Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość zniecierpliwiona
Ja z narzeczonym tez probujemy!!!Najchetniej to po paru dniach bym sprawdzala czy jest rezultat(szkoda ze tak niemozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniecierpliwiona, to nie jest niestety takie proste:( ale miejmy nadzieję,że Tobie właśnie uda się od razu:) w każdym razie tego właśnie Ci życzę:) zrób sobie badania z krwi, bo one chyba najwcześniej wykryją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Majek, musze Tobie powiedziec ze jak bylam na zakupach to o Tobie myslalam, o tym co Cie spotkalo. Jest mi przykro bardzo i sie nawet dzis poplakalam. Mam nadzieje, ze tym co pisalam wczesniej n ie sprawilam Tobie bolu. Nie chce rozdrapywac Twoich ran bo to tez nie dobrze dla Ciebie. Ja generalnie ostatnio duzo placze. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i wierze, ze teraz sie uda :) i kiedys jak pojade na wakacje do Zakopanego to pojdziemy na kawe a nasze maluchy w podobnym wieku razem sie pobawia :) Kiedy mozesz zaczac sie starac? Juz teraz w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dziękuję, ale nie płacz już 🌼 aż mi głupio,że tak się Wam żalę, bo to topik staraniowo ciążowy a nie podnoszenia na duchu po stracie:( ale komu mam się wygadać:( jestem na takim topiku,ale to nie to samo i rzadko tam coś piszę, bo jak czytam wypowiedzi innych, które teraz przechodzą to co ja nie tak dawno to jeszcze bardziej mi smutno,że tyle jest nieszczęć..kiedy usłyszałam w szpitalu wyrok myslałam,że to tylko mnie spotkało i miałam żal do Boga dlaczego wybrał sobie właśnie moje dziecko, czym różniło się od takiego którego np rodzice nie chcieli, dlaczego takiego dziecka sobie nie zabrał...żal pozostał do dzisiaj i już nie jestem zbyt często w kościele...Do lekarza też mam żal, bo byłam dla niego comiesięcznym dochodem i nie okazał zainteresowania, potrafił tylko ściemniać i źle diagnozować..no cóż pomogłam mu już stracić kilka klientek..Juluś jestem Ci wdzięczna za to,że tak wszystko piszesz, bo ja jestem taka potrzepana,że nawet do głowy by mi nie przyszły niektóre rzeczy i wiem,że Ty więcej się dowiesz ode mnie i dzięki temu następną dzidzię uda mi się ocalić. Dziękuje za kciuki:) 3maj mocniutko:) ja za Ciebie też 3mam,żeby wszystko dobrze się skończyło, bez komplikacji i niepotrzebnych nerwów:) masz świetnego lekarza, więc wszystko będzie tak jak być powinno:) Starania mogę zacząć już, ale nie chcę się starać, bo wiadomo,że jak bardzo chcesz to nie wyjdzie, więc kiedy się uda to się uda:) i mam nadzieję,że nasze dzieciaczki będzie dzieliło tylko kilka miesięcy a nie lat. ale tak góra 3-4 miesiące:D i nie płacz już, bo dzidzia będzie beksą a chyba tego nie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zjesc paczka bo juz nie moge mam taka ochote :) Majek moze zostan na naszym topiku, nie wchodz tam i sie nie doluj bo po co Ci to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszne sa angielskie paczki:D sama je tonami pochlanialam:D az mi smaka zrobilas, no ale do Anglii nie polece:D A z tego topiku nigdzie sie juz nie wybieram:D dobrze mi z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakisk nazywa sie krispy doughnuts taki paczek nawet kolo Polskiego paczka to chyba nie lezal :o ja tam wole polskie, chociaz te sa tez dobre bo slodkie i ZAWSZE swieze hehe w ogole to ich jedzenie mi srednio podchodzi, tyle lat tu siedze a nie moge przywyknac...chadzam po polskich sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, w polskich sklepach nie oplaca sie kupowac. Ceny takie jak w Polsce tyle,ze w funtach:| najlepszy maja chleb:D miesiac posiedzi i dalej mieciutki tylko,ze kolor zmienia na zielony:D bleee:D bagietki mieli pyszne:) żarcie tragedia:) ja z Polski woziłam:D pyszniutkie pierożki z miesem, golabki, bigosik:D:D mniam:) a jak sie jedzonko skonczylo, to na piersiach z kurczaja jechalam i na chinszczyznie:D bo nic innego mi nie podeszlo, no jeszcze frytki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoiedzcie mi dlaczego w usa sie je frytki z octem. Jadlyscie to kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polskich sklepach ceny sa wyrownane z angielskimi wiec wole tam kupic mieso niz w angielskim markecie. zreszta ja na poczatku jak tu przyjechalam mialam duze klopoty z zoladkiem. biegunki, wymioty, ciagle bole brzucha- od tego jedzenia wlasnie. wiec od tamtej pory uwazam. kurczak tez inaczej smakuje, no ale jem duzo kurczaka i ryby. dobre mieso maja w M&S wiec tam tez chodze. moj chlop uwielbia kebab hehehe mimo ze go pozniej zawsze brzuch boli to i tak je :D ale od mamy bigos w sloiku to od lat sobie wożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowalam kiedy w kebabie... jednym z bardziej znanych u nas w miescie :P:D:D nie dalabym tego najgorszemu wrogowi do zjedzenia :D:D:D:D zielony kurczak zasypany toną przypraw zeby nie było czuc ze smierdzi ( wołowina i wieprzowina w takim samym stanie), zdechla kapusta pekinska, sosy z proszku... ( koledzy do nich pluli i mieli ucieche) sory nie bede opowiadac dalej bno juz mi sie chce do wc jak sobie to przypominam to mi niedobrze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONa nie ma dzieci
