Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

a jesteśmy w grupie 4 :) Jak się chce wygrać ekspres to wszystko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie każda z was ma vise zbliżeniową i codziennie robicie zakupy;) hehe 3 osoby po 2 transakcje dziennie to już jakiś wynik;)a jak doliczyć rodzinę znajomych i pozostałych klientów to już nieźle się uzbiera... a tak w ogóle to ten ekspres to rzeczywiście bomba nagroda:D jak zamkną sklepy to i tak kawki nie będzie ;) daliby nagrody pieniężne po 200 każdej to tyle co ten śmieszny ekspres wart....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
my nalezymy dp grupy trzeciej i mysle ze bedziemy miały koło 400 zblizen z karty visa -ale i tak nie mamy złudzen na ekspres do kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
taaaa dostaniecie ekspres .... haha, a dostalyscie talony za sprzedaz produktow na kasie?? hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez zamykają placówki, raz po raz, a najgorsze jest to że nikt wcześniej nie powie ani słowa, przyjeżdża ciężarówka, pakują towar a załodze mówią dziękujemy albo i wcale. A personel zdziwiony i nie wie co jest grane. Takie niestety obyczaje panują w naszej pseudo firmie, a Wy dziewczyny boicie się jakiejś tam Pni F. Olać ją i cały ten burdel. Jak oni nam tak to my im też.Nie zatracajcie szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać. Jeśli chodzi o konkurs kart Visa, to nagrody dostaną oczywiście "Ci " na górze a my ekspres z odzysku, z zamkniętych niemieckich placówek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
Ja sie tej pani F nie boje w przeciwieństwie do mojej kierowniczki bo trzesie portkami jak o niej mowi i nagle karze wszystko sprzatac okna myc co drugi dzien-poje.... ja. A gdyby bylo lepiej to na miescie usłysząłam ze jak wroci w maju z urlopu to chce mnie zwolnic bo zwrociłam jej ostatnio uwage ze nie układa sprawiedliwi grafikow a i ze byłam na L4 na dziecko bo miał 39 st gorączki-niezła co!!rozpowiada na miescie o tym i mi kolezanka powiedzia Ja juz si e nie wysilam dla tej firmy bo nie warto i nie doceniaja człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaaaaahhaha
4 grupa i 600 transakcji????? nigdy w to nie uwierze. zakladajac ze pisalas to 27 to do tego dnia 21 razy sklep był otwarty, co daje średnia ok 30 transakcji na dzien. jestes w 4 grupie wiec twoje obroty dziennie to ile? 2000? wiec zakladam ze 80% z nich to platnosc kartą skoro tyle nabiłyście, no podziwiam podziwiam. reasumując : u was w sklepie płaci się przede wszystkim kartą i to tylko Visa zbliżeniową ( bo gdyby dodać inne płatności kartą to wyjdzie że gotówką nie płaci nikt)cóż za fantastyczny zbieg okoliczności że każdy w Twoim mieście ma w portfelu visę pay wave i robi zakupy do 50 zł. no ale tak ... czego się nie robi dla darmowego ekspresu. trzeba powiedziec waszemu/ waszej KR żeby tak miesięcznie was motywowali jakimś badziewem. bo jesli tak potraficie się sprężyć dla ekspresu to może sprężycie się zeby z 4 grupy wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hhaaaaahhaha I tu się grubo mylisz, bo są sklepy w grupie 4, które robią ponad 4 tys dziennie, widzę, własnie jaka jesteś doinformowana. A trzeba trochę ruszyć głową, z czym widzę u Ciebie ciężko. Wystarczyło zapytać każdego klienta przed nabijaniem zakupów czy posiada kartę zbliżeniową Visy, bo rozdajemy kremy gratis i oto cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahhhhhaaahaha
przeczytaj jeszcze raz co napisalas i odpowiedz sobie na pytanie kto tu ma ciezko z mysleniem. zal mi cie.. jak niewiele trzeba zeby zadowolić dziecko ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahhhhhaaahaha
ot cała filozofia.. hahaha musiałąbyś miec z 700 kremow z tego co piszesz z reszta ciesz się póki mozesz. już niedługo zaczną 4 grupę zamykać, ale Ty bedziesz miec ekspres do kawy który i tak ci zabiora jak cie zwolnia hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
