Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

takie gadanie... co hygienika sie wycofała z kupna?? a świdnica i walbrzych nie byly to 5??? co bedzie to bedzie nie zamkna nas z dnia na dzien wiec praca poki co jest a wy same sie zamartwiacie na sile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem ze Świdnicy i są tam dwa Schleckery .W żadnym z nich nie było i nie ma zadnych wyprzedazy.Wasze informacje są błędne.Jeśli idzie o Wałbrzych sytuacja jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella234
potwierdzam poprzedni post - kiedyś pracowałam w schleckerze - w świdnicy - a dzisiaj była tam na zakupach - nicnikomu nie wiadomo o zamykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie nierentowne sklepy juz zostaly zamkniete, wiec teraz albo hygienika nas wykupi - co jest w 99% prawdopodobne, albo zamykaja wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvdhvxkvn
dziewczyny czy p. Michalak jeszcze pracuje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak naraz??!!! nie sa w stanie 180 placowek zamknac naraz... hmmm prawdopodobnie hygienika nas nie wykupi nie dogadali sie podobno ale to sa nie potwierdzone info.... mnie interesuje czy na urlopy zdazymy isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
A skąd to posiadacie juz takie informacje skoro negocjacje zostały przedłużone do 19.07???????????????????????? Nie piszcie proszę niesprawdzonych pierdół,tj,o zamykaniu sklepów,które sie oczywiście nie potwierdziły bo "siejecie"tylko panikę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooooooooo
a dlaczego są na portalach ogłoszenia o pracę w schlekrze skoro mają zamykać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak p.Michalak jeszcze pracuje ale już nie jest asystentką p.S tylko kierownikiem sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfjgnfm
do dddddd to się porobiło tak coś czułam bo dawno jej nie było a teraz zastępstwo p. B.... a na jakim sklepie ona jest skoro Konstantynów zamknięty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Jest wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki co taka cisza macie jakies newsy??zostaly tylko dwa dni i sie okaze co z nami bedzie a tu taka cisza jak makiem zasial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Właśnie. Ciekawi mnie po co w ubiegłym tygodniu Pan Kierownik z Niemiec był w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muller po nic konkretnego nie przyjechal i nic suma sumarum nie powiedział bo nic nie wie jak wszyscy w tej firmie, a decyzja bedzie szybciej niz za 4-8 tyg jak pisali w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
śmiechu warte,odlegane w czasie ha ha ha a to 4 tyg. a to 8tyg. i nikt nic nie wie.........Kierownik z Nimiec na wizytacji w Polsce a Schlecker w Niemczech juz nie istnieje;-P Wiec niby z czyjego polecenia przybył??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest artykuł na portalu spożywczym: Hygienika potrzebuje pieniędzy m.in. na rozwój przejmowanej, upadającej sieci Schlecker. Pierwotnie zakładano, że transakcja zostanie sfinalizowana do końca ubiegłego miesiąca. Jednak strony postanowiły przedłużyć termin zakończenia negocjacji do 19 lipca - czytamy w "Parkiecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalbowiem
Hygienika zwołała na 7 sierpnia nadzwyczajne zgromadzenie by zdobyc kasę na przejęcie i rozwój Schleckera. Nowe akcje Hygieniki ma objąc właściciel FoodCare czyli tych od Frugo, Blacka(kiedyś Tiger), Gellwe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co im ta kasa, z dnia na dzien pograzamy sie w coraz wiekszym bagnie, utargi spadaja na łeb na szyję. przeciez na koniec sierpnia firma bedzie miala kolosalne dlugi u dostawcow, wynajmujacych lokal, pracownikow i wielu innych dłużników, ciekawe jak hygienika chce to spłacić i co najważniejsze PO CO ładować sie w takie gówno?wszystko grubymi nićmi szyte, na dobrą sprawę zyskają tylko lokale i nic więcej.. ściema ze sprzedażą jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo może co wypłatą wczasów pod gruszą w związku ze złą sytuacją w firmie?? Będą one wypłacane czy raczej można o nich pomarzyć....?! Termin niby jest do 30 lipca wg regulaminu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
po co siejecie jakieś chore domysły, skąd wiecie że niby w firmie jest tak źle, że mają zadłużenia u dostawców?? dostajecie towar? to chyba płacą, przecież wypłaty dostajecie na czas więc o co Wam chodzi, wczasy też dostaniecie, przestańcie snuć jakieś chore domysły tylko piszcie fakty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhkajslk
wczasy pod gruszą powinnyście dostać ja miałam wcześniej urlop i już dostałam:) a co do tej całej sytuacji to czym wy się tak przejmujecie, przejmą firmę to i tak warunki pracy lepsze nie będą więc się porozglądajcie za inną pracą a nie biadolicie:) ta praca nie jest niezatąpiona i płaca zresztą też...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
ma ktos wiecej jakis nowości o tym przejęciu nas przez Austrie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn centralny
kupił na fundusz inwestycyjny TAP 09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiecka prasa donosi też w środowym wydaniu o losach Schleckera. Financial Times Deutschland informuje, że wszystkie sklepy Schleckera w Austrii, Włoszech, Polsce, Belgii i Luksemburgu kupuje wiedeńskie Towarzystwo Udziałowe Tap 09. Według FTD Tap 09 zamierza dalej zatrudniać 4600 pracowników Schleckera. "Szukanie kupca było trudne i żmudne" -podkreśla gazeta. Ten sam temat podejmuje berliński dziennik Neues Deutschland, który podaje, że umowę kupna 1350 filii Schleckera podpisano w poniedziałek wieczorem (30.07) i że TAP 09 planuje przekształcenie sklepów w sieć zaopatrzeniową 'w zasięgu ręki', która oprócz artykułów drogeryjnych ma oferować również artykuły codziennego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Jak dobrze, ze mnie tam juz nie ma :D radze wam zrobic to samo- czyli rozejrzec sie za lepsza przede wszystkim LEPIEJ PŁATNĄ pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×