Julka, w polskich sklepach nie oplaca sie kupowac. Ceny takie jak w Polsce tyle,ze w funtach:| najlepszy maja chleb miesiac posiedzi i dalej mieciutki tylko,ze kolor zmienia na zielony bleee bagietki mieli pyszne żarcie tragedia ja z Polski woziłam pyszniutkie pierożki z miesem, golabki, bigosik mniam a jak sie jedzonko skonczylo, to na piersiach z kurczaja jechalam i na chinszczyznie bo nic innego mi nie podeszlo, no jeszcze frytki HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHczyli faktycznie tam jest RAJ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm mamy trolla::D:D ale nie bedziemy go karmic:) Julka teraz to Ty sie staraj jesc to co zdrowe, bo jak bedziesz na tym syfie to roznie mozesz to znosic:>:) tylko sprawdzone jedzonko:) MaMani nie opowiadaj, bo mnie juz naciaga:D moj chlop dostal ta prace ze szwagrem:D:D 1600 na reke przez 3 miechy pozniej 1700 i oprocz tego to co na lewo zarobi:D:D ale mi niedobrze:( masz mdlosci za Ciebie i za Julke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONa nie ma dzieci
nie macie trola kilka dni temu czytałam jaki toi raj w tej anglii normalnie zyc nie umierac a ty piszesz cos innego zupełnie wiec sie odezwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz przez prawie 5 lat wiem co i gdzie mam kupic i zjesc :) zreszta moj chlop o mnie dba hehe czasami naprawde mam go dosc :o ide sie wykapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglia to zaden raj, ja nikomu nie polecam do mieszkania. Sama jak skoncze studia to chcw wrocic do pl. zyje sie latwiej i sa lepsze pieniadze, ale kazdy ma w zyciu inne cele i priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek to mu pogratuluj :D:D a mój dostal podwyzke... a raczej ja dostalam bo aaa musialam wtracic swoje trzy grosze bo z niego taka dupa :P:D:D no i jest 200 zeta wiecej plus zwrot kosztów paliwa :D:D:D:D i juz mi sie znów humorek poprawil bo jak ostatnio przyszedl i powiedzial ze chyba bedzie mial 3/4 etatu a nie caly to mnie kurwica wziela i wykonalam pewien telefon :D:D a teraz polazł do swojej swietej pracy ktorą kocha nad zycie :D:D:D a my z maniulą robimy balaganik w domku :D:D:D juz pizze posprzatalam z podlogi w zamian wywalilysmy pudlo zabawek i zrobilysmy sobie plac zabaw :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam🌼 Boże nareszcie skończy prace jako biały murzyn:D wreszcie coś do niego dotarło:D wystarczyło,że mu powiedziałam o tych 4tys w miesiac:D:D MaMani jestes niesamowita!! moje gratulacje:D:D Ty Lwico:D:D Julka przyjemnej kąpieli życzę:) wróc do nas jeszcze dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ze mna nie warto zaczynac jak sie wkurze a wtedy sie baaaardzo wkurzylam :D:D:D:D Mania wydlubala lalce oko i mówi "o to" :D:D:D:D i taka zaskoczona minka :D:D:D:D widocznie z nią tez nie ma co zaczynac :P:D:D ma cos po mamusi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umylam wlosy i szybki prysznic. na 20 mam jechac do centrum bo moj chlop bedzie po pracy i chce mnie gdzies zabrac- jakas niespodzianka niby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakas restauracja romantyczna a potem kino :) za dlugo go znam :) hehe nie slyszalam o tym wirusie a na okres swiateczny bylam w pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jeśli to coś innego to koniecznie daj znać:) to dobrze,że ten wirus minął:) baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis strasznie sie objadalam caly dzien, az mam wyrzuty sumienia :o ehh ale mnie ciagle jakos ssie i ciagle jestem glodna :) jeszcze ani razu nie wymiotowalam, nudnosci tez minely odkad jem banana przed wstaniem z lozka :D MaMani moze Ty sprobujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja za Ciebie nadrabiam:P dzisiaj jadłam na obiad pierogi z kapustą i niedawno je zwróciłam. Nie wiem co mi sie stało, cilest skonczylam 21 grudnia, wiec raczej nie po nim. Biore tylko folik, ale to chyba tez nie to. Maż się ze mnie smieje,ze po Sylwestrze mnie jeszcze trzyma jak sobie popilam wodki z red bullem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po prostu Majek za duzo zjadlas, ja kiedys tez sie przejadlam sledziami i wymiotowalam. a tak w ogole to mierzysz ta tepmerature czy nie? moze dni plodne masz jakos teraz co?? Skoro okres byl 21.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×