Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość owa23
czytam te wszystkie wypowiedzi i włos się na głowie jeży !! . te wszystkie epitety TY ... to świadczy o kulturze człowieka . Zawsze nad kierownikiem jest ktoś wyższy i potem jeszcze wyżej, taki problem trzeba zgłaszać. Kiedyś pracowałam w takiej firmie, że pracowałam wigilię , 1-szy dzień świąt i 2-gi po całym dniu a szef obrażał i poniżał pracowników przy klientach . To jak czytam te wypowiedzi to czuję się jakbym nie pracowała w firmie Schlecker . Nigdy nie była poniżona jak nigdy ! Dostałam premię na święta i nikt na mnie nie krzyczał. Ja też staram się być w porządku dla koleżanek z pracy . Produkty Schlecker dopiero poznałam jak zaczęłam pracować w tej firmie . Uważam że są godne polecenia ps. Papier toaletowy polecam moje 4 litery się nie skarżą ;] , chemię tj. pianka do łazienek, do tapicerki, żel do WC , itd. mogłabym polecać. Nie mam płacone od reklamy. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do latamito
chyba jaja sobie robią!!!!!nie rozumiem piszesz że zamykają sklepy a na stronie Schlecker są ogłoszenia o pracę,wydaje mi się że to jest początek końca tylko nie mówią to oficjalnie abyśmy nie szły gdzieś indziej,ale jak zaczynają zamykać to po kolei będą to robić bo nie zostawią tylko część bo im sie to nie będzie opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxxxxxxxxxxxx
Moja siostra pracowała w Ahold i była to duża sieć w Polsce obroty mieli bardzo dobre ale co z tego firma miała kłopoty w innym kraju i sprzedali Ahold w Polsce.Nie wiemy co oni planują jak w Niemczech ogłosili upadłość to przekłada się to na całą firmę obojętnie w jakim kraju mają swoje oddziały,powiedzmy sobie szczerze Schlecker ma bardzo duże problemy i jakie tego będą skutki chyba nie najlepsze dla nas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
jakbybyły az takie duze problemy ktore dotycza w polsce to nie wprowadzili by socjalu na swieta,ktorego juz nie bylo pare dobrych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Niestety zamykają. A pracownicy dowiadują się o tym ostatni lub przypadkiem od osób trzecich... Nie powiedzą oficjalnie, bo wszyscy uciekliby na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arkola
A co ma z tym wspólnego socjal przecież to są nasze pieniądze które nam potrącają z poborów, a że wcześniej tego nie było bo widocznie centrala ja sobie rozdzielała lub imprezy robiła a teraz jak jest zle i może nie zdążą wykorzystać to dają pracownikom bo w razie plajty firmy to pieniądze przechodzą z tego funduszu na skarb państwa.Przecież w każdej firmie jest fundusz socjalny i musi być wykorzystany w danym roku bo jak nie to przechodzi na skarb państwa.W każdej firmie tak jest nie ważne czy to polska czy zagraniczna.Zgadzam się w 100% z Latamito poczytaj sobie w internecie wszystko o funduszu socjalnym to się przekonasz jak to funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalolu
a co ma wspolnego zamykanie sklepu z grupa do jakiej sie przynalezy? przeciez nr grupy chyba nie jest uzalezniony od obrotu?? bo to troche by bylo dziwne.nalezymy do grupy 3 a mamy 2 miejsce pod wzgledem obrotu w regionie wiec nie rozumiem co ma piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wg. Ciebie co te grupy, które nazywają się grupy obrotowe, oznaczają? widocznie w pierwszej grupie jest bardzo mało sklepów, pewnie w całej Polsce tylko kilka, więc 3cia grupa wcale nie oznacza, że sklep ma słabe obroty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilalolu
Skoro jestes na 2 miejscu w rejonie to nie znaczy, że Cię nie zamkną. Mozesz byc na 150 miejscu w polsce. Zamykaja nierentowne sklepy w polsce. Grupa 5 idzie od razu na odstrzał, już zabrali się za 4 grupę. Widzę, że dużo wiesz na temat grup. To w jakiej jesteś grupie to zależy tylko i wyłącznie od obrotów!! A z tego co słyszałam to tylko grupy 1,2 mają zostawić, ale czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
w naszym rejonie ostatnio zamkneli 3sklepy,a z tego co wiemy miesieczny obrót mieli ponizej 80tys.,towar przemagazynowali na inne sklepyw okolicy (do nas m.in) a dziewczyny dowiedziały sie o likwidacji w ostatniej chwili...Straszne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalellilolu
najpierw idiotko sprawdz ile schlecker ma sklepow w polsce a potem mow takie bzdury ze moge byc na 150 miejscu. mam o polowe mniejszy miesieczny utarg niz najlepszy sklep w polsce a skoro jest ich w PL tylko kilka wiec nie jest ze mna zle z reszta nie ma to najmniejszego znaczenia. schlecker ma calkiem inne plany wobec sieci w naszym kraju i uwierz ze nie liczy sie czy robisz miesiecznie 100tys czy 400 tys klamka zapadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaacz
Czesc dziewczyny! W Śremie byl kiedys Schlecker, istniał max. kilka lat i już od dawna go nie ma... Kiedyś, robiąc tam zakupy, słyszałam rozmowę sprzedawczyni z koleżanka... Żalila się, że ma umowę tylko na pół etatu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalellilolu
od idiotek to wyzywaj sobie siebie i swoja rodzinę. Widac, ze jestes zle wychowana. Ciekawe skad masz takie informacje, bardzo ciekawe, skoro jestes szarym pracownikiem. Nie ma co sie wdawać w dyskusję z kimś takim jak ty, poziom zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalellilolu
