Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cześć Znudzony :) A my dziś z Borewiczem na ploty i piffko się do Nieba wybieramy :D Nie byłam tam od czasu spotkanka Diabelskiego :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air... I za to Cię lubie. Jak przeczytałem to aż mi się cieplej zrobiło, chmurki sie rozstąpiły i słoneczko błysnęło... I zgodnie z Twoja radą chyba się jednak ruszę i pojadę zupe pojeść sobie. Może to pomoże na tego doła w którym siedzę? I na piwo bym poszedł tylko nie ma z kim :( A tak samemu to głupio... I nudnawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam imprezowiczko jedna :D Znudzony :D:D ale.. ja już tu chyba czytałam, ktoś coś takiego powiedział o tej ciemniej stronie... ;) ;) Hmm Twoje dobre.. ;) ;) W lustrze powiadasz... (już zapomniałam spaliłam.. ;) ) ... ale.. co robiło lutro pod Twym wyrkiem??? ;) ;) Tymczasem znikam na jakiś czas, trochę się wyrwę do ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ wszystkim pod luzkiem ..witam starych i nowych bywalcow .Ja niestety:( robie ostatnio za dwuch ..buuu nie dosyc ze moje ,,zlotko,, bez pracy zostalo ...to jeszcze Komunia syna w nastepna niedziele . Znudzony ... ..juz w Kanadzie jestescie ... wiem ze bardzo fajny pobyt mieliscie w kraju ...ja niestety musze skorygowac moje plany wyjazdu do Polski w nastepnym roku :( na chyba ze wygram w Totka:D niebieska biedronka ...🖐️ Borewicz....badz kolega podziel sie dobrym humorem ...bo moj humorek ..buu gdzies wcielo [nie pisze ze diabli wzieli:D] Blondi ...chyba nie mam twojego adresu na maila ..podaj podesle pare wesolych zdiec Zosia ....dzieki za fotki ..fajne ale mozesz jeszcze podeslac o ile masz :) Amok ..ty nowy jestes? ...ee bez roznicy ...🖐️ nasz diabelkowy jestes wiec co za roznica nowy czy stary . majorek ...mam nadzieje ze otrzymalas mojego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony >> ano się wyżywałam, upichciłam i najadłam. Dzięki za pozdro, Ty również pozdrów Anielicę :) Luuudzie co ja mam zrobić na tego mojego lenia :( Tyle do zrobienia a ja siedzę i się lenię :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya... I nowy i trochę stary. Ale do przeszłości nie ma co wracać... Witam w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya >> ja z zasady na forum nie podaję namiarów na siebie. Ktoś tam Ci podeśle i dzięki za pamięć o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ...masz moj adres pod nickiem wiec przeslij do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya...qrde..no jak ja mam Cie zarazic humorem ..może jak wróce ..z plotóff z piffa z Blondi ..to będzie qpawka ..ale tak ..o teraz ..to sie nie da:D:D Amok ....srtona fajna:P ..a to ..podryw kontrolowany ? czy jak ??/stary/nowy... BMW model czy co ??? Znudzony ...bracie rogaty..idziemy z Blondi ..do Nieba robic piekło:D:Dhehehe..qrde...szkoda że nie można tego zlotu jeszcze raz...!ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya >> Borewicz był szybszy :D Amok >> coś więcej kobitek niż Krakowa :P Borewicz >> też byś chciał tak jak Amok co? zazdrośnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ...Blondi ..okj niech mnie to kosztuje ..poczekam na ,, zaraze dobrego humoru,, nie mam nic do stracenia :D:D Tylko macie sie dobrze bawic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - chili con carne gotowe :D ciekawe, co na to moi goscie :D ale dalej nic mi sie nie chce dobrze, ze chociaz sie zmusilam, zeby salatki zrobic ;) ide do kuchni musze posprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi.......czekaj ...qrde...:P;):D Kaya...czekaj ,czekaj ....my się skujemy ..i na stołach uśniemy :D:D:D..a wam ..tylko ..puste butelki przyniesiemy :P:D:D;) o........Mała..dzisiaj gotowała :D:D..ciekawe ..ile osób zostanie przy życiu ;):D:Dhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ładnie.. mam nadzieje ze jutro pogoda dopisze... i troszke poszalejemy na drogach ;) Znudzony, ale mi smaka narobiłes na kiełbaski prosto z ogniska.. mniaaam.. palce lizać.. Haha... ta, ja tez złego oblicza nie mam.. :P:D Anielice pozdrów :) Airek... :) z tym deszczem.. ale wole zeby nie padało. ;) Amok --> a doła to sie zakopuje... Moge Ci łopate nawet pożyczyć :P:D🌻 Nina --> Znów o pizzy wspominasz, zaraz sobie chyba zamówie.. :P:D Zdrówka Ci życze 🌻 Blondi.... :P:D... taaaaaaaa..Też się cieszę, ze jest lepiej.. to ta wiosna ;) 🌻 Pozdrawiam i miłego dziś wieczorku :) Biedronka --> powiedz coś więcej o sobie... :) Szam --> :) dzieeeki.. 