Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny. Napiszcie czy już u kogoś działa ten InPost bo u nas nawet listonosz się nie zjawił ani ten kurier co miał odbierać przesyłki i jeszcze jedno do tej pani Manueli to będziecie dzwonić wieczorem po zamknięciu czy obojętnie o której bo teraz jest taki młyn że nie wiadomo on co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trakcie pracy można osobiście z nią rozmawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi 7
Ta pani Emanuela to bardzo niekompetentna osoba szkoda słów na jej temat prostych spraw nie umie załatwić a chce żeby jej relacje o sklepach zdawać śmiechu warte wielką asystentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi 7
Ta pani Emanuela to bardzo niekompetentna osoba szkoda słów na jej temat prostych spraw nie umie załatwić a chce żeby jej relacje o sklepach zdawać śmiechu warte wielką asystentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi 7
Ta pani Emanuela to bardzo niekompetentna osoba szkoda słów na jej temat prostych spraw nie umie załatwić a chce żeby jej relacje o sklepach zdawać śmiechu warte wielką asystentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o raport dla pustej emanuelki to ja osobiscie wysle jej sms ze nic ciekawego sie nie dzialo i tyle a jak ma pytania to niech dzwoni .kim ona jest zebym miala sie tlumaczyc w d...e to mam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakumby123
Które regionalne poleciały? Pani F. też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KpS
Ja dzwoniłam. Całkiem normalna rozmowa na temat sytuacji w sklepie, dostawy i innych rzeczy dotyczących sklepu. Zero pytań o obroty. Jak dla mnie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
ja napisalam smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kps a o która dzwoniłaś bo ja dzwoniłam ale nikt nie odbierał i napisałam sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiersklep
Pani Emanuela to jakaś gówniara, to co sie dzieje w tej firmie to jakaś kpina! Zatrudniaja niekompetentnych ludzi, a tych, ktorzy nam pomagaja zwalniaja! smiech na sali! Jestem zirytowana! Na kazde z czterech pytan, ktore jej zadalam nie odpowiedziala na żadne! jedyne co; "proszę kontaktować sie z regionalnym kierownikiem" to ja sie grzecznie pytam!; W czym ona nam ma pomoc i jakie sprawy załatwic? ŚMIESZNE!!!!!!!!!!! EHHHH szkoda słów i te jej "yyyyyyyyyyy" po kazdym moim pytaniu! Co to ma byc do cholery???!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiersklep
luka27 ona pracuje do 16.00, nie do 20.15 wiec nie wysilaj sie z telefonem... a sms po co piszesz ? było jakieś info??? bo mi nic nie widadomo! nie wysłałam nic, nie było informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak napewno pracuje do 16.00 przeciez to asystentka!no przecież co ona może wiedzieć jak pracuje może miesiąc albo i mniej każda z nas wie o wiele wiele więcej na temat sklepu niz ona nie rozumiem po co wogóle jakieś dziwne raporty co jej to da skoro ona niema zielonego pojęcia o naszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/;/
ta cała pani E.... nie posiada ani odrobiny kultury nawet nie bylo zwyklego dziekuje na raport ktory wyslalam smsem !!! nie to co moja Pani kierownik M.... która zawsze potrafiła odpisac na kazda wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KpS
Do luka27: Ja dzwoniłam między 11 a 12. Odebrała od razu. Kazała przysłać sms-a z danymi z miesiąca,ale nie dochodzi jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiersklep
bo Pani E. ma juz weekend, wiec nie pracuje od 16.00 a jezeli tak, to co bedzie odpisywala. co my zrobimy bez regionalnej? Juz widze tą samowolke! i ten bałagan! pANI E i 160 sklepów? Jak z jednym sobie nie radzi! Paranojaaaaaaaa! Ludzie! Tlenuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusianusiagusia
szparka sekretarka :D a tak mnie naszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też wysłałam sms ale nie doszedł pewnie na wyłączony tel bo przeciez pracuje do 16.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysyłała po 20 do kr i do panci z raportami mam nadzieje ze dotarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co te raporty wysylalyscie przecież było info że już nie trzeba meldowac miesięcznego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co te raporty wysylalyscie przecież było info że już nie trzeba meldowac miesięcznego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa  wyjścia
Dwa wyjścia Piszecie , a kto będzie robił w sklepach ? A wiecie jak wygląda to np. w Tesco ? Zatrudnia się na kasę pracowników z tzw. firmy zewnętrznej, zresztą sama firma też coś o tym wie. Ze strony .gowork.pl/opinie …"Witam pracuje w tej firmie juz 3 lata a teraz przymusowo trzeba było podpisać umowe z Work Serwice na umowe zlecenie,bo inaczej nie mielibyśmy pracy, a do tego mamy nowego dyrektora który mówi ze nie należy nam sie przerwa, nic nam sie nie należy poprostu śmiechu warte ta firma jest do bani, niemam słów, szkoda gadac,pracujemy na 3 zmiany a traktują nas jak śmieci i do tego za marne grosze, a na dodatek niemamy swojego zdania my jako zwykłe pakowaczki niemamy nic do gadania. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa  wyjścia
Tak więc albo będzie lepiej albo i nie będzie. Albo będą nowi regionalni albo nie będzie. Albo pan J. będzie albo nie będzie. Albo będzie towar albo nie będzie. Mogą położyc papier do podpisania , jak nie podpiszesz to wylecisz, jak podpiszesz to przejdziesz do firmy zewnętrznej. Albo cię firma zewnętrzna skieruje do sklepu do pracy albo nie skieruje. Tak czy siak mając taką umowę nie ma urlopu, odprawy a ni potem Kuronia. Czas pokaże co nam przyniosą. Regionalni już wybrali… Coś na poprawienie humoru na sobotę , insparcja do powyższego – monolog Andrzeja Grabowskiego – Dwa wyjścia …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa  wyjścia
Chciałam dać linka do monologu , ale strona mi nie przepuszcza. Wpiszcie w wyszukiwarkę - Andrzej Grabowski dwa wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa  wyjścia
Nie mogę coś dodać linków ani do forum higieniki, ani do monologu Grabowskiego Poszperajcie w wyszukiwarce. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głogs
trzeba było sie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nowa dziewczyna dostala normalna umowe o prace,wprawdzie na 3miesiace jak na razie,ale umowa jest umowa!NIE mamy pewnosci jak dalej bedzie wygladac sprawa umow,wiec po co sie denerwowac za wczasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ythty
I jak taM? Jakies nowe wiesci sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×