Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość marbello
Kto już dostał express?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhhhhyy
kto ma wiedziec ten wie. nie mysl ze zaraz do ciebie przyleca z wiadomosciami dowiesz sie jak dostaniesz papier do podpisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbello
Do hyhhhhyy Jakie to odkrywcze co mówisz i pomyśleć,że taka osobowość marnuje się w tej firmie. Jad proponuje upuścić gdzie indziej a nie na forum,ale póki co dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
Moim zdanie m ta firma najdłużej potrwa do konca wakacji a potem - to view and fizzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Do nas dzisiaj przyszła wynajmująca nam lokal i zapytała czy już wiemy.? Podobno przejęła nas Natura. Zdziwiona po co w ogóle remonty w sklepie w ostatnim czasie robiliśmy.Szkoda,że nam nikt nic nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
ostatni link jest z 1 czerwca , tak że nie wiadomo czy to jeszcze aktualne? nic nie piszą w internecie, żeby Natura nas przejęła, ale byłoby super, ktoś coś wie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....z dwojga złego lepsza sprzedaz niz totalne zamkniecie chyba... prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scooby
A co majmy płakać moze bedzie lepiej jak zamkna niz gówniane pieniadze na 1/2etatu zarabiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw23
ej a co stary dziodek chce sprzedać? towar nie jego, brany na kreske. lokale nie jego, dzierżawione. półek nikt nie kupi, chyba, że składy złomu. PYTAM SIĘ GRZECZNIE CO STARY ZGRED CHCE SPRZEDAĆ? chyba was na francuski pigalak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma lipy
a czy ktoś wie może co z odprawami z funduszu pracy czy takie coś nam się należy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło już oficjalne pismo od p. J. Jeśli nie znajdą inwestora w ciągu paru tygodni to zamykają wszystko, łącznie z Polska. Masowe wypowiedzenia. Odprawa się każdemu nalezy, w zależności ile lat pracował w firmie. C do Natury, to totalna bzdura. Poza tym Naturę też już dawno wykupili i teraz nazywa się Laboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to lipa!! szkoda a co ma na mysli pare tygodni?? ciekawe jak to bedzie bo nie sa w stanie zamknac wszystko naraz ..... ciekawe czy pociagniemy do wakcji chociaz zeby te urlopy miec:) a tak wogole to zamiast jedna na druga buczyc to moze bysmy sobie pomogli np. mowiac gdzie zamykaja sklepy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimima
"poszło pismo od p.J...... ze zamykają wszystko łącznie z Polską jak nie znajdą inwestora" kto Ci dał takie informacje? przeciez w Niemczech już podjeli decyzje co do sklepow na zachodzie wiec jakie szukanie inwestora (mylące jest tu stwierdzenie "wszystko łącznie") może chodziło Ci że TYLKO w PL szukają inwestora? co juz kazdy wie, bo w D do konca czerwca wszystko zamkną. a to jasne jest że nie mamy czasu i jak ktos sie szybko nie znajdzie na kupno to idziemy na bruk. swoja droga.. jeden "poważny" inwestor juz był i co? wycofał sie?bo jakoś ucichło o nim i skoro nadal szukają chętnych tzn. że jak do tej pory nikt się nie znalazł to się nie znajdzie, albo wystawią na sprzedaż każdy sklep z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimima
odprawa sie należy... ciekawe czy dozyjesz tej odprawy, skoro firma tonie w długach, wiec zanim splacą państwo urzędy i wierzycieli co muszą zrobić w pierwszej kolejności a na co im nawet kasy nie starczy ze sprzedaż, to minie z 15 lat zanim się doczekasz odprawy albo wywalczysz w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala dostawe to zobaczysz pisemko na wlasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza zapadła, bo wszyscy już dostali pisma, będzie wóz albo przewóz, wszystko wiadome, ale pan Muller teraz sam musi pracy sobie szukać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytyw
Myślę że nas wykupią i przeżyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdźcie sobie w goglach na opinie o Higienice a potem o jej produktach.Jeśli przejęcie to prawda, to chyba jednak czekają nas gorsze czasy...Nie wiem czy się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja trochę poczytałam o tej firmie i jej produktach rzeczywiście nieciekawie o nich piszą!produkty do niczego a pracownicy którzy pracują przy produkcji pieluch nie zostawiają suchej nitki na ludziach którzy są ich przełożonymi jednym słowem ciężki wyzysk za marne pieniądze!!!ja nigdy nie narzekałam na prace w schleckerze bardzo ją lubę a teraz jeszcze bardziej bo w końcu mnie docenili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jaki to sposob...Cie docenili....pochwalisz się?.....a co do opini....tu na forum ....dla osoby postronnej też sa w większosci negatywne.....ja tam też sobie chwale ...ale widze ....ze jak sie zle dzieje...to albo cisza...albo wszystkim w firmie nagle było okkkk......bo widza ze zaraz moze niebyc NIC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do she1123
mi sie ogólnie dobrze w schlekerze pracowało ale niestety zostałam zwplniona przez kierowniczke po 1,5 roku pracy.ciekawe co?i to bez podania przyczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×