Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Dziewczyny czy wy też macie dość pytań o produkty, które powinny się znajdować w każdej porządnej drogerii a u nas ich nie ma? I to pytanie, a nie może pani zamówić? Płatki mydlane, rękaw do pieczenia, płyn do prania dywanów, odplamiacz w saszetkach...można by długo wymieniać ... ciekawe czemu dział sprzedaży nie potrafi przeanalizować potrzeb rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cichoszasza
A może nie mają płynności finansowej i dlatego są problemy przecież nikt nam nie powie co jest tak naprawdę przyczyną tych braków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to nie powód, wcześniej też tych produktów nie było... to po prostu jakieś chore schematy towarowania, zamiast zrobić badania wśród klientów, lub nas, które mamy bezpośredni kontakt z klientami, to wciska się cały czas te same schematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
produkty nie docierają do naszych sklepów, gdyż są zaległości z płatnościami faktur, np. Hipp , już 2 miesiące nie otrzymał zapłaty za towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
A MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZYĆ DLACZEGO KUPONY RABATOWE NIE MOGĄ BYĆ JAK PROMOCJA WPROWADZANE W SYSTEM,TYLKO MUSIMY LATAĆ ZA KARTECZKAMI,ŻEBY WBIĆ W KASĘ JAKIEŚ 4 CYFERKI?.?! OCZYWIŚCIE JAK SIĘ ZAPOMNI,ŻE DO JAKIEGOŚ PRODUKTU JEST KUPON TO AWANTURA,ŻE SZOK,ŻE OSZUKUJEMY BO TO NASZ OBOWIĄZEK SPRZEDAĆ W CENIE NA KUPONIE A NIE KLIENTA INTERES ZABRAĆ KARTECZKĘ. JAKAŚ MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi chodzi o to, że nie których produktów nie ma wcale w katalogu, np. płatków mydlanych, vanish w płynie do dywanów... nie o to, że nie płacą i towar nie dochodzi... z hippem to niezłe jaja, tak fajnie się sprzedawał a teraz tylko zawiedzeni klienci odchodzą...szkoda. Co do kuponów to rzeczywiście można by to inaczej wprowadzać na kasę. Dziewczyny my sobie przyczepiamy na taką naszą tabliczkę po jednym kuponie i trzymamy obok kasy, łatwiej zapamiętać na co jest kupon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka pracuje w rossmannie, ma 3/4 etatu, jest asystentem kierownika i co.... ZARABIA WIĘCEJ NIŻ KIEROWNIK SCHLECKERA :) Nie skomentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...jak sie słyszy takie wiesci to sie człowiekowi odechciewa cokolwiek dla tej firmy robić mimo ze lubie tą prace....:((((..... co do premi to kilka razy probowalam pytac o to ...ale albo slyszalam ze nieistnieje cos takiego....albo ostatnimi czasy....ze w obecnej sytuacji.....wiec jak to jest dziewczyny ...oczywiscie mowie tu o premi dodatkowej jednorazowej...a nie o tym co w umowie bo to wiem ze te z umowy roznią się miedzy sobą i są co miesiąc......a co do bonow.....hmmmm...bieganie po nie i podejrzenia klientow ze to my osobiscie oszukujemy to nic.....ale jak bon zle odejmuje...bo np cena poszła w gore o 1 czy 2 zł (teraz np mydło zapas palmolive czy szampony pallete te przsedłużone) to mnie szlak trafia.....:/ ja rozumiem ze takie akcje ktos odpowiedzialny za to obmysla z wyprzedzeniem.....ale czy niemozna takich sytuacji ze coś drozeje...jakos zabezpieczyc????? jak tu się z satysfakcją oddawac firmie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaaaaaa
Wiecie ze Pani Ewa B. jest w ciazy . Kiedy byla u was ostatnio ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
Witam juz dawno jej u nas nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
ciekawe kto nas teraz przejmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagagagaga
a co Was interesuje ciąża regionalnej. ciekawskie strasznie jesteście. chcecie to same zajdźcie w ciązę i bedziecie mialy o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di jagagaga
tylko nie ciekawskie-to co mamy tylko narzekac na tym forum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
ja właśnie też jestem w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagagagaga
