Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
i_will_be_perfect

Dieta płynna - szybki spadek wagi.

Polecane posty

Gość lklklllllllll
a efekt jojo juz widac na horyzoncie po takiej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maślanka123
Jestem na diecie płynnej a ponieważ idzie mi pod górkę postanowiłam wspomóc się foreverslimem , zamówiłam czekam mam nadzieję że połączenie diety i tabletek przyniesie upragniony efekt -15 kg.I jak to zawsze u mnie bywało nie będzie efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaczęłam :) Waga startowa.... 75,9 kg przy wzroscie 175 cm :( potraktuję tę dietę jako wstęp do odchudzania.... takie małe oczyszczanko ;) może ktoś chętny dotrzymać mi towarzystwa?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak efekty siety?jakies porady? ja ze wzgledow zdrowotnych jestem na przymusowej diecie płynnej od pn czyli dziś trzeci dzień i tak stety albo i nie musze na niej dotrwać do kolejnego poniedziałku czyli 8 dni. Spozywam na niej glownie zmiksowane warzywa (wcześniej sloiczki dla dzieci ale sa drogie wiec postanowiłam gotowac miesko i warzywa i miskowac je sama. Na razie powiem tak - brzuszek robi się płaski, spadek masy tez jest - z 62,8 w poniedziałek do 61,1 dziś rano. jestem wręcz przejedzona na niej - nie wiem czemu zmiskowane jedzenie strasznie mnie zapycha i wypicie słoiczka warzyw z kurczakiem jest ledwo na moje sily choć zwykle straszny ze mnie łasuch. Staram się jednak "wrzucać" w siebie tyle mksow warzywno owocowych żeby było ok 800 kcal -żeby nie zwalniac metablizmu az nadto. Moj cel to 56 kg.Nie ukrywam ze mam ogromne obawy co do efektu jojo i wiem ze przy plynach istotne będzie prawidłowe wychodzenie z tej diety. Tak jak wspominałam nie mam wyjścia wiec i tak nie mogę inaczej jesc natomiast cekawa jestem cz ktoś wie jak z tej diety wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dla debili - builon to jest rosol odfiltrowany z warzyw i miesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzigniew
U mnie dieta płynna to obowiązek w związku z badaniami i zabiegami na jelicie. Zaznaczam, że nie mam problemów z wchłanianiem i nie chudnę sam z siebie. Jestem niski, za zdrowych, młodych czasów ważyłem ok. 55kg - wyglądałem bardzo szczupło, ale nie chudo. Potem się rozpasałem i dobijałem prawie do 70kg, na szczęście aktualnie ważę 62kg (co i tak traktuję orientacyjnie, bo wolę polegać na mierzeniu obwodów, a one niestety nie lecą tak ładnie jak waga). Po każdej diecie płynnej zauważam wyraźne wysmuklenie sylwetki i jeśli nie rzucam się po niej na "normalne żarcie" jak opętany, to efekt się utrzymuje. Nigdy nie byłem na niej dłużej niż tydzień, a efekt jest widoczny gołym okiem. Nie polecam jednak na dłuższy czas, trawienie może trochę zardzewieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka 588
witam kolezanki.,mam do was pytanie, za dwa dni mam badanie kolonopskopi, i mam diete plynna. jest tam zupa jarzynowa na bulionie- jedynie klarowny plyn - tak pisze co to znaczy? czy jaarzyny mam zjesc/ czy nie moze miala ktoras z was to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzigniew
