Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Nie rozumię was!!! przecież bonów jest 400zł to mało!!!!!! Jestem pewna że osoby które sie wypowiadają negatywnie o firmie to jest ich pierwsza praca i nie wiedzą jak jest w innych firmach!!!! Tutaj nikt nie dorówna socjalem Schlekerowi... Co do płac to pracując na pół etatu wynagrodzenie jest elokwentne do przepracowanych godzin. Nigdzie nie dostaniecie za 20 godz. w tygodniu 2000zł!!! O tym to możecie sobie tylko pomarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manhatanka
Zadowolona,a moze tak lepiej zastapic slowko "elokwentne" slowkiem "adekwatne"?Obciach,obciach i jeszcze raz obciach jak sie czyta niektore wypowiedzi.No ale w sumie to daje nam taki przecietny obraz pracownika firmy Schlecker oraz jego IQ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa mać!!!!
po jaką cholere jest to forum?o co chodzi z tym ciągłym obrażaniem pracownikow?bylam naiwna mysląc że to forum dla ludzi pracujących w Schlecker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
ale wy jesteście poje..............................,jak bony wam nie pasują to dajcie je innym a nie ku.....................tylko narzekacie wiecznie wam mało po kiego czorta jeszcze pracujecie W FIRMIE SCHLECKER ,idzcie do konkurencji a tam na bony to tylko będziecie patrzeć jaki klienci je realizują,widać że z was bite WIEŚNIARY które maja dwie lewe ręce i oprócz narzekania nic innego nie potraficie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
ale wy jesteście poje..............................,jak bony wam nie pasują to dajcie je innym a nie ku.....................tylko narzekacie wiecznie wam mało po kiego czorta jeszcze pracujecie W FIRMIE SCHLECKER ,idzcie do konkurencji a tam na bony to tylko będziecie patrzeć jaki klienci je realizują,widać że z was bite WIEŚNIARY które maja dwie lewe ręce i oprócz narzekania nic innego nie potraficie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
ale wy jesteście poje..............................,jak bony wam nie pasują to dajcie je innym a nie ku.....................tylko narzekacie wiecznie wam mało po kiego czorta jeszcze pracujecie W FIRMIE SCHLECKER ,idzcie do konkurencji a tam na bony to tylko będziecie patrzeć jaki klienci je realizują,widać że z was bite WIEŚNIARY które maja dwie lewe ręce i oprócz narzekania nic innego nie potraficie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
dają źle ,.... nie dają jeszcze gorzej... ludzie brak słów .... jak wam nie pasuje oddajcie je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
a podatek za bony to będzie z powrotem przy rozliczeniu z 'US'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do '" zadowolona102" możesz mi powiedzieć od kiedy Schlecker płaci 2000zł za 20 godź w tygodniu???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
do felutka umiesz czytać bo chyba nie rozumiesz co napisała zadowolona???? schlecker nie płaci 2000zł za 20 godz.tylko żaden inny pracodawca tyle nie da takim jak wy co narzekają bo wiecznie mają mało; ''bony za 400 zł.żle zapomoga żle ,wczasy pod gruszą też żle,a jak przychodzi czas na formularze to pewnie te co tak narzekają to pierwsze już wysyłają wnoski DUPOLIZY,psioczą na wszystkich a jak regionalny wpada na kontrole to się podlizują a potem pisza takie bzdury na forum dziecinada......... weżcie się do roboty NIEDZIELA HANDLOWA SIĘ ZBLIŻA;-)))))i promocje trzeba zrobić:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
do " nikitka2783" po pierwsze nie narzekam, po drugie nie jestem Dupolizą a po trzecie jeżeli lubisz jak regionalny wpada i ma cię za nic to twoja sprawa, ale nie obrażaj tu innych i jeżeli wystarcza ci pensja na utrzymanie rodziny to gratuluję, lecz nie wszystkim musi to pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
do dziewczyn wypowiadajacych się ostatnio;dzięki dziewczyny,można na tym forum spotkać jednak normalne osoby.A jak sie komus niepodoba to tam są drzwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypachniona
eee jak to jest z kontrola torebek, kazdy wie ze taka kontrola to ingerencja w prawo prywatnosci a jak mnie bedzie chcial jakis kierownik skontrolowac to moge mu powiedziec bujaj sie ty nie jestes od tego.Mam prawo odmowic pokazania swich prywatnych rzeczy! Niedlugo to jeszcze moze osobista kontrole wymysla?Co to ma znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4567
jak u targi po niedzieli handlowej ??? u nas lipa było klientów zatrzęsienie dokładnie 2 :) śmiech w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
jak tam dziewczyny po niedzieli, dużo rabatów 20 złotowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
u mnie jeden...namowilam tesciowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientela
Moje pytanie do fachowcow ktorzy robia te super gazetke promocyjna, nich mi wskaza chociaz 1( jeden) sklep w polsce ktory jest wpelni zatowarowany artykulami promocyjnymi z tej gazetki. A jesli to bedzie za duzym problemem to chociaz jeden sklep gdzie moge sie spodziewac ze znajde 50% tych artykulow? Wymagam sprawdzonej informacji, sprawdzonej fizycznie i prosze mi nie wciskac kitu bo znam codzienne realia panujace w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z nikitką... Jak wam sie nie podoba praca na pol etatu, to nikt nie karze wam pracować!! znajdzcie sobie pracę na caly etat, a nie narzekajcie wiecznie na wszystko!!!! bonów dali wiecej niz w tamtym roku, zapomoga tez wyzsza, wczasy pod grusza rowniez, a Wy jeszcze narzekacie?? Nie pasuje to WON i bedzie swiety spokoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas rozdałyśmy 15 rabatów w niedziele :) jak się chce to sie da :) trzeba było informowac dobrze klientów i ich namawiac, a miałybyście o wiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
do nessi; no właśnie jak się chce to wszystko się da zrobić;-)))))) pozdro dla zadowolonych:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Nie wiem dlaczego czepiacie się tych nie zadowolonych, przecież każdy ma prawo trochę ponarzekać jeżeli jest coś nie tak a ty" neisi" nie bądź taka do przodu bo ja w przeciwieństwie do ciebie rozdałam więcej rabatów od ciebie więc skończ w końcu się tutaj tak wychwalać czymkolwiek i udawać, że wszystko jest ok bo sama wiesz doskonale jak nas się traktuje ( chyba że jesteś rejonową ) a jeżeli wystarczą ci bony za 400 zł aby zamknąć gębę to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
co do tej gazetki;wy tez dostalyscie ja 3 dni przed koncem promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.d.
Czy u was tez dzis wieczorem po zamknieciu dowiedziałyście sie ze jutro do pracy??? Jestem ciekawa który mądry regionalny siedzi w pracy przed swietami od rana do wieczora?? Jestem zła jak jasna cholera, nie dosc że wypłata do d.... człowieka maja za nic to jeszcze nie potrafią zadzwonic w trakcie pracy i poinformowac o zmianach tylko piszą smsy, w którym zakładzie pracy tak jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka123
ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT A PRZEDE WSZYSTKIM ZASŁUŻONEGO ODPOCZYNKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka456
ja tez ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT duzo zmian w Nowym Roku no i podwyzki 500pln dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka456
...dla kazdego kierownika i jego zastepcow no i moze dla asystentek bo oni najbardziej zapracowali na podwyzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczyni
produkty as dla zwierząt są sprzedawane jako dla ludzi czy u was też? ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroska
ale u nas przed świętami marny obrót gdzie małe obroty tam dużo kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
co a tymi produktami As ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×