od idiotek to wyzywaj sobie siebie i swoja rodzinę. Widac, ze jestes zle wychowana. Ciekawe skad masz takie informacje, bardzo ciekawe, skoro jestes szarym pracownikiem. Nie ma co sie wdawać w dyskusję z kimś takim jak ty, poziom zero i widzę, ze zero wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalelliloluu
mama nauczyła mnie mówić to co myślę więc skoro jesteś idiotką to tak cie będę nazywać. oo i następna twoja fantastyczna myśl oparta na niezbitych faktach wysnutych z palca jak wszelkie inne informacje wychodzące od ciebie, że jestem szarym pracownikiem. na szaro czarno ani zielono nie pracuję. i szczerze współczuję twoim pracownikom ( o ile w ogole jesteś czyjąś przełożoną bo z takim ilorazem inteligencji na takową sie nie nadajesz) że muszą pracować z taką osobą która robiąc to samo co one wywyższa się ponad nie nazywając je szarymi pracownikami. królewna z drewna za grosz szacunku, to właśnie o takich jak ty się tu pisze: pijąca kawkę i przesiadująca w biurze całą zmianę bo przecież tyś kierowniczka i robić nie musisz. moje pracowniczki przynajmniej za mnie wstydzić się nie muszą bo nie traktuję ich jak gorsze zło i nie wywyższam tylko dlatego że w papierach mam wpisane KPS jesteśmy sobie równe. i tak dla twojej wiadomości nie trzeba być kierownikiem, żeby zdobywać pewne informacje z pierwszej ręki tylko ja nie kłapię jadaczką jak coś usłyszę mimo że o wielu rzeczach wiem wcześniej niż ty w ogóle zaczniesz się domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalellilolu
To się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalellilolu
ciekawe, z których moich wypowiedzi wywnioskowałaś to co napisałaś He he he :) Ktoś strasznie się zbulwersował, ale mi strasznie przykro hehe Zabawna jesteś, wręcz śmieszna :D Ale mi "pojechałaś", chyba zamknę się w sobie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccc
"Moje Pracowniczki" Tak, tak Jestem wielkim Kierownikiem Sklepu Schlecker. Kierownik - jak to dumnie brzmi! A tacy z Was kierownicy, jak z koziej dupy trąbka! Parobki od wszystkiego! Taki wielki Pan kierownik, który nawet tutaj potrafi bezpodstawnie wyzywać człowieka za wyrażanie własnego zdania. I za przeproszeniem kto tu jest "IDIOTĄ" - Żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernada
Dziewczyny powiedzcie proszę,skąd Wy macie takie informacje,że zaczynają zamykać sklepy z grupy 4 i wogóle jaka klamka zapadła? u nas cisza jak makiem zasiał,nikt nic nie wie.Ja juz chyba zaczynam się powoli bać.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
No własnie skad wiecie ostatnio u Nas był p.J i nic nie mówil ze jest zle.o co chodzi z tymi grupami-gdzie to jest zapisane do jakiej grupy sie nalezy. w mojej okolicy nie zamkneli ani jednego sklepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D gdzie to jest napisane do jakiej grupy się należy :D był p.J i nic nie mówił, że jest źle..;D ojj dziewczyny dziewczyny zabawne jesteście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
widze ze to forum spada na psy, dziewczyny tego juz sie nie da czytac-te ublizanie!!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co
podnosić ciśnienie i ubliżać sobie nawzajem każda z nas chce pracować a co zrobi firma to ona tylko wie, a nas się o zdanie pytać na pewno nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo!!!!!
osoby które tak sobie ubliżają na forum to przez takie wpisy pokazują jakimi są kierownikami !!!!!!!! jeśli tak samo odnoszą się do załogi no to brawo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkowiedzących
Wkurzacie mnie "wszystkowiedzące" - czytając o zamkniętych sklepach to można by już policzyć co najmniej kilkadziesiąt bo jedna twierdzi że u niej zamknięto 3 u tamtej 2 itd. Ale ja jakość nie słyszałam o takich sytuacjach - napiszcie gdzie konkretnie nasz sklep zamknięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaahhaaa
a co ty myslisz ze kr przyjedzie i ci powie ze zamknal ten czy tamten? w ciagu miesiaca w naszym regionie zamkneli przynajmniej 2. o tylu wiem m in rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Jak to skąd wiemy. Jeżeli pracuje się w tej firmie dosc troche, to zna się kierowniczki ze swojego regionu czy nawet z pobliskich sklepów innych regionów. Przynajmniej ja takie znam i już u dwóch takich zostały zamknięte sklepy. I również łatwo się dowiedzieć do której grupy należą. Szefowie o zamknięciu powiedzą Ci dopiero wtedy, kiedy wręczą Ci wypowiedzenie do ręki. A tak to mydlą oczy pracownikom, żeby te czasem nie zwolniły się same. Zostaliby wtedy na lodzie i nie miałby kto pomoc im zamknąć sklepu. Dziewczyny wystarczy popytać osoby trzecie, a wszystkiego się człowiek potrafi dowiedzieć. Na szefów nie liczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owa23
Może by tak normalnie i kulturalnie pisać, po co wyzwiska i głupie teksty. Jeśli chodzi o sklepy to coś jest na rzeczy. Dostajemy towar z innych sklepów, chodź wiadomo, że tego nie wolno robić. Tylko za zgodą kierownika regionu. Kiedy ostatni raz miałyście inwentaryzację ? Bo jakoś dziwnie u nas cisza. Wiem, że 5-ki już miały. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×