Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dziekuje :-) Obrony za bardzo sie nie boje, bo doswiadczeniach z licencjatem wiem, ze to nie takie straszne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..>>..Oszzz Ty ...ales sie zemnie obśmial...!!!chcesz kaczką??:D ...to przez ciebie wygladam jakbym ..miala ..150 ( czytaj metr pięćdziesiąt w kapeluszu)...wielkoludzie jeden ! ..a w barach wcale tyle nie mam ..tylko tak wyszlam jakbym byla ..\"napakowana\" ..moze akurat nabieralam powietrze w pluca ..zebym miala czym oddychac ..bo duszno tam bylo..!:D AIRek ..>>..ty mnie nie doluj ...Mowie ci ..wcale nie jestem taka ..to aparat Dobrego ..przedobrzył..!:D..chcesz jeszcze te zdjecia ..czy masz? Tygrysek ..gratulacje ..!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz smutniejsza wiadomosc ..gadalam z Zosia ..Wczoraj cala rodzinka zatrula sie łososiem i sa baaardzo chorzy ..! Zosia lezy w łóżku ..ma goraczke ,bole,dreszcze ..i ..objawy typowe dla zatrucia ..podobnie jak dzieci i mąż ..! Wszystkich pozdrawia mocno ..ale nie ma sily pisac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wspaniale Diably Moje Pora z lozka wylezc juz!! Szkoda tracic dnia na sen Choc za oknem, szaro jest Dzis przygoda czeka nas Wiec sie nie len, ruszaj w swiat!! :D :D :D :D :D :D Niech ten dzien pomimo niesprzyjajacej aury pogodwej bedzie wspnialy, sloneczny i mily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - widze że po zakończeniu pracy humorek pręgowatej wrócił a ja ubolewam bo me bendem miał futra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> dziękuję za zdjęcia z Warszawy :) Tygrys ---> jaki fajny rozpierdak ci się zrobił na spodniach :P może nową modę wprowadzisz :D Fajnie wam było :) To było w Sfinksie? Bardzo fajny wystrój, u nas jest inny trochę ale też arabski. Biedna Zosia !!! Życzę zdrowia Tobie i całej rodzince. Trzy lata temu byliśmy całą wielką rodziną u babci i się zatruliśmy tortem. Wszyscy, jakieś 10 osób, poza moim tatą, który zjadł tego torta najwięcej :P ale on ma strusi żołądek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> pewnie!! wylasnsuje nowa metode - diabelskie spodnie na piekielny zar :D Tentaga --> me futro mi cenne, wiec musialam sie postarac zeby go nie stracic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - właśnie oglądałem tygrysek-brum-brum.jpg proszę wytłumacz mi co robił ten odkurzacz przy Twoim futrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga --> powiedz mi mam skleroze i nie pamietam, ze Ci je wysylalam, czy tez poskutkowaly koszachty anielskie?? Jak to co robi?? bruuuum, bruuuuum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzaku - Tfoje futro na brum brum widzał ja w kompie na linku czy lince czy jakiemś innem odnośniku anielskim. Tyko co robi ten odkurzacz pod Tfojem futrem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisek Tiger - czy naprawdę nie możesz na jakiemś Harleyu lub Jeepie futra wozić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu was nie widze! Ale witam wszystkich w ten pochmurny poniedzzialek. Nienawidze poniedzialkow! AAle w tym tygodniu humorek lepszy niz w zeszlym, mam nadzieje, ze tak zostanie! Cholera dostalam zaproszenie na slub moich dobrych znajomych, co prawda dopiero w lipcu, ale juz sie martwie, ze nie mam sie w co ubrac... Mysle, ze zenska czesc tego forum mnie zrozumie! Mam nadzieje, ze wszystko u wszystkich jest ok! Zosia - dzieki za zdjecia! Ale otwarlo0 mi sie tylko to w strojach narodowych - jest swietne! No i oczywiscie z ciebie swietna laska, ja tu chyba przy was wszystkich w kompleksy wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ranne ptaszki..🖐️ Mnie dzisiaj nasz kochany Tygrysek pobudke zrobil..smskiem ..:D Ale kazala mi wstawac twarza odwrocona tylem do okna zebym nie widziala pogody za oknem i nie wskoczyla spowrotem do lozka ..:D DarkElf ..>>..odpisalam ..:) AIR..Tentaga..Ghana..🖐️ Szamanka ..>>..Gdzie jestes..???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poniedziałkowo... Ghana... A mnie nie możesz podesłać żadnej swojej fotki? A tak w ogóle.. Może i ja mam szanse zobaczyć fotki z tej imprezy... Bo tak sobie o nich rozmawiacie a ja nie wiem o czym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana --> spokojnie, na pewno jakis extra, super ciuszek znajdzie :D Gio --> nio widze, ze jednak skutecznie Z lozka POD lozko wyczolgalas :D Tentaga --> ja takie odkurzacze wlasnie lubie :P Bardziej od Harley, a w Jeepie (jeszcze) zdjec zadnych nie mam :P Trezba by to nadrobic, cio?