Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ja też zapomniałam złożyć raportu.Ale i tak muszę zadzwonić bo u nas jest od poniedziałku dziewczyna na zastępstwo urlopowe a ja nawet nie mam dla niej fartuszka nie wspominając o koszulce które dostałyśmy po jednej sztuce.Elegancko to wygląda jak jedna z nas jest w fartuszku a druga w koszulce rewelacyjnie wyglądamy.A ciekawe w czym ma pracować nowa dziewczyna.Zrobimy jej koszulkę z worków na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatoonatoon
jaka tam ona z krakowa, jak to pani asystentka pana prezesa z firmy z lublinca, to pewnie z jakiej wichury ona jest a przedstawia sie ze z krakowa z centrali... ja do niej dzwonie trzeci piatek z rzedu i nie moge sie dodzwonic bo ma wylaczony telefon. porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouvdc
my nie chodzimy w koszulkach, nie bedziemy wygladac ze jedna w koszulce a druga w fartuchu, neich nam dosla koszulki, poki co leza na magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KpS
Ale ściemniacie z tym wyłączonym telefonem. Ja jakoś dzwoniłam w te trzy piątki i zawsze odebrała.No chyba,ze wieczorem dzwonicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Ode mnie też zawsze odbiera a jak ma zajęte to oddzwania. Na koszulki mam radę-szafek nie zamykać,kluczyki zostawiać w kasie a klucze od sklepu najlepiej zostawić w zamku na cały dzień- i kieszonki niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie, a my uważamy inaczej, wszystkie jesteśmy zadowolone, koszulki ładne i nosimy jak nakazano :) Towar coraz to lepszy i klientów więcej :)Oczywiście mogłoby być lepiej, bo ludzie pytają się o różne rzeczy,których nie mamy, a kiedyś były. Trzeba się przyzwyczaić i dostosować, a jak się nie podoba :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio macie wiecej zadowolonych klientow???? u nas coraz mniej i coraz bardziej narzekaja, utargi spadly masakrycznie, nawet po wyplatach czyli 10 nie ma róznicy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam od innych sklepów ze jeździ work servis czyli pewnie już są dla nas umowy zlecenie ktoś coś wiecej wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co znowu raban z tymi umowami skoro kolezanka slyszala od innych sklepow to niech przekarza konkretne info a nie znowu wielki szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggiklhiou
mieszacie ciagle, po co wygadywac glupoty, a propo - czy u was tez chodzili tajniacy ?? Panowie ogladajacy towar i zadajacy dziwne pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
work service to firma która szuka wśród pracowników osób kwalifikjących się na trzecią grupe inwalidzką ,nie ma to związku z umowami ,co do tych tajniaków po co udzielacie informacji jak wiecie że nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak tam dajecie radę podczas upałów?? u nas na sklepie ponad 35°C...batoniki nam się rozpływają a nie mówię już o podkładach i pomadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam malowanie magazynów u was idzie??? Była już jakaś ekipa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też tragedia z tym upałem robić się nie chce pot po tyłku płynie aż niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy z tym dobrze że jest klimatyzacja:)współczuje tym co jej nie maja masakra w te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas masakra z upałami.Wszystko co jest z czekoladą to pływa a wszystko co w słoikach jest zagotowane na miejscu bez użycia kuchenki i mikrofalówki.Tylko czekać aż sanepid ktoś wezwie.Na sklepie 33 stopnie.MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy klime wiec nie odczuwamy tych upałów ale współczuje tym sklepom co jej nie mają bo ta cała spożywka będzie zaraz do wyrzucenia... malowanie mamy przewidziane na przyszły tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak będzie ten alkohol...:-( i pewnie godziny otwarcia znowu się zmieni i będziemy pracować do 22.00 :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tak sie stanie ze do 22 to ja mowie nara PAPA.....do 22 to moge pracowac w galeri handlowej nie w spożywczym w dodatku za lepszą kase.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła 123
ja tez uciekam z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uciekam tylko wymagaja nic im sie nie podoba a nie widza tego ze stoimy po 7 czy 8 godzin w 35 syopniowym upale na sklepie tylko widza to ze sprzedawca sie nie usmiecha a z czego mam sie smiac z tego ze pot po d***e mi sie leje jak tylko wejde na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za czasow Antka bylo lepiej czy jakies bony na swieta czy grusza a teraz niema nic nawet motywacji do pracy niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie straszcie mnie nawet :( wczasy pod gr miały być przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna wiadomo że żadnych dofinansowań do wczasów nie będzie więc nawet na to nie licz Skąd wiecie o tym alkoholu u nas nie ma jeszcze takich plotek To jakaś totalna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo info, ze ma byc p[odpisana umowa jak beda fundusze na te wczasy, i ze bedzie wyplacona. a o alko smsy szly dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będą fundusze he he myślisz że będą? Ale lipa z tym alkoholem Porażka dopiero teraz będzie meksyk w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
czy do pracy w schlecker potrzebna jest książeczka sanepidu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście ze regionalni idą do sadu za bezpodstawne zwolnienie z pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×