Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A mozesz mi podac ten kupon bo do nas nie dotarl ? A odpis jak zrobusz raport szczegolowy sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to lipa jak okulary trzeba było osobno po kodach ja mam stary mdm to zrobiłam zwrot osobno ale cenami tylko a nie kazde osobno najwyżej będzie opr...............nikt nic nie gadal konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze masz stary modem?. Przecież już dawno trąbili,że maja być odesłane do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że same nie możemy wybierać sobie tych proponowanych produktów do dodatkowej sprzedaży przy kasie bo te które wymyśla regionalny to na razie nie sprzedają się najlepiej;/ w końcu w każdym sklepie coś się sprzedaje lepiej a coś gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja okulary posegregowalam cenami i spisalam sobie kod z jednego opakowania i cene i sztuki np 30 szt okularow po 24.99 itd inaczej bym nie zdazyla bo dostalam smsa o zwrocie okulaow w dniu dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze zrobiłaś bo mi zwrot tych okularów według wytycznych regionalnej zajął 5 godzin;/ ale przynajmniej jestem pewna że będzie ok:) ale na twoim miejscu zrobiłabym tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stary MDM bo mi przysłali nowy ale zepsuty i musiałam go odeslac i kazali zostawić stary na sklepie dopóki mi nowego zas nie dostarcza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna nedzna niedziela.Jak zwykle ceny promocji na ten dzien nie w wchodzily.W kasie bardzo licho a plyny lipa. Wiecej kasy na prad poszlo niz obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podpowiedź do wszechmocnych.dajcie odlotowe soboty zamiast niedziel.na pewno zwiększy obrót w ten dzień.w niedziele zamknąć sklepy!nie widzicie,że nie ma obrotu w ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za tym żeby była wolną niedziela a sobota odlotowym dniem:-) w niedzielę nigdy nie miałyśmy utargu powyżej 200 zł:-/ ciągnie się to od kwietnia a oni nadal nie mądrzeja w tej kwestii:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do poprzedniczek. Niech zrobią sobotę z promocjami. W niedziele u nas wszystko pozamykane,więc nikt nie chodzi. Dzisiaj miałam klientkę po płyn do naczyń za 2,99, drugą po saszetkę do kota za 0,99 i trzecią co kupiła paczkę chusteczek za 69 gr. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla pierwszej trójki z Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto sie postaral z plynami? my nei dostalysmy info ze statystykami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my takze sie dolaczamy - zrobmy sobote zamiast niedziel i skrocmy tym samym pracujacy tydzien bo niedziela to jest po prostu masakra... u nas byly wczoraj 4 osoby... wystarczy z reszta porownac wyniki srodowych i niedzielnych promocji - mowia same za siebie. A jesli chodzi o plyny MH - uwazam ze to nie w porzadku wypisywac kto ile sprzedal bo po pierwsze jest to malo motywujace dla tych z konca stawki a po drugie to mialysmy osiagnac wyznaczony prog sie zdaje a nie robic zawody kto pierwszy ten lepszy... niezdrowa rywalizacja tak troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprzedajecie Tigera z gratisem???a tołpe???macie jakies info jak to rozliczac??Kuponu nie znalazłam na to.:( Co od dzisiaj ma byc na kasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
black, wg mnie blow i tolpa na raport szczegolowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dzisiaj mamy sprzedawać z kasy napój BLACK a nie mr house. W sumie nie najgorszy pomysł bo sporo młodzieży u nas to kupuje:) a gratisy zrobię na odpisie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do porównywania to jeszcze wżcie po uwage to ze różne sklepy robia różne obroty a tu znów 3 porównana z 1, jakie mamy w takim ukladzie szanse??? żadne swój cel osiągnęłyśmy , mam nadzieje ze blackiem pójdzie też dobrze co do gratisow zrobie odpis, bo kody na to nie ma spr 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w zyciu nie sprzedamy tego blacka tyle, starszym raczej proponowala nie bede, bo dziwnie sie juz patrza, a mlodych malo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też większość starszych klientów. Najczęstsze odpowiedzi klientów: "A co to jest?" i "Ja takich rzeczy nie piję, bo to niezdrowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jednaj sztuki, swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też ani jednej sztuki nie sprzedałyśmy bo nikt tego nie chce kupować!!a jak tam u was promocja bo u nas większa połowa rzeczy nie wchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja?. To jest jakaś pomyłka a nie promocja. Nasza firma chyba chce zacząć klienta oszukiwać. No kurcze różnice po 0,50 zł czy 1 zł na produkcie to dziwne trochę. Jak już wprowadzali ceny na tą promocję, to dlaczego jakieś z kosmosu a nie takie jak powinny być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam proponować tego zakichanego blacka jak dziś klienci przy kasie wkurzali się bo ceny zupełnie inne niż mają być... i polecaj tu wkurzonemu klientowi napój energetyczny, jak i bez tego ciśnienie mu się podniosło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My obracałyśmy wszystko w żart i mówiłyśmy, że ktoś tam na górze na cyferkach się nie zna i dlatego nam promocje źle wchodzą... klienci nie robili problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po cholere robia jakies zmiany cen na kasach jak i tak trzeba wycofac albo retuiry robic i na drogerie i na odpis??????? mam dosyc juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie robimy zadnych odpisów mamy to gdzieś jest taki burdel ze oni sie i tak niczego nie doliczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a weszła wam dziś zmiana cen????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana cen nie wchodzi połowa promocji nie wchodzi większość produktów promocyjnych trzeba było dzisiaj ręcznie wbijać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsza zmiana cen...hmm...jak można zwiększać cenę produktu, którego cena nie poszła w dół a nadal sprzedaje się go w tej samej cenie?. Według dzisiejszej zmiany cen powinniśmy sprzedawać donegala o 3, 4 zł drożej. Jak można dzisiaj podwyższać jego cenę jak wczoraj nie obniżyliśmy?. To jest obciążanie sklepu na plus. Jak potem inwentura ma dobrze wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×