Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona111111

Nigdy nie mial dziewczyny - Ma 34 lata

Polecane posty

Gość Nie widze...
bvcert, to akurat po czesci zalety, bo moj facet to by chodzil po imprezach i to jest jego spora WADA (wolalabym zeby siedzial w pracy i w domu);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
łooooooooooooo matko - nie zauważyłaś, że to o czym piszesz to dowód na to, że to dla kobiet bardziej się liczy wygląd? W końcu napisałaś, że nie jesteś ładna a masz przystojnego męża. Sama powiedz, o czym to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
mam same wady . Zero zalet. Dlatego nie chce miec dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
bcvert a ja mam tyle wad,ze chyba nie mam zadnej zalety :-) po kilkunastu latach z mezem dziwie sie,ze On w ogole z emna wytrzymuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
looo... jako mloda nastolatka to moze faktycznie, ale wtedy myslalam, ze to wielka milosc:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
po co ktos mialby sie ze mna meczyc , jak moze sobie znalesc lepszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
a dlaczego zakladasz, ze bedzie lepszy? Moze bedzie gorszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
brzydall -nie ,nie liczył sie dla mnei wyglad,nawet napsize cos,co Cie moze do tego przekonac.Szalałam za pewnym chłopakiem ktory był brzydszy i mniej inteligentny od mojego meza a wybrałam swojego meza,bo ten chłopak miała mnie w nosi:-( gdyby ten brzu\ydszy wtedy zechcaił ze mna byc to na pewno byłabym teraz z Nim a nie z mezem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
bo nie da sie być gorszym niz ja, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
qźwa co za ludzie.jak bedziecie tak podchodzic do siebie i do zycia to naprawde z nikim nie bedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
ale ja nie chce być z nikim , bo wiem ze nikt kto mi sie podoba by ze mna nie wytrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Ja podchodzę do życia realistycznie. W końcu mam w domu lustro, co sie będę okłamywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
bvcert no to kup sobie dmuchana lalke,ona na pewno wytrzyma z Toba jakis czas,poki ja nie przedziurawisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi halo...
no i co z tego?Liczy się człowiek ,jaki jest,a nie drobnomieszczańskie podejście ,ile dziewczyn miał...coś mi się zdaje,że on poszedł z Tobą na szczerość,a Ty paplasz teraz o tym tutaj,i nie ma znaczenia,anonimowo,czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
dobre :) .Ale to chyba nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
Bvcert, popracuj nad swoja pewnoscia siebie, to wtedy bedzie Ci latwiej! Jak juz napisalam np. fakt, ze pracujesz i lubisz byc w domu, to nie wada, a ZALETA i pewnie tak jest z wieloma Twoimi niby 'wadami', ktore poprostu widzisz pro forma czarno, nawet jak tak nie jest!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
brzydall ja tez mam lustro,nawet wiele luster :-) i jak sie patrze na siebie to az mnei dreszcze przechodza:-) i wychodze na dwor usmiechnieta i zadowolona,ze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
gumową lalke najchetniej bym wyrzucił pod samochod :( Zeby zobaczyc jak giną w niej resztki człowieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi halo...
..to chyba on powinien uciekać od niedyskretnej,szukającej rad w czacie, baby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
bcvert :-) prawda :-) lalke zamien na swoja raczeke,nie ma to jak własna graba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
łooooooooooooo matko - to się ciesz, że ktoś cię chciał, dziewczyny są bardziej wymagające w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
bcvert prawda lalke zamien na swoja raczeke, nie ma to jak własna graba sadzisz ze kobieta sluzy tylko do tego ? :( .GDybym chcial miec kobiete w tym jedynie celu , to nawet gdybym nie mial wad , to by mnie nie interesowało poznanie zadnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze...
te co zwracaja uwage najbardziej na wyglad, to chca moze przespac sie z facetem, ale nie z nim byc na stale, bo wtedy licza sie inne sprawy znacznie bardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
brzydall ale piszesz farmazony:-) przystojny,ładny mezczyzna tez jest wymagajacy.A poza tym rozgladnij sie po ulicy,jakie pary widzisz,ja czesciej widze własnie brzydszych facetow z ładnymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Wszystkie dziewczyny zwracają uwagę na wygląd. I wcale nie chodzi o to, żeby być przystojniakiem w większości wystarczy im przeciętnie wyglądający chłopak. Jeśli jednak znajdujesz się poniżej granicy akceptowalności...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
bcvert nie uwazam z,e kobieta jest tylko do jednego celu,ale niestety zycie codzienne zwiazane jest z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Nie widzę takich par, widze przeciętnych facetów z ładnymi dziewczynami lub odwrotnie. Nie widzę brzydkich ludzi , którzy są z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooo matko
brzydall ,ja jednak uwazam ,ze Ty jednak jak to mowia"wyzej srasz niz głowe masz":-)Ty snisz o jakiejs pieknej krolewnie i anwet ie spojrzysz na brzydsze kobiety,bo jak bys chciał spojrzec to na pewno byłbys w Twoim wieku mial dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
codzienne czy co tygodniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbhjh
bvcert - ale dziewczyny Cie podrywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×