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> 🖐️ :P Nie zgadzam sie!!!!!!! na tych fotkach okronie co poniektorzy wygladaja i jeszcze sobie niepochlebna opinie wyrobisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, wreszcie może uda mi się coś wpisać...urwanie głowy od rana.... kolega przyniósł program do obróbki zdjęć, ale nie działa po zainstalowaniu....a i tak nie wypada mi mieć pirata w kompie. ehh, słów szkoda... ale...wbrew pozorom świetnie sie czuję...mój Anioł, to prawdziwy Anioł zwłaszcza po tym, jak mu wczoraj wyprałam ulubiony sweter (mój też) w pralce i teraz może na Zuzię będzie dobry:-o, coś nie tak ze mną, czy co????:-P majorek, kofana, a to jeszcze nie koniec imprez, dzis sie dowiedziałam, ze bardziej oficjalna, ma sie odbyc w czerwcu w jakiejs serbskiej knajpie - widac od razu męska rękę w rezerwacji...nie znam motywów postępowania moich kumpli, oj, nie...na czerwcowej imprezie będzie dwóch szefów (mój nie...:-p) i 7 innych chłopa, no i ja...Wasza szamanka;-) a ta teraz,środowa impra, to taki wstęp chyba, zreszta nie wiem.... elles, KObieto, czy Ty od razu musisz zasługiwać na to by Ciebie lubić????? Lubię i już:-D a mój Anioł to juz nawykły do moich imprez...za moment wraca z Londynu mój Przyjaciel, i pewnie spotkanie się odbędzie...a koledzy to fajni kumple....w każdym razie mój I. nie ma nic przeciwko:-D Dzień Dobry, jak ja nie cierpie zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale dziekuję, będę mieć pamiątkę, siebie wytne jak wreszcie ten program zainstaluję (pewnie po to mi on:-p) mała, gratulacje imprezowe - zwłaszcza, że to był debiut a Ty chora:-) dostałaś wszystko co miałaś;-) Kofee, ja nie umiem składać życzeń. i już. ale się dopisuje do co celniejszych życzących Diabłów......a, ja to Ci, po prostu, dobrze życzę:-D👄 Gio, jestem, jestem👄🌼 znudzony. pozdrówka i mam nadzieje, że next time in Warsaw:-D pozdrowienia dla wsiech:-D PS. TYGRYSKU, gratulacje samozaparcia w tworzeniu wielkiego dzieła o nazwie: Praca magisterska pręgowanego diabła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana... Looz... Nie wiesz że na ładnej to wszystko ładne? Tygrysek... Plissssssssssssssssssssssssssssssssssssss !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta chwali się, że skończyła...(?) No... mi się to też parę razy w życiu zdarzyło... :-D Gratulacje Tiger... i dzięki wielkie za zdjęcia 😘 demonie szybkości... :-) Witam wszystkich, co się obudzili :-) i tych co jeszcze oczy przecierają ze zdumienia, że to już nowy tydzień... ;-) A w ogóle, to tylko czytam \"Zosiu dziękuję za zdjęcia. Świetne zdjęcia Zosiu\" hmm... może ja też bym mógł tak napisać... ;-) szam...:-) gdzieś mi się straciła...knock! knock!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta chwali się, że skończyła...(?) No... mi się to też parę razy w życiu zdarzyło... :-D Gratulacje Tiger... i dzięki wielkie za zdjęcia 😘 demonie szybkości... :-) Witam wszystkich, co się obudzili :-) i tych co jeszcze oczy przecierają ze zdumienia, że to już nowy tydzień... ;-) A w ogóle, to tylko czytam \"Zosiu dziękuję za zdjęcia. Świetne zdjęcia Zosiu\" hmm... może ja też bym mógł tak napisać... ;-) szam...:-) gdzieś mi się straciła...knock! knock!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> NIE!!!! Nie te!! Nie, nie zgadzam sie!! Moge Ci podeslac moje wlasne z zasobow, ale tamte nie. Tzn dwoch NIE, reszte ostatecznie... ;) I innym Diablom oswiadczam, ze sie wqrze jak bez mej autoryzacji zdjecia pojda w swiat :P Link --> :D \"pare rzeczy w zyciu skonczyles\" nie powiem jak mi sie to skojarzylo, nie powiem ;) :P Szam --> wow!! ale Ci super imprezowy okres zaczyna :) A Aniol naprawde jest Aniolem :) Sprawa sweterka - coz Zuzi tez sie cos nalezy, poprostu sweterek rodzinny, dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.... Bardzo proszę... Bedzie mi miło... A adres masz w stopce... Tygrysku... A ja chciałbym zobaczyć wszystkie zdjątka... Okaż serce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego tygodnia wszystkim Tygrysek - wiesz z kim trza pogadać :) jak dostane od Niej zezwolenie nie widzem problema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> NIE ZGADZAM SIE!! Nie!! One nie roznia sie niczym od tego 3, tylko na nich wygladamy zle :P Tentaga --> alez ja juz propozycje dostalam :D weekendowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesc Diabole !!!Ale dzisiaj dzien mialem ...urwanie glowy to za malo powiedziane ...No ale poszloi nie wroci chwala bogu ..zle dni nie sa codziennie... Zdiablona .....>Ja kusze ...No co ty ...Ja stawiam i oczekuje Wspolpracy ...Juz sam pic nie moge nie te lata nie ten kac ...:) Nie macie gdzies numeru poczty kwiatowej ..Albo strony internetowej ?POtrzebna dosc pilnie mi jest .....Pls....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku,...>>..Twoja prosba jest dla mnie rozkazem ...!!! Amok ..>>..zdjecia poszly ..(nieco okrojone ..bez 3 sztuk) ..ale sila wyzsza ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×