🌻 czym sobie zasłużyłam :) Wierze ze knajpka ma klimat, zaglądałam na stronke.. :) ❤️ Az nabrałam ochoty na piwko przez Ciebie.. Fajnie ze masz tylu kumpli z którymi konie można kraść... i ze Twój Anioł to wytrzymuje.. :D Kaya --> ❤️ nie zapracuj sie, myślimy o Tobie cały czas :) 🌻 Borewicz --> haha.. nie wiadomo co by sie działo po Twoich marynowanych.. grzybach.. :P Więc sie z małej nie wyśmiewaj, na pewno lepiej gotuje.. ;):D A ja.. lece na zakupy... Moze mi cos fundną.. bo kasy nie mam :P;) Miłej zabawy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi i Borewicz, ale wam zazdroscimy, tez bysmy chcieli byc z wami tym fajnym barze Niebo i robic duzo smiechu. Kaya 🖐️ nie jest lekko, ale przyjda lepsze dni, nic sie nie martw. Amok piszesz tajemniczo, ale mysle ze masz powody z powodu ktorych nie piszesz szczegolow i ja to rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >> tak tak wiem, ze wiosna ;) Co do gotowania to mnie nikt nie pobije :P Jestem najlepsza :D Dziś zrobiłam naleśniki w dwóch wersjach :D Mniaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diabolki :D na dluzsze sie wczytywanie oraz porzadne odpisywanie czasu nie mam, bo sobie postanowilam od 17 ostro sie brac za pisanie mgr :) Spoznienie juz mam :P Bylam an roerku godzin kilka, wiec energii mam mnostwo :D Zatem poki jeszcze mi sie chce, biore sie do dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diablicom i Diabłom kosmatym :-) Muzyka łagodzi obyczaje... taaa. właśnie złagodniałem bardzo po kontemplacji muzyki na stronach Amoka... ;-) Widzę, że facet po drugiej stronie ulicy napełnia basen w ogrodzie... chyba ma być cieplej... :-) co jeszcze?... Blondi z Borewiczem na piwo... popieram. Właściwie, to mam tylko niecałą godzinę jazdy A4 i gdybym teraz wyruszył, to może bym się załapał na kolejkę... :-D Blondi... :-) ale te kobitki, to właśnie z Krakowa... ;-) KAYA...:-) ... nie czekaj na zarazę, bo B & B właśnie zdezynfekować się idą i wrócą wyjałowieni... :-D Pasiasta się pojawiła... :-) 😘 Czy miałem jakieś zdjęcia dostać?... Znudzony... kabelków Ci nie daruję... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Linking dawaj!! Nie bądź mięczak :P Spękałeś na spotkanie nie przybyleś to może teraz co??:P Znudzony >> zazdrość, zazdrość :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nirmalnie jestem zdenerwowana :D niby wszystko przygotowane a czuje sie jakos nieswojo :D choc te geby znam od lat :D czy Wy tez tak macie czasami? a moze to tylko tak przy debiucie, ech... wlasciwie, biorac pod uwage moje samopoczucie teraz, to chcialabym bym we Wrockowym Niebie ;) moze kiedys dane mi bedzie? zycze Wam fajnych plotooooow, Blondi i J-23 :P chyab niedlugo czas wylaczyc kompa :D hmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diably i Diablice, takze te niebieskie i pomaranczowe (choc te ostatnie w goracej wodze kapane ;) ) pozdrowienia od wampirzycy ;-). Normalnie jak wampir sie czuje, bo szarawo za oknem (paskudna pogoda) a ja dopiero zwloklam sie z loza. Wrocilismy dzis do domu wczesnym popoludniem i po prostu padlam jak szprotka :D. Nogi jeszcze troche mnie bola, wyszalalam sie na parkiecie za wszystkie miesiace \'nietanczenia\', moj Holender szalal ze mna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nic inneg mi nie pozostalo, a piwko wieczorem bedzie. Bawcie sie dobrze. Linking tak pechowo sie zlozylo ze o kabelku zapomnialem. A tak sie staralem :) Tygrysek powodzenia w pisaniu magisterki :) mala powodzenia i nie denerwuj sie tak mocno :) Pogoda dzisiaj nieciekawa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja byłam na zakupach - i spodnie mam :) I niby fajnie... rozmiar S...ale jestem zła.. bo jak spojrzałam na swoje odbicie w lustrze..(konkretnie uda :P) to wrrr.. Dlatego nie nosze bardzo krótkich spódniczek... :( Trzeba bedzie schudnąć :P ech.. Tygrysek --> trzymam kciuki :)🌻 Blondi, Borewicz --> kogo obgadujecie? :P A moze nie chcę wiedziec :O:P 3mcie się, ide pobiegać z kudłatym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic wam dzisiaj nie napisze ..bo mnie ..łapki bola ..wiec sobie ..tylko poczytam ...narobiona jestem jak Dzinks..! ..ktos mi mial zdjecia przyslac ..i pusto...( Amok ..Tentaga ..Szafirowe oczy ..niebieska-biedronka ..) 😭 Pozdrówka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Jak minął dzionek? Elles ---> ty chyba żartujesz :P widziałam twoje zdjęcia i wiem że wszystko z twoimi udami ok :) poza tym jak wchodzisz w spodnie rozmiar s to co może być nie tak :P Mam mikrofon i mogę gadać, więc jak ktoś chce i może to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Możesz mnie zobaczyć na stronie... Mam co prawda inne zdjęcia ale sorki.. Strasza nawet te które mnie znają... A więc wole nie ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ..>>..lubie rebusy ..ale dzis nie kumam zabardzo ..na jakiej stronie mam cie zobaczyc ??? Elles ..>>..Ty mnie doluj ..dobra ..???..rozmiar S...to ile to w biodrach ..?...ponizej 90 ?...i ty sie odchudzasz ?..ide sie pochlastac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×