Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość 5821
...tymczasem piszesz,ze u was 1500 utargu i pracujecie we 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalad08
bo my mamy sklep po 11h dziennie, sob, niedz krocej. one mialy bodajze do 18 czy 19 bez week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosia75
W niemczech pracownicy platne maja wedlug taryfikatora czyli dostali podwyzke i to maja zagwarantowane dzieki verdi(wolne zwiazki zawodowe). To jednak mozna. To niech mi ktos wytlumaczy: dla niemca jest a dla polaka nie ma??????????????????????????????????????????????????????? Robota ta sama. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga3
Moja rodzina i znajomi nigdy ne chodzą kupować do niemca wyzyskiwacza. Z resztą tam jest drogo. Te towary są wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goga3 ciekawa jestem co takiego jest w Schlekerze aż tak drogiego??? Ja swego czasu porównywałam ceny z Rossm i powiem że dużo rzeczy mamy tańszych a jeśli jest coś droższego to jest bardzo często u nas w promocji, więc... do kalad08 Z tego co się orientuję to wszystkie sklepy są otwarte w soboty a tylko nieliczne w niedzielę więc coś kręcisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
a gdzie wypłata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
to jakies kpiny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zero szacunku dla pracownikow, czlowiek zapier...a za darmo !!! w takim razie jutro nie otwierajmy sklepow !!!strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pier... wyzyskiwacze co oni myślą, że bedziemy za darmo robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23456
Gdzie pieniądze????????????????? Przecież oni robią sobie z nas ja......... Tylko wymagania i czepianie się o pierdoły a istotne rzeczy mają w d..... i pracowników też. To jest czyste chamstwo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinsoshe
PODBIJAM!! GDZIE WYPŁATA????????? DOSTAŁ KTOŚ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro nie bedzie kasy biore utarg i gówno mnie to obchodzi!! Każdy ma jakieś rachunki do zapłacenia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne jaja... Nikt nie dostał chyba wypłaty... A co z rachunkami?? Ciekawe czy firma nam to w jakiś sposób zrekompensuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Ja też nie dostałam wypłaty, przed chwila sprawdzałam konto...Ludu, nie dość, że klepaki, to jeszcze nie na czas, dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
trzeba zrobic ogolnopolska afere bo jak odpuscimy to pewnie tak juz bedzie ,wiec jutro z samego rana telefonujcie do swoich regionalnych, kadr,pana J i kogo tylko sie da. ja tym h... nie odpuszcze.!!!!!do dziela dziewczyny. w kupie sila !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
gdzie wypłata ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c75
uuuuhahahaha no to sie zaczeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Wypłaty nie ma w dalszym ciągu, kurcze, co sie dzieje? Wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!znalazłam to forum niedawno ja też pracuje u antona od ponad roku a widze tutaj że wasze opinie są nie pochlebne na temat tej pracy.co do wypłat to jakieś problemy były z zaksięgowaniami i plikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Jest kasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
bylo juz tak kiedys z wypłatami?? pytam,bo nie moge sobie pozwolic na ICH POMYŁKI,BLEDY SYSTEMU KSIEGOWANIA,czy jak tam zwal.....pracujemy cały miesiac i ZADAMY SZACUNKU!!!!!w koncu to my pracujemy na nich i lepiej niech o tym nie zapomna!!!!!!!! te nerwowe czekanie przed kompem i spr co chwila konta ...SPRAWIAJA,ZE SIE NIE CHCE ZNOWU ISC DO PRACY:-( gdyby nie to i te ciagle czepianie sie o pierdoly ta praca byla by naprawde swietna...przynajmiej dla mnie,ale jak sytuacja sie powt.to sama nie wiem czy nie rzuce tego z dnia na dzien...natomiast o rekompensacie mozemy zapomniec,nawet pewnie sie nie wysila zeby przeprosic:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2346
Praca super, dgyby wykluczyc tych kila "ale" atak poważnie dostałyście już nowe zasady rewizyjne czy jakoś tak, dokładnie tabelki gdzie trzeba wpisywac TAK lub NIE a potem mają to sprawdzać czy któraś nie popełni błędu a jeśli tak to do widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w firmie prawie 3 lata i wyplaty zawsze byly na czas, nawet czasami duzo wczesniej byly na koncie... co do zasad to nie dostalysmy jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona261
na stronie http://dobryzawod.blogspot.com/ znajduje się wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz wiele ciekawych wyników związanych z pracą. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????
dziewczyny wiecie może co z naszymi zapomogami??? złożyłam wniosek 13 października i nic??? ani decyzji odmownej ani pozytywnej że coś dostanę??? dług czekałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c52
a w Piotrkowie Trybunalskim zamkneli szlekera, miłe złego początki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie zle zlozylas wniosek, badz nie dolaczylas jakiegos papierka. bo jezeli wszystko gra to raczej kazdemu przyznaja. ja dostalam pieniadze w grudniu z tego co pamietam a skladanie wnioskow bylo do pazdziernika badz listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×