Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

teraz jest promicja 2+1 gratis ręczniki AS, zeszły tydzień były odwołane. W przyszłym tygodniu będą 2+1 gratis żele RILANJA. Papier już nie jest w promocji 2+1 gratis...PROMOCJA na papier trwała tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza5
tak drogiego papieru w promocji nigdzie nie było , jak u szfaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ,,, info odnosnie 2+1 byla smsem ze trwaja tydzien i najpierw papier potem chusteczki a teraz reczniki-odwolane, dopiero potem doszlo info w poczcie jesli sobie chowasz to doszukasz sie takiej tabeli w ktorej wszystko bylo jasno napisane!! papier AS juz dawno sie skonczyl.... a z jakiego okregu jestes bo moze gdzies tam daaaleko jest inaczej ale watpie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
jak była akcja na apier to u Nas nie przychodzil papier-wielka promo mielismy bez papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre :) sprzedają papier dalej w 2plus1 :) przecież skoro była promocja w gazetce to trwała tak jak gazetka?! nieźle...:D ale się uśmiałam! u mnie pierwszego dnia sprzedało się wszystko, tzn. papier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaahhaa
ja pier.... widze w kazdym sklepie samowolka kazdy sprzedaje jak chce. Przeciez byla informacja co do promocji 2+1!!!! Jeden artykuł na jedna promocje czyli na dwa tyg!! czy kiedykolwiek było inaczej?W ostatniej gazetce mialyscie wszystkie art na promocji 2+1?? Bo ja w SWOJEJ gazetce widzialam tylko chusteczki dla dzieci, a nie papier i ręczniki.Może sprawdźcie nr kuponu sprzed roku na zakupy za min 50zł oddajemy 10zł. Jej też ostatecznie nikt nie odwołał może dalej działa, a klientów bedziecie miec wiecej. Poza tym fakt nasz regionalny p. B. odwołał 2+1 na ręczniki, ciekawe co z żelami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
w gazetce nie było nic o promocji 2 plus jeden więc chyba cos mylisz moja droga..były tylko chusteczki dla dzieci....cała reszta jest bez kuponów ...chyba pracujesz w innej firmie??????? jeżeli byłoby odwołane to i nr.kuponu by nie wchodził a jest odwrotnie.... a co do zakupów 10 zł taniej od kwoty 50 zł to jak pamiętasz nr rabatu to podaj.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo coraz lepiej ;D były chusteczki w gazetce i papier(bynajmniej w gazetce dostępnej na stronie schlecker, bo papierowej nie dostałam wtedy) ale to chyba oczywiste, że te promocje nie mogą trwać w nieskończoność? Macie racje nikt nie określił terminu trwania, ale czasem w tej firmie trzeba samemu pomyśleć a nie tylko klepać wg. schematu :) ciekawe właśnie co z żelami będzie, mam nadzieje, że nie odwołają tj. ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoroko
a ciekawe co z obiecanymi ,,nagrodami,, za utargi świąteczne tj wzrost sprzedazy..proporcjonalnie do grup....... za bony...jakos mowili mowili i rankingow niewidac.....bylo do przewidzenia ze to zwykła SCIEMA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas co sie robi na schleckerach SAMOWOLKA .a gzie wasze kierowniczki nie mowia wam jak dlugo ma byc promocja to one dostaja smsy!papier toaletowy nie pamietam juz dawno kiedy on byl na prom.2+1chusteczki do dzieci 2+1 jakies 2promocje temu!obudzcie sie laski bo remanenty powychodza wam zle jak dalej dzielicie klientow darmowym papierem i was zwolnia.acha nasza kierowniczka tez nie zamyka sklepu ani raz w tygodniu w soboty tez nie MASAKRA poczta byla ale ona ani niesni zeby chodzic od poludnia ma to w tylku o 16 do domu i czesc mowie wam ROBTA CO CHCETA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaahhhaa
do ,,, czy jakos tak takich jak ty nam potrzeba malo kumatych i wykazujacych odrobine zainteresowania... do takich wlasnie jak ty trzeba zawsze duzymi literami i 20 razy powtarzac. i chocby kr napisal ci esej na temat jednej prostej rzeczy do zrobienia to pewnie i tak cos spier....isz. do tej pory mam smsa od kr ze zaczyna sie akcja papier 2+1 A Z NASTEPNA PROMOCJA chusteczki dla dzieci. to chyba dla kazdego kps co choc troche mysli logiczne: jedna promocja sie konczy druga zaczyna, no ale tak... KR nie napisal tych waznych słów: PO 2 TYG AKCJA NA PAPIER SIE KONCZY I ZACZYNA NA CHUSTECZKI wiec ty sie pewnie juz pogubilas... moze za pol roku kiedy przez przypadek Kr na kontroli zauwazy ze dalej kasujesz papier 2+1 i dostaniesz opier... to wowczas dopiero wg Ciebie promocja dobiegnie konca... bo inaczej skoro nie masz informacji o zakonczeniu akcji to kiedy masz zamiar zakonczyc u siebie promocje na 2+1???? jak kupony same przestana wchodzic na kase??? nie mam pytan czasami myslenie kurna nie boli!! a jak jednak boli to koniec jezyka za przewodnika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...za to ja pierwsze słyszę o nagrodach za utargi świąteczne ;) a byłoby za co nagradzać ;) bez ładu i składu to wszystko...ale co w jakim wózku ma być i jaki plakat w którym oknie to oczywiście wszyscy muszą wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaahhhaaa
cichoszasza pozdrawiam, chyba odnosnie kazdej sprawy mamy te same poglady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odnosnie tego ze pisze jedno i to samo w kolko i oto ze na forum prosze o pomoc A mianowicie prosze o pomoc nie was a mam cicha nadzieje ze p.J tu zaglada i cos z tym zrobi ze kierowniczki niektore nie chodza od poludnia.Zygac mi sie chce jak widze ze ona o 15 lib 16 wychodzi do domu i ma cos z dnia a ja?nawet z dzieckiem nie wyjde na plac zabaw bo o ktorej o 20???gdybym miala inna prace albo niepotrzebowalabym kase to dawno bym sie zwolnila ale z praca kiepsko w naszy regionie.jak tylko otwieram drzwi schleckera to juz mam dosc ze znow cale popludnie tu spedze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: rankingow nie ma i nie bedzie.. chyba ze zrobimy szumu u p.J!!! Mają niby wejśc nowe konkursy ale skad penosc ze znowu w firmie zle sie nie bedzie dzialo i nie odwolaja... zalegle to konkurs na bony schlecker, na najwiekszy wzrost procentowy utargu za 12/11 wporownaniu do 11/11, i jeszcze jeden ktorego nie pamietam:P ewidentnie p.J unika i gupa wali ze zapomnial..... a my glupie staralysmy sie i co??? aaa i nie wspomniec o sprzedazach przykasowych...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfnvofi
a ta znowu swoje.przybudzasz juz babo! nie prosciej do niego zadzwonic? albo anonimowego smsa napisz z neta prosciej bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo sie wypowiadac! temat PAPIERU ktore laski zle sprzedawaja jest zenujacy!!!!juz znikam z forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBRODNIA PRACUJE PO POLUDNIU
wlasnie zenujaca jestes ty i twoj od conajmniej 2 tygodni odgrzewany kotlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
wypłaty odkad pracuje sa na czas a nawet dzien przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalellilolu
to chyba krotko pracujesz. w ciagu ostatniego roku dwa razy sie spoznili z wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
ponad rok- raz sie soznili ale był sms od KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuganierozłączka
hej dziewczyny....własnie tez sie ostatnio zastanawiałysmy w sklepie co tam z tymi rankingami....i chyba poprostu zarobili z nas balona....a swoja droga jak wm poszło z tymi bonami firmowymi bo u nas az jeden poszedł..hehe...wiec i tak sie na to bysmy niezałapały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuganierozłączka
hej dziewczyny....własnie tez sie ostatnio zastanawiałysmy w sklepie co tam z tymi rankingami....i chyba poprostu zarobili z nas balona....a swoja droga jak wm poszło z tymi bonami firmowymi bo u nas az jeden poszedł..hehe...wiec i tak sie na to bysmy niezałapały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
ja w grudniu sprzedałam az 3 bony a odkad pracuje az 4 :)dobry wynik co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja żadnego nie sprzedałam jeszcze ;) ale spokojnie, ponoć są sklepy gdzie się setki, a nawet TYSIĄCE sprzedają, więc nie ma mowy żeby ktoś dostał nagrodę za kilka sztuk... Dziewczyny to nie Rossmann, tu nie ma premii, nagród, paczek dla dzieci etc...To tylko Schlecker;) ale cieszmy się, że mamy nadal pracę i jeszcze dodatkowa kaska wpadnie na Wielkanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
tez bym chciala dzis wyplate miec na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
życzenia spełnione jest wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×