszczać 🌻👄 Dzięki ❤️ Szam --> No własnie, jak mogłam o Simply Red zapomnieć :D 🌻 Szkoda ze Ciebie we Wrocku nie bedzie - ale myśle ze kiedyś będzie zlot w Wawie (i nad morzem tez ma być:P) Pozdrawiam gorąco :) Jade niedługo na Rewe heh.. W sumie to jadę bo mnie tam Kachni goni :P;) ale zrobię sobie długi spacer przy okazji... :) A wieczorem wpadnie Anioł :) Sobie przypomniałam raz jeszcze Twoje życzenia Tygrysku... Naprawde.. trafiłaś ze wszystkim w dziesiątke... :D buźka jesczze raz Ale różowa karta... :P:D Nawet tort jest :D Bijesz wszystkich na głowe Tygrys - bo nawet torta mi w domu nie zrobili... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska wzrostem
Mam nadzieje, ze mnie poznajecie znowu siedze na Macu i nie moge robic emotkow. bo klawiatura jest amerykanska i nie wiem, gdzie tu sa nawiasz i inne takie A najsmieszniejsze jest to, ze nie widze Waszych postow sa same godzinki i nie wiem, kogo pozdrowic w zwiazku z tym pozdrawiam wszystkich cieplusio teraz siedze w pracy i czekam na pogaduchy z dyrekcja no i znowu utone wieczorkiem w papierkach zycze Wam przynajmniej takiej radosci, jaka mam ja a jest mi dzisiaj cudownie no to do wieczorka niska wzrostem (bo mala nie wchodzi) hurrrrraaaaaaa znalazlam nawiasy [ale nie wiem. gdzie jest dwukropek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich 🖐️ elles trodno doradzac muzyke bo to jest bardzo subiektywne. :) Saszka lozko duze zmiescisz sie :) i na powitanie 🖐️ niska wzrostem nigdy nie mialem okazji klikac z Apple, zawsze to robie na IBMie :) Ale ten czas szybko leci. Coraz ladniej sie robi i cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNUDZONY ---> Diable wstretny!!!!!! TERMIN ZLOTU!!!!!! :P :D Elles ---> ciesze sie very bardzo, okrutnie i w ogole cala jestem hepi, ze tak utrafilam ze wszystkim :D To teraz pozostaje tylko zyczyc spelnienia tego wszystkiego.... Ciekawe co Twoj Aniol wymyslil... :D Mala ---> mamw pracy 2 maci, zerkne potem co gdzie na nich jest :D Trzymaj sie cieplutko :D Twoej szczescie, sie roprzestrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diabełkowo! Przeprsszam,ze nie było mnie tyle czasu...ale...doły...smuteczki itp...🌻 Mam do Was ogromną prósbę...i nie myślcie Kochani, ze weszłam tutaj tylko dlatego... I tak w koncu dziś bym napisała...bvo postanowiłam walczyc ze deprecha paskudna! Kochani pomozcie. Moje dzieci dostaly nstp zadanko na matematyce! I mie mamy glowy wszyscy...bzdury nam wychodzą totalne! Muszą napisac wierszyk składający sie ze słow o liczbie litet w kazdym kolejnym słowie (rozwinięta lp Pi) Liczba liter w słowach kolejnych opowiadania czy wierszyka to..po kolei... ...3,1,4,1,5,9,2,6,5,3,5,8,9,7,9,3,2,3,8,4,6,2,6,4,3 Np... ...pan z psem i kotem...itd...ale to tylko przykład...mamy zaćmienie umyslu... Pomozcie...moze cos wspolnymi silami ..pliiisss :) czy..kuć i orac...itd... ale rozwiniecie tego orania jest w neciku i pani o tym wie.... Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ----> masz dzisiaj urodziny? przegapiłam chyba :P Ale mimo wszystko bardzo szczere życzonka wszego dobrego dla Dziabąga morskiego :) Niech ci zawsze sprzyja pogoda i duchem bądź wiecznie młoda :D ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Kolejny dzień mamy piękną pogodę :) Zaraz idę na hiszpański, będę się znowu gimnastykować z tymi czasami i odpowiednimi formami do wstawienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ---> gimnastyka umyslu, a co z cialem?? ;) :D Zosia ---> o qrcze, alez to jest trudne !! chwilowo moj umysl padl, wiec nie dam rady pomoc... a na kiedy to ma byc?