Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
i_will_be_perfect

Dieta płynna - szybki spadek wagi.

Polecane posty

Chudnie sie na niej srednio od 0,5-1kg na dzien. Mozna pic dowolna ilosc wody,herbaty,kawy zobozowej i normalnej. Mozna wypic 1 szklanke soku z warzyw/owocow 1 duzy jogurt naturalny (mozna go zmiksowac z 1/2 banana i 1 lyzka zarodkow pszennych) 1 duza porcje zupy nie zabielanej 1 goracy kubek 1 mala buteleczke soku pomidorowego ja od dzis stosuje ta diete ale jedyne co w niej zmieniam to to ze na sniadanie jem owsianke ;) zapraszam i pozdrawiam🌼 p.s -do swiat juz niewiele czaasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
a stosowałas ja juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
a cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aperfect
a pozniej mega jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
jojo? no tak i znów będzie rozpaczała,że waży AŻ 54 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diety płynne zwykle przy oczyszczaniu polecają. Ale tan gorący kubek to \"samo zdrowie\" :) Ehhh kolejny genialny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze...
no właśnie Neit, ja też zwróciłam uwagę na ten gorący kubek. Przecież to sama chemia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaTereska
forumianko a na twojej diecie ile sie chudnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne że zawsze przy dietach podają najlepsze wyniki jakie udało się osiągnąć. Przy kapuściance np. podają że 14 kilo można stracić (gdzieś widziałam że 20) przy jednej sesji. Ale osobiście nie znam takiej osoby :) To normalne że jeśli ktoś waży np 250 kilo,i nagle rzuci się na taką dietę to i spadek wagi będzie duży. Wtedy mnie i 2 kilo dziennie nie zdziwi. Ale przy przeciętnej wadze (nawet niewielkiej nadwadze) to w cuda nie ma co wierzyć. Zresztą tak na logikę, jak się ktoś na co dzień obżera, to masę resztek pokarmu ma w przewodzie pokarmowym i samo spalenie tego (bo w końcu nie pcha w siebie ton żarcia będzie skutkowało szybkim spadkiem wagi. A tak w ogóle to jak chcecie dietę płynną stosować, to polecam zdrowsze napoje niż buliony z kostki. I soczki na pewno nie ze sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno jaka ty jestes
niezdecydowana :O Co chwile przechodzisz na inna diete! Zdecyduj sie wreszcie................................................ Najpierw 300kcal pozniej 500-600 pozniej 800 , modelek, amerykanska i teraz ta gowniana?! pusta malolata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoniczna*
dziś zaczęłam, zobaczymy jakie będą efekty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Cześć dziewczyny, jestem na diecie płynnej od tygodnia, schudłam do tej pory 2.5 kg i to nie ubytek wody, tylko tłuszczu, bo jestem na różnego rodzaju dietach od stycznia. W sumie przez ten cały okres czasu schudłam z 63 na 57 kg- może to nie rewelacyjny wynik, ale zawsze coś :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Tylko ja piję jeden koktajl białkowy- odżywkę i jem witaminy, a do tego kawa z chudym mlekiem, herbatki owocowe i woda. Nie piję bulionu- chemia to raz, a jego wada to to, że ma dużo soli, a ona zatrzymuje wodę w organiżmie- przez to nie widać by było efektów odchudzania. Soków też nie piję- nie mają białka a za to dużo cukru. Wywalcie z tej diety sól i cukier i wtedy cieszcie się szybką utratą kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcb
tez jestem na tej diecie 4 dzień i mam kilo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
a widzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 kg w tydzień
Ja stosowałam dietę płynną ale jak chora byłam i przełykać nie mogłam ;/ no i ie powiem schudłam 5kg w tydzień, ale po tygodniu byłam tak słaba, że nie miałam siły na nic. Więc dobrze się zastanówcie czy warto się katować dla 5kg jeśli ważycie 55-70kg. Waga to nie jest coś aż tak ważnego, żeby się dla niej zabijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.01 - 3 jabłka, kromka żytniego chleba z masłem 15.01 - kawa 3 w 1, kawa parzona czarna 16.01 - czarna kawa parzona 17.01 - nic, sama woda 18.01 - kawa 2 w 1 19.01 - czarna kawa parzona Nie jestem osłabiona, nie odczuwam żadnego głodu, nie czuje ssania w żołądku ani burczenia w brzuchu :D Start 14.01 - 162cm, 76kg ;( 14.01 - 76kg ;( 19.01 - 71kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Hej, można na tej diecie schudnąć...Ale niestety jest efekt jojo. Przyznaję się. Ważyłam już 56 kg, potem mnie wcieło jak zauważyłyście, bo miałam ślub, póżniej byłam na długich wakacjach, potem święta...Folgowałam sobie, doszłam do 63 kg. W styczniu 1.5kg zrzuciłam, ale na rozsądnej diecie, ćwicząc 45 min dziennie i spacerując 2h dziennie. I to mogę Wam polecić z czystym sumieniem. To, że chwaliłam dietę płynną było błędem. Oczywiście- można na niej schudnąć, ale kg powracają w przyszłości i to bez specjalnego "obżerania się". Przemiana materii na tej diecie tak zwalnia, że potem się tyje nawet od jogurtu owocowego czy szklanki mleka...Pozdrawiam i zapraszam na ROZSĄDNE ODCHUDZANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam jeszcze lepsza