Do badań potrawy powinny być na tyle płynne, że kwalifikowane do "picia", a nie jedzenia. ;) Możesz kupić takie szersze rurki i sprawdzić, czy dasz radę przez nie wypić daną zupę - wtedy jest okej. Jeśli chcesz bulion, to wtedy albo odcedzasz sam wywar i tak go pijesz, albo blendujesz wszystko bardzo dokładnie (w razie potrzeby można rozcieńczyć przegotowaną wodą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka dieta, to najprostsza droga do efektu jojo. Dieta, powinna być zdrowa, czyli taka, która dostarcza wszystkich potrzebnych składników odżywczych plus częste ćwiczenia ( u mnie 4-5 razy w tygodniu) Jeśli chodzi o posiłki, to był dla mnie temat trudny, dlatego zdecydowałam sie skorzystać z pomocy specjalistów z centrum odchudzania i odżywiania. Dd 2 miesięcy dokładnie wiem co robić, żeby było dobrze i jest :) minus 8 kilogramów. Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wierzę, że mniej, a częściej jest skuteczne. Jem 5 razy dziennie, ale dużo warzyw i ryb. Mięso też ograniczyłam. Raz raz dziennie na podkręcenie metabolizmu biorę red tea i widać, że waga leci. Trzeba cierpliwości, żeby nie było efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiola122
Ja również jadam 5 posiłków o regularnych godzinach i przyjmuję do tego suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i to mi wystarcza by gubić kilogramy już w miesiąc zgubiłam 8kg;) i idę dalej jeszcze 16kg i będę u celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teno
Czytam i nie daje wiary w bzdury tu pisane. Skoro tacy tu Wszyscy eksperci od zdrowego żywienia to czemu macie problemy z nadwagą?. Dieta plynna jest zdrowa ale trzeba wiedzieć kiedy i jak stosować. Dieta składa się z 5 etapów. I nigdy nie ma efektu negatywnego. Wyniki badań super. Włosy, paznokcie zdrowe. Cera istna rewelacja. Zainwestowałam w kupno diety i specjalną wagę. Koszt łączny 300 zł . A od 5 lat cieszę się super figurą i zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym schudnąć z 7 kilo. Zastanawiam się nad dietą sokową. Trochę o niej poczytałam na różnych forach i myślę, że mogłaby się u mnie sprawdzić. Polecicie jakąś wyciskarkę albo sokowirówkę? Interesują mnie zarówno soki warzywne jak i owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, polecę ci wyciskarkę, którą zamówiłam parę miesięcy temu na prowita.pl. To wyciskarka marki Kuvings (moja jest w kolorze burgundowym). Jest bardzo cicha i miażdży nawet zamrożone owoce, więc jak zamrozisz sobie truskawki albo jagody w sezonie letnim to możesz ich potem bez problemu używać do robienia soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdemu udaje się schudnąć na samej diecie.A branie tabletek może przyspieszyć proces odchudzania.Byle były to tabletki które są legalnie sprzedawane np.Foreverslim.Daje to gwarancje bezpieczeństwa stosowania i skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem zwolennikom tabletek, potem można sobie nieźle rozregulować organizm. Za to regularnie robię detoks organizmu sokami, bo jest to zdrowe i bezpieczne. Stosuję taką dietę przez 5 dni, piję same soki i jeste świetny efekt. Teraz zamówiłam od Nuja i mają pyszne smaki, są robione metodą cold press, bez konserwantów i nie czuję się po nich głodna. Organizm oczyszcozny w zdrowy sposób a ja jestem lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chudnie sie na niej srednio od 0,5-1kg na dzien. Mozna pic dowolna ilosc wody,herbaty,kawy zobozowej i normalnej. Mozna wypic 1 szklanke soku z warzyw/owocow 1 duzy jogurt naturalny (mozna go zmiksowac z 1/2 banana i 1 lyzka zarodkow pszennych) 1 duza porcje zupy nie zabielanej 1 goracy kubek 1 mala buteleczke soku pomidorowego ja od dzis stosuje ta diete ale jedyne co w niej zmieniam to to ze na sniadanie jem owsianke 😉 zapraszam i pozdrawiam🌼 p.s -do swiat juz niewiele czaasu 😉

ja piłam przez 3 dni soki z warzyw i owoców świezo wyciskane do 1.5l takiego soku i schudłam 2 kg 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam dietę sokową sportfood soki - bardzo smazne, sycące, w ogole głodna nie chodziłam i dzięki temu udało mi się fajnie zrzucić wagę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×