Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona111111

Nigdy nie mial dziewczyny - Ma 34 lata

Polecane posty

Gość brzydall
ma obsesja i najbardziej pozadana czasc kobieca to NOGI!!!!poprostu mam bzika na punkcie kobiecych nog.uwielbiam wyrzezbione ludki,uda no i kolanka.jak widze kobiete w mini i ma lekko umiesnione nogi padam i nie moge sie oderwac wzrokiem.pozdrawiam wszystkie kobietyt ktore maja zgrabne i umiesnione nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfree
mój szwagier tez nie miał i jest w tym samym wieku...W jego przypadku problemem jest to że jest beznadziejny jako osobowośc, można się z nim zanudzic na śmierc....tragedia...To dziwny typ bo kasę ma (dobrze zarabia) i wygląda nienajgorzej ale jest niesmiały i po prostu nijaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
A co takiego robi (albo czego nie robi) ze jest nudny i nijaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfree
Siedzi nad stawem i łowi ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdfgd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec już blisko...
łooooooooooooo matko: "... nawet najbrzydszy ,niesmiały facet zawsze jakas kobiete chociaz raz miał." Dziękuję za kolejny powód by nie opuszczać domu Nigdy nie szukałem księżniczki. Na studiach zakochałem się w wspaniałej dziewczynie. Inteligentna, piękna, wrażliwa. Zauważyłem, że przygląda mi się podczas zajęć. Nie mogłem w to uwierzyć. Nigdy żadna nawet nie popatrzyła na mnie (chyba, że miała w tym interes albo żeby powytykać mnie palcami z psiapsiółami) w taki sposób jak ona. Poczułem się jakby ktoś rozpalił pochodnię w moim sercu. Siłą woli zmusiłem się do nawiązania z nią kontaktu. Niewinne rozmowy o niczym szczególnym. Dni mijały a ona dalej mi się przyglądała i kiedy w końcu postanowiłem kuć żelazo póki gorące - zebrałem wszelkie dostępne mi pokłady odwagi wewnętrznej aby nawiązać głębszą znajomość to powiedziała mi... że ma chłopaka. Dałem sobie spokój. Definitywnie. To nie jest świat dla introwertyków. Tacy ludzie tylko dostają po dupie bo nie są przebojowi i nie imprezują. Nie chodzę na żadne "zabawy" bo nie lubię. Jestem nierozrywkowy. Cały czas spędzam u siebie w pokoju. A już chciałem zacisnąć zęby i przystosować się dla niej. Nie uwierzę w ŻADEN post w którym dziewczyna twierdzi, że zakochała się w chłopaku bo jest cichy i nieśmiały. To pic na wodę fotomontaż. Mogę mieć wykształcenie i dobry zawód ale nigdy nie podejdę do kobiety by coś zaproponować. Zresztą... która by mnie chciała oto mój rozkład dnia: budzę się, idę na uczelnię, wracam, robię co trzeba i idę spać. Taki jest mój tryb życia 7/24. Aż mi zazdroszczą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój nie miał dziewczyny do 27
roku życia (!) Nie będę szczegółowo wdawać się w okoliczności, które do tego doprowadziły. W skrócie: sporo pecha, sporo kompleksów, silnie introwertyczne usposobienie, tzn. osoba która otwiera się przed najbliższymi (jest wtedy czuła i pełna humoru) natomiast na zewnątrz - zimny mruk :) W każdym razie udało mi się jednak go poznać bliżej i zakochałam się. Nasze pierwsze doświadczenia seksualne - normalne. Dużo emocji oczywiście, obydwoje przejęci, trochę wpadek zaliczyliśmy, zanim się zorientowaliśmy co lubimy, a co nie. Obydwoje mamy bardzo otwarty stosunek do seksu. Lubimy, mocny, porządny, śmiały seks. Facet nie miał żadnych zahamować i durnych poglądów na sprawę, choć tak długo nie był z żadną kobietą. To nie jest reguła, że jak ktoś prawiczek, to na pewno dziwak i coś z nim nie tak. Z moim nic nie tak nie było - fajny, duży sprzęt i normalnie umiał się nim posługiwać ;) A jak jakaś laska tu pisze, że prawiczek był do dupy, to tylko świadczy o niej. Niech wejdzie w skórę faceta i wyobrazi sobie ogrom niepewności i presji, jaką taka osoba przeżywa podczas pierwszych stosunków. Wystarczyłaby odrobina zrozumienia i akceptacji i z faceta mógłby być prawdziwy ogier ;) Podsumowując - zawsze trzeba poznać takiego człowieka. Są mężczyźni zdziwaczali, z głębokimi problemami ze sobą, z chorymi poglądami na temat kobiecości itp. A są normalni faceci, którym po prostu jakoś nie poszło. Warto dać szansę, bo można trafić na prawdziwą perełkę. Ja z moją perełką jestem już rok po ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"awet najbrzydszy ,niesmiały facet zawsze jakas kobiete chociaz raz miał.\"\" i niby w jaki sposób? :D niesmiały sam pewnie nie spróbuje zacząć albo wycofa się jak jakaś zacznie a brzydkiego żadna raczej nei będzie chciała poznawać bliżej więc małe szanse, żeby znalazła się cierpliwa z inicjatywą amatorka turpizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Byłem od wielu lat samotny byłem krótko z dwoma dziewczynami ale tak wyszło ze dalej byłem samotny. Ostatnio kilka miesięcy temu poznałem fajna dziewczynę przez jeden z portali internetowych i zaczęliśmy spotykać się, ale zauważywszy ze lepiej się dogadujemy jako dobrzy znajomi , przyjaciele ,niż jako przyszła para. Ale w tym sęk że ja wciąż potrzebowałem miłości. Zamówiłem w końcu rytuał powodzenia u płci przeciwnej u rytualisty perun72@interia.pl – i już po 2 miesiącach byłem w związku. Jak dotychczas jest świetnie. W końcu czuję że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pierdu pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy ma tyle szczesci co On. Bez kobiety zle a z kobieta jeszcze gorzej. Pewnie wybral to pierwsze dla mnie to szczesciasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec, co zrobić w tej sytuacji,rozwiać swoje dylematy, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×