Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

pomorzanka spokojna głowa apsik węgielków nie podasz aaaapsik jutro spróbuję te nalesniki zrobić aaapsik może mi soś wyjdzie aaaaaapsik a ja nie będę lezał bo odleżyny mie się porobią aaaaaaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku , sprytny chłopak z Ciebie , juz mi sie podobasz :P ;) ... wolisz sam zrobić , niz przyjść na gotowe :P Jeszcze mecza z chłopakami muszę rozegrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę próbował może coś wyjdzie le to jutro dziś nawet nie mam ochoty na jakiekolwiek żarełko aaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce mnie od piłki bolą :P ... kurcze , kilka mięsiecy temu malowałam ściany :D buuuu na wiosne znowu będzie pewnie trzeba przemalować :D Gnomku to moze się lepiej położysz ? Choróbsko szybciej przejdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem :( choć tak po prawdzie to mało dzis zjadłam.. A ja się wykompałam i mi jest gorąco.. jeszcze sobie przy kominku siadłam.. :) jak mnie nie ma kto grzać to sobie sama radzić muszę :P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie też winko pijem:P a termoforka nie mam mam tylko termos:P aaaaaaaaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usiadłam to od razu kafe padła :P ... wisiejsze pisanie w czarnych barwach widzę :P Ale też już sobie nalałam winka ... tempo narzuciłam żebym na laptopa nie padła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
wino i wino - pijaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko, być pozytywnie nastawionym i promieniować radością to nic trudnego. WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger to mnie nastaw pozytywnie kafe pada ja padam wszystko pada aaaaaaaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Linguś i taka jestem :)... a jak dołki sie pojawiaja to biorę łopatę i od razu zasypuję :D Kurcze , zaraz pogryzę jakiegoś administratora kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik nie ładnie:P ... wszystkich pozarażasz :P ... na szczęście winko poradzi sobie u mnie z tymi Twoimi bakcylami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik, nastawiam Cię pozytywnie, już jesteś nastawiony i chodzisz jak trzeba :P A jak pojawi się dołek to Pomorzanka pożyczy Ci łopatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na dołek to raczej koparko spycharka:P a jakoś nie mogę się pozytywnie nastawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×