Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

obroty podskoczą jak wrócą 2 tygodniowe promocję...bo tak to będzie lipa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakwa
a to teraz ile są promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowno
uwaga - polowanie na ĆMY u nas po zmianie czasu lampka przed sklepem ĆMY, GŁUPIE POLAKI LGNĄ DO MUNDREGO NIMCA nie te czasy facet. MĄDRY POLAK TO NIE nimiecka głupia ćma ALE SOCJOTECHNIKA porównać ceny z SELGROSEM i innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wygląda u was sprawa z fartuszkami bo nasze są już do niczego a na nowe się raczej widać nie zanosi żebyśmy dostały... A z tego co słyszałam mamy totalny zakaz ich kupowania na własną rękę:-( czy mam rozumieć że nie będziemy ich nosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
z fartuszkiem to trzeba również do regionalnej pisnąc słowo i wyśle ci pocztą z ty nie ma problemu trzeba sie tylko odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona gora
temu ktory wymyslil 1 tyg. promocje nalezy sie medal, tylko za co? Nie bde komentowala tego i do tego te ulotki ktore sa poprostu nudne w porownaniu z konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a i mówić znajomym, że te promocje to wcale nie promocje. ja nie pozwole żeby nas tak oszukiwać. a te gazetki to tylko cykliczne powtórki. zmienia się tylko data. i nie ma agresywnej pani z pięściami, która nokautuje kieszeń POLAKA. wysysanie naszych pieniędzy za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
chytra a co ze śliniaczkiem? jak ci się uślini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
to dam tobie żebyś mi wyprała proszkiem który jest w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
o i już się obśliniłaś a z jakiej promocji? te ceny u niemca to takie jak wszędzie. radze ci, dotąd jak pracujesz, to se bierz zawsze to jakieś zadośćuczynienie do wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka II
Chcę poprzeć osobę która wcześniej napisała o Pyskowickim sklepie.Tak, ta pani kierowniczka strasznie narzeka a szczególnie jak się klient zapyta, dlaczego tego nie maco się szuka, to odpowiedz, że Niemiec sknera, skąpy nie-odp.pani--jakby miała możliwośc to by sie przeniosła do konkurencji ( Rossmann )Pytam się co ta pani robi w tym sklepie skoro jej nic nie odpowiada.A o pracy słyszałam, że trzeba trzy dni za darmo popracować, a ta pani stwierdzi, czy się ktos nadaje? Ciekawe jak może ona oceniać czyjąś pracę jak jej jest do niczego.W ogóle patryz na człowieka, z góry jakby była żoną tego właściciela, a jest sprzedawcą.Przydałaby sie zmiana w tym sklepie na naszą korzyść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! tez pracuje w firmie,już od 4 lat ,chętnie się z wami wrażeniami podzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jestem zadowolona ale bywa i tak ze mam tej pracy dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkolka
klientka2 A CO TY WOGÓLE W TYM SKLEPIE ROBISZ? MAŁO JEST INNYCH? PYTAM SIE GRZECZNIE WSTYD TAM CHODZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret 1989
Witajcie, Ja tam pracowałam dwa miesiące. Na otwarcie przyjęto ogrom osób, a potem rejonowy Piotruś zwalniał. Nawet nie kazał nam pracować na okresie wypowiedzenia, zostałyśmy zwolnione z obowiązku pracy. ciekawe czy nam za to zapłacą. Jednym słowem gówno. Za 630 złotych chcieli żebyśmy całe życie widziały w tej pracy. Powoli wszyscy odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracujących
nie ma wypłaty???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracujących
KTOŚ TU DAŁ CIAŁA.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sprzedawca
do klientki jesli nie ma towaru ktory chca ludzie kupowac to oznacza ze nikt nie bierze tego rynku powaznie?, a moze ktos chce sie z niego wycofac i dlatego nie inwestuje w asortyment??? Teraz jest taka pora ze kierownicy chca zeby byl jakis obrot szczegolnie przed swietami ale ja wiem ze nie warto sie wysilac , robic minimum i olewka. Ja jestem tylko sprzedawca ale to ja wyrabiam zyski na kierownictwo i to nas powinni calowac po rekach i dawac podwyzki a co do zmian to smialo musieliby 3/4 kierownikow punktu zwolnic,smialo,strachy na lachy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
Widzieliście gazetke z ROSMANNA Bomba... a gazeta z schleckera nuda nuda nuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkie gazetki konkurencyjne są lepsze ciekawsze a przede wszystkim więcej asortymentu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
Obroty maja byś super a gdzie nasze super wynagrodzenia ???? podwyżek ??? premie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
brak ???? tylko wymagania !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka II
do sprzedawcy Czytaj ze zrozumieniem !! Towar schodzi wszędzie tylko nie w tym sklepie, bo go nie ma! Na pytanie dlaczego nie ma , odp.pani, bo Niemiec sknera ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka III
Zgadzam się co do sklepu w Pyskowicach.Ogólnie nie jest zły,ale ta kobieta zwana kierowniczką to jakaś masakra.Ja i moja rodzina omijamy ten sklep szerokim łukiem.Wzrok tej kobiety jakbyś był potencjalnym złodziejem,uprzejmość wobec klientów,a raczej jej brak, a nawet sam jej widok odbiera chęć na zakupy,a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania-p.t.
do karlla, wine ewidentnie ponosi ta osoba ktora zatwierdzila ten plan obrotow, he,he. Dla mnie to jest smieszne kontrole, spotkania jakies wytyczne i co z tego? Sklepy musza sprzedawac towar a nie go zwracac?? I co z tym towarem robic? do kontenera? Ja to bym powymieniala tych kierownikow co sobie nie radza i tyle, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hej! Jak karteczki czerwone wyciągnięte?? pozdrawiam króla tygodniowych promocji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
no wyciągnięte a jak wiadomośc ze 2 dni przed wigilią sklepy otwarte do 20,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
kto ma do 20 ten ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomoga
jak tam marionetki na sznureczkach? co słychać? macie co jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×