jak takie ciekawskie jestescie to zadzwoncie do pani B i same zapytajcie. co odwagi brak? tylko po kątach wypisywac potraficie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za różnica czy ktoś jest w ciąży czy nie, nic tylko pogratulować ;D jak myślicie dziewczyny będzie w piątek wypłata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaaaa
bedzie wyplata przelewy maja wyjsc 6.04 dowiedzialam sie nieoficjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
zgadzam się z ------Cichoszasza------ co za różnica czy ktoś jest w ciąży czy nie, nic tylko pogratulować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) dziewczyny mam do was pytanko po raz pierwszy przytrafiły mi się braki w dostawie wiem że mam wpisać je do książki "braki w dostawie " i odesłać kartkę do magazynu ale czy tę kwotę mam również wpisać do czerwonej książki ? dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie zdarzyło mi się to jeszcze...ale pewnie tak, no bo będzie brakowało potem ;) a tak daj na rozchód... co do wypłatki, mam nadzieję, że to prawda i będzie 6 na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorolka25 nie łatwiej zadzwonić do regionalnego i poinformować i zapytać co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaaaaa
Wyplata jest ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
Hej Dziewczyny był u Wap Pan Muller?? Zycze wszystkim Zdrowych Wesołych Swiąt Wielkanocnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie a u Ciebie? jednak przyjechał... Wypłatka jest, ładnie się postarali ;) Wesołych Świąt dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaaaaa
Czy slyszalyscie cos o nowym podziale okregow dziewczyny . Ja slyszalam ze jakas Pani F wraca fajna ona jest? jaki kreg obejmie wiecie coś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
o kurcze pani F. wraca !!! jest bardziej wymagajaca niz nasza pani B. zaglada w kazda szparke i wogole szkoda słow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie i licze na madra podpowiedz.W tej chwili jestem na urlopie macierzynskim ktory konczy mi sie 7 maja,chcialabym go przedluzyc o ustawowe 4 tygodnie tylko troche sie boje, bo gdyby mi go przedluzyli to skonczyl by sie 4 czerwca a moja umowa o prace konczy sie 10 czerwca.Boje sie zeby nie dali mi urlopu ale chyba sami bez podania o urlop nie moga?Sklep w ktorym bylam zatrudniona zlikwidowali w pazdzierniku zeszlego roku,a ze wzgledu na ciaze nie zwolnili mnie.Gdybym dostala wypowiedzenie po urlopie macierzynskim to mialabym szanse na odprawe.Nie wiem co robic?Mam jeszcze 15 dni urlopu i moze z niego korzystac ?Nie wiecie czy dostane 2tygodniowe wypowiedzenie po urlopie macierzynskim czy po jego zakonczeniu>Bardzo prosze o odpowiedz jezeli ktos sie w tym orintuje.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skoro nie ma juz sklepu,bo go zamkneli to kiedy dostane wypowiedzenie?Jak mi sie skonczy macierzynski czy w jego trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
do wikuska 1. Sami bez Twojej wiedzy i zgody nie moga ci przedłużyć urlopu macierzynskiego. 2. W trakciee urlopu macierzyńskiego nie moga dac Ci wypowiedzenia umowy o pracę bo w tym okresie jestes chroniona. 3. Nawet gdybys była na urlopie wychowawczym musza zapewnic ci powrót do pracy na stanowisku na ktrorym zostałas przyjęta ale na pewno nie na gorszym (tzn.jak pracowalś na cały etat to nie moga dac cie na 1/2 etatu) 4. Rzwiązac z Toba umowe moga tylko wtedy jak w wypowiedzeniu bedzie napisane" likwidacja" lecz moga cie wysłac na urlop tylko i wyłacznie za Twoją zgoda do konca umowy -ale na to bym sie nie zgadzala!!! 5. Nie podpisuj wypowiedzenia za porozumienim stron!!! TO WAŻNE TYLKO I WYŁĄCZNIE Z WINY PRACODAWCY I KONIECZNIE MUSI BYĆ PODANY POWÓD!!! Dlatego ze jak podpiszesz za porozumieniem to na zasilek dla bezrobotnych bedziesz musiala czekac 4 miesiace!! 6. Odprawa by Ci sie nalezała jakbys byla pracownikiem i w trybie natychmiastowym bys została zwolniona z winy pracodawcy. 7. ale znając ich to oddeleguja Cie na inny sklep w poblizy i beda Cie trzymac az umowa Ci sama wyasnie bo to tylko by nie płacić odprawy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×