oj dziewczyny dziweczyny czemu ta sobiew dogryzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest coś takiego jak zamówienie jakbyś nie wiedziała :) Widocznie niektórzy potrafią zaopatrzyć się na promocję. A to, że będą zamykać sklepy... Jakoś mnie to nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni grupa towarowa 3 np. od 4 albo 1 od 2? Przepraszam może to głupie pytanie ale naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hahahaaaha Na pewno odezwała się osobą, która w ogóle kawy nie pije... :) Co do obrotów to z miesiąca na miesiąc idziemy w górę, cały czas grubo ponad plan i to od paru dobrych lat. Skoro sugerujesz, że wypicie kawy w pracy wiąże się z brakiem osiągnięcia najlepszych wyników, to jesteś w ogromnym błędzie :) Niektórzy potrafią zorganizować sobie czas pracy tak, żeby zdarzyć ze wszystkim :) Jeżeli jesteś w grupie 1 to ciesz się, że masz tak świetną lokalizację sklepu w dobrym mieście i pewnie brak konkurencji, gdzie zbytnio nie musisz się wysilać. Bo klient i tak przyjdzie, i tak kupi i nie trzeba o niego walczyć. Po co go informować o jakichkolwiek promocjach, przecież zachęcać go nie trzeba do zakupów, bo i tak wróci. W końcu nie ma konkurencji, to nie ma gdzie chodzić, więc pojawi się ponownie :) Niektórzy nie mają takiego szczęścia i swoim wysiłkiem w pozyskiwaniu klientów uzyskują wysokie wyniki :) A konkurs Visy jest typowym przykładem zachęcania klienta do ponownych zakupów. W końcu dostanie za to jakiś prezent i wyjdzie bardziej zadowolony i na pewno wróci jeszcze nie raz. Teraz widać jakie podejście do pracy mają ludzie w poszczególnych grupach. Ale przecież jesteś w grupie 1 - jak to dumnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny macie powód do kłótni, wiadomo sklep sklepowi nie równy... a co do konkursu visy, żeby nie było tak, że zobaczycie ten ekspres tak jak i obiecane fartuszki z logo visa:/ zachęcić to nas potrafią, ale potem niestety olewka... Jak u was zakończył się kwiecień? Plusiki w planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cichosza
oj duzy minus ok 10 000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę jestem natarczywa, ale może któraś powie co oznaczają grupy towarowe, czym się różnią? bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbello
Grupy towarowe to nic innego jak podział sklepów wg obrotów \ rentowności.Najsłabsze (czyli te z najniższymi obrotami) są sklepy z grupy 5 a finansowo najsilniejsze to sklepy grupy 1 i tych jest najmniej.Dlatego jeśli już będą zamykać (a zamykają ) to oczywiście zaczynają od tych najsłabszych ,czyli od grupy 5-ej.Pozdrawiam wszystkie grupy towarowe:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
a my dostałsmyy info w poczcie wewnetrznej o fartuszkoach i tylko to bo do tej pory ich nie ma moze przy dostawie w piatek!a fajne sa fartuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi ile teraz sie zarabia na pol etatu w schleckerze?ile sie dostaje na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
my też nie dostałysmy fartuszków,tylko wzmianka w poczcie;-( Ale przeciez to juz norma ha ha My jestesmy sklepiem z grupy 4 ale robimy na dzien obroty powyzej 4tys niekiedy nawet zdarza sie i 7tys utargu-np.w piatki lub przy dlugich weekendach,przy swietach bywalo i ponad 10tys,jestesmy miejscowoscia wczasowa dlatego u nas praktycznie od czerwca do wrzesnia utargi bywaja jeszcze wyzsze...Jak dlugo trzeba miec takie obroty zeby"awansowac" do grupy 3????????????????? W schleckerze na pol etatu zarabia sie roznie-wydaje mi sie ze chodzi tu o obroty i w jakiej grupie jest sklep...My mamy z dziewczynami 750 na umowie a na reke dostajesz 600zl z groszami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do nas fartuszki przyszły w dzisiejszą dostawą :) Po dwie sztuki, więc powinnyście też za niedługo dostać :) W końcu wyglądamy w nich jak ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
a my dostałysmy 6szt 4 x rozm.M 2 x rozm.L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×