Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość ma ma mia
U nas juz chyba z 3 tydzien nic z Bsica nie doszlo,a klienci pytaja i odchodza z niczym bo ilez w koncu mozna tlumaczyc ze braki na magazynie????A co go to obchodzi??????Wiadomo pojdzie do konkurencji i tyle z klienta bedzie..... A regionalny napisal przed niedziela handlowa zeby jak najwieksze utargi byly,wozki przed sklep...Bylyby puste bo klienci nie wchodzac do sklepu"zrobiliby sobie zakupy";-> Wiec ja pytam czym mam kurcze zachecac tych klientów jak nawet towar promocyjny ktory sie rewelacyjnie sprzedawal nie przychodzi z nastepna dostawa bo znów braki na magazynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moze trzeba wynajac jakies tancerki go go zeby paradowaly w bikini miedzy regalami moze choc wtedy mezczyzni by robili czesto zakupy????? Jak mam zachecac klientów ????Mam ich sila wpychac do sklepu i wciskac cos innego zamiast tego co chca a nie ma?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agravka2
A ja proponuję policzyć klientów których w tym roku bezpowrotnie straciły sklepy. Od dłuższego czasu serwują nam coś w rodzaju promocji które według mnie rozczarowują są nudne, krótkie,przewidywalne,niekobiece i na tle konkurencji wypadają kiepsko. To wszystko powoduje że w sklepach panuje atmosfera jak na grzybobraniu. Mam tylko jedne pytanie czy uważacie że akcja marketingowa to porażka a o wszystko niech sie martwią sprzedawcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
PENSJA ZDECYDOWANIE JEST ZA NISKA!!! LICZe W STYCZNIU NA JAKAS PODWYZKE......po co sie starac skoro tego nie doceniacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
A najlepsze jest to ciągłe straszenie upomnieniami. Może tak zacząć od tego szczebla na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwyżka -można tylko pomarzyć!!!u mnie kasjerki mają teraz więcej godzin i wychodzi im prawie 1000zł a ja jako kierownik mam 1400 i do tego milion rzeczy na głowie!!!!nie narzekam na prace bo lubie ją ale nie ukrywam że podwyżka by się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
z podwyżkami to już jest przegięcie... kazdy kierownik na nią czeka. faktycznie smiech na sali, bo jakby przeliczyc zarobki etatowej kasjerki, to kierownik zarabia podobnie... W której szanujacej sie firmie kierownik zarabia 1400??????????? Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kazdy ma swoje widzi mi się!!!przyjedzie asystentka regionalnej mówi co innego i trzeba zrobić tak jak ona mówi,przyjedzie regionalna mówi znowu co innego,przyjedzie pan j.i okazuje sie że to co mówiła regionalna i jej asystentka jest żle i trzeba zrobić tak jak on mówi!i być tu człowieku mądrym co chwile wymyślają jakies przebudowy każą przestawiać regały,półki a klienci jak przychodzą na zakupy to potem szukają i pytają gdzie jest jakaś rzecz bo była tu a jej niema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat2412
Są święta to powiem tak, powinniście sobie poszukać pracy.I byłoby dobrze jak byście się sami zwolnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZTALOWA
Jak jest u was z kamerami??są??sprawdzaja zapisy na płytach czy tylko są dla picu???bo u nas załozono i nie wiem jak to jest z zapisami???płyty są ale nie widze ich w środku wiec o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
Magnetowid ma wbudowaną nagrywarkę i wszystko nagrywa się na twardym dysku. Jak chcesz mieć dodatkowe nagranie to możesz sobie nagrać sama na płytę ale musisz znać hasło dostępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
to zart z tym 1400zl dla kierownika??? myslalam ,ze choc 1800 na start!!!!!niech sie lepiej góra obudzi i zobacza jakie sa zarobki w innych sklepach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to co? nie ma dodatku za stanowisko?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