jak sie pic nie bedzie! Najszybciej waga spada jak organizm traci wode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu 21 - fajnie, ze to napisałaś. To prawda - rozsądna dieta czyli mniej i zdrowiej + ćwiczenia to najlepsza dieta i na schudniecie i na zdrowie. Podobne efekty jak po tej płynnej są też po głodówkach. Chudnie sie szybko, ale potem waga i tak rośnie, nawet jak się je mało. Trzebaby jeść naprawdę mkro, mikro przez dlugi czas, żeby nie przytyc. Dlatego głodówka i dieta płynna (ale bez kawy, czy Gorących Kubków0 powinna być traktowana jedynie jako forma oczyszczenia organizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem nowa i mam zamiar stosowac dietę płynna całe zycie byłam otyła az kiedyś udało mi się schudnąc i wyglądałam tak że własna mama mnie nie poznała ale zaszłam w ciaze i niestety znowu przytyłam i teraz wazę 125kg bardzo chciałam bym schudnąć tak do 90 kg. siadają mi kości boli kręgosłup itp.itd.WIERZE ZE UDA MI SIE z wasza pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem o co sprzeczały się poprzedniczki po pierwsze: to czy ta dieta zaskutkuje efektem jojo nie jest mierzone rodzajem diety a tym jak się z jakiejkolwiek diety wychodzi. Dwa: to co się pije na takiej diecie też jest istotne. Należy dostarczać sobie wszystkich składników odżywczych: białko, węglowodany i niewielkie ilości tłuszczu. Ja od poniedziałku przywitam się z płynnym stylem odżywiania. Chcę schudnąć więc kaloryczność zachowam na poziomie 1000-1200 kalorii dziennie. Ale chcę też się oczyszcić. Będę pić soki, najlepiej te naturalne, ale napoje też się pojawią. Napoje sojowe (białko)!, jogurty/maślanki z owocami (świeżymi), zupy (pomidorowa, pieczarkowa etc., z garstką makaronu), smoothies, lody domowe (np. zamrożony banan zmiksowany z serkiem homo). Dopuszczam kakao, cappuccino. Chcę zupełnie wyeliminować biały cukier na co najmniej dwa tygodnie. Mam w domu ksylitol i jeśli będę potrzebować słodkiego to właśnie nim się posilę lub miodem. Czas trwania diety - 14 dni. To rozszerzona wersja diet które są dość powszechne jak dieta kefirowa/jogurtowa/maślankowa, jak dieta sokowa, dieta lemoniadowa (pieprz cayenne, cytryny, syrop klonowy) itd. Błędnie postrzeganych jako głodówki :/ to ile tego wypijesz (ilość kcal) to już twój wybór, żadna dieta nie zaleca do spożywania mniej niż 1000 kalorii dziennie. Więc trzeba tyle wypić by dobić do tysiąca, by chudnąć i by oczyścić organizm. Jeśli kogoś by to interesowało to będę zdawać relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym, jeden posiłek (lub dwa) nie będzie płynny, czy to właśnie zupa, sałatka, surówka, owoce. Natomiast wszystkie pozostałe już tak. Na poniedziałek planowo to wygląda tak: 1.banan zmiksowany z jogurtem i łyżką otrębów pszennych + kakao z ksylitolem na mleku 1,5%-2% 2.napój sojowy Alpro-soja naturalny lub waniliowy 3.zupa pomidorowa z makaronem orkiszowym 4.sok owocowy/marchwiowy 5.maślanka z suszonymi śliwkami Czekają mnie duże -spożywcze- zakupy, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Ci idzie na tej diecie?W sumie fajnie to wymyśliłaś i ciekawa jestem efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Ci idzie na tej diecie?W sumie fajnie to wymyśliłaś i ciekawa jestem efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola :)
Czesc nie wierze w takie diety jakas parodia ja stosuje diete rozdzielcza jestem zadowolona zawsze mialam problem z nadwaga a jesli juz schudlam znowu przytylam, a tak pozatym duzy problem to moj metabolizm, trawienie. Wysylm link warto poczytac jesz wszystko, nie ma dziwnych przepisow i czujesz sie rewelacyjnie- polecam ten plan 10 dniowy z imbirem o to link :)http://www.apetycik.pl/teksty.php?tekst=251&kat=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wreszcie znalazlam diete dla mnie : ) moim zdaniem mozna dostarczyc z niej wielu skladnikow odzywczych o ile sie ja dobrze skomponuje. bialko jest w kazdym owocu i warzywie trzeba byloby wiec glodowac. ponadto mysle ze to bardzo fajna wariacja diety oczyszczajacej. o ile nie bedziemy jechac na samych goracych kubkach... moj przykladowy jadlospis 1. przed sniadaniem: 500ml soku pomaranczowego 2. sniadanie: koktajl bananowo-marchewkowy (kilka bananow plus dwie szklanki soku marchewkowego) 3. lunch: koktajl owocowy (3 banany+garsc malin+ lyzka platkow owsianych) 4. obiad: zupa-krem z dyni (dosc duza ilosc :)) 5. kolacja: koktajl warzywny z dodatkiem lyzeczki oleju lnianego oczywiscie miedzy posilkami woda, herbaty ziolowe, ew. herbata zielona albo yerba mate. mozna jeszcze dorzucic jeden posilek. mysle ze najlepiej jesc kiedy jest sie po prostu glodnym i jesc taka ilosc tych dan w postaci plynow zeby sie nasycic- czyli dosc duza ilosc ; ) pozdrawiam wszystkie fanki diety plynnej! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×