Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Jeszcze raz BRAVO.....tylko ze jak niema kasy to nawet na tanie zamienniki niema....a jak firma ciągle sie waha miedzy byc albo niebyc....to nikt na termin im nieda w obawie przed utrata zyskow...proste...choc smutne...... a co do marki własnej....BASIC NA 1000 % JUZ NIEBEDZIE mozna sobie darowac przy zamowieniu....co do reszty tez niebedzie....a niewycofuja bo pewno jeszcze jakies resztki spływają tego towaru....EHHH SZKODA GADAC....kasy bedzie coraz mniej bo klienci odchodza....BIZNES BY I Z TEGO BYŁ ale...jesli ktos nie wpompuje w ten biznes jakiejs powaznej kasy ....to cieniutko nas widze....TYLKO KTO SIE ODWAZY?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pracownik
Podpisuję się rękami i nogami!! Może ktoś z góry to przeczyta?Przecież wystarczyłoby posłuchać tego co mamy do powiedzenia.To MY obsługujemy klientów,wiemy o co pytaja i czego chcą.Setki klientów i ja odsyłam,niestety,a wiem że mogłabym zwiększyć obroty oj mogłabym!Ale co?Zamiast pilnika do paznokci krochmal w sprayu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenika
Ale góra to wszystko wie przeciez regionalni sa na sklepach J tez wie tylko problem polega na tym ze nie mamy pieniedzy a nikt na kredyt nie chce nam dawac . marka wlasna butik reczniki szczotki party napewnio nie bedzie przychodzic mozecie odpuscic sobie zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziewczeta ale macie problemy,a co powiecie na to ze,personel wogole nie wystawia gratisow,tylko kartonami wynosza do domu pozniej wszystko laduje na allegro,to tez powinno byc dla klientow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pracownik
To ja się grzecznie pytam w jakim sklepie dostępne są gratisy w kartonach??????????????????????????Ostatnio co kojarzę z gratisów u siebie na sklepie to pożal się boże pasty Vademecum w ilości śladowej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...u mnie sytuacja z gratisami podobnie a jak były polerki do gąbek to przyjechały aż 2szt..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pracownik
Co Ty sugerujesz??? Akurat ja dokładnie wiem co się u mnie na sklepie dzieje i wbrew twemu wyobrażeniu nie każdy pracownik kradnie i nie każda kierowniczka siedzi na dupie i piłuje paznokcie. Jak masz coś sensownego,mądrego,dowcipnego czy cokolwiek innego wnoszącego do sprawy,to spoko możemy sobie wszystkie pisać,ale jeśli piszesz tylko po to by wyrzucać swój jad bo trafiłaś na kierowniczkę zołzę albo kręci Cię jątrzenie tutaj,to na prawdę daj sobie spokój. Dziewczyny wrzućcie tu jakieś dobre teksty klientów,pośmiejemy się:) Jeden z moich ulubionych to CZY KARMA DLA ZWIERZĄT JEST DOBRA.Zawsze odpowiadam że jeszcze nie jadłam:) Często mylą nas też z apteką,kiedyś wparował do mnie klient szukając...........kubeczków na kał:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
U nas wciąż pytają o cukier :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria2012
U nas gratisów jak na lekarstwo.A klienci pytają o perfumy "pierdik kardik".Na Allegro gratisy raczej nie z naszej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pracownik
STUCZNE paznokcie też powinny być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANKA55
TO SE ZAPUŚĆ OBETNIJ, ZAPAKUJ I SPRZEDAJ. TYLKO UMYJ OBY NIE CAPIŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pracownik
Ooooo jak buchnęło inteligencją:))) Janka te Twoje 55 to rocznik urodzenia czy iloraz inteligencji?:))) I jak dziewczyny poszło z naklejkami?Dało jakoś radę?Kleiłyście sama czy z regionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANKA55
obyscie byli leczeni za pieniadze z podatku dochodowego ze szlekera i teraz dajli. DLATEGO ŻYCZĘ ZDRÓWKA. a ty stary pruku emeryturke z tych lat pracy to będziesz miał, że hohoho. na starość kanary co miesiac. sorry miałam napisac komary przy bajorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
hej, jak kleiłyście naklejki na okna? mnie regionalna powiedziała zeby na wode kleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
no regionalna. ogolnie sympatyczna pani. wiecej nie moge o niej powiedziec bo sama sie z nia widzialam kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
Właśnie, są dwie regionalne których nazwisko zaczyna się na B.. jedna jest taka niska, czarne włosy, drugiej nie miałam przyjemności poznać. U was w sklepach też tak kradną? mogliby jakieś bramki zrobić, kamery wymienić albo dać nas przynajmniej we dwie żebyśmy były cały czas na sklepie, innej opcji nie widze żeby "upilnować" towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristtinaaa
dostalyscie nowe stawki wyplat na swieta ?????????masakra!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ...lubie ta prace ale powoli juz mam dosc. nic nam nie mowia dowiadujemy sie na koncu o wszystkim a ich pomysly dotyczace sklepow sa czasem smieszne. Chcialabym zaznaczyc ze "gora' ma jeszcze zalegle rozczygniecie starych konkursow na ktore rzekomo nie bylo "funduszy'..a potem niech wprowadzaja nowe... jestem ciekawa ile nam obcieli za swieta??!! juz wchodza na nasze pieniadze byle oszczednosci znalezc.. przecież dotacje przeznaczaja na caly rok i daja nam pisma a tu na koniec roku cos zmieniaja to nie fair wobec nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
no to wole nie pytac o szczegoly.... nic nie mowia co bedzie dalej, klienci odchodza bo nie ma topwaru, jest co raz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie dzieje...u nas w poznaniu nie mozna narzekac,cokolwiek by nie bylo narazie jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystinaaaaa
dochod do 1500zl bony do 150zl od 1500zl bony do 80zl .Do tego przypominam ze bony pdlegaja opodatkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaps
powiem tak, odechciewa mi sie chodzic do tej pracy... ten socjal na swieta, pozal sie boze, juz mogli wcale nie dawac. przynajmniej z 5 razy dziennie ludzie pytaja o cos do czyszczenia nagrobkow, tak ciezko bylo sprowadzic cos takiego na teraz? szkoda slow... u was tez tak kradna? tez macie takie wspaniałe kamery, na ktorych 'wszystko' idealnie widac? rzygac mi sie chce na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam się współpracuje z kierownikiem regionalnym Panią F? jak przebiega współpraca, odnośnie wyglądu sklepu, towarowania itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
właśnie dziewczyny, u was w sklepach też tak kradną? u nas nie dość że obroty strasznie spadły to jeszcze prawie codziennie znajduje jakieś puste opakowania... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;
kradną? to jest plaga.............a z tym brakiem towaru i obrotami ....WSTYD PRZED KLIENTEM I WSTYD ZANOSIĆ UTARG DO BANKU>>>>> a najgorsze jest to, że jak pytasz o szanse na poprawę zatowarowania odpowiedź jest jedna : narazie nie ma szans,,,,,,,,,,,,,, a kiedy? ,,niewiadomo. TO POMAŁU NIE MA SENSU ,ALE CZY TYLKO MY TO WIDZIMY???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×