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek wam pyszniatcy 🖐️ :D Tak więc zaczynająąąąąc w rozciągliiiwy sposób :D:D Air 🖐️ Uczyć sie poszedłaś :D Zatem..a !Hasta pronto! 🖐️ Zosia 🖐️ Daj, o pani, o boska Mnemozyno, 3,14159 pi liczbę, którą też zowią ponętnie ludolfiną, 2653589 pamięci przekazać tak, by 7932 jej dowolnie oraz szybko do pomocy użyć, gdy 38462643 się zadania nie da inaczej rozwiązać 3(7)3279 pauza - to zastąpić liczbami. 50288 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wierszyk ułożył polski matematyk Witold Rybczyński i zapoczątkował tym konkurs na \"pi-ematy\", ogłoszony w \"Problemach\" w 1949 roku. A oto inny wierszyk o liczbie PI: Kuć i orać w dzień zawzięcie 3,14159 bo plonów niema bez trudu. 26535 Złocisty szczęścia okręcie. 897 Kołyszesz... 9 Kuć. 3 My nie czekajmy cudu. 2384 Robota to potęga ludu. 6264 Tygrysek 🖐️ Poweiedz ty mi młodziezy cudowna, czy majl mój dotarł bo mi coś szwankujdzuje :O:( .. Z takim kolorowym napisem był :) Znudzony 🖐️ :D Nudzisz o pogodzie, a sąsiedzi i tak zyją w niezgodzie ;):D Niska wzrostem 🖐️ :O..Nie poznaje :D:D Szam 🖐️ Agresorze, siemka :D Margot 🖐️ ... własnie :D Elles 🖐️ :D.. Nie wiedziałem, ze masz coś ... dawaj to :D:D I naj ode mnie ... ę ;):D Halo !! ludzie !!! Słychać mnie na drugim końcu, bo wychodze :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cześć...Wam!! :) Tygrys.....nie ściemniaj :):P..może i się wcześniej zerwałas...ale do kogo ?:P;)..bo to żę leżą w łożeczku ...ale o tej godzinie?! :P:D;) Elles...czy zostało jeszcze kawałek ..Tygryskowego torta ?? tak apetycznie wyglądał :)..no i masz jakieś ..mszalne?...qrde..toasta ..trza by wznieść:).......(a wiem...bo wiem :P) Zosia:),Szam:),Air:),Gio;)DzieńDobry:),..i reszta...której mi się nie chciało ..wypisywać;):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - 10000000000000000000000000000000000000000 lat i jeszcze dluzej i jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 No to co, pijemy szampana za zdrowie solenizantki???? Borewicz lec do monoplowego :P :D Szam, napisz jutro. A tak w ogole \"czesc\" wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrzebałam sie z papierkow do soboty :D a teraz nie mam na nic sily, bo i jeszcze zdarzylo mi się posprzatac :D Elles - 100 lat, niech zyje, zyje naaaaaaaaaaaaaaaaam a kto? Dziadek (jak mawia moja 2,5-letnia siostrzenica :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :P Zosia ----> co za koszmarne zadanie :oja nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, nawet jak Dzień Dobry podał dwa wierszyki. Ale mam nadzieję, że macie jaśniejsze umysły i dacie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles urodziny? no to wszystkiego naj naj naj i niech ci gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie :D 🌼 🌼 🌼 Tygrys termin jest 8 maja o godz 17:00 na Placu Solnym. :) Wy mnie zabijecie tymi terminami. :) Dzień Dobry masz racje jakos brak mi ostatnio natchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka to na jutro! A te dwa juz pani im czytala i chciala zeby wymyślili swoje! Szkoda Tygrysku...powiem Ci ze najbardziej na Twoja pomoc liczyłam. Maciek juz napisal ...a Bartek ze swoim sie m ęczy1 Polejcie i mnie...to moze cos mi przyjdzie do glowy... A elleska...zyczonka masz na skrzyneczce...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hehehehe...hahaha...no to ...i polewam wam :D..zdrowie ..ELLES!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles tu miała martini bianco postawić chyba trza pod lozko zanurkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko...załapie sie na jakiegos ..kielonka ..??? Elles ..