Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość Pani Wstyd....
u mnie w zeszły tygodniu miałam 7 stron braków w magazynie w tym tygodniu 6!!!! Przez te ich braki mam puściutki magazyn i niestety nie mam czym zatkać dziur na sklepie....oni zamiast przejmować się pierdolonymi woblerami i stikerami powinni zainwestować w TOWAR!!!! Polityka firmy jest do bani!!!!!!!!!!!!!!! A Kremów NIVEA nie mam już drugi tydzień i komu teraz wezmą premie za brak aktywnej sprzedaży przy kasowej??? Może PANU JÓŹWIAKOWI.?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam trochę
Do ma ma i pani wstyd, dziewczyny skoro na magazynie macie totalny brak to moze sie z wami podziele?? mam w regionie jedne z lepszych obrotow wiec wciaz dostaje przemagazynowania ale nie nadazam ze sprzedaza :) poza tym dostaje rzeczy ktore u mnie slabo rotuja, chetnie oddam i to jak najszybciej, bo z tego co wiem w najblizszych tygodniach beda duze problemy z towarem z magazynu. swoja droga regionalni powinni sie porozumiec miedzy soba i w zaistnialej sytuacji wziac sie za przemagazynowania, po co ma u kogos stac przez rok i sie nie sprzedac skoro inne sklepy swieca pustkami? piszcie co potrzebujecie to w miare mozliwosci oddam z mila checia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza5
ja potrzebuje chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Słowa pana kierownika regionu na braki w dostawie "prosze sie uzbroic w cierpliwosc towar niedlugo dojadzie" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka3
braki muszą być. stary dziodek bierze na kreske. jak kojfnie to kto to spłaci. nie te czasy żeby firmy dawały starcowi na kreske. a magazyn w piotrkowie to nie jego. on to tylko dzierżawi , tak jak skepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Wiadomo cos o kasie za wczasy pod grusza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
chyba ktos tu napada na sklepy ze wie jak to wyglada!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prawda
Antagonizm Sprzedaży brawo! Kłaniam się w pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vella bella vella
dziewczyny ile się zarabia jako kasjer sprzedawca w schleckerze? Z tego co widzę to umowy na pół etatu, tak? A można np. brać nadgodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wstyd....
na 1/2 etatu ma się jakieś 630-660 zł w moim mieście, a nadgodziny jeśli są to można dorobić, głównie są one w wakacje i przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...najbardziej wnerwiające...gdy zmiana cen jest w trakcie obowiązywania bonow towarowych i bon odejmuje ale od wyzszej ceny...grrrrr....niemozna naprawde zapanowac nad takimi błedami ktore sprawiaja ze klient ma firme za złodzieja a nie za przyjaciela?????????obecnie ....zapas clin.....szampony koloryzujące garnier....itd....nie pierwszy i zapewnie nie ostatni raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wstyd....
Bony to pestka...najzabawniejsze jest to gdy przychodzą czerwone cenówki na promocje z ceną 14.49 (mowa tutaj p dużych szamponach ELSEVE) a na pasie cenowym bez promocji szampon jest po 13,99 zł:-) . Gdy to widzę to stwierdzam że w naszej firmie pracują IDIOCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do tych co planuja te akcje prom i ceny to fakt masakra.... teraz tez nie zgadza sie cena na ne mleko... albo jak jest zmiana cena a nie wchodzi na kase albo jak drukuja za malo cenowek....smiech na sali..a najlepsze jest ja sprzedajac jakas rzecz dowiaduje sie ze zrobili na nia inna cene.... jak tansza to jeszcze ale jak droższa no to buba i dziwic sie ze inwentury nie sa na 0,0:) no ale coz cierpliwosci zycze wszystkim... A powiedzcie mi taka rzecz czy ktoras byla w ciąży?? jak to jest z powrotem po ciazy czy przyjmuja i co z ta premia w umowie czy bedac na macierzynskim mam ja wyplacana??? dzieki na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie pytanie czy ktoś dostaje premię pracując jako kierownik?jeśli tak to co trzeba zrobić żeby ją dostać i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wstyd....
ja dostaję premie i jestem kierownikiem sklepu. Z tego co się orientuję trzeba przynajmniej przez 3 miesiące wyrobić plan żeby dostać premie chyba że dostajesz ją do umowy ( tzw. premia motywacyjna ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
premia zawsze jest w umowie. są tez tzw premie pieniężne, ale na pewno nie za plan. ja robię plan od stycznia, zwiększali mi go już 3 razy, a premii jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka6
i te beznadziejne znicze. prymityw to kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
magazyny puste to zawalaja nam sklepy zniczami:-) No nie zaprzeczam nie sa ciekawe i ceny tez mało atrakcyjne:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prawda
Dzisiejsza dostawa to wena twórcza magazynu bo na pewno nie to co się konkretnie zamawiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
dostawa... ?? o ile mozna to tak nazwac... wiecej stron "brak tymczasowo w magazynie" niż towaru, ktory przyszedl. ciekawa jestem co tam sie dzieje. a za niedlugo o te znicze + cukier bedziemy kladły zamiast np, karm dla zwierząt :) no bo przeciez schleckerzy przyjezdzaja, sklep ma byc peikny, pelny towaru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wstyd....
cukru u mnie już nie ma, towar promocyjny rozszedł się przed rozpoczęciem promocji:-( towar z magazynu centralnego lichy jak piernik....a Antki sobie przyjadą i jak zobaczą ten syf to zawiną ogony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
a wiadomo w jakich był miastach? i jak po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jakaś z tymi brakami w dostawie!!!papieru toaletowego niema czy u was tez nie doszedł ten po 9.99?bo u nas jedynie papier idzie jak świeże bułeczki a teraz klapa handlu niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma niestety... najgorsze jest to, że co drugiej osobie trzeba mówić, że czegoś nie ma i tłumaczyć się dlaczego. i wysłuchiwać narzekania, tak jakby to była Nasza wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
Dziewczynki a co to za kobitka jezdzi zamiast regionalnej B.S? Malo sympatyczna...szykuja sie jakies zmiany regionalnych??:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że dużo sklepów się zamyka w piotrkowie już zamknęli co to dalej będzie u mnie też utargi spadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4111
czy słychać coś pieniążkach za wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6gaga
Hej, u nas znicze sie nie sprzedają a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
u nas tylko te wkłady olejowe ale znicze-zero sprzedanych:-( Ale coz nawet w biedronce sa ładniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
znicze w ogole nie schodza...wkladow olejowych sprzedalysmy moze pare sztuk...ale nie oszukujmy sie, ani to tanie, ani tym bardziej ladne...a jak u Was z utargami, bo u mnie tragedia...niby zbliza sie okres przedswiateczny, a sklep swieci pustkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×