Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
czy ktos wie czy w tym roku bedzie wyplacana 'grusza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie czy bedzie grusza w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka 25
hej dziewczyny :) obecnie jestem na wychowawczym i nie mogę uwierzyć co się w tej firmie dzieje ile się pozmieniało przez te 1,5 roku odkąd mnie nie ma :( mam pytanie czy któraś z was wracała może po macierzyńskim lub wychowawczym do pracy po przejęciu nas przez higienikę ???pytam bo chcę wrócić do pracy ale po tych wszystkich zmianach aż się boję :( nie wiem czego się spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś nowe wiesci macie?? a jak urlopy już zaczeły sie u was?? i na jaką umowe ma taka osoba na zastępstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka 25
hej dziewczyny :) obecnie jestem na wychowawczym i nie mogę uwierzyć co się w tej firmie dzieje ile się pozmieniało przez te 1,5 roku odkąd mnie nie ma :( mam pytanie czy któraś z was wracała może po macierzyńskim lub wychowawczym do pracy po przejęciu nas przez higienikę ???pytam bo chcę wrócić do pracy ale po tych wszystkich zmianach aż się boję :( nie wiem czego się spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyna na zastępstwo urlopowe dostała normalną umowę o pracę.Więc może nie piszmy już o tych umowach bo dajemy im tylko pomysły.I jak się wk....ą to naprawdę nam dadzą śmieciowe umowy.Czas pokaże co dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2828
domino6 zgadzam sie z poprzedniczka na razie jest ok mialam umowe na pol etatu a od miesiaca mam na caly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michabella
Witam wszystkich,jeszcze 1,5miesiaca temu nasz KR mówił,że wczasy pod grusza normalnie będą,lecz teraz ,kiedy wszystko sie tak szybko zmienia jak w kalejdoskopie,nic nie wiadomo...Miejmy tylko nadzieje ze bedzie ok;-) U nas tez laska na "urlopy" dostala umowe na 3miesiace,umowe o prace rzecz jasna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wyplaty beda ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heow
ja mam juz kaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak za nocki wyplacili?slyszalyscie o dostawach?ma ktos jakies info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak za nocki wyplacili?slyszalyscie o dostawach?ma ktos jakies info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła123
jakie nocki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie nocki ze na niektorych sklepach wymieniali oswietlenia a ze robili to w nocy to musza zaplacic za nocna zmiane przewaznie kierownik siedzial do 3-5rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie nocki ze na niektorych sklepach wymieniali oswietlenia a ze robili to w nocy to musza zaplacic za nocna zmiane przewaznie kierownik siedzial do 3-5rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie nocki ze na niektorych sklepach wymieniali oswietlenia a ze robili to w nocy to musza zaplacic za nocna zmiane przewaznie kierownik siedzial do 3-5rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie nocki ze na niektorych sklepach wymieniali oswietlenia a ze robili to w nocy to musza zaplacic za nocna zmiane przewaznie kierownik siedzial do 3-5rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gdzie ta wypłata????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłaty nie ma nadal...pewnie ktos sobie coś wymyslił. A powiedzcie mi dziewczyny wchodza u was na MDM chusteczki EURO?? Jest konkurs a nie można ich wcale zamówić więc jak tu wygrywać te ich konkursy?? Wszystko idzie na sklepy z grupy 1 a nas mają w nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do heow
ciekawa jestem gdzie ty tą kaskę masz??? chyba nie u siebie na koncie??? chyba że wypłate dostajesz do rączki od samego prezesa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinkaaaaa
Dostawy się zmieniaja ponieważ zmienili firmę logistyczną.Podobno zupełnie inaczej to ma sie odbywac a ponadto dostawa dzis a zamówienie na nastepny dzień.Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinkaaaaa
Chusteczki Euro nie wchodzą na urzadzenie MDE więc z wygranej nici :):)A jak wyglądaja wasze magazyny po dostawach przydziałów spożywczych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój magazyn spożywczy wygląda tak że nawet mi się mówić nie chce. przydziały robia takie wielkie jakbysmy były marketami typu TESCO albo CARREFOUR, ciekawe gdzie mamy to wszystko trzymać jak półek brak. chemia nie przychodzi... a terminy ze spozywki uciekają. koszmar !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KpS
Wyplata faktycznie już jest-jak zawsze zresztą. A raport złożyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie się ,że ładują sie w ta spożywke.Na tym nie da sie robic handlu.Wszedzie dookoła ten sam towar zeby chociaz był jakiś austriacki inny niz u nas to moze miałoby to sens a tak?Ogorki sprzedajemy po kosztach bo ktoś nie pomysłał ze takie przydziały duże to tylko straty,przeterminy itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raport złożyłam teklefonicznie ale Pani Emanuela zazyczyła sobie w przyszłości wysyłac raz w tyg. w piatek smsa:):)Zdała sobie sprawe jak to jest odebrac 160 tel.dziennie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/;/
hej:) dziewczyny powiedzcie mi czy tez macie problem z pomieszczeniem spozywki na magazynie przeznaczonym na ten towar? ja mam wiecej zapasow niz miejsca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
Hej u nas chusteczki euro nadal nieaktywne, na szczęście juz zaczęły wchodzić ręczniki lindo bo tez był z tym problem ale one nie staruja w konkursie a chusteczki tak :( Ciekawe jak tam rozstrzygnięcie konkursu na ręczniki lindo miało być ogłoszenie 28.05. 2013 mamy połowę czerwca i nadal cisza ??? Dostawy w ten sposób to porażka u nas juz zauważyłyśmy braki- przecież co za problem nawet jak ktoś zobaczy z nas że kontenery sa zafoliowane co za problem kupić folię strech i zafoliować od nowa - jeśli kierowca będzie pomysłowy ??? albo ktoś na magazynie ? Pamiętajcie jakby co to i tak za braki my polecimy chyba że zaczniemy skanować całe dostawy na urządzenia ? U nas kasy brak na koncie ! Fakt magazynki po dzieciecym asortymencie nie są przewidziane na takie duże zaopatrzenie w spożywkę :( Dostawy masakrycznie zapakowane spozywka naprzemian w chemią w tych samych skrzyniach !!!a co na to HACAP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
jest wypłata....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×