Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Potrzebuje samicy na heblo

Produktywny dzień dzisiejszy

Polecane posty

6 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ps2 ma tryb akceleratora graficznego rozmywa pixele gier ps1 jak n64 trzeba uruchomić konsole ps2 bez gry wejsc do biosu ps2 i tam odszukac PlayStation driver i włączyć tryb turbo i akceleratora graficznego n64

 

nie musisz mi tłumaczyć ja to znam na pamięć... sam modchipy lutowałem sobie i kolegom... sam robiłem hacka na kartę pamięci, znam bios ps2, ale wciąż... gry z psx są graficznie gorsze od n64 z oczywistego względu, lepszy cpu i gpu w n64 i żadne sztuczki z wygładzaniem poligonów tu nic nie dadzą, tak jak ps2 i xbox... no nie da się przeskoczyć zapasu mocy i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

nie musisz mi tłumaczyć ja to znam na pamięć... sam modchipy lutowałem sobie i kolegom... sam robiłem hacka na kartę pamięci, znam bios ps2, ale wciąż... gry z psx są graficznie gorsze od n64 z oczywistego względu, lepszy cpu i gpu w n64 i żadne sztuczki z wygładzaniem poligonów tu nic nie dadzą, tak jak ps2 i xbox... no nie da się przeskoczyć zapasu mocy i tyle...

N64 też sobie wezmę na kallax ngc mam i wii i wii u się dokupi będą już 2 rzędy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amerykańskie n64 z tym cartridgem gdzie wrzucasz kartę sd z pełną bibliotekę gier... to byłoby mega... może kiedyś.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

amerykańskie n64 z tym cartridgem gdzie wrzucasz kartę sd z pełną bibliotekę gier... to byłoby mega... może kiedyś.

To później najpierw same konsole nawet bez padow byle kallax zapełnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, __Rym&Cym napisał:

nie musisz mi tłumaczyć ja to znam na pamięć... sam modchipy lutowałem sobie i kolegom... sam robiłem hacka na kartę pamięci, znam bios ps2, ale wciąż... gry z psx są graficznie gorsze od n64 z oczywistego względu, lepszy cpu i gpu w n64 i żadne sztuczki z wygładzaniem poligonów tu nic nie dadzą, tak jak ps2 i xbox... no nie da się przeskoczyć zapasu mocy i tyle...

Taki

H

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem rano komara który mnie prześladował dwa dni. Nie napił się bo nie było krwi na ścianie. Może to samiec był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Urmaj napisał:

Zabiłem rano komara który mnie prześladował dwa dni. Nie napił się bo nie było krwi na ścianie. Może to samiec był.

U mnie raz wpadł taki mutant jak dłoń normalnie z filmu mgła nie wiem co się odwalilo i ukatrupilem podladka tabletu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ...cuch głowackiego 14/88 napisał:

A JAKOM GEOMETRIE MA SZTUCZNA PUSIA? 

Za płytka jest to po pierwsze ja będę krwawil kiedyś po cheblowaniu bo ja rzne tą małą dziurkę z tylu pusia 16 mój 17,2 zwłaszcza jak pod koniec twardy kamień bo pół godziny i dojdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w erze kineskopów od lat 80 sony był niepodzielnym królem... robili zdecydowanie najlepsze kineskopy na rynku od monitorów po telewizory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

w erze kineskopów od lat 80 sony był niepodzielnym królem... robili zdecydowanie najlepsze kineskopy na rynku od monitorów po telewizory

Jest dużo modeli też czarne ale słabo look a ten look mi się podoba mimo że srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Dzisiaj widziałem ładną ps2 slim na kallax wgl bez rys za grosze chyba 45 euro 

Ja bym kupił to bym sobie grał z bratankami i siostrzeńcem jak przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×