Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tak na marginie - Majorek liczem na remwanz :D pchłem Ci na tlenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam właśnie .. powiadomienie w komunikatorze mnie powiadomiło haha :) Już odbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Tentagę ! Widziałam Tentagę ;) hihih Fajny z Ciebie gość :D Mam kumpla, który tez lubi morowe klimaty (Sobciu.. może znasz.. tylko młody on ;) ) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC NIE WIDZE! :-( 😭 znowu! Ja juz tak dluzej nie moge! A dzieje mi sie tak tylko w pracy! Chyba jak tak dalej bedzie to rzuce ta prace! Ja tam uwazam, ze brak dostepu do KAfe, a przede wszystkim do was, to wystarczajacy powod! Zosia- swietne zdjecia! Cholera moje kompleksy rosna! No i nie dziwie sie, ze sie dobrze bawilyscie! Tam jest pieknie! Najbardziej mi sie podobalo zdjecie z kwiatami! Suuuper! Elles - twoje zdjecia tez sa super! Ja chce nad moze! Ty tu nie mow, ze nam nie chcesz zapychac skrzynek ty nam poprostu nie chcesz robic przykrosci, ze nas tam nie ma... Ale wam dobrze (tobie i Kofi)! Pozdrawiam wszystkich, mimo, ze was nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, uwaga mam big problem i blagam o pomoc niestety ktos mi sie wlamal do kompa i pozmienial ustawienia w poczcie dzieki pomocy znajomych juz odbieram poczte przez outlooka ale niestety nie moge wyslac ciagle wola o haslo, a jak podaje, to go nie przyjmuje i prosi od nowa :( co ja mam zrobic? pomozcie, bo juz nie mam pomyslu 😭 a jak sobie pomysle, ze dzisiaj musze wyjsc, a jutro normalnie do pracy, to mnie cos trafia :( teraz czekam na pomysly, co zrobic z poczta pozdrawiam wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, przerwa na kawe i Diably :D Elles --> na razie plany na sierpien mam niesprecyzowane wiec... :D Jestem za spolka, tak zrobmy ja!! Znam sie jeszcze na plywaniu i tez umiem powodowac, ze ludzie sie smieja, to co robimy?? :D Ghana --> w zupelnoscie sie z Toba zgadzam :D Kasiek --> wydawalo mi sie, ze Borewicz pisal, ze zdjecia Ci poslal... Obrona koniec czerwca ;ub pocztek lipca bedzie, jeszcze nie wiem :) Kofeina --> jak widzie, pomysly na biznes juz masz, super!! :D kiedy zaczynamy?? :) Coz za zaciecie!! pewnie, ze sie w tym roku obronisz!! inaczej byc nie moze!! :D Majorek --> Ty?? o swicie?? pod lozkiem?? co sie stalo?? :P Nina --> hihihi taka zabawka to kodowanie :) a za oknem juz ladniej sie zrobilo :D Kciuki trzymam :) Szafirowa --> ja kiedys napisalam list motywacyjny wierszem, to bylo do agencji reklamowej, zainteresowalam ich i mnie wzieli do drugiego etapu, odpadlam dopiero w trzeciem, wiec moze wiersz?? :D Tentaga --> hihi jakto \"moze\"?? oczywiscie, ze zachowam futro!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala --> czasem to samo z siebie przechodzi a jak nie zrob tak: NARZĘDZIA ---> KONTA --> WŁAŚCIWOŚCI --> SERWERY i zobacz czy masz zaznaczone zapamietaj haslo, sprobuj zaznaczyc tez serwer wymaga uwierzytelnienia, lub odnzaczyc, bo roznie to bywa zalezy gdzie masz konto (np na onecie musi byc to zaznaczone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Tigre ale to juz zrobilam wszystko w ustawieniach kont jest ok sprawdzalam po kilka razy ciekawe, czy mnie cos trafi dzisiaj, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, to musisz przeczekac... to moze byc cos z serwerem mnie tez czasem sie tak zdarza i przechodzi samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze to i na tlenie i na onecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Mam chyba dla Ciebie raczej smutna wiadomość... Jeśli ktos Ci się włamał do kompa i coś tam pozamieniał to i zamienił równiez hasła do skrzynek pocztowych... Istnieje jakis sposób żeby odzyskac hasło... Przez \"przypomnij hasło\" lub cos w tym rodzaju... Ale obawiam się że w tym wypadku może to nie pomóc ponieważ hasło zostanie przesłane na konto które pewnie ma zmienione hasło... Jeśli nic się nie zmieni w najblizszych paru godzinach powinnas założyć sobie nowe konta :( i jak najszybciej powiadomic wszystkich znajomych że masz zmienione konta i żeby nie pisali na tamte... Bo odbiera te maile włamywacz. Polecam założenie sobei równiez konta którego nie wpiszesz do Outlooka tylko ono bedzie czytane przez IE. Wtedy włamywacz już nic nie będzie mógł zrobić a Ty to konto możesz podawać jako konto na które maja przesłac \"zapomniane\' hasło... Poza tym koniecznie zainstaluj sobie firewalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana Ty biedaczko... wiesz.. to baardzo poważny argument... powinni Ci ulepszyć sieć i kompa.. (żeby Kafe odbierać dobrze).. a jak nie .. to.. zmieniaj :D:D Tygrysek.. no szok, nie? :) ale muszem skanować jeszcze i dziś muszę książkę oddać i to w niedługim czasie.. dlatego tak ;) Amok to nie tak.. jeśli ktoś jej zmienił hasła, to tylko w outlooku, czyli te zgwiazdkowane, to sama sobie zmieniła potem.. więc to odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, jak na onecie to tam wlasnie wprowadzili nie dawno zmiany w zabezpieczeniach, wejdz na ich stronke i poczytaj sobie. A konta tlenowe (a wiec te na o2 tez) fatalnie ostatnimi czasy dzialaja, moje tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle przy instlowaniu nowego konta wpisuje sie awaryjny email, gdzie wysyłane jest hasło, gdy się zapomni..przynajmniej ja tak mam. I jak mowi amok - zakladaj jeszcze jedna konto i powiadom z niego znajomych by nie wysylali emaili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ma dostep do konta swojego tylko maili wysyłać z outlooka nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, Majorek :) ja moge odbierac poczte, tylko wysylac nie moge :( ciagle sie o hasla czepia :( firewalla juz mam zalozylam nowe konto i dopisalam do outloka te, ktorych nie bylo i jest to samo niestety :( co to moze byc? Tigre - zastosowalam sie do wszystkich wskazowek i na tlenie i na onecie i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt.. Jakoś mi ta info przelaciała koło ucha :) Ale to troche dziwne... Tak czy inaczej.. Jak masz dostęp do konta to tym lepiej.. Tylko pozmieniaj hasła najlepiej na literowo-cyfrowe... Np a1b2c3d4e5... Tego typu... I faktem tez jest że trzeba zmienić ustawienie w Onecie.. A Tlen.. Zawsze źle działa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to się nie da wywalic kont z Outlooka, i zainstalowac je na nowa z nowym hasłem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW... Kofii... Ale masz stopkę.. Nic nie rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - przeczytaj 4 razy - na pewno zrozumiesz :-) ................................................................................ Nic już nie kumam z tej Twojej poczty kurcze...a masz serwer w pracy? Może tam jest problem? Jakies dodatkowe zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z wczoraj: Amok, dzisiaj już lepszy dzień masz? Znudzony wojna z chłopakami z innej grupy :D:D:D:D:D:D Zosia to super! ;) Akara w tv też? lektora w ogóle? :) haha opis przyjaciela super :D Elles ee tam jaki majorek.. hehe to też nie ja (a szkoda ;) ) ktoś inny to odkrył Kai, Kundel albo jeszcze inny-dawno-nie-bywalec ;) ja tylko to zapamiętałam i przypomniałam kiedy trza było :D:D Nie wiem o jaki szyfr Wam chodzi, ale to o mojego Anioła chodziło :P Kofe.. Kalendarz z Diablicami.... hmm.... dobre ;) ;) ;) Nie daj się promotorowi, pisz sama, zawsze potem to mniej roboty.. nawet jeśli miałabyś poprawiać :) Mój promotor tez słabo osiągalny.. ale za to maile czyta :) - tu akurat jest plus tego, że studiuję na takim kierunku ;) Taak zgadza się :D MY WARIATY :D:D:D:D:D:D Kasiek i jak projekt ? oo właśnie.. ja tez jeszcze nie widziałam seksi spodni Tygryska ;) Niebieska skąd ja.. hmm nie