Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona111111

Nigdy nie mial dziewczyny - Ma 34 lata

Polecane posty

Gość łooooooooooooo matko
brzydal a mzoe Ty szukasz jakiejs ksiezniczki,jestes zbyt wybredny i myslisz z,e wart jestes np.pieknej dziewczyny a one na Ciebie po prostu nie reaguja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
moze niektorzy sciemniaja, ale znam takie osoby i naprawde nikogo nie mialy, choc sa bardzo fajne. Moze nie sa jakies mega imprezowe i czekaja na swoja milosc, ale to przeciez dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
dla mnie to bez znaczenia .DAje kosza i ladnym i brzydkim .JEstem niezyciowy i sie nie nadaje do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
Nie widze!to nei ejst dobrze jak człowiek nie ma w pwenym wieku partnera,chociazby ot takiego nie na zawsze.Człowiek musi sie nauczyc obcowac z odmienna płcia w sposob bliski i musi miec pewna doze doswiadczenia.Nie wierze w ta zbytnia niesmiałosc ktora niby zniecheca ludzi do zawierania blizszych kontaktow,takz enie wierze,ze ludzie patrza tylko przez pryzmat zakochania sie.Przeciez bedac nawet nastolatkami nie chodzi sie z kims tylko bo sie tego kogos kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
bvcert ale meiłes jakies krotsze zwiazki,na epwno miales dziewczyne ktora całowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
nie .NIe mialem zadnych zwiazkow i sie nie nie calowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
no to jednak jestes dziwak,powinienes isc do psychologa ,bo takei zachowania nie leza w ludzkiej naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
loooooo... te osoby poprostu nie zwiazaly sie z nikim, bo poki co w nikim sie nie zakochaly, a na to nie ma sie niestety zbytnio wplywu;-). Zeby byla jasnosc, to spotkaly/li sie z innymi osobami, ale nie zaiskrzylo;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
łooooooooooooo matko - zdaje się , że nie widzisz różnicy między "chceniem" a rzeczywistością. Wyglądam, tak jak wyglądam i nie mogę żyć tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
i bardzo chcialyby/chcieliby byc z kims, ale przeciez nic na sile;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
nie widze:-) nie trzeba sie zakochiwac aby z kims chodzic a jezli takei osoby istnieja tzn.ze maja ze soba kłopot i powinny isc do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
nie jestem dziwkak .MAm tylko wymagania wzgledem siebie , ktorych nie spełniam. Jestem malomowny i niezyciowy.MAm balagan i nie lubie sprzatac.Nie sadze zeby moj styl zycia i moja osoba byla warta zainteresowanie . Dlatego daje kosza laskom gdy mnie podrywają , bo chce im oszczedzic przebywania z tak żałosną postacią jak ja.SZkoda nerwow na mnie .Chociaz nie pale i nie pije to mam za duzo wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
brzydal,ja tez nie jestem ładna i mam meza przystojniaka ,wiele kobiet mi zazdrosci i nie jest to maz z wpadki,tylko z miłosci.Jak byłam młodsza to tez nie narzekałam na brak zainteresowan z estr.mezczyzn.Musisz w siebie uwierzyc i byc otwartym na kazda kobiete i na pewno nie jedna chciałaby byc z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Może i nie trzeba się zakochiwać, żeby z kimś chodzić, ale skoro już wspominasz o chodzeniu chciałbym zaznaczyć, że żadna dziewczyna nie chciałaby chodzić z kimś, z kim się wstydzi pokazać publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
looo...jaki oni/one maja klopot? Klopot tzn. ze nie chca sie spotykac z osobami, do ktorych cos NIE czuja? To chyba nie klopot;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
bvcert :-) po prostu lubis zdawac kosza dziewczyna i dlatego tak postepujesz.Postepujesz w ten sposob,bo nie lubisz sam asiebie ale zrozum,ze jest osoba ktora Cie polubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
łooooooooooooo matko - tym tekstem, że masz męża przystojniaka rozwiałaś całkowicie moje ewentualne wątpliwości na temat znaczenia wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
poza tym tylko 1/4 ( a wiec dwie )kobiet mi sie podobala , ktora mnie podrywała , a podrywało mnie moze 8 kobiet w życiu.Zreszta jestem zerem i chce odejsc z tego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
brzydal wyglad to rzecz wzgeldna, kazdemu poodba sie cos innego...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
nie wiedze,tak to kłpot ,dlatego,ze w pewnym okresie zycia chodzi sie z chłopakiem,dziewczynba nie tylko ze wzgl.na miłosc ale tylko z ewzgl.na zwykłe chodzenie.Przezyłam juz rozne okresy zycia ,wiec wiem co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
polubi naprawde ? ALe jak mnie glebiej pozna to sie zawiedzie , bo jestem do niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Ja bym raczej powiedział, że wygląd to niestety rzecz bezwzględna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
bvcert... bez czarnowidztwa... to nie powod... na pewno jakas dziewczyna jeszcze czeka na Ciebie... warto czekac...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
Nikt nie jest idealny... nie przesadzajcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
brzydal bo tak jest naparwde i wiele ludzi uwaza,z enie pasuje do swojego meza :-) no ale jak mnei poznaja to sie nie dziwa.Wystarczy wierzyc w siebie . PS.Mam bardzo ładnego i przystojnego syna :-) to po tatusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
qrcze jak ja bym tak myslała to pozostałabym stara panna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
looooo, a ja zawsze chcialam chodzic tylko z ta osoba, ktora kocham (i im jestem starsza tym bardziej sie do tego przekonywalam);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
ale ja mam wiecej wad niz inni . MAlomownosc , nie umiem tanczyc , niezyciowosc i najlepiej bym caly czas siedzial w domu i w pracy , bo nie lubie nigdzie jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
looo... ma racje, wiara w siebie to polowa sukcesu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
Nie widze :-) jako nastolatka majaca np.13 lat tez musiałas kogos kochac;-) a wiedziałas co to w ogole oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×