❤️..Wszystkiego Naj..Naj ...spelnienia marzen ..!!!!👄 Zosia ...Ja Bartusiowi nie pomoge ..jedyne co ostatnio mi sie cisnie na usta ..to tez jest... Pi...ale ..bez poematu ..raczej z grubej rury ..!!! Pozdrawiam wszystkich ..od ..A ..do Z..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, mysle, ale nic nie moge wymyslec... co za pieknielne zadanie :o Borewicz, lej!! Zdrowie Elles!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo witam, dobry wieczór :D Ta... Prosze bardzo, specjalnie dla małej - martini bianco :D Dla Tygrysa sernik od Linki gwizdnęłam z naszego stołu. Dla Kundla zaraz bedzie wściekły pies (Kundel włazisz tu w ogóle? :P) Kto co jeszcze pije :D A co sie działo w ciągu dnia poczytam później, jak już sobie popiję :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję ślicznie za zyczenia... :D Kto chciał torta - jeszcze sie ostał, taki wielki - kto by go zjadł :D Tylko Diabli dadzą rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Twoje zdróweczko, Elles :D uwielbiam martini bianco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> haha.. znów malaga tiki taki.. a ja mam lody malaga z rodzynkami w lodówie - chce ktoś? :D Zosia :D:D:D w końcu jesteś :D Dzięki, zaraz odbiorę maile :)👄❤️ Masz jeszcze zdjęcia ze ślubu? Bo mam tylko dwa i chcem wiecej.. :) Mała :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegne ..ze świecą ..bo ciemno !!! Zosia...qrde...ja tam jak to zobaczyłem ..to juz mi sie slabo zrobiło;)..a co dopiero Twoje dzieci.. Margotka..juz polewam ..czekaj ..i Gio poleje..qrcze..bo jeszcze gotowa..mnie kaczka ..na stojaka..poczęstować ;):D:D Mała ...też pijesz??..czy podanie piszesz do Anioła ;):P Znudzony ...klepnij w końcu termin jak w/w bo qrczaki ..mało konkretów..leci ..a ja komunie mam na glowie .następnego dnia :D:D.Czy tobie tez polac ?? Elles..lody tez mogą być ...ale dawaj jakieś ...mszalne...bo to Ty dzis Solenizantka!!!!!...lody będziesz inna razą stawiać ;)D:D ...................malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hehehehe...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cem szampana :D martini bianko?? MNIAM!! :D Mam lod i cytrynke, polewac :D serniczek mmmmm yumi :D mniam, mniam :D Elles --> 👄 :D Borewicz ---> kto byl w moim lozku??? Przyznac sie prosze!!! :D :P ZATRZELEEEEE!!!! Ty znow te kasztanki wrrrr :P Dobry ---> dotral, dotral, nawet odpisalam :D Gio --> 🖐️ :D piiiiic?? :P Mala --> posprzatalas??? wow!! ale po co?? i tak sie jutro nabalagani :P Znudzony --> my??? Ciebie?? e taaaam :D Zosia ---> czuje sie zaszczyczona i teraz wstyd mi okrutnie ale naprawde nic :( pusto we lbie... i dopiero po wierszykach Dobrego dotralo do mnie, ze to o pi mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> powiedz czego słuchasz to ja Ci ptem powiem czy mi wpadło w ucho :P No chyba ze niczego nie słuchasz :):P Tygrys --> hmm no... mój Anioł to jednak pomysłowością nie grzeszy -- ale nie bede narzekać, mam ładny mały bukiecik kwiatków... :)❤️ No i jego też mam... :D On sam mi wystarczy... :) Saszka --> pewnie, im więcej nas tym zabawniej, wskakuj pod wyro :) Air --> he.. Morski Dziabąg.. no nad morzem byłam dzisiaj, fakt - ale pływać to ja dobrze nie umiem i nie taka morska jestem.. ;) hehe.. Dziękuję 🌻 a hiszpański to bardzo ładny język, chce sie go kiedys nauczyć trochę :) Dzień dobry -- > młodzieży cudowna.. tak... :D To chyba jeszcze ja wtedy :D A.. co miałam dac..? :):P Borewicz --> ja nawiałam.. ? :P A szampana jakiego masz? :D Dzieki jeszcze raz wszystkim za życzaenia :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×