Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość GITARA
z wykształceniem nie do starego antka. żeby przymierać z głodu. antek jest po zawodówce masarskiej. umie trzymać nóż i niedorajdy życiowe za 600zł. te niedorajdy zawsze porównują się do gorszych bezrobotnych. nigdy do tych co ledwo mają po 3tyś. i biadolą. żul z rogatek i reszta pijaczków i pijaczek mają wiecej od was bez roboty. i balują codziennie. jak tak młode PIEKNE POLKI w 2011r przymierają z głodu? TO WASZ WYBÓR, SAME SIĘ W TO WPAKOWAŁYŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Miałam do czynienia z Panią Błonska raz...nie odniosłam negatywnych emocji... ale ta Żak...to dramat!!człowiek z marszu ma ochote ja zabic!!Fatalny babsztyl...nie dosc, ze brzydka jak noc, to jeszcze chamska, bezczelna... okropna baba!!Gruba, zaniedbana...asystentka-buhahahahahahahaa:D Dramat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
mala Zmien dilera albo bierz polowe miej... Jak komus moze sie podobac praca w schleckerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długodystansowiec
Mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka
Chciałabym dowiedziec się czegos na temat p. Maśląkowskiej. Jakie macie o niej zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moglibyście mi przybliżyć na czym polega praca w tych drogeriach. znalazłam ogłoszenia w urzędzie pracy na stanowisko kasjera lub kierownika. czytałam poprzednie opinie i szczerze są przerażające. czy jest ktoś kto obiektywnie napisze coś o tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P
Wiecie co, smiac mi sie chce jak czytam wasze wypowiedzi. Każdy tylko narzeka nic więcej.. ok praca mało opłacalna, ale przecież nikt was nie zmuszał do jej podjęcia prawda ? Nie podoba się to wybierzcie się na prawdziwy market typu Piotr i Paweł czy może Inter marche, albo Auchan .. tam poznacie prawdziwy zapierdal. Mi się praca w schleckerze podoba, jak wiadomo wszędzie są mniej i bardziej sympatyczne osoby. U nas w sklepie panuje bardzo miła atmosfera, zawsze jest co robić i nikt nie marudzi, jeśli nagle okaże się, że dany produkt ma być ometkowany na czerwono,a nie zwykłą metką.. no bo przeciez to jest karygodne takie niedociągniecie z góry prawda ??!! Żal i rozpacz moje drogie panie. Nie podoba się to zrezygnować, a nie siać ferment i tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
do zmiana promocji Jak ci się praca nie podoba to ją zmień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
Narzekać to każdy potrafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM JUŻ DOŚĆ!!!!
a ja w końcu powiedziałam "dość". Mam już po dziurki w nosie tego całego Schleckera i ich "nowego kierownictwa" nikt mnie tu nie będzie traktował jak śmiecia. Wczoraj dałam wypowiedzenie!!! Mam już nową pracę i zaczynam od 1 marca...co więcej będę tam na pewno lepiej doceniana finansowo niż w tym "gnoju". I tak długo wytrzymałam ,2 lata znosiłam wszystko ale miarka się przebrała.... ZA TĄ CAŁĄ FIRMĘ POWINIEN SIĘ KTOŚ OSTRO ZABRAĆ....SANEPID...PIP I INNE INSTYTUCJĘ!!! SANEPID miał by używane gdyby się dowiedział że sprzedaję się w tej firmie przeterminowane kosmetyki do makijażu bo żadna "oferma z górnego kierownictwa" w tej firmie nie zna się na odczytywaniu dat. Kosmetyki które dostajemy na zatowarowanie nowo otwieranych sklepów leżą całymi latami na innych magazynach a później sprzedawane są w sklepach. UWAŻAJCIE co kupujecie bo czasem rano się obudzicie z trzecim okiem;-) Na temat p. Błońskiej, p. Maśląkowskiej a tym bardzie na temat p. Rak się nie będę wypowiadać...jestem właśnie po kolacji i mogłabym wszytko zwrócić... Ale współczuję nowo przyjętym paniom które zdecydowały się na pracę w tej firmie. Ubezpieczcie się w dobre psychotropy na nerwice bo daję wam że maksymalnie 3 wizyty kierownika regionalnego da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamiaaaa
pani M. i R. to nie znam ale pani B to jakas porazka faktycznie caly czas siedzi w biurze ostatnio nawet na inwentaryzacji to my stuku puku pol dnia a ona nawet nosa nie wynurzyla.jak dziewczyny szykuja sie jakies podwyzki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afijka
do zmiana promocji dlaczego tego pani r nie powiesz co taki tchorz z ciebie a moze juz nie pracujesz pani r cie zwolnila bo taka beznadziejna bylas albo zazdroscisz ze ktos tak daleko moze zajsc ty kretynko jak praca ci sie nie podoba to spadaj do turka kebaby krecic !!!i pani m i pani b tez ci nie odpowiadaja bo potwierdzaja cie w tym ze jestes skonczona idiotka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Moja Droga Afijko;) Owszem, powiedziałam Pani R. co o niej myśle i co o niej sadze...Miałam z tego powodu wiele rozmów, które spoczeły na niczym... Ani nikt nie wyciagnał wniosków ani ja nie poniosłam konsekwencji...wyszło na zero. Nie jestem kretynką i nie zazdrosze "zajscia "daleko" tej pani ponieważ uwazam, ze nawet bycie kierownikiem regionalnym czy tez asytstentem w Schleckerze to zaden powód do dumy...Ogarnac 10 sklepów z dwu osobowa załoga to zaden problem, wierz mi...co maja powiedziec regionalni Biedronek, Lidlów, Rossamna, krórzy maja pod soba tylu ludzi? Umiec zarzadzac TAKĄ załogą to powod do dumy. Pani R wie, co o niej mysle i co o niej sadze, ma tego swiadomosc. Do mała Czytaj ze zrozumieniem... W piatek składam wymówienie, bo znalazłam inna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana promocji
Do zainteresowana Ja Ci odpowiada praca na poł etatu, zarobki 850 brutto, bycie samej na sklepie, bieg miedzy toaleta, półkami a kasa, zero czasu na zjedzenie posiłku lub jedzenie go w ratach...pilnowanie złodzieji, znoszenie fochów regionalnych..., praca raz na rano , raz na popołudnie, raz cały dzien...to bardzo prosze;) Za nadgodziny płaca, sa uczciwi. Do firmy nic nie mam...jest ok w stosunku do pracowników, ale co do jej funkcjonowania mam ogrome ale...ale to juz zalezy od regionalnego i kierownika sklepu, ja niestety obie panie mam do dupy i dlatego sie zwalniam z pracy...no ale od 1 marca zaczynam nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyschlecker
to że dostałaś inna prace to bądż szczęsliwa bo ja od trzech miesiecy nie pracuje w tej firmie i teraz każdy kto widzi moje cv i że pracowałam w tym sklepie to mi dziekuja. Zwłaszcza w takiej branży jak schlecker!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzza
Gość Zmiana promocji
antychlecker To wywal tego Schleckera z CV i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś coś wie na temat pit-ów?? kiedy beda?? tylko u nas na ostatnia chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grze/szcz
Popieram opinie eksperow ze zmiany loga czy pospieszne proby przebudowy sklepow sa za pozno! Takie zmiany powinny byc przeprowadzone juz w 2004 r. kiedy to rozpoczal sie kryzys w tej firmie. To co robiono przez te 6 lat? Warto zobaczy jakie sa oferty pracy w niemczech tylko potrzebuja ludzi na przyuczenie i na niepelny etat. A zgadnijcie ile pracownikow w polsce samych sie zwalnia lub sa zwalniani, no tak w skali miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r52
u starego antka myślę, że około 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza159
Jestem klientką Schlekera! Muszę przyznać Wam racje, Schleker ma coraz gorsze promocje, pustki na półkach no i chyba spory problem z kadrą. Mieszkam w małej miejscowości Żnin. Na początku fajny sklep, dużo fajnych kosmetyków, miła obsługa. Niestety od jakiegoś czasu coraz gorzej, ciągła zmiana personelu , pustki na półkach, a obsługa....dramat.Jest teraz jakaś nowa kierowniczka która nosi głowę wysoko, no i dwie blondynki jedna ma taki wyraz twarzy że boję się o cokolwiek zapytać , a druga miągwa która najdłużej pracuje a najmniej wie. Na oknie wywieszona oferta pracy,a w sklepie ....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna klientka schlecker
ja byłam wierną klientką Schleckera od 3 lat. Codziennie chodziłam w moim mieście na zakupy do tego sklepu, ale nie tylko żeby robić zakupy ale również pogawędzić sobie z paniami które tam pracują. Co jak co ale personel sklepu w moim mieście jest super dobrany. Zawsze skore do pomocy i uśmiechnięte Panie. Jednak od jakiegoś czasu już nie robię zakupów w Schleckerze. Nie dlatego że zostałam źle potraktowana przez którąś z Pań bo w życiu te ekspedientki nie powiedziały mi złego słowa. Przestałam chodzić tam na zakupy bo pewnego dnia gdy byłam tam na zakupach oprócz pań które widzę tam codziennie od 3 lat były jakieś nowe Panie które już na samym początku zaraz po wejściu do sklepu zrobiły na mnie okropne wrażenie. Z tego co zrozumiałam były to jakieś KIEROWNICZKI które kontrolowały sklep. Jedna wysoka w okularach (głowę nosiła tak wysoko że bałam się że za chwilę zahaczy o sufitowe lampy, i do tego jej zabójczy wzrok mówiący "po co wy tu ludzie przychodzicie??"), druga pani niska, ale potężnych rozmiarów wzrokiem patrzyła na mnie jak BAZYLISZEK na swoją ofiarę. Wszystko było by ok gdyby nie sytuacja która miała miejsce na sklepie. Obie panie władczym tonem zaczęły kierować tymi biednymi "naszymi" paniami ze sklepu jak niewolnikami lub co gorsze jak więźniami w obozie pracy. Nic im się nie podobało, wszystko było na "nie"... Nie tylko ja czułam się nieswojo w tym sklepie bo obserwowałam miny innych klientów kiedy te beształy nasze panie. Proszę mi wytłumaczyć jak tak można traktować ludzi??? Przecież to oni pracują na WAS na "górze" żebyście miały dobre pensję??? Może czas aby klienci wzięli sprawy w swoje ręce i zgłosili takie niegodziwości odpowiednim instytucjom w końcu "KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY" i to my powinniśmy być zadowoleni!!!! A ja niestety nie jestem....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gut1
czy to prawda ze jesli najmniej zarabiajacy w tej firmie: kasierki, pakowacze itp. nie dostana 420 zl podwyzki to moze sie tak dziac jak ostatnio w tyskiej fabryce fiata? tam podobno sabotowano produkcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga ahhdhgjdjdg
witam, czy dostałyście już pity? bardzo proszę o napisanie kiedy je będziecie dostawały. dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyschlecker
do zmiany promocji:) to by było dobre tylko jak idę na rozmowę o pracę to musisz powiedzieć gdzie wcześniej pracowałaś więc tu zaczynają się kolejne schody, a co do rozliczenia to chyba nikt nie jest zdziwiony że ze schleckera na samym końcu dostaje się takie rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
no własnie-ja też czekam z niecierpliwoscią na pit-y i co?i nic...............moze wkoncu ktos z"gory" zechce sie tym zajac???????? a swoja droga mam pytanie czy pan Radzio F ma juz swoja asystentke????????????wie ktos cos na ten temat????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki pan
Przysyłajcie podania, jak najwięcej, możecie nawet calej rodziny i zachęcajcie wszystkich do wysylania, oferty znajdziecie na stronie, zawsze jest olbrzymie zapotrzebowanie no i nie zapominajcie ze w tych Małych miejscowościach jest bezrobocie. Zachwalajcie, nakłaniajcie, mówcie ze w tej pracy nie ma wad, samo szczescie i nieważne ze przed wami były wcześniej inne koleżanki itd. BŁAGAM; BŁAGAM,BŁAGAM, PRZYSYŁAJCIE PODANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
u was tez spadly tak bardzo utargi? o co chodzi? człowiek wychodzi z siebie a tu nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
lece do pracy.ciekawe jak dzis bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×