wiem... z Księżyca chyba.. :P A tak serio, to centrum Polski, Łask. A muza.. dance, techno, rock, itp a ulubiona kapela to Linkin Park :) Wymiary to już znasz ;) No no.. na Krym.. łoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O emailu do promotora mogę zapomniec. A szkoda. Byloby łatwiej. Wlaśnie zrobiłam książkę z tych 80 stron i wysyłam do promotora do domu. Co tam..może ruszy go sumienie..może się ogólnie wzruszy...Zobaczymy. informatykę studiujesz majorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofii... Przeczytałem parę razy i zrozumiałem tylko że \"jest jak słońce promieniujące samo z siebie\"... Tzn jest jak masło maślane... :) Albo cos źle rozumiem????????? Pewnie tak... Moja wina, moja wina... Majorek... Niestety nie.. Nie mam dobrego dnia... Ktoś tak skutecznie mi \"zalazł za skórę\" że chyba długo się tego nie pozbęde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czółko :D Wróciłam ze spotkania z naszym agentem Borewiczowskim :) To jest przemiłe spotkać się z kimś z Diabełkowa :D Oby było jak najwięcej okazji do spotkań :D I Tygrysku ---> poznałam go :D hahaha Jeżeli chodzi o pogodę to w weekend wszędzie chyba była taka zupa, u nas też był grad. Dzisiaj ciut cieplej, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Było tak zimno w domku że znowu zaczęli grzać - pod koniec maja :P Niebieska Biedronko ---> a co ty robisz, że masz praktyki na Krymie? Chcieliśmy z moim diabłostworem jechać na Krym w wakacje, ale nie mamy ekipy na taki wyjazd, a ja tam w dwie osoby nie pojadę. Koniecznie napisz, jak już wrócisz, jak tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - hmm może tak bedzie łatwiej: 1. jest ktoś kto czyni coś dla kogoś innego 2. Nasz umysł jest wolny od wyobrażeń na temat tego czyniącego (np nie zastanawiamy sie jaki powinien być, jakie powinien miec cechy, nie oczekujemy że będzie postępował tak jak oczekujemy, nie zastanawiamy się czemu to robi, jaki ma cel, czy chce cos dla siebie osiagnąć; odrzucamy oceny) 3. wolny od wyobrażeń umyśl jest jak słońce - świeci swoim blaskiem - czyni nas wolnym od ograniczeń jakie niosą ze sobą wyobrażenia, że coś musi być takie lub inne. 4. To nam pozwala też skupiac się na tym co najważniejsze - by coś dla innych robić bez blokad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi tak ;) Amok.. to może być to z tymi ustawieniami przez www. Hmm jak Ci zalazł za skórę... to może.. widłami go? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok moja stopka to slowa lamy Ole. Idąc dalej w odczytywaniu tych słów - jedynym sensem każdej buddyjskiej praktyki jest uczynienie umysłu świeżym i pozbawionym wysiłku. Jak mówia nauczyciele buddyjscy umysł, naturalnie zjednoczony ze wszystkim jest sam w sobie pełen mądrości, radości i współczucia. Chodzi jeszcze o to, by z pomocą metod, które sa przekazywane przez nauczycieli rozpoznać prawdziwą naturę umysłu. Umysł widzi rzeczy takimi jakie są a nie swoje wyobrażenia. majorek extra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok moja stopka to slowa lamy Ole. Idąc dalej w odczytywaniu tych słów - jedynym sensem każdej buddyjskiej praktyki jest uczynienie umysłu świeżym i pozbawionym wysiłku. Jak mówia nauczyciele buddyjscy umysł, naturalnie zjednoczony ze wszystkim jest sam w sobie pełen mądrości, radości i współczucia. Chodzi jeszcze o to, by z pomocą metod, które sa przekazywane przez nauczycieli rozpoznać prawdziwą naturę umysłu. Umysł widzi rzeczy takimi jakie są a nie swoje wyobrażenia. majorek extra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi.. no niezłą masz tą stopke i mądre słowa tu wypisujesz :) Łoł.. aż extra? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz prawie wszystko wiem :) Tyle lat pracy w teatrze a tu taki kłopot z rozumieniem zdania... To już chyba po prostu starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×