kryzys kyzsem,ale ceny tak rosna ze za te wyplaty NIE DA SIE WYŻYĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile mają regionalni albo pan j.bo nie wierze że mają źle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
no też tak myśle .... wszystko poszło do góry a nasze wypłaty stoja w miejscu, ciekawe co bedzie w styczniu może daja podwyżke. dodatek za stanowisko ha ha ha jeszcze Ty jako kierownik sklepu dostaniesz po głowie jak coś pójdzie nie tak..... pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZA5
WYSTARCZY, ŻE KAŻDA Z WAS NIE PRZYJDZIE OD NOWEGO ROKU DO PRACY A STARY ANTONI ZWIJA ŻAGLE W CIĄGU TYGODNIA. TO WY NIEMOTY ROBICIE MU TO BOGACTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schlecker to dramat
Padną w Polsce, maja pustki na sklepie, pojedynczy personel, który musi wszystko!!!Zodzieji, którzy jebią na potęgę!!! Nie, to jest cyrk jakiś...jak może być 1 babka na 300 metrowym sklepie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zduńska Schleckerowa
Zgadzam się...pensja żadna...jutro zmiana promocji, ja sama:( trzeba policzyć zmianę cen...ludzi bedzie full bo po wypłatach i sobota...ciakawe...a sklep czynny do 15....od 10...mam się zesrać przepraszam??? No tak, chyba się zesram!!! Wale to, niech góra zacznie myśleć...bo narazie kiepsko im to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!! Każdej z Was Życzę w Nowym Roku GODNEJ pracy dla ŻONY i MATKI. Mam to szczęście i już nie muszę myśleć o tym całym schleckerowskim cyrku! Tym które dalej będą tkwić w tej farsie- życzę podwyżek, dodatkowych etatów i.... klientów!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
a ja mam takie postanowienia noworoczne, po pierwsze znalezc nowa prace, a po drugie do tej pory nie przejmowac sie wygorowanymi wymaganiami pseudo regionalnych...skoro oni maja kierowniczki gdzies my powinnysmy robic to samo...a szykuje sie kilka zjebek :) akcja schlecker kocha dzieci okaze sie wieeeeeeeeelka porazka, polowa towaru nie dojechala hahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Karlla wzajemnie ! Milego podcierania tyłków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZA6
HAHA DOOOBRE .!!! OBNIŻAJĄ CENY NA 100 PRODUKTÓW A NA 200 PODWYŻSZAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde niech niektorzy zastanowia sie co pisza.... tyle razy byl ten temat poruszany jak wam sie nie podoba to sie zwolnijcie!!!!!!!!!!!!! narzekac to kazdy potrafi!!! Dajcie sobie na wstrzymanie!!!! a tak na marginesie to bylo info wczesniej ze zam wieksze ilosci bo bedzie akcja dzieci. A to ze teraz towar nie przyjezdza to czym sie martwicie, za to odpowiada Kraków wiec co sie tak pieklicie. Brak dojrzalosci u niektorych mnie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
brawo,własnie jak sie komus nie podoba to żegnam,kurcze jest tylu innych ,którzy przyjda na wasze miejsca-ludzie-uspokojcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A swoja droga u nas akcja z dzieciakami cieszy sie duzym zainteresowaniem,a z racji tego ze juz cały grudzień mielismy dobre utargi dostałysmy od stycznia podwyzki-wiec jak widac,wszystko jest mozliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
hahaha akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
wy w grudniu a niektorzy caly rok, a podwyzek nie widac... ciekawe czy inne sklepy tez tak obdaruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxjhsdasdi
To prawda że niektóre sklepy dostały podwyżki tylko szkoda że regionalni nie dawają ich wszystkim tylko tym którzy im się podobają a resztą pomiatają jak mogą... Jest coś nie tak z tą firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
to nie fair!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
dziewczynki...robic tyle by sie nie narobic:)) jaka PŁaca, taka PRACA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
czyli za taka płacę